Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Köszi mindkettőtöknek 😊
Egyébként Amerikában és világszerte is nagyon sokan biztosak abban hogy kamu volt az egész 9/11. Több magyar dokumentum filmhez hasonló videó is van amik nagyon sok irányból megközelítik és cáfolják meg a történéseket.
Bocsi a kis off-ért 😊laby
Jó szórakozást!
http://konteo.freeblog.hu/archives/2011/03/30/kilenc_tizenegy/

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
A magyar mondás: Halottról jót v. semmit. Ezt a nép őrületet amit ennek a szerencsétlennek a halálán járnak én sem értem. Elhiszem, hogy szerintük ő maga volt az ördög, de azért ez már sok. Félek egy esetleges cuttól amint a piac megnyílik. Emlékezzünk Holmesra, Willire velük is megcsinálták. 😕polamalu
Willie-vel semmit nem csináltak. Lejárt a szerződése és nem igazoltuk újra, felesleges is lett volna, mert ott volt mögötte az 1. körös Rashard.

A Holmes-üggyel se keverjük össze. Holmes több, törvénybe ütköző dolgot tett. Ezért eltrédeltük. Rashard csak - az amerikai közvélemény szerint - élesen és az átlagostól elütő véleményt fogalmazott meg. Semmiféle cut-veszély nincsen, ilyenkor Rooneyék kiadnak egy diplomatikus közleményt, és elbeszélgetnek majd Rasharddal, hogy ha ez is a véleménye, akkor ezt inkább ne tweetelje. Ennyi.Soldados
mental controll, gratulálok

hát vannak erősen vallásosak rajta kívül még a csapatban, pölö Pola - s nem hiszaem, hogy mindenki karakterisztikusan millenarista Obama ide, Osama oda.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Mendenhall túl intelligens Amerikához:

-"What kind of person celebrates death? It's amazing how people can HATE a man they have never even heard speak. We've only heard one side..."

-"I believe in God. I believe we're ALL his children. And I believe HE is the ONE and ONLY judge."

Teljesen igaza van szerintem, bár a média szerint nem, úgyhogy a Rooneyknak ki kellett adni egy tipikus katonai seggnyalós nyilatkozatot:
""I have not spoken with Rashard so it is hard to explain or even comprehend what he meant with his recent Twitter comments," Rooney said. "The entire Steelers organization is very proud of the job our military personnel have done and we can only hope this leads to our troops coming home soon." "tenorx
Labynak röviden: nem érti, hogy magukat kereszténynek valló emberek hogy képesek örülni valaki halálának, akinek a beállítása teljesen egyoldalú (Oszama). Erre kiadtak egy a legrosszabb Szovjetuniót idéző közleményt, melyben dicsőítik a harcoló amerikaiakat és elhatárolódtak Mendenhalltól.

Neki egyébként van egy olyan azóta visszavonatott tweetje is, melyben megkérdőjelezi 9/11 hivatalos verzióját.Dzsokijuing
Továbbá: "Hiszek Istenben. Hiszem, hogy MINDANNYIAN az ő gyermekei vagyunk. S hiszem, hogy Ő és CSAKIS ő az EGYETLEN bíró."tomi-tomi
Köszi mindkettőtöknek 😊
Egyébként Amerikában és világszerte is nagyon sokan biztosak abban hogy kamu volt az egész 9/11. Több magyar dokumentum filmhez hasonló videó is van amik nagyon sok irányból megközelítik és cáfolják meg a történéseket.
Bocsi a kis off-ért 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A magyar mondás: Halottról jót v. semmit. Ezt a nép őrületet amit ennek a szerencsétlennek a halálán járnak én sem értem. Elhiszem, hogy szerintük ő maga volt az ördög, de azért ez már sok. Félek egy esetleges cuttól amint a piac megnyílik. Emlékezzünk Holmesra, Willire velük is megcsinálták. 😕polamalu
Willie-vel semmit nem csináltak. Lejárt a szerződése és nem igazoltuk újra, felesleges is lett volna, mert ott volt mögötte az 1. körös Rashard.

