Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Hali mindenki.
Megjött a csomagom, de lúzer voltam és a saját ajándékom nem lett jó. (Ilyen az én formám). A facebook oldalamon ill. a steelers.hu facebook oldalán is kiraktam, ha valakit érdekel. XL-es. 180 cm felettieknek jó, kb.
Ha van érdeklődő keressetek meg egyezünk.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://www.youtube.com/watch?v=DMm1rUCLD-0

Ward egyre jobb pontokat kap, beszarás. RUMBA!


Mondjuk nekem a múlt heti tetszett eddig a legjobban.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Viszont gyönyörű ez az eredmény főleg ahhoz képest, hogy sokan a PO-ben sem látták a Steelerst az idény előtt... A Bills elleni meccs után pl. 1 kört jósoltam magam is.Helmut Zimmer
Akkor a Pats-meccs után mit jósoltál?... 😊vassadi
Azt, hogy megint "edzésmenők" lesztek 😀 😂
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Engem egyáltalán nem viselt meg. Én GB-t tartottam favoritnak, ráadásul közvetlenül a meccs után is így gondoltam és most még inkább, hogy erőn és várakozáson felüli szereplés volt ez tőlünk, így maximálisan (na jó csak 99,9%-ig) elégedett vagyok a 2010-es szezonnal.Soldados
Vélemény osztva. Még nagyobb erőt kaptam arra, hogy a következő szezonban még magasabb szinten írjunk és szerkesszünk, remélve a kinti támogatást.
Képzeljétek 6 naptári nap (benne a hétvége) elég volt, hogy ideérjen egy csomag a shop-ból. (két melegítő a fiaimnak egy kabát nekem és egy póló az asszonynak) Itt a húsvét tojt a nyuszi 😀polamalu
Áhh basszus, ha legközelebb rendelsz szólj légyszi, bár gondolom nem most lesz 😊
Csak a steelers shopban láttam olyan cumót ami kéne...The terrible towel
Az a helyzet, hogy rendelnék én többször is, de most malacom volt mert a vámon simán átjött, gondolom az értékhatár. A legfájóbb az 53 dodis postaköltség. Az egy póló ára. Egyébként ha megírod, hogy mi kellene akkor megbeszélhetjük. A lényeg a max 200 körüli érték. Most 213-ra jött ki. A srácok melegítője 30 dodi volt darabonként. http://news.steelers.com/catalog/product/117990/ Ez barátok közt sincs 6000 ft és Reebok. A kínaiban is ennyi egy Yian Yian melcsi.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Viszont gyönyörű ez az eredmény főleg ahhoz képest, hogy sokan a PO-ben sem látták a Steelerst az idény előtt... A Bills elleni meccs után pl. 1 kört jósoltam magam is.Helmut Zimmer
Akkor a Pats-meccs után mit jósoltál?... 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Az adott pillanatban persze hogy csalódott az ember. De összességében teljes mértékben elégedett vagyok a szezonunkkal, s ez már akkor igaz volt, amikor a Ravens kiverésével bejutottunk a konfdöntőbe.Soldados
Továbbá nézőpont kérdése kinek mi a siker. Tudnék csapatokat mondani.
Mindenesetre ha már akárhogy is bejut egy gárda a Super Bowlra, akkor nyilván büszke rá minden szurkoló. De a fene vigye, csak így úgy amúgy, de meg kellett volna nyerni. Mondom ezt például a Cardinals szurkoló nevében akik nem is tudom ki ellen vesztettek 4 ponttal, de mindegy is. 😛ulpianus
Na az a szezon rettenetesen fájt volna, ha nem a mi sikerünkkel ér véget. Egész szezon arról szólt, hogy a védelmünk brutálisan agyondominált mindenkit. És ha csúnyán is, de megnyertük a (nagy) meccseket.

De óriási csalódás volt a közelmúltból a 2004-es szezon (15-1 után elbukni a regularba elvert Pats ellen), de nekem a 2007-es is (visszajönni a sírból (-18), majd kikapni egy Garrard nyargalás után egy buzi FG-vel). Pedig PO-s évek voltak.

Ez a mostani mégsem az. ennyi szarral, amit szívtunk egész évben, sztem ez jobb volt, mint amit a realitás diktált volna. ÍYgy nem tudok csalódott lenni.Soldados
Ezzel én is egyet tudok érteni. Nekem csak az fájt, hogy mennyire kanyarban nem volt a csapat, amíg Driver, és főleg Woodson pályán volt. Konkrétan volt egy olyan pillanat, amikor brutális vereséget vizionáltam... Mindegy nyert a jobb csapat! Viszont gyönyörű ez az eredmény főleg ahhoz képest, hogy sokan a PO-ben sem látták a Steelerst az idény előtt... A Bills elleni meccs után pl. 1 kört jósoltam magam is.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
jóvan, émmeg ottáltam melletted, elnézést, abból a szögből máshogy láccott
ráció kontra emóció TUDOMDEMÉGISFÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJsutianap
Az adott pillanatban persze hogy csalódott az ember. De összességében teljes mértékben elégedett vagyok a szezonunkkal, s ez már akkor igaz volt, amikor a Ravens kiverésével bejutottunk a konfdöntőbe.Soldados
Továbbá nézőpont kérdése kinek mi a siker. Tudnék csapatokat mondani.
Mindenesetre ha már akárhogy is bejut egy gárda a Super Bowlra, akkor nyilván büszke rá minden szurkoló. De a fene vigye, csak így úgy amúgy, de meg kellett volna nyerni. Mondom ezt például a Cardinals szurkoló nevében akik nem is tudom ki ellen vesztettek 4 ponttal, de mindegy is. 😛ulpianus
Na az a szezon rettenetesen fájt volna, ha nem a mi sikerünkkel ér véget. Egész szezon arról szólt, hogy a védelmünk brutálisan agyondominált mindenkit. És ha csúnyán is, de megnyertük a (nagy) meccseket.

De óriási csalódás volt a közelmúltból a 2004-es szezon (15-1 után elbukni a regularba elvert Pats ellen), de nekem a 2007-es is (visszajönni a sírból (-18), majd kikapni egy Garrard nyargalás után egy buzi FG-vel). Pedig PO-s évek voltak.

Ez a mostani mégsem az. ennyi szarral, amit szívtunk egész évben, sztem ez jobb volt, mint amit a realitás diktált volna. ÍYgy nem tudok csalódott lenni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Az adott pillanatban persze hogy csalódott az ember. De összességében teljes mértékben elégedett vagyok a szezonunkkal, s ez már akkor igaz volt, amikor a Ravens kiverésével bejutottunk a konfdöntőbe.Soldados
Ugyanez.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Engem egyáltalán nem viselt meg. Én GB-t tartottam favoritnak, ráadásul közvetlenül a meccs után is így gondoltam és most még inkább, hogy erőn és várakozáson felüli szereplés volt ez tőlünk, így maximálisan (na jó csak 99,9%-ig) elégedett vagyok a 2010-es szezonnal.Soldados
jóvan, émmeg ottáltam melletted, elnézést, abból a szögből máshogy láccott
ráció kontra emóció TUDOMDEMÉGISFÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJsutianap
Az adott pillanatban persze hogy csalódott az ember. De összességében teljes mértékben elégedett vagyok a szezonunkkal, s ez már akkor igaz volt, amikor a Ravens kiverésével bejutottunk a konfdöntőbe.Soldados
Továbbá nézőpont kérdése kinek mi a siker. Tudnék csapatokat mondani.
Mindenesetre ha már akárhogy is bejut egy gárda a Super Bowlra, akkor nyilván büszke rá minden szurkoló. De a fene vigye, csak így úgy amúgy, de meg kellett volna nyerni. Mondom ezt például a Cardinals szurkoló nevében akik nem is tudom ki ellen vesztettek 4 ponttal, de mindegy is. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Engem egyáltalán nem viselt meg. Én GB-t tartottam favoritnak, ráadásul közvetlenül a meccs után is így gondoltam és most még inkább, hogy erőn és várakozáson felüli szereplés volt ez tőlünk, így maximálisan (na jó csak 99,9%-ig) elégedett vagyok a 2010-es szezonnal.Soldados
jóvan, émmeg ottáltam melletted, elnézést, abból a szögből máshogy láccott
ráció kontra emóció TUDOMDEMÉGISFÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJsutianap
Az adott pillanatban persze hogy csalódott az ember. De összességében teljes mértékben elégedett vagyok a szezonunkkal, s ez már akkor igaz volt, amikor a Ravens kiverésével bejutottunk a konfdöntőbe.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Engem egyáltalán nem viselt meg. Én GB-t tartottam favoritnak, ráadásul közvetlenül a meccs után is így gondoltam és most még inkább, hogy erőn és várakozáson felüli szereplés volt ez tőlünk, így maximálisan (na jó csak 99,9%-ig) elégedett vagyok a 2010-es szezonnal.Soldados
Vélemény osztva. Még nagyobb erőt kaptam arra, hogy a következő szezonban még magasabb szinten írjunk és szerkesszünk, remélve a kinti támogatást.
Képzeljétek 6 naptári nap (benne a hétvége) elég volt, hogy ideérjen egy csomag a shop-ból. (két melegítő a fiaimnak egy kabát nekem és egy póló az asszonynak) Itt a húsvét tojt a nyuszi 😀polamalu
Áhh basszus, ha legközelebb rendelsz szólj légyszi, bár gondolom nem most lesz 😊
Csak a steelers shopban láttam olyan cumót ami kéne...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Engem egyáltalán nem viselt meg. Én GB-t tartottam favoritnak, ráadásul közvetlenül a meccs után is így gondoltam és most még inkább, hogy erőn és várakozáson felüli szereplés volt ez tőlünk, így maximálisan (na jó csak 99,9%-ig) elégedett vagyok a 2010-es szezonnal.Soldados
jóvan, émmeg ottáltam melletted, elnézést, abból a szögből máshogy láccott
ráció kontra emóció TUDOMDEMÉGISFÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJ


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Engem egyáltalán nem viselt meg. Én GB-t tartottam favoritnak, ráadásul közvetlenül a meccs után is így gondoltam és most még inkább, hogy erőn és várakozáson felüli szereplés volt ez tőlünk, így maximálisan (na jó csak 99,9%-ig) elégedett vagyok a 2010-es szezonnal.Soldados
Vélemény osztva. Még nagyobb erőt kaptam arra, hogy a következő szezonban még magasabb szinten írjunk és szerkesszünk, remélve a kinti támogatást.
Képzeljétek 6 naptári nap (benne a hétvége) elég volt, hogy ideérjen egy csomag a shop-ból. (két melegítő a fiaimnak egy kabát nekem és egy póló az asszonynak) Itt a húsvét tojt a nyuszi 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Engem egyáltalán nem viselt meg. Én GB-t tartottam favoritnak, ráadásul közvetlenül a meccs után is így gondoltam és most még inkább, hogy erőn és várakozáson felüli szereplés volt ez tőlünk, így maximálisan (na jó csak 99,9%-ig) elégedett vagyok a 2010-es szezonnal.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81f4d5f0/article/roethlisberger-still-feels-pain-from-steelers-super-bowl-loss?module=HP_headlines

Az összes játékos közül talán őt viselte meg leginkább, vagy legalábbis rajta látszik meg legjobban.vassadi
maradjunk annyiban, hogy LEGINKÁBB Soldit, LEGNAGYOBB mértékben meg engem 😉sutianap
Nem is tudtam hogy a Steelersben nyomjátok 😀

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81f4d5f0/article/roethlisberger-still-feels-pain-from-steelers-super-bowl-loss?module=HP_headlines

Az összes játékos közül talán őt viselte meg leginkább, vagy legalábbis rajta látszik meg legjobban.vassadi
maradjunk annyiban, hogy LEGINKÁBB Soldit, LEGNAGYOBB mértékben meg engem 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81f4d5f0/article/roethlisberger-still-feels-pain-from-steelers-super-bowl-loss?module=HP_headlines

Az összes játékos közül talán őt viselte meg leginkább, vagy legalábbis rajta látszik meg legjobban.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát nem tudom, engem annyira nem nyugoz le Taylor. Akkor már inkább Powe a 2-3. körben.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hohóó! Hát elmentünk szó nélkül amellett, hogy a hét elején járt nálunk Phil Taylor! A Baylor hatalmas és ígéretes NT-je sokak szerint akár 1. körös is lehet. Méretben mindenesetre hatalmas: 330 pounds és 6-3 magas.

Amúgy Mario Harvey, a Marshall linebackere is volt nálunk.Soldados
http://rob-rang.blogs.cbssports.com/mcc/blogs/entry/13682485/28589722

Amúgy szerintem őt a KC első körben viszi, én inkább Powe-t figyelgetném.
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Hohóó! Hát elmentünk szó nélkül amellett, hogy a hét elején járt nálunk Phil Taylor! A Baylor hatalmas és ígéretes NT-je sokak szerint akár 1. körös is lehet. Méretben mindenesetre hatalmas: 330 pounds és 6-3 magas.

Amúgy Mario Harvey, a Marshall linebackere is volt nálunk.Soldados
Ha nózit húzunk akkor én őt vagy Powet szeretném....

" class="embed">
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 267 — 49ers GM
Ugyan nem Steelers játékos volt, de azért ez is egy hatalmas lépés lehet a magyar focinak.
http://www.blikk.hu/blikk_sport/csabai-koleszban-lakik-az-nfl-sztar-2049653polamalu
"A rajongók csak „Touchdown Tonynak" hívják, az egyetemi ligában nemzeti rekordot állított fel az egy mecscsen elért 23 touchdownjával (ennyiszer vitte be az ellenfél célterületére az elkapott labdát)."

Mondjuk meg is értem a becenevét, nem hiszem, hogy valaha is megdöntené bárki is a 23 TD/meccs rekordot... 😂

több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Ugyan nem Steelers játékos volt, de azért ez is egy hatalmas lépés lehet a magyar focinak.
http://www.blikk.hu/blikk_sport/csabai-koleszban-lakik-az-nfl-sztar-2049653
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hohóó! Hát elmentünk szó nélkül amellett, hogy a hét elején járt nálunk Phil Taylor! A Baylor hatalmas és ígéretes NT-je sokak szerint akár 1. körös is lehet. Méretben mindenesetre hatalmas: 330 pounds és 6-3 magas.

Amúgy Mario Harvey, a Marshall linebackere is volt nálunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Steelers 2010 regular season: http://www.youtube.com/watch?v=u6qS5eWDZno&feature=related


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Azt hiszem, ha ez sikerül a magyarországi Steelers rajongók egy még színvonalasabb oldalon csemegézhetnek.
http://steelers.hu/a-level/
A régi álmunkat elkezdtük valóra váltani.
Szurkoljatok.polamalu
Gratulálok én is, remélem sikerrel jártok. 😉