NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Arians-nek azt azért felrónám, hogy a második félidőben nagyon erőltette a középső futásokat elsőre, aminek rendszerint az lett az eredménye, hogy nem haladtunk semmit, gyakran már mínuszban megállították Dwyert vagy éppen Clay-t. De az első félidőben teljesen rendben volt a playcalling, a 21-0-t nem kell magyarázni.

Gilbertre fújtak egy holdingot, de ettől eltekintve nem lehetett rá panasz - csak kár, hogy ilyen rövid időt tölthetett a pályán.

A tehozzád tolmács kell !!! :cool:Steelers-Nation
Szerintem most kifejezetten érthető volt. 😊
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
még Dixi is százas réting felett végzett. Főszivtunk magunkat a hülyeségre, ozt megmutattuk a különbséget a sweetdream meg a nightmare között. 😂 a WR kevergetés e legelejin tönkrevágta a sasokat, és onnantól a mosoly országa lettünk, ezt a paklit Aarians kegyetlenül leosztotta- asszem Wallacenak volt egy dropja, több egysem. Borwn, Kocseri, Battle, Grisham kittűnő még Lyonsnak is volt egy meg nem adott TD-je. A mekkora, hogy Sepu a 85ödik perc környékén keveredik csak fel. Waters szegény az első kihagyott FG-ről nem tehet, a másodikért kár, de faszikáim mekkora tekkölt mutatott bé 😛 A VÉDDELEMMM nyám-nyám a széftik cseréstül mindenestül zseniálisak, kivéve talán CRSt aki ölég homály volt. A CBkre egy kurva szavam nem lehet MelegVili és Kenan is le a kalappal. A kicsik közül még mindig Sly és a 30aska is: Warren! CB! a trükkös BarnaTóni passzér dekár, háháhá ... kicsit döcögve indult bé a Mór és Dwyer-féle futás, de osztán elmuzsikáltak.sutianap
A tehozzád tolmács kell !!! :cool:

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Kifejezetten kellemes meglepetés volt, amit a fal produkált a meccsen...leginkább Gilbertre voltam kíváncsi, és egyáltalán nem okozott csalódást....
Def oldalon nálam Woodley volt a legjobb, nekiállt megszolgálni a buznyát...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
még Dixi is százas réting felett végzett. Főszivtunk magunkat a hülyeségre, ozt megmutattuk a különbséget a sweetdream meg a nightmare között. 😂 a WR kevergetés e legelejin tönkrevágta a sasokat, és onnantól a mosoly országa lettünk, ezt a paklit Aarians kegyetlenül leosztotta- asszem Wallacenak volt egy dropja, több egysem. Borwn, Kocseri, Battle, Grisham kittűnő még Lyonsnak is volt egy meg nem adott TD-je. A mekkora, hogy Sepu a 85ödik perc környékén keveredik csak fel. Waters szegény az első kihagyott FG-ről nem tehet, a másodikért kár, de faszikáim mekkora tekkölt mutatott bé 😛 A VÉDDELEMMM nyám-nyám a széftik cseréstül mindenestül zseniálisak, kivéve talán CRSt aki ölég homály volt. A CBkre egy kurva szavam nem lehet MelegVili és Kenan is le a kalappal. A kicsik közül még mindig Sly és a 30aska is: Warren! CB! a trükkös BarnaTóni passzér dekár, háháhá ... kicsit döcögve indult bé a Mór és Dwyer-féle futás, de osztán elmuzsikáltak.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Hát a mai meccset a gyermekem műtétje miatt kellett kihagynom, nem baj már kergetem a neten és bepótolom 😀 Ahogy reggel szemezgettem jól játszottunk és Ben a rövidke idő alatt amíg pályán volt 140 körüli ratinget hozott össze és a zseb is bevédte. Mondom nem láttam csak szemezgetve a hírekből. Remélem tényleg így volt és tényleg nem lesz gond a kezdő LT-vel mert az.....polamalu
Csatlakozom, mielőbbi felépülést kívánok!

Más:
Igaztából a Patsre voltam kíváncsi, de kb 5 perc alatt kiderült, hogy a 17. hétig megint nem lesz túl sok problémájuk, ezért inkább megnéztem a Steelers meccset.
Azzal együtt, hogy szörnyűséges volt a Phily -hogy lesz ebből LB sor azt még nem látom- jó volt nézni ahogy a csapat JÁTSZOTT!
Bizakodó vagyok 😊 !
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Hát a mai meccset a gyermekem műtétje miatt kellett kihagynom, nem baj már kergetem a neten és bepótolom 😀 Ahogy reggel szemezgettem jól játszottunk és Ben a rövidke idő alatt amíg pályán volt 140 körüli ratinget hozott össze és a zseb is bevédte. Mondom nem láttam csak szemezgetve a hírekből. Remélem tényleg így volt és tényleg nem lesz gond a kezdő LT-vel mert az.....polamalu
Mielőbbi gyógyulást a gyereknek !!!!!!!