A Holmes-üggyel se keverjük össze. Holmes több, törvénybe ütköző dolgot tett. Ezért eltrédeltük. Rashard csak - az amerikai közvélemény szerint - élesen és az átlagostól elütő véleményt fogalmazott meg. Semmiféle cut-veszély nincsen, ilyenkor Rooneyék kiadnak egy diplomatikus közleményt, és elbeszélgetnek majd Rasharddal, hogy ha ez is a véleménye, akkor ezt inkább ne tweetelje. Ennyi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
A magyar mondás: Halottról jót v. semmit. Ezt a nép őrületet amit ennek a szerencsétlennek a halálán járnak én sem értem. Elhiszem, hogy szerintük ő maga volt az ördög, de azért ez már sok. Félek egy esetleges cuttól amint a piac megnyílik. Emlékezzünk Holmesra, Willire velük is megcsinálták. 😕polamalu
Viszont Holmes és FastWillie után is volt opciónk. Szerintem most nem nagyon van, így nem hiszek a cutban.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
A magyar mondás: Halottról jót v. semmit. Ezt a nép őrületet amit ennek a szerencsétlennek a halálán járnak én sem értem. Elhiszem, hogy szerintük ő maga volt az ördög, de azért ez már sok. Félek egy esetleges cuttól amint a piac megnyílik. Emlékezzünk Holmesra, Willire velük is megcsinálták. 😕
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mendenhall túl intelligens Amerikához:

-"What kind of person celebrates death? It's amazing how people can HATE a man they have never even heard speak. We've only heard one side..."

-"I believe in God. I believe we're ALL his children. And I believe HE is the ONE and ONLY judge."

Teljesen igaza van szerintem, bár a média szerint nem, úgyhogy a Rooneyknak ki kellett adni egy tipikus katonai seggnyalós nyilatkozatot:
""I have not spoken with Rashard so it is hard to explain or even comprehend what he meant with his recent Twitter comments," Rooney said. "The entire Steelers organization is very proud of the job our military personnel have done and we can only hope this leads to our troops coming home soon." "tenorx
Labynak röviden: nem érti, hogy magukat kereszténynek valló emberek hogy képesek örülni valaki halálának, akinek a beállítása teljesen egyoldalú (Oszama). Erre kiadtak egy a legrosszabb Szovjetuniót idéző közleményt, melyben dicsőítik a harcoló amerikaiakat és elhatárolódtak Mendenhalltól.

Neki egyébként van egy olyan azóta visszavonatott tweetje is, melyben megkérdőjelezi 9/11 hivatalos verzióját.Dzsokijuing
Továbbá: "Hiszek Istenben. Hiszem, hogy MINDANNYIAN az ő gyermekei vagyunk. S hiszem, hogy Ő és CSAKIS ő az EGYETLEN bíró."

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mendenhall túl intelligens Amerikához:

-"What kind of person celebrates death? It's amazing how people can HATE a man they have never even heard speak. We've only heard one side..."

-"I believe in God. I believe we're ALL his children. And I believe HE is the ONE and ONLY judge."

Teljesen igaza van szerintem, bár a média szerint nem, úgyhogy a Rooneyknak ki kellett adni egy tipikus katonai seggnyalós nyilatkozatot:
""I have not spoken with Rashard so it is hard to explain or even comprehend what he meant with his recent Twitter comments," Rooney said. "The entire Steelers organization is very proud of the job our military personnel have done and we can only hope this leads to our troops coming home soon." "tenorx
demokrácia van ott is, azt mondasz és írsz amit akarsz, egészen addig amíg az egybevág a közvéleménnyelJJ
Hívő emberként olyat írt, amivel még a nem hívők is egyet tudnak érteni. Tiszteletreméltó mondatok.
Újabb bizonyíték, hogy egy birodalom a polgáraitól mindig megkéri az árát, hogy a birodalom polgárai lehetnek - történelmi kortól függetlenül. Dzsokinak igaza van, a stílus megdöbbentő hasonlóságot mutat általunk jobban megtapasztalt birodalom stílusával. Még akkor is, ha figyelembe veszem, hogy Rooney az Egyesült Államok nagykövete.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Gratuláció azoknak akik ide is betették a mi Vödrünket. Hihetetlen érthetetlen számomra az a hype, amit ő kap...Schleck
Ezeken listákon én csak röhögni tudok. Berry bazzeg! Mit ne mondjak, év végén már jó volt passz ellen is, de eleinte kaptunk róla pár TD-t. Gondolom az nem hátrány egy safetynél. 😀
Az már non plus ultra lett volna, ha nem Polamalu nyeri. Teljesen felejtős listák ezek.ulpianus
Én egy kicsit elfogult vagyok mert imádom a játékát, de már vagy 5 éve, ettől még azt nyugodtan kijelenthetem, hogy olyan kaliberű védőjátékos sem sok, de safety mint ő biztosan, nincs a ligában. Sokszor beszéltünk már itt róla és Soldi remek számokat hozott arra, hogy vele és nélküle ugyanaz a csapat mit produkált. Egyértelműen látszik hogy ő az egyik motorja ennek a betyár csapatnak. 😀
Csak attól félek, hogy mögötte nem nő ki még egy hasonló karakter és amikor ő szögre akasztja akkor háááát, lesz nemulass.
Nem kell szeretni őt Ulpianus, de elvenni sem szabd az érdemeket. Abban, hogy ezek a listák azért valóban nem az igazi értékmérők természetesen egyet tudok érteni.polamalu
Szerintem félreértetted Ulpit, pont azt írta, hogy röhej lenne, ha nem a névadód nyert volna.
Valóban komoly gond lesz pótolni őt majd. Szinte egy elit QB visszavonulásához lehetne hasonlítani.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 913 — Saturday Night Lights
Mendenhall túl intelligens Amerikához:

-"What kind of person celebrates death? It's amazing how people can HATE a man they have never even heard speak. We've only heard one side..."

-"I believe in God. I believe we're ALL his children. And I believe HE is the ONE and ONLY judge."

Teljesen igaza van szerintem, bár a média szerint nem, úgyhogy a Rooneyknak ki kellett adni egy tipikus katonai seggnyalós nyilatkozatot:
""I have not spoken with Rashard so it is hard to explain or even comprehend what he meant with his recent Twitter comments," Rooney said. "The entire Steelers organization is very proud of the job our military personnel have done and we can only hope this leads to our troops coming home soon." "tenorx
Labynak röviden: nem érti, hogy magukat kereszténynek valló emberek hogy képesek örülni valaki halálának, akinek a beállítása teljesen egyoldalú (Oszama). Erre kiadtak egy a legrosszabb Szovjetuniót idéző közleményt, melyben dicsőítik a harcoló amerikaiakat és elhatárolódtak Mendenhalltól.

Neki egyébként van egy olyan azóta visszavonatott tweetje is, melyben megkérdőjelezi 9/11 hivatalos verzióját.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
És akkor mégegy:

Troy simán megnyerte az ESPN szavazását a legobb safety kapcsán. Az összes első szavazatot ő kapta:
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/27282/power-rankings-top-10-nfl-safetiestenorx
Gratuláció azoknak akik ide is betették a mi Vödrünket. Hihetetlen érthetetlen számomra az a hype, amit ő kap...Schleck
Ezeken listákon én csak röhögni tudok. Berry bazzeg! Mit ne mondjak, év végén már jó volt passz ellen is, de eleinte kaptunk róla pár TD-t. Gondolom az nem hátrány egy safetynél. 😀
Az már non plus ultra lett volna, ha nem Polamalu nyeri. Teljesen felejtős listák ezek.ulpianus
Én egy kicsit elfogult vagyok mert imádom a játékát, de már vagy 5 éve, ettől még azt nyugodtan kijelenthetem, hogy olyan kaliberű védőjátékos sem sok, de safety mint ő biztosan, nincs a ligában. Sokszor beszéltünk már itt róla és Soldi remek számokat hozott arra, hogy vele és nélküle ugyanaz a csapat mit produkált. Egyértelműen látszik hogy ő az egyik motorja ennek a betyár csapatnak. 😀
Csak attól félek, hogy mögötte nem nő ki még egy hasonló karakter és amikor ő szögre akasztja akkor háááát, lesz nemulass.
Nem kell szeretni őt Ulpianus, de elvenni sem szabd az érdemeket. Abban, hogy ezek a listák azért valóban nem az igazi értékmérők természetesen egyet tudok érteni.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
És akkor mégegy:

