Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

Új vagyok még itt nálatok,3éve szurkolok a Pittsburghnek igazából kb 4 éve nézem az NFL-t,aztán nagyon megszerettem ezt a csapatot ,ugyhogy azóta a kedvenceimmé válltak.Egy gyors kérdésem lenne %-ban...hány %esély van hogy lesz szezon?Ti jobban értetek hozzá 😉Gura
6.4% és emelkedik.Sobri Jóska
AZ massziv 😂
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 060 — #NoStress
Sziasztok!

Új vagyok még itt nálatok,3éve szurkolok a Pittsburghnek igazából kb 4 éve nézem az NFL-t,aztán nagyon megszerettem ezt a csapatot ,ugyhogy azóta a kedvenceimmé válltak.Egy gyors kérdésem lenne %-ban...hány %esély van hogy lesz szezon?Ti jobban értetek hozzá 😉Gura
6.4% és emelkedik.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

Új vagyok még itt nálatok,3éve szurkolok a Pittsburghnek igazából kb 4 éve nézem az NFL-t,aztán nagyon megszerettem ezt a csapatot ,ugyhogy azóta a kedvenceimmé válltak.Egy gyors kérdésem lenne %-ban...hány %esély van hogy lesz szezon?Ti jobban értetek hozzá 😉
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Elkészült az első dinasztia negyedik gyűrűjéről készített írásom. Akit érdekel, videó is van.
http://steelers.hu/az-elso-nagy-korszak-utolso-gyuruje/
Az oldalon van egy felhívás is, hogy az együvé tartozást erősítsük rendeljünk közös Hungarian Steelers Nation pólót. Akinek tetszik az ötlet az az ott leírtak alapján járjon el.
több mint 13 éve
marescha Pittsburgh Steelers 121
Most olvastam a tervezett szabálymódosításokról, teljesen kivagyok 😕 . Remélem egy sem fog átmenni, mert ez már nem foci lesz, hanem kosárlabda. Eddig sem értettem, hogy az irányítókat minek kell védeni (jó, tudom, a pénz), meg a támadójátékosokat, de most már tényleg kivagyok. Attól félek, hogy az NFL-ben NBA eredmények lesznek, ami messze szégyen. Ez így már nem az a liga, amit el kezdtem nézni, pedig csak 7 éve követem folyamatosan a történéseket....

Ilyen szabályrendszerrel szerintem én is elmegyek az NFL-be irányítónak, szerintem nem esne bajom, vagy ha mégis (ami még így is lehetséges) akkor a bíróság elítélné a védőt 10 évre, nekem meg kijárna a "szerencsétlen áldozat" jelző. Fasza.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
The first batch of draft eligibles visited today. DEs Greg Romeus and Jabal Sheard, FB Henry Hynoski, WR Jon Baldwin, RB Dion Lewis, SS Dom DiCicco, T Jason Pinkston. All local - from Pitt - so they don't count vs. the allotment of 30 for every team.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Első körben Ot akkor alá is írnám ezt a draftot.
Én Legursky személyében megfelelő ember látok OG poszton. Legalább is miután Pouncey kidőlt nagyon szépen játszott.

WR meg abszolút nem kellett. Fölösleges.

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Jól látod a helyzetet 😀 Miért, szerinted szükség lenne egyre? Én nagyon fényesen látom a jövőt a Wallace, Sanders, Brown trióval.tenorx
Egy WR szerintem is jöhetett volna 5-7. kör valamelyikében, csak nem tudom, a választottjaid közül ki helyett lehetett volna húzni.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
nekem tecc, csak nem húztál WR-t!sutianap
Jól látod a helyzetet 😀 Miért, szerinted szükség lenne egyre? Én nagyon fényesen látom a jövőt a Wallace, Sanders, Brown trióval.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
nekem tