Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gratulálok a fejlődéshez.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Azt hiszem, ha ez sikerül a magyarországi Steelers rajongók egy még színvonalasabb oldalon csemegézhetnek.
http://steelers.hu/a-level/
A régi álmunkat elkezdtük valóra váltani.
Szurkoljatok.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Soldi összefoglalójára csak bólogatni tudok.

Esetleges első körös DE-pickről vélemény?

Pouncey-ra reális esély inkább nálunk van, mint nálatok, bár kicsit nekünk is luxus lenne, OT-re nagyobb az esély.Szesze
sztem 15től kelhet el. 15,17,19 a legesélyesebb 3mas neki, bár remélem, hogy nem mi húzzuk be (28.helyen okés lenne)Habi
Szerintem Pats viszi első körben.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Pouncey-ra reális esély inkább nálunk van, mint nálatok, bár kicsit nekünk is luxus lenne, OT-re nagyobb az esély.Szesze
sztem 15től kelhet el. 15,17,19 a legesélyesebb 3mas neki, bár remélem, hogy nem mi húzzuk be (28.helyen okés lenne)


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Éppen ezért írtam le, hogy csak akkor húznék, ha mindenki más kimenne. A feltradet direkt nem vettem bele, mert úgy már nagyon sok lehetőség lenne, és csak a front officeon múlik, hogy mit ügyködnek össze (idén játékosokat nem lehet tradelni drafton se, szóval csak a pickek játszanak)
Jelenleg egy Carimi-Curtis Brown első két körrel lennék kurva elégedett, ha ez összejön a többi majdhogynem mindegy.tenorx
Olyan nincs, hogy mindenki kimegy, akkor elbaszott vmit a front office. Ugyanis, ha fogynak a jelöltek, lépni kell, azaz fel kell trédelni, vagy ha mindenki kiment, akkor le lehet trédelni, buta luxus pickre most semmi szükség, amikor 2 hatalmas needünk van. Játékosokat amúgy se szoktunk eltrédelni drafton, de van 7 idei, és 7 jövő évi pickünk, szal lehet azért bizniszelni, ha akarunk.Soldados
Pouncey-ra reális esély inkább nálunk van, mint nálatok, bár kicsit nekünk is luxus lenne, OT-re nagyobb az esély.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Éppen ezért írtam le, hogy csak akkor húznék, ha mindenki más kimenne. A feltradet direkt nem vettem bele, mert úgy már nagyon sok lehetőség lenne, és csak a front officeon múlik, hogy mit ügyködnek össze (idén játékosokat nem lehet tradelni drafton se, szóval csak a pickek játszanak)
Jelenleg egy Carimi-Curtis Brown első két körrel lennék kurva elégedett, ha ez összejön a többi majdhogynem mindegy.tenorx
Olyan nincs, hogy mindenki kimegy, akkor elbaszott vmit a front office. Ugyanis, ha fogynak a jelöltek, lépni kell, azaz fel kell trédelni, vagy ha mindenki kiment, akkor le lehet trédelni, buta luxus pickre most semmi szükség, amikor 2 hatalmas needünk van. Játékosokat amúgy se szoktunk eltrédelni drafton, de van 7 idei, és 7 jövő évi pickünk, szal lehet azért bizniszelni, ha akarunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Éppen ezért írtam le, hogy csak akkor húznék, ha mindenki más kimenne. A feltradet direkt nem vettem bele, mert úgy már nagyon sok lehetőség lenne, és csak a front officeon múlik, hogy mit ügyködnek össze (idén játékosokat nem lehet tradelni drafton se, szóval csak a pickek játszanak)
Jelenleg egy Carimi-Curtis Brown első két körrel lennék kurva elégedett, ha ez összejön a többi majdhogynem mindegy.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1. fel is lehet trédelni, nem kell vkinek 31. pickig lecsúsznia, hogy elvigyük.

2. OG-re továbbra sincs semmi szükségünk. Oda bőven elég egy projekt playa, mert RG-poszt a lyukas az meg nem akkora gáz pass prot. szempontból, főleg nem BB lábaival.