Troy simán megnyerte az ESPN szavazását a legobb safety kapcsán. Az összes első szavazatot ő kapta:
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/27282/power-rankings-top-10-nfl-safetiestenorx
Gratuláció azoknak akik ide is betették a mi Vödrünket. Hihetetlen érthetetlen számomra az a hype, amit ő kap...Schleck
Ezeken listákon én csak röhögni tudok. Berry bazzeg! Mit ne mondjak, év végén már jó volt passz ellen is, de eleinte kaptunk róla pár TD-t. Gondolom az nem hátrány egy safetynél. 😀
Az már non plus ultra lett volna, ha nem Polamalu nyeri. Teljesen felejtős listák ezek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
És akkor mégegy:

Troy simán megnyerte az ESPN szavazását a legobb safety kapcsán. Az összes első szavazatot ő kapta:
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/27282/power-rankings-top-10-nfl-safetiestenorx
Gratuláció azoknak akik ide is betették a mi Vödrünket. Hihetetlen érthetetlen számomra az a hype, amit ő kap...

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És akkor mégegy:

Troy simán megnyerte az ESPN szavazását a legobb safety kapcsán. Az összes első szavazatot ő kapta:
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/27282/power-rankings-top-10-nfl-safetiestenorx
Ez nem is kérdés. 3-4 éve az egész liga legjobb védője, nem egy héten, egy meccsen, egy hónapban, vagy egy idényben, hanem úgy összességében.

De hát ismered ezt a szöveget:
"Not only is Polamalu the best player in the AFC North, but I feel he's the best defensive player in the entire NFL. No defender in the league combines world-class athleticism, smarts, fundamentals, natural football instincts and the knack for big plays better than Polamalu."

Amúgy BB 5. lett a QB-k között, Tomlin 2. a HC-k között, ez utóbbit kissé túlzónak találtam, de aztán elkezdtem gondolkodni, hogy kit is tennék elé és csak hápogtam. 😊 Először kiakadtam, hogy a passrusherek között Harrison csak 6. lett, de aztán volt szavazás LB-kre is, és ott 2. lett Patrick Willis mögött, ennek fényében teljesen reális az előbbi eredmény is, mert mint passrusher valóban vannak nála jobbak. Woodley túlértékelt volt mindkét kategóriában, főleg utóbbiban vicces, hogy TOP10-ben van. Timmons viszont mocskosul alulértékelt, asszem 1 vagy 2 10. helyet kapott... Holott ezen a listán minimum TOP5-ben lenne a helye.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
És akkor mégegy:

Troy simán megnyerte az ESPN szavazását a legobb safety kapcsán. Az összes első szavazatot ő kapta:
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/27282/power-rankings-top-10-nfl-safetiestenorx
Azért az durva szerintem hogy Berry rookie szezon után kapásból már az 5. 😊 Bírom nagyon, de nem hittem hogy egy szezon után lehet 5. valaki.

több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Mendenhall túl intelligens Amerikához:

-"What kind of person celebrates death? It's amazing how people can HATE a man they have never even heard speak. We've only heard one side..."

-"I believe in God. I believe we're ALL his children. And I believe HE is the ONE and ONLY judge."

Teljesen igaza van szerintem, bár a média szerint nem, úgyhogy a Rooneyknak ki kellett adni egy tipikus katonai seggnyalós nyilatkozatot:
""I have not spoken with Rashard so it is hard to explain or even comprehend what he meant with his recent Twitter comments," Rooney said. "The entire Steelers organization is very proud of the job our military personnel have done and we can only hope this leads to our troops coming home soon." "tenorx
Mivel nem olyan hosszú szöveg ezt lefordítaná valaki magyarra nekem? 😊

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 950 — no es importante
Mendenhall túl intelligens Amerikához:

-"What kind of person celebrates death? It's amazing how people can HATE a man they have never even heard speak. We've only heard one side..."