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Üdv mindenkinek!!!

Fuck dream-team :cool: ! Az a forumozó srác aki kint volt biztosan nagyot élvezett 😀 !!!

És Lefti tudja küldeni a zsugát, én nagyon bírom :cool: !!!

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Hát a mai meccset a gyermekem műtétje miatt kellett kihagynom, nem baj már kergetem a neten és bepótolom 😀 Ahogy reggel szemezgettem jól játszottunk és Ben a rövidke idő alatt amíg pályán volt 140 körüli ratinget hozott össze és a zseb is bevédte. Mondom nem láttam csak szemezgetve a hírekből. Remélem tényleg így volt és tényleg nem lesz gond a kezdő LT-vel mert az.....
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Amilyen gyengék voltunk múlt héten, most annyira jók, ráadásul ezúttal a sérülések is elkerültek minket (Tomlin szerint J. Scott és Gilbert is rendben lesz).
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Üdv és hali !!!

http://www.nfl.com/trainingcamp/story/09000d5d82188b9f/article/steelers-will-use-age-to-their-advantage-to-keep-defense-going?module=HP11_content_stream

http://www.nfl.com/trainingcamp/story/09000d5d821883f9/article/tomlin-trying-to-make-sure-steelers-avoid-super-bowl-hangover

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bizony a Jets 1, 8 milla körül ajánlott neki, de ő nálunk írt alá 900.000 alatt. Na ez az amiért ez a Franchise kiemelkedik. Valami oknak kell lennie, valamit nagyon tudhatnak Rooneyék.polamalu
Az is... meg az is hogy nem 6 WR lesz előtte a rosteren hanem mondjuk 3.
De tény, létezik a Steelz discount.Delonso_
Pék tudja, nekem eddig úgy tűnt az NFL-ben a Pts, ahova mindenki menni akar, kár ócóban is...kishaszi
Ez így van.

Nálunk az a jellemző, hogy a saját játékosaink inkább kevesebbért hosszabbítanak itt, minthogy elmenjenek máshova többért.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Bizony a Jets 1, 8 milla körül ajánlott neki, de ő nálunk írt alá 900.000 alatt. Na ez az amiért ez a Franchise kiemelkedik. Valami oknak kell lennie, valamit nagyon tudhatnak Rooneyék.polamalu
Az is... meg az is hogy nem 6 WR lesz előtte a rosteren hanem mondjuk 3.
De tény, létezik a Steelz discount.Delonso_
Pék tudja, nekem eddig úgy tűnt az NFL-ben a Pts, ahova mindenki menni akar, kár ócóban is...kishaszi
rehabra!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Cotchery veterán minimumért írt alá.vassadi
Bizony a Jets 1, 8 milla körül ajánlott neki, de ő nálunk írt alá 900.000 alatt. Na ez az amiért ez a Franchise kiemelkedik. Valami oknak kell lennie, valamit nagyon tudhatnak Rooneyék.polamalu
Az is... meg az is hogy nem 6 WR lesz előtte a rosteren hanem mondjuk 3.
De tény, létezik a Steelz discount.Delonso_
Pék tudja, nekem eddig úgy tűnt az NFL-ben a Pts, ahova mindenki menni akar, kár ócóban is...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Gibbson-t próbáltuk visszahozni waiver-ről, de a Redskins-nek ítélték végül, így nem sikerültSpy
basszamegakutya


