Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Powe-ról JJ-t kell interjúzni - erősen kétséges mentális képességekkel rendelkezik (mármint POV)sutianap
Mert JJ szakértő? Mint profi edző vagy mint pszichiáter?ulpianus
JJ utalt rá korábban a fórumon, hogy Powe annyira híresen ostoba (harmadszorra vették csak fel az Ole Miss-re), és ez még az NCAA-játékosok közt is párját ritkítja..
(Erre pl. többször utal a Meat Market című könyv is, maga Orgeron, az akkori egyetemi edző/az egész edzői stáb.)
Sztem erre utalt az eredeti hsz.. de élőben egyik szerkesztő sem interjúvolta meg élőben a srácot, valóban 😛

Idén kb. 3 használható nose volt, ebből az egyik Powe, másik a bűnözőegyetemről jövő Kenrick Ellis ugye... plusz az elsőkörös Phil Taylor, akiért szintén reacheltek.
Én nem rónám fel a Steelersnek, hogy nem húztak nózit a kicsi/igencsak megkérdőjelezhető kínálatból..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Powe-ról JJ-t kell interjúzni - erősen kétséges mentális képességekkel rendelkezik (mármint POV)sutianap
Mert JJ szakértő? Mint profi edző vagy mint pszichiáter?

Az tény, hogy Powe nem egy észlény. De akkor Fairley sem, és még sorolhatnánk.
Eddig jó játékos volt nektek is. Mitől lett ostobább tegnap óta? Attól, hogy nem Steelers playa lett? Ugyan már. :cool:ulpianus
Nem lett rosszabb, csak valamiért nem kellett a stábnak. Nyilván oka van, mert NT needünk lesz, Powe pedig elérhető volt (jó helyen), mégis mást húztak.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Powe-ról JJ-t kell interjúzni - erősen kétséges mentális képességekkel rendelkezik (mármint POV)sutianap
Mert JJ szakértő? Mint profi edző vagy mint pszichiáter?

Az tény, hogy Powe nem egy észlény. De akkor Fairley sem, és még sorolhatnánk.
Eddig jó játékos volt nektek is. Mitől lett ostobább tegnap óta? Attól, hogy nem Steelers playa lett? Ugyan már. :cool:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Már miért ne kapna? Rosteren van, 2011-re van szerződése, miért kellene TC előtt kivágni. Azt pedig mindenki elmondta, hogy nyilvánvalóan hátrányból indul Brownnal és Sanders-szel szemben, hisz ők tavaly bizonyítottak. Plusz Ward, Wallace tuti előtte van és még ott van Randle El, Battle és Grisham, azaz 8 WR megy 6 helyért. Teljesen jól van ez így. Ha nem kell, majd kirakjuk az 53-as szűkítésnél.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
81 Battle, Arnaz WR ACT 6'1" 208 2/22/1980 9 Notre Dame
84 Brown, AntonioWR ACT 5'10"186 7/10/1988 2 Central Michigan
80 Sweed, Limas WR ACT 6'4" 220 12/25/1984 4 Texas
88 Sanders, Emm WR ACT 5'11"180 3/17/1987 2 Southern Methodist
17 Wallace, Mike WR ACT 6'0" 199 8/1/1986 3 Mississippi
86 Ward, Hines WR ACT 6'0" 205 3/8/1976 14 Georgia
19 Grisham, Tyler WR ACT 5'11"180 6/11/1987 1 Clemson
82 Randle El, Ant WR ACT 5'10"185 8/17/1977 10 Indiana
Lyons, Wes WR ACT 6'8" 231 // 0 West Virginia

ez a helyzet jelenleg,jövőre szabadulnánk tőle, ha semmit nem tud felmutatni, és öt hoszzúszarvú van már úgyhogy biztos bepofázzák. S nagyon bizunk benne, csakhát a sérülés. A mézsördepressziv az nem Young?

vaaagy a most húzott Brown, mintha játszott volna WR-t, s kiszoritja 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Ez most komoly, hogy neki futunk még egyszer Svédnek...? Nagyon komoly major-depressziós gondjai vannak! Bár minden tiszteletem a Rooney családé, hogy így alányúl a srácnak, de nem tudom...

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Összességében egész jó draft volt. Posztok szerint teljesen rendben van (2 CB, 1-1 OT és DL volt az elvárásom, de az RB, OG, OLB-pick is védhető), volt benne steal is (Brown és Carter), karakterüket tekintve is jó játékosok. Nekem kicsit hiányzott ILB és NT-választás, és ha már RB, én nem hagytam volna bent Dion Lewist, de Powe NT-t sem a 6. körben.

A magam részéről az osztályat: BSoldados
Powe-val elég nyilvánvalóan nem számoltak, ők tudják miért. Lehet hogy a jövő évi classban látnak jobb NT-t, vagy ezer más oka lehet.

Szerintem abszolút jól sikerült, A.Jan
Powe-ról JJ-t kell interjúzni - erősen kétséges mentális képességekkel rendelkezik (mármint POV)


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Összességében egész jó draft volt. Posztok szerint teljesen rendben van (2 CB, 1-1 OT és DL volt az elvárásom, de az RB, OG, OLB-pick is védhető), volt benne steal is (Brown és Carter), karakterüket tekintve is jó játékosok. Nekem kicsit hiányzott ILB és NT-választás, és ha már RB, én nem hagytam volna bent Dion Lewist, de Powe NT-t sem a 6. körben.