3. Ellenben cornerünk egy sincs (ugye Ike, aki egyedüliként értékelhető, az jelenleg FA)

4. Ellenben RT poszton Colon FA (nem kell bedőlni Colon, nem lesz RFA, tehát FA, aki menni fog), Adams pedig még 1 évet játszik, azt visszavonul. Utána mi lesz? Csak úgy kérdem... Hát megmondom: a most 1-2. körben választott embernek kell beállnia kezdőnek 2012-ben.

összegzés: a 3-4. pont figyelembevételével totális ballépés lenne OG-t vinni 1. körben, az olyan lenne, mintha egyetlen egy komoly needünk sem lenne. Pedig van... Méghozzá 2 hatalmas needünk is van.

ui.: Jimmy Smith nem Steeler-type playa, aki ennyire ergya futás ellen, az nem való ide. Én jelenleg Carimi-párti vagyok azzal a feltétellel, hogy Ike-kal hosszabbítunk, Gayt vagy hasonló kalibert hozunk FA-ről, plusz 2. körben CB-t húzunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én igazából a Bearstől félek csak OT pick ügyileg előttünk. Szerintem a Ravens ki fog vinni egy cornert, a Jets szerint pass-rushert visz, így Sherrod vagy Carimi talán lecsúszhat (bár annyira nem jó nekünk, hogy Solder meg Castonzo csúszik lefele a draftboardokon. Mindkettőt nagyon utálom, és nagyon remélem, hogy kiviszik őket előttünk, hogy el se gondolkodjanak rajtuk).

Jelenleg akit én vinnék ha bent lenne ez a pár:
-Jimmy Smith
-Gabe Carimi
-J.J. Watt
-Derek Sherrod
-Brandon Harris
-Cameron Heyward

Jó esetben 1-2 bent lesz ezekből, és mint mondtam, én most Carimiben vagy Sherrodban bízok. Nekünk jól jönne ha lenne egy QB run az első körben, azaz nem csúszna Locker, Mallett, Ponder stb. a második körig, hanem kivinnék őket is előttünk, így annyival több nem-QB prospect maradna nekünk 😊 (És erre reális esélyt látok, csak valakinek be kellene indítani a runt, és ha jól láttam a Cardinals és a Skins érdeklődik a denver pickjéért, ami tökéletes hely lenne az első QBnak, így a többiek remélhetőleg elkezdenek pánikolni).

G-t én csakis abban az esetben húznék, ha Pounceyt nem viszik ki (márpedig már arról is volt szó, hogy testvére sikerein felbuzdulva akár a Dallas kivinné 10. pickre!!!), és nem marad bent más értelmes prospect.
Továbbra se értem ezt a nagy felháborodást Soldadostól az esetleges G pickre. Nyilván nem a legnagyobb needünket foldozná, de hozzá kell tenni, hogy Legut akarjuk betenni a G posztra 1 jó meccs után centerként, de előtte évekig nem tudta átvenni attól a szerencsétlen Hartwigtől a posztot, én nem érzem annyira betonbiztosnak azért azt a posztot sem. (Essexnek is voltak már jó meccsei, oszt még se hiszi senki, hogy a pályán a helye)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jaj de jó volt egy hónapig enélkül az OG-faszság nélkül... No chance és semmi szükségünk rá 1. körben - továbbra sem...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Továbbra se érzem akkor hülyeségnek az OGt, mint mondjuk az idei classból az ILBt. (Bár nyilván nem nagy rá az esély, főleg, hogy Mike Pouncey ki fog menni előttünk).
Az a baj, hogy sanszos, hogy ki fog menni 3 CB előttünk, és akkor esetleg Brandon Harris maradhat. OTből én Cariminak örülnék nagyon, de szerintem őt is kiviszik, Sherrodban még reménykedek.tenorx
Én meg továbbra is hülyeségnek tartom az OG-t. 😊 Pouncey-t a Pats viszi a második első körös pickjével, vagy ha azt feltrade-hez használják, akkor az 1/17-tel.