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Gibbson-t próbáltuk visszahozni waiver-ről, de a Redskins-nek ítélték végül, így nem sikerült
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
Nem értem, hogy miért pánikolsz, megmondták, hogy Ike rendben lesz a szezonnyitóra.vassadi
Megkérdezzük tőle, hogy mikor számíthatunk a visszatérésére. Ez lesz az utolsó kérdés, és ha az érintett válaszol akkor mindenki megnyugodhat 😀polamalu
várom, bár inkább a dokiját kéne, az nem lesz vonalban?sutianap
Sajna Ő nem. Viszont Batch műtétje jól sikerült az orvosok szerint, ha már dokik.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
úgy értettem, hogy míg Ájk nem jön rendbe a hospitalizációból.
Addig a potenciális elsőszámú Vili?! erre gondolom a húzkodást, nem a nikkelezéssel van bajom, hanem, ha nem tud visszajönni időben Taylor.sutianap
Nem értem, hogy miért pánikolsz, megmondták, hogy Ike rendben lesz a szezonnyitóra.vassadi
Megkérdezzük tőle, hogy mikor számíthatunk a visszatérésére. Ez lesz az utolsó kérdés, és ha az érintett válaszol akkor mindenki megnyugodhat 😀polamalu
várom, bár inkább a dokiját kéne, az nem lesz vonalban?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Mike Bires: "No. 2 pick in '08 draft now officially a bust."
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 594 — 毎日何かを学ぶ
úgy értettem, hogy míg Ájk nem jön rendbe a hospitalizációból.
Addig a potenciális elsőszámú Vili?! erre gondolom a húzkodást, nem a nikkelezéssel van bajom, hanem, ha nem tud visszajönni időben Taylor.sutianap
Nem értem, hogy miért pánikolsz, megmondták, hogy Ike rendben lesz a szezonnyitóra.vassadi
Megkérdezzük tőle, hogy mikor számíthatunk a visszatérésére. Ez lesz az utolsó kérdés, és ha az érintett válaszol akkor mindenki megnyugodhat 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
úgy értettem, hogy míg Ájk nem jön rendbe a hospitalizációból.
Addig a potenciális elsőszámú Vili?! erre gondolom a húzkodást, nem a nikkelezéssel van bajom, hanem, ha nem tud visszajönni időben Taylor.sutianap
Nem értem, hogy miért pánikolsz, megmondták, hogy Ike rendben lesz a szezonnyitóra.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ááá gázok vannak CBdiában 😕 még van három hetünk lehet az irdatlan szopóálarcig - valaki szorítccsa már ki MelegVilit pls!sutianap
Gay tavaly elég jó volt nickelben... Hiába van becsípődve mindenkinek 2009-es starter éve miatt, hogy szar, nickelben 2008-ban és 2010-ben is jó volt.

Svéd pedig várható volt... 3 év alatt szegény hol szar volt, hol sérült, miközben az azóta draftolt WR-ünk ígéretes. Várható döntés volt.Soldados
úgy értettem, hogy míg Ájk nem jön rendbe a hospitalizációból.
Addig a potenciális elsőszámú Vili?! erre gondolom a húzkodást, nem a nikkelezéssel van bajom, hanem, ha nem tud visszajönni időben Taylor.sutianap
Ja igen, az gáz. Úgy egy harmadkategóriás védelmünk van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
and signed DB Kevin Dockery and DB Macho Harris"polamalu
ááá gázok vannak CBdiában 😕 még van három hetünk lehet az irdatlan szopóálarcig - valaki szorítccsa már ki MelegVilit pls!sutianap
Gay tavaly elég jó volt nickelben... Hiába van becsípődve mindenkinek 2009-es starter éve miatt, hogy szar, nickelben 2008-ban és 2010-ben is jó volt.

Svéd pedig várható volt... 3 év alatt szegény hol szar volt, hol sérült, miközben az azóta draftolt WR-ünk ígéretes. Várható döntés volt.Soldados
úgy értettem, hogy míg Ájk nem jön rendbe a hospitalizációból.
Addig a potenciális elsőszámú Vili?! erre gondolom a húzkodást, nem a nikkelezéssel van bajom, hanem, ha nem tud visszajönni időben Taylor.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
and signed DB Kevin Dockery and DB Macho Harris"polamalu
ááá gázok vannak CBdiában 😕 még van három hetünk lehet az irdatlan szopóálarcig - valaki szorítccsa már ki MelegVilit pls!sutianap
Gay tavaly elég jó volt nickelben... Hiába van becsípődve mindenkinek 2009-es starter éve miatt, hogy szar, nickelben 2008-ban és 2010-ben is jó volt.

Svéd pedig várható volt... 3 év alatt szegény hol szar volt, hol sérült, miközben az azóta draftolt WR-ünk ígéretes. Várható döntés volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A hivatalos twitter oldalról "WR Limas Sweed is Waived/Injured; TE Eugene Bright waived off PUP, and signed DB Kevin Dockery and DB Macho Harris"polamalu
Ez a mi Harrisünk? Nem is tudtam hogy cut volt. Megint lemaradtam... 😕apeszos
is.
Redskins et Phily et Spiritus Sancti 😉sutianap
Amen 😛
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
A hivatalos twitter oldalról "WR Limas Sweed is Waived/Injured; TE Eugene Bright waived off PUP, and signed DB Kevin Dockery and DB Macho Harris"polamalu
Ez a mi Harrisünk? Nem is tudtam hogy cut volt. Megint lemaradtam... 😕apeszos
is.
Redskins et Phily et Spiritus Sancti 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak