Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
No felhívom Tomlint, hogy húzza be Powe-ot de gyorsan, mert itt Magyarországon többen is ezt kívánjuk. Lesz irgum burgum 😀
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
kortez is volt nálunk, csak mondom - ötödikre Dion gyön- deelnézte az irányitószámot 😕 igölsz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Dion Lewis-t elvitte az Eagles. Ha addig csúszna, szerintem be kellene húzni Powe-t, vagy nem tudom, nem érne-e meg akár egy feltradet.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Máshogy látták. Cortez Allenben úgy látom az tetszett nekik, hogy katonai suliba járt, és nagyon fegyelmezett. Most, hogy csak a focira koncentrál kezdő potenciál van benne.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Burton nem lett volna jobb mint Kortez?
Vagy Tomlinék máshogy látták?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hozzáteszem Robilluma eddig eltalálta Heywardot, Curtis Brownt meg Cortez Allent is 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nem ismerem különösebben, de én se bánom, hogy OL- helyett DB-dephtre gyúrtunk. Lehet, hogy Powe-ért Colberték sincsenek oda, ha itt bennhagyták. :rolleyes:
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Közben épp Allenről beszélnek élőben: http://www.steelers.com/video-and-audio/videos/Steelers-Draft-LIVE-Press-Conferences/9e0939e4-ac2c-49dd-b3f2-ce8b0e7943cd

És felkerült a videó Gillbertről is: http://www.steelers.com/video-and-audio/videos/2nd-Round-Draft-Pick-Marcus-Gilbert/8c323116-c616-4408-9aa1-97328303dc0f
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Cornernak corner, de ettől már nem vagyok elragadtatva. Powe, Lewis és Herzlich lett volna nekem a szivet melengető pick így, hogy mind bennmaradt nekünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
no mosmán mindenki boldog lehet, LewisDion benn lesz ötre, hehehe


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Cortez Allen, CB, The Citadel.

Bevallom őt nem láttam játszani, de nem baj, hogy még egy CB jött 😊
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Allan Cortez DB
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Cortez Allen (DB, Citadel) a negyedik körös pickünk.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Szerintem az égiek velünk vannak, ha már a SB-ban elfordultak a végén 😀 .
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
😀

Kíváncsi vagyok a 4. körünkre, folytatódik- e az A+ draft.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Azért esett kétségbe, mert azt hitte a Jets hívja, mert még nem volt bejelentve, hogy Steelers on the clock 😊tenorx
Bocsi elírtam valóban. Nem vagyok ma 100%-os Mea Culpa Mea Maxima Culpa 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azért esett kétségbe, mert azt hitte a Jets hívja, mert még nem volt bejelentve, hogy Steelers on the clock 😊
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Heyward nyilatkozik: http://www.steelers.com/video-and-audio/videos/1st-Round-Draft-Pick-Cameron-Heyward/30365b53-1848-4b4a-b885-9a397d8e9e5d#?id=30365b53-1848-4b4a-b885-9a397d8e9e5d&channelName=Recent

😀 Mennyire jó, hogy ennyire itt akart játszani. Félt, hogy a többi csapat kihúzza előlünk 😀tenorx
Bizony" Az első gondolatom az volt, hogy köszönöm Istenem" amikor meghallotta, hogy a Pittsburghtől keresik. Először kétségbe esett, hogy a Miami hívja. Azért az, hogy otthon már Steelers sapka volt rajta sokat sejtet abból, hogy mit szeretett volna. Gondolom nem volt 32 sapi a szekrényen 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Heyward nyilatkozik: http://www.steelers.com/video-and-audio/videos/1st-Round-Draft-Pick-Cameron-Heyward/30365b53-1848-4b4a-b885-9a397d8e9e5d#?id=30365b53-1848-4b4a-b885-9a397d8e9e5d&channelName=Recent

😀 Mennyire jó, hogy ennyire itt akart játszani. Félt, hogy a többi csapat kihúzza előlünk 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Carnell Lake Curtis Brownról: http://www.steelers.com/video-and-audio/videos/Lake-On-3rd-Round-Draft-Pick/0f625ffb-5232-4ede-b6fb-b827fe56f80f
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerintem az NT- és az ILB-kérdés megoldását a jövő évi draftra hagyják, kivéve, ha Powe még bent lesz, mert akkor szerintem behúzzuk őt, és akkor ötödik körben jöhet az OG, hatodik-hetedikben pedig az RB, illetve a WR (bár elkapót most én se húznék).

Dion Lewis kb. meddig csúszhat?vassadi
Hát Lewis sztem már a 4. kör végén sem biztos hogy bent lesz, de az meglepne, ha 5. körös pickünknél még választható lenne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Ez a draft nálam egyértelmű A.
Megfelelő emberek a megfelelő helyekre. Persze kellett hozzá, hogy Brown lecsússzon, de akkor is. Teljesen korrekt!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Szerintem az NT- és az ILB-kérdés megoldását a jövő évi draftra hagyják, kivéve, ha Powe még bent lesz, mert akkor szerintem behúzzuk őt, és akkor ötödik körben jöhet az OG, hatodik-hetedikben pedig az RB, illetve a WR (bár elkapót most én se húznék).

Dion Lewis kb. meddig csúszhat?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sztem ILB is kellene nagyon, Fox serződése lejárt, Sly pedig spec teamben ász, de a védelemben továbbra is szkeptikus vagyok vele. (De hozzáteszem, hogy valszeg nem akarnak LB-t idén, vagy csak nagyon végén, mert mindössze 2 LB volt nálunk workouton.) ILB-n kívül jó esély lehet RB-re (ejj Dion Lewisnak mennyire tudnék örülni). Powe is benne lehet a pakliban, elvégre Hoke szerődése lejárt.

WR-t egyelőre nem szeretnék, pedig tuti húznak majd vkit, a kérdés csak az: mikor. No meg persze OG is fog jönni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
azt érzem hogy támadó húzás lesz, de hogy elkapó vagy futó -
hájjájsutianap
Negyedik körben szerintem még korai lenne, előbb az OL-t kellene tovább erősíteni, vagy Powe-t behúzni, csak kérdés, hogy pl. a KC vagy a Texans nem-e viszi el.