NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Pár gondolat -

Ward egy akkora belemenést nyomot hátulról az ujjonc LB Mattewes-nak, hogy öröm volt nézni... elég dirty volt :cool:

Dwyer, nem bánnám, ha befejezné a cut-back dolgait és csak keresztül szaladna az embreken

A 44-es nem tudom-ki jó lenne ha eldöntené mit akar :rolleyes:Steelers-Nation
támadóknál? az Saunders TE, nem lehet vele bajod
a másik MárióHárvi LB, na őt fölösleges megjegyezni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Pár gondolat -

Ward egy akkora belemenést nyomot hátulról az ujjonc LB Mattewes-nak, hogy öröm volt nézni... elég dirty volt :cool:

Dwyer, nem bánnám, ha befejezné a cut-back dolgait és csak keresztül szaladna az embreken

A 44-es nem tudom-ki jó lenne ha eldöntené mit akar :rolleyes:

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Uhhhhh! De irigykedek... 😊 Még sok ilyet, ha nem túl nagy gond neked. Köszönjük szépen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Hát ez nagyon nagy királyság. Köszönjük.
több mint 13 éve
gabimalu 175
Nagyon szivesen. Pont ezert csinaltam. Hogy olyan legyen mint ha ti is ott lettetek volna....

https://picasaweb.google.com/103002601763581690069/20110818SteelersEaglesGame itt a link! Remelem orultok neki, es orommel nezitek. Akinek tetszik, az egy koszonomot mondhat 😀 . Eleg sok kep, video van. Hasznaljatok csak... Sziasztok.gabimalu
Nagyon király anyag! 😊 Köszönöm szépen én is!laby
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
https://picasaweb.google.com/103002601763581690069/20110818SteelersEaglesGame itt a link! Remelem orultok neki, es orommel nezitek. Akinek tetszik, az egy koszonomot mondhat 😀 . Eleg sok kep, video van. Hasznaljatok csak... Sziasztok.gabimalu
Nagyon király anyag! 😊 Köszönöm szépen én is!

több mint 13 éve
gabimalu 175
https://picasaweb.google.com/103002601763581690069/20110818SteelersEaglesGame itt a link! Remelem orultok neki, es orommel nezitek. Akinek tetszik, az egy koszonomot mondhat 😀 . Eleg sok kep, video van. Hasznaljatok csak... Sziasztok.
több mint 13 éve
gabimalu 175
431/440 Nemsokara kesz lesz.
több mint 13 éve
gabimalu 175
371 db kep van fennt, de meg tolti elvileg 440 db kepig, videoig. Meg nincs fennt. Akkor tudom belinkelni amikor az egesz fennt lesz. Egy uj picasa oldalat kellett megint csinalnom, mert az elozoek mar beteltek. Amint feltolti, megosztom. De nektek ez mar csak valoszinuleg holnapra megy fel. Amint tudtam elkezdtem feltolteni. Amint tudom belinkelem.
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 786 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Na gyerekek ez egész jól sikerült . Különösen örültem a Clark pickenek 😊