-"I believe in God. I believe we're ALL his children. And I believe HE is the ONE and ONLY judge."

Teljesen igaza van szerintem, bár a média szerint nem, úgyhogy a Rooneyknak ki kellett adni egy tipikus katonai seggnyalós nyilatkozatot:
""I have not spoken with Rashard so it is hard to explain or even comprehend what he meant with his recent Twitter comments," Rooney said. "The entire Steelers organization is very proud of the job our military personnel have done and we can only hope this leads to our troops coming home soon." "tenorx
demokrácia van ott is, azt mondasz és írsz amit akarsz, egészen addig amíg az egybevág a közvéleménnyel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
És akkor mégegy:

Troy simán megnyerte az ESPN szavazását a legobb safety kapcsán. Az összes első szavazatot ő kapta:
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/27282/power-rankings-top-10-nfl-safeties
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
És ha már bulvár, Hines Ward:

A héten volt vmi csapatverseny is, az egyik csapatnak Hines volt a kapitánya:
http://www.youtube.com/watch?v=STSPoICfVTM&feature=channel_video_title

Itt meg az egyéni tánca, a tango:
http://www.youtube.com/watch?v=ow0bB3l0PIE&feature=channel_video_title
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mendenhall túl intelligens Amerikához:

-"What kind of person celebrates death? It's amazing how people can HATE a man they have never even heard speak. We've only heard one side..."

-"I believe in God. I believe we're ALL his children. And I believe HE is the ONE and ONLY judge."

Teljesen igaza van szerintem, bár a média szerint nem, úgyhogy a Rooneyknak ki kellett adni egy tipikus katonai seggnyalós nyilatkozatot:
""I have not spoken with Rashard so it is hard to explain or even comprehend what he meant with his recent Twitter comments," Rooney said. "The entire Steelers organization is very proud of the job our military personnel have done and we can only hope this leads to our troops coming home soon." "
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
A Ravens Draftját elemzi az egyik szerzőtársam, ha gondoljátok mint kitekintés.
http://steelers.hu/ellenfelnezoben-2/
A jövőben fel fog kerülni a Bengals és a Browns draftja is.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hogy mitől lett mára fogalommá a Pittsburgh Steelers és talán miért a legkülönlegesebb csapat, arra egy szó van: The Chief: http://www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/09000d5d801c5078/NFL-Films-Presents-The-Chief


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
mosgyüvök rá, emlékszik valaki Dough Worthington-ra. 2010 7.kör OHIO STATE!
mégis vannak jólösszetákolt összeesküvések 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Első évében RG-nak szánták, de ott is inkább elsőszámú cserének, vagy legalábbis pos. battle-ben kell küzdenie a TC-ben, aztán majd másodévestől gondolták C-nek. De mivel C és RG poszton is harmatosak voltunk, mindenkit könnyedén lenyomott a TC-ben, így lett kezdő C. És bár jól játszott, a Pro Bowl és az All-Pro érdemtelen volt.Soldados
De még mindig ott tartunk, hogy nem szánták kezdő centernek újonc évében... 😊vassadi
igy alakult, nem szánunk senki se kezdőbe a draftról, de ha nagyon homorit kivivhatja a helyet. Ezenkivülmég szeretjük az igen-igen kitartó PS játékosokat is, ezért bizunk még a Svédben. Respect-favor van nálunk, MÖGBECSÜLÉS, fiaim, EMBERSZÁM!
ozér várom a Colbert memoárokat, A KIVÁLASZTÁS SZEMPONTJAI.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ez egyértelmű. Pont azt mondom, hogy nálunk senkit nem szánnak kezdőnek újonc évében.Soldados
Én is 😊 :
Pouncey azért a nagyon ritka kivételek egyikevassadi