Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ne írj már le ilyeneket nem lesz pick, mert ezt sose lehet tudni (tavaly Spiller pickre gondoltál volna a Billstől? vagy Codyra a Ravenstől)tenorx
Akkor nem hiszem, hogy őt húznák, na. Ugyanaz. 😊vassadi
Nem, mert az egyik tény, a másik meg személyes vélemény. Én se írom le senkiről hogy nem lesz, maximum kevés rá az esély.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ne írj már le ilyeneket nem lesz pick, mert ezt sose lehet tudni (tavaly Spiller pickre gondoltál volna a Billstől? vagy Codyra a Ravenstől)tenorx
Akkor nem hiszem, hogy őt húznák, na. Ugyanaz. 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Imádom ezt leírni, amikor Pouncey szóba kerül: Patriots. 😊

Williams nálunk járt egyébként tegnap, a baltimorei center, Birk meg azt nyilatkozta, hogy boldogan tanítgatna egy új centert (Pouncey vs Pouncey rivalry lesz?).tenorx
A Ravens-nél is ugyanaz a helyzet, mint itt, az első számú need a CB és az OT, úgyhogy náluk se lesz Pouncey-pick. A másik pedig, hogy ha center kell, én biztosan nem őt vinném.vassadi
Miért is pont ugyanígy néz ki? Ott a RG Chester is szabadügynök lesz, Birk a center meg 34 éves. A CB ott is need, ez igaz. Ne írj már le ilyeneket nem lesz pick, mert ezt sose lehet tudni (tavaly Spiller pickre gondoltál volna a Billstől? vagy Codyra a Ravenstől)
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Imádom ezt leírni, amikor Pouncey szóba kerül: Patriots. 😊

Williams nálunk járt egyébként tegnap, a baltimorei center, Birk meg azt nyilatkozta, hogy boldogan tanítgatna egy új centert (Pouncey vs Pouncey rivalry lesz?).tenorx
A Ravens-nél is ugyanaz a helyzet, mint itt, az első számú need a CB és az OT, úgyhogy náluk se lesz Pouncey-pick. A másik pedig, hogy ha center kell, én biztosan nem őt vinném.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem se lesz Pouncey pick, csak a csapat válasza arra, hogy behúzzuk-e a másik Pounceyt általában az, hogy már úgyse lesz bent akkor 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért a gyenge idénye miatt, és posztja (C/OG) nem kicsit magas lenne érte a 20-on belüli pick. De szerencsére én egyáltalán nem félek attól, hogy ha bent lenne 31. picknél, akkor mi lenne. Semmi. Ugyanúgy húznánk egy OT-t vagy CB-t. 😊Soldados
Jó, de nem mindenki láthat bele a csapat lapjaiba, mint Te.
tenorx
Nem látok bele Colbert és a Front office fejébe, de a tényeket tudom összegezni. Needek, tradíciók, Colbert húzásai az elmúlt 10 évben a draftokon. Kizárt Pouncey választása.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azért a gyenge idénye miatt, és posztja (C/OG) nem kicsit magas lenne érte a 20-on belüli pick. De szerencsére én egyáltalán nem félek attól, hogy ha bent lenne 31. picknél, akkor mi lenne. Semmi. Ugyanúgy húznánk egy OT-t vagy CB-t. 😊Soldados
Jó, de nem mindenki láthat bele a csapat lapjaiba, mint Te.


Williams nálunk járt egyébként tegnap, a baltimorei center, Birk meg azt nyilatkozta, hogy boldogan tanítgatna egy új centert (Pouncey vs Pouncey rivalry lesz?).
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért a gyenge idénye miatt, és posztja (C/OG) nem kicsit magas lenne érte a 20-on belüli pick. De szerencsére én egyáltalán nem félek attól, hogy ha bent lenne 31. picknél, akkor mi lenne. Semmi. Ugyanúgy húznánk egy OT-t vagy CB-t. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én meghajolok a többség akarata előtt, én kiegyeznék Aaronnal is.

Videó a Team Pounceyról: http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/26766/video-team-pouncey

Nagyon, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit csinálnánk, ha bent lenne 31nél, de szerintem kimegy 10-20 között.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Williamst amúgy több csapat is safetykent tartja számon egyébként.tenorx
Annál jobb, safety poszton se jön rosszul az erősítés. Egyre jobban tetszik nekem ez a gyerek... 😊 De még mindig azt mondom, ha Carimi bent lesz, húzzuk őt, második körben pedig akkor Curtis Brown.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát nem tudom, nekem Aaron Williams annyira nem jön be, akkor már inkább Curtis Brown később. Williamst amúgy több csapat is safetykent tartja számon egyébként.tenorx
Nem lep meg. 😛 Akkor ő a mi emberünk. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát nem tudom, nekem Aaron Williams annyira nem jön be, akkor már inkább Curtis Brown később. Williamst amúgy több csapat is safetykent tartja számon egyébként.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Máris egy mock, ahol Aaron Williams-t hozzánk jósolják:
http://www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-B.php
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Smith-szel az a baj, hogy nem illik a Steelers-be, mert katasztrófa futás ellen és nagyon nem fizikális. Williams viszont bivaly felépítésű corner. Szvsz ő a tipikus Steelers-corner.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Hát bizony én megkövetem magam...bizony azt kell mondjam lehet, hogy vannak jobb CB pickek számunkra ,mint Smith...Williams átvette a vezetést és most azt mondom, hogy Harris vagy esetleg Dowling is jobban tetszenne CB picknek. Tudom, hogy eddig azt mondogattam ,Hogy Smith kéne és ő a top favoritom, de most rászántam az időt és amennyi videot lehetett megnéztem és én azt mondom, hogy a fenti három emberkéből ha valakit behúzúnk akkor boldog leszek.