Szerintem arra sincs túl nagy esély, hogy Harris bent legyen még 1/31-nél, a Lions-Eagles-Ravens hármasnál szerintem elkel majd J. Smith, Harris, plusz még egy CB, pont ezért érzem most valószínűbbnek az OT-picket első körben, vagy akár a DE-t (Hayward pl.). Carimi talán lecsúszhat hozzánk, ha sokáig maradna, akkor talán érdemes lenne betradelni érte a Bears elé. Csak itt is az a helyzet, hogy van ott jópár olyan csapat, akinél gyanús az OT-pick (pl. Chargers, Giants, Colts), és ki tudja, hogy "osztozkodnak" majd a top OT-prospecteken.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Továbbra se érzem akkor hülyeségnek az OGt, mint mondjuk az idei classból az ILBt. (Bár nyilván nem nagy rá az esély, főleg, hogy Mike Pouncey ki fog menni előttünk).
Az a baj, hogy sanszos, hogy ki fog menni 3 CB előttünk, és akkor esetleg Brandon Harris maradhat. OTből én Cariminak örülnék nagyon, de szerintem őt is kiviszik, Sherrodban még reménykedek.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ilbt ráérünk később is hozni, az idei nagyon szar class .tenorx
Pont azért mondtam, ha már az OG-t továbbra is lehetséges első körös pickként emlegetik (és most még a safety is idekeveredett), akkor a többi hülyeség, mint pl. az ILB, miért maradt le a listáról. Láttam már olyan mockot, ahol ILB-t jósoltak nekünk 1/31-re, de talán még RB-vel is találkoztam.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ilbt ráérünk később is hozni, az idei nagyon szar class .
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Itt egy lista azokról, kik lehetnek a legvalószínűbb első köröseink:
http://www.behindthesteelcurtain.com/2011/4/11/2105556/2011-nfl-draft-pittsburgh-steelers-pick-predictions

Nem rossz összegzés, de az OG-ket még mindig nem kellene szóba hozni, ha 1/31-ről van szó, és Rahim Moore jelenléte is érdekes (az ILB lemaradt 😛 ).
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Preseason schedule:
Week 1: @ Washington
Week 2: Philadelphia
Week 3: Atlanta
Week 4: @ CarolinaShilkor
Pennsylvania Clash 😉
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Preseason schedule:
Week 1: @ Washington
Week 2: Philadelphia
Week 3: Atlanta
Week 4: @ Carolina
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az új tánc
http://www.youtube.com/watch?v=MEL-Ixpc10o
Paso Doble, a csapat jeles alakjai is jelen voltak az első sorban (Warrior, Woodley, Timmons és JH)polamalu
Wow, milyen boozás ment, hogy csak 25 kaptak 😀 Harrison igazán csúnyán nézhetett volna a 2 8at adóra, meg is lett volna a 27 legalább 😀
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Az új tánc
http://www.youtube.com/watch?v=MEL-Ixpc10o
Paso Doble, a csapat jeles alakjai is jelen voltak az első sorban (Warrior, Woodley, Timmons és JH)
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A "Vassember" ismét nagyszerű írást adott a részünkre. Köszönjük.polamalu
Nincs mit. 😉
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
1974, AFC Championship, Pittsburgh Steelers vs. Oakland Raiders:
http://steelers.hu/a-pittsburgh-a-super-bowlba-megy/vassadi
A "Vassember" ismét nagyszerű írást adott a részünkre. Köszönjük.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
1974, AFC Championship, Pittsburgh Steelers vs. Oakland Raiders:
http://steelers.hu/a-pittsburgh-a-super-bowlba-megy/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
5 prospect járt nálunk: wide receiver Austin Pettis of Boise State, running back Da'rel Scott of Maryland, cornerback Cortez Allen of The Citadel, cornerback Ras-I Dowling of the University of Virginia és Auburn defensive tackle Zach Clayton.

Egyik sem 1. körbe várt playa.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Big Ben esküvője július 23-án lesz. 😊 Reméljük nem lesz gáz a legénybúcsún. 😂Soldados
kit vesz el, Koloncot? 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Big Ben esküvője július 23-án lesz. 😊 Reméljük nem lesz gáz a legénybúcsún. 😂Soldados
azt olvastam, hogy a vallásossága miatt addig külön élnek. van humorérzéke, mit ne mondjak 😀