A magam részéről az osztályat: BSoldados
Powe-val elég nyilvánvalóan nem számoltak, ők tudják miért. Lehet hogy a jövő évi classban látnak jobb NT-t, vagy ezer más oka lehet.

Szerintem abszolút jól sikerült, A.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
FB: Le’Ron McClain Vonta Leach Mike Tolbert (RFA) Marcel Reece (RFA) Lawrence Vickers John Kuhn Ahmard Hall Heath Evans Bear Pascoe (ERFA) Tony Richardson Naufahu Tahi Jerome Felton (RFA) Michael Robinson Tim Castille Regan Maui’a (RFA) Mike Cox (RFA) Kyle Eckel Nehemiah Broughton (RFA) Billy Latsko (RFA) Jake Nordin (ERFA)
és: Hinosky(PITT)


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Már csak szezon kéne hogy legyen 😀
Nem volt ez rossz draft, remélem beválnak a pickek, a hátsóbb körösök is!

BTW Kolonc akkor kap egy szép cut-ot így?The terrible towel
Colont nem kell cutolni, mert jó eséllyel FA lesz, amint lefektetik az új év szabályait. Ha így lesz nem igazoljuk le, ha esetleg RFA lenne (erre az esetre kapott tendert), akkor marad, de én erősen kételkedem abban, hogy rosterre tudja verekedni magát.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Ez nem gond, előveszem a macsétémet és kivágom neki 😀
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Már csak szezon kéne hogy legyen 😀
Nem volt ez rossz draft, remélem beválnak a pickek, a hátsóbb körösök is!

BTW Kolonc akkor kap egy szép cut-ot így?The terrible towel
Kugler akarja Koloncot, legalábbis még idén.polamalu
BigBen akarja! de el kell köttenie magát, hogy egyáltalán kérhessen valamit 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Már csak szezon kéne hogy legyen 😀
Nem volt ez rossz draft, remélem beválnak a pickek, a hátsóbb körösök is!

BTW Kolonc akkor kap egy szép cut-ot így?The terrible towel
Kugler akarja Koloncot, legalábbis még idén.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Már csak szezon kéne hogy legyen 😀
Nem volt ez rossz draft, remélem beválnak a pickek, a hátsóbb körösök is!

BTW Kolonc akkor kap egy szép cut-ot így?
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
hát Batch lesz a sajtós
http://www.mywesttexas.com/sports/article_05859a06-5985-584e-ac84-75ddcc0535c6.html#axzz1IHvVeVji
nem hiszem ,hogy átverekedné magát Jonatánon
a harmadik nap, nem nagyon tetszett, valami Fili-vagonon lehettem fenn.
nállam még sima A. A három legégetőbb kérdésre találtunk válasz. -Kugler kap anyagot a teljes átszabáshoz. -A DL minőségi vérvonala szakadásmentes. -A káoszbrigádok hátul gatyába rázódhatnak.
A futás Dvájerrel kibaszott rendben. Ezek szerint szerencsére tervezünk Spéttel, Zsuzsám is marad. Remélem összerakják a Svédet és Grisham is ezzel játéklehetőséget kap.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Cortez Allen

http://www.youtube.com/watch?v=tMpaBgpBBRI 😀

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
m. Gilbert

http://www.youtube.com/watch?v=QpDOelVqM2Y&feature=related

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
most Hayward

http://www.youtube.com/watch?v=bfRmX3bCpTg

http://www.youtube.com/watch?v=inKtdfodCak&feature=related

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
http://www.youtube.com/watch?v=FZpNXNhJNII

Batch a futó... :cool:

http://www.youtube.com/watch?v=S17t6-YQ7T0&feature=related

ez is ő...

http://www.youtube.com/watch?v=1cxOP_P8Ls8&NR=1

meg egy, TD run after contact 😀

http://www.youtube.com/watch?v=_12hKW2-j3M&feature=related

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A magam részéről az osztályat: BSoldados
Nálam egy B+-t megér.

Herzlich amúgy UDFA.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Az utolsó húzás, nekem tetszik. Volt egy komoly achilles sérülése és ezért csúszhatott le idáig, de az általam látott videón rettenetesen meggyőző és az egyetem által publikált számok is nagyszerű csiszolatlan gyémántot sejtetnek, még ha 7. jött is. Jól vált irány, jól találja meg a rést és képes a kontakt után is yardokat hozni. Azt gondolom, hogy akár Moore helyén akár a specben sok örömet szerezhet nekünk a srác.
És ezért is:
http://baronbatch.blogspot.com/
Saját non profit alapítvány és segélyakciókat szervez. Komoly jellemre vall. Ez is benne lehetett a döntésben 😉
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Összességében egész jó draft volt. Posztok szerint teljesen rendben van (2 CB, 1-1 OT és DL volt az elvárásom, de az RB, OG, OLB-pick is védhető), volt benne steal is (Brown és Carter), karakterüket tekintve is jó játékosok. Nekem kicsit hiányzott ILB és NT-választás, és ha már RB, én nem hagytam volna bent Dion Lewist, de Powe NT-t sem a 6. körben.

A magam részéről az osztályat: B


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Nem láttam róla képet 😊
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Lehet hülye kérdés de rokona Charlie Batchnek?Gabriel
Mivel az egyik fullniga, a másik meg hamvas, ezért nem.szaba
Nem csak ezen ok miatt nem, amennyire én ismerem a biológiát 😊

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 477
Lehet hülye kérdés de rokona Charlie Batchnek?Gabriel
Mivel az egyik fullniga, a másik meg hamvas, ezért nem.