" class="embed">
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Na most volt időm egy picit videózni. Nekem abszolút bejönne Aaron Williams. Pont a rendszerünkbe illő és elvárásainknak megfelelő, iszonyatosan fizikális corner.

Én így azt mondom, vagy Carimi OT vagy Aaron Williams CB legyen a pickünk, akár feltréd árán is. Vészmegoldásnak DL lehet (Heyward DE, vagy Phil Taylor NT).Soldados
Nem lennék csalódott egy Aaron Williams pickel 😊

" class="embed">
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Na most volt időm egy picit videózni. Nekem abszolút bejönne Aaron Williams. Pont a rendszerünkbe illő és elvárásainknak megfelelő, iszonyatosan fizikális corner.

Én így azt mondom, vagy Carimi OT vagy Aaron Williams CB legyen a pickünk, akár feltréd árán is. Vészmegoldásnak DL lehet (Heyward DE, vagy Phil Taylor NT).Soldados
Carimi talán-talán lecsúszhat az első kör végéig, de ha őt akarjuk, akkor sanszos egy feltrade, Aaron Williams szerintem még bent lesz 1/31-nél. Phil Taylor úgyszintén, Heyward viszont valószínűleg korábban ki fog menni.

Ha Carimi bent lesz, én őt választanám, és akkor a második körben jöhetne mondjuk Curtis Brown; amennyiben nem, és Aaron Williams-ről a csapatnál is ilyen jó véleménnyel vannak, akkor felőlem...
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Mr. 43 születésnapjára egy jó kis interjú vele a steelers.hu-n
http://steelers.hu/happy-birthday-mr-43/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na most volt időm egy picit videózni. Nekem abszolút bejönne Aaron Williams. Pont a rendszerünkbe illő és elvárásainknak megfelelő, iszonyatosan fizikális corner.

Én így azt mondom, vagy Carimi OT vagy Aaron Williams CB legyen a pickünk, akár feltréd árán is. Vészmegoldásnak DL lehet (Heyward DE, vagy Phil Taylor NT).


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Huhh! Nekem nagyon nem tetszik a schedule. Egyrészt rögtön Baltimore-ban kezdeni nem túl király, és az eleje iszonyat meredek. És ha abból szarul jövünk ki, akkor el is ment a szezon, hiába viszonylag könnyű a vége. Nekem nagyon nem tetszik ez a menetrend.Soldados
Az eleje nekem se tetszik, különösen a Baltimore-i nyitómeccs, de az első négy fordulóból három meccs idegenben - nem kizárt egy 2-2-es kezdés. A többi viszont szerintem pont, hogy biztató, Pats-Ravens egymás után húzós, de a hollók ellen legalább az egyiket úgyis hozzuk, ez így 13-3, arra még rászámolhatunk egy vereséget, de még így is simán jók vagyunk 12-4-gyel. Persze, ezt így vaktában nem lehet megjósolni, de tény, hogy enyhén szólva sem a miénk a legnehezebb schedule a ligában.vassadi
ha lesz seszlony, akkor se lecc teljes alapszakasz, ugyhogy mindenkit ütni kell. Go Ptwins!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Huhh! Nekem nagyon nem tetszik a schedule. Egyrészt rögtön Baltimore-ban kezdeni nem túl király, és az eleje iszonyat meredek. És ha abból szarul jövünk ki, akkor el is ment a szezon, hiába viszonylag könnyű a vége. Nekem nagyon nem tetszik ez a menetrend.Soldados
Az eleje nekem se tetszik, különösen a Baltimore-i nyitómeccs, de az első négy fordulóból három meccs idegenben - nem kizárt egy 2-2-es kezdés. A többi viszont szerintem pont, hogy biztató, Pats-Ravens egymás után húzós, de a hollók ellen legalább az egyiket úgyis hozzuk, ez így 13-3, arra még rászámolhatunk egy vereséget, de még így is simán jók vagyunk 12-4-gyel. Persze, ezt így vaktában nem lehet megjósolni, de tény, hogy enyhén szólva sem a miénk a legnehezebb schedule a ligában.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Huhh! Nekem nagyon nem tetszik a schedule. Egyrészt rögtön Baltimore-ban kezdeni nem túl király, és az eleje iszonyat meredek. És ha abból szarul jövünk ki, akkor el is ment a szezon, hiába viszonylag könnyű a vége. Nekem nagyon nem tetszik ez a menetrend.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Pittsburgh Steelers Regular Season Schedule 2011:
http://www.steelers.com/news/article-1/Steelers-Release-2011-Regular-Season-Schedule/2f9d9012-150b-43f9-b33c-02ebdb33c53f

Ravens elleni rangadóval kezdünk, az előző szezonhoz hasonlóan most is Clevelandben zárunk. 5 primetime meccs, MNF a Frisco, TNF a Browns ellen; Szenteste napján, szombaton a Rams jön a Heinz Fieldre. A bye week időzítése szerintem most kedvezőtlen, a Pats és a Ravens elleni meccs közé inkább elfért volna.

Troy-nak boldog születésnapot! 😉
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A világ legjobb safetyjének születésnapja van! Boldog születésnapot Troy!
több mint 13 éve
Stev Pittsburgh Steelers 25
Hali mindenki.
Megjött a csomagom, de lúzer voltam és a saját ajándékom nem lett jó. (Ilyen az én formám). A facebook oldalamon ill. a steelers.hu facebook oldalán is kiraktam, ha valakit érdekel. XL-es. 180 cm felettieknek jó, kb.
Ha van érdeklődő keressetek meg egyezünk.polamalu
küldtem PMet