" class="embed">
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hát ez igen durva játék volt.. gyakorlatilag minden összejött, öröm volt nézni, főleg az Eagles ellen 😉 teljes fordulat múlt héthez képest. Szinte minden és mindenki csak dicsérhető. Gratula!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
mar 202 db kep van fennt. ez kb fele amit fel tudok rakni. Szivesen elore is, de akinek tetszik orommel veszem ha megkoszoni.gabimalu
Melyik oldaladon van, mert a jegyes és a táboros megvan, de ezt nem találom. Persze, hogy köszönjük aki nem így gondolja az elmehet a....
több mint 13 éve
gabimalu 175
mar 202 db kep van fennt. ez kb fele amit fel tudok rakni. Szivesen elore is, de akinek tetszik orommel veszem ha megkoszoni.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
J. Scott MRI-n járt, de semmi komoly gond nincs.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
92 kep mar fennt van. Ez a picasa oldalam is tele lesz hamar. Nemsokara lathatjatok akkor majd a kepeket. Csak 1 m aval toltom felfelo okat. Szoval addig is Go STEELERS.gabimalu
köszi gabi, várjuk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
gabimalu 175
92 kep mar fennt van. Ez a picasa oldalam is tele lesz hamar. Nemsokara lathatjatok akkor majd a kepeket. Csak 1 m aval toltom felfelo okat. Szoval addig is Go STEELERS.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Szerencsés ember vagy.
több mint 13 éve
gabimalu 175
Itt lakom most tavaly november ota.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Hm. Hat igen, jo meccs volt. Nem egyszer majd fellrobbant a stadion. Td-k nel, meg az interception-ok nel ott kell lenni a palya mellett, hogy erezd mit jelent. Ja persze az egesz varos szinte ment a meccsre. Kb 55.000 ember volt a stadionban. Hihetetlen hangulat, sok pont, sok jo vedekezes. Most teszem fel a kepeket, meg megprobalok par videot, milyen amikor a Steelersesek orulnek valaminek. Egyszeruen konnyu raszokni erre. 😀 A vicces dolgok egyike pl amikor a steelerses szurkolo mellett egy eagles szurkolo ul es mint ket barat beszelgetnek, volt hogy meg egyutt orultek is egy jateknak. Az utcan nem kellett felnie egy eagles szurkolonak sem. Es volt hogy egy anyuka steelerses mezben vitte az eagles mezbe es sapkaba oltozott gyereket a meccsre. Szep parositas volt. Es a hab a tortan amikor a meccs utan egy barban egy eagles szurkolo faszi egy steelerses csajjal tancolt stb... Eleg fura volt latni, lenne mit tanulnunk otthon ezen a teren.gabimalu
Te most kint élsz, vagy csak nyaralsz? A képeket és a videót epekedve várjuk.
több mint 13 éve
gabimalu 175
Hm. Hat igen, jo meccs volt. Nem egyszer majd fellrobbant a stadion. Td-k nel, meg az interception-ok nel ott kell lenni a palya mellett, hogy erezd mit jelent. Ja persze az egesz varos szinte ment a meccsre. Kb 55.000 ember volt a stadionban. Hihetetlen hangulat, sok pont, sok jo vedekezes. Most teszem fel a kepeket, meg megprobalok par videot, milyen amikor a Steelersesek orulnek valaminek. Egyszeruen konnyu raszokni erre. 😀 A vicces dolgok egyike pl amikor a steelerses szurkolo mellett egy eagles szurkolo ul es mint ket barat beszelgetnek, volt hogy meg egyutt orultek is egy jateknak. Az utcan nem kellett felnie egy eagles szurkolonak sem. Es volt hogy egy anyuka steelerses mezben vitte az eagles mezbe es sapkaba oltozott gyereket a meccsre. Szep parositas volt. Es a hab a tortan amikor a meccs utan egy barban egy eagles szurkolo faszi egy steelerses csajjal tancolt stb... Eleg fura volt latni, lenne mit tanulnunk otthon ezen a teren.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Bizony, Gilbert nekem is határozottan meggyőzőnek tűnt, preseason ide v. oda.
Én örültem is egy kicsit neki hogy Scott leballagott, őt tudjuk már mire képes.The terrible towel
Azért öröm nem volt, de tény, hogy a srác az Eagles nem gyenge D-je ellen bizonyított. Még ha előszezon meccsen is.
Más:
Ma elküldtem egy rövid kérdéssort Ike Taylornak. Amint válaszokat kapok azokat a Steelers.hu-n publikálom. Szépen lassan szeretnénk belopakodni a csapathoz, úgy, hogy számításba vegyék az országot és minket magyar fanokat.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Bizony, Gilbert nekem is határozottan meggyőzőnek tűnt, preseason ide v. oda.
Én örültem is egy kicsit neki hogy Scott leballagott, őt tudjuk már mire képes.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Tudom, következtetést ne, de nekem Gilbert határozottan meggyőzőnek tűnt. Sajna Scottból nem láthattuk, hogy valóban javult-e, de ha Gilbert ezt már tudná hozni teljes meccseken akkor a rutin ide v. oda a kezdőért tejesen esélyes lenne. Ifjú létére a kezdők közt egy holding bünti és talán egyszer tudták megverni, emellett besegített néha a G-nak is. A sérülés, reméljük tényleg semmi komoly, nem jött túl jól. Sokszor annyi ideje volt Bennek, hogy teljesen zavarba jött. 😂
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Arians-nek azt azért felrónám, hogy a második félidőben nagyon erőltette a középső futásokat elsőre, aminek rendszerint az lett az eredménye, hogy nem haladtunk semmit, gyakran már mínuszban megállították Dwyert vagy éppen Clay-t.vassadi
a Vörös megsérült egy kicsit az egyik hánykolódásnáál, mert a drimtim a sipszó utáni fetrengést jelenti, azthiszem, teljesen tisztán. Akkoraztán felküldtük a Mórt, hogy hogyan töri át a blokkokat, az első pár keserves volt 0,3,-2 aztán 12,3 utána
Dwyert 14, 2, 0, 1, 7, -2, -4, 14, -2, 2, 1, 5 majd Clayt 4, 6, 0, 4 egy kicsit hullámvasutas, de muszály látnunk mit tudnak. Akkor kezdtek el muzsikálni mikor váltjuk a futókat a felállásoknál, illetve hivtunk rájuk passzt - jókezű mindegyik.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Hát van, hogy rosszabb az igaz. Aki nem látta annak ajánlom a TYT-t már fent van.
Az NFL.com-on megnéztem az összefoglalót. Vick nem kis tacklet csinált Troyon. A zseb egészen jól tartotta magát a szabálytalan sacknél (sisakrács) egy kicsit beomlott, de azt gondolom nem volt olyan rossz. Ward pedig nagyon megtanulta a csípőmozgást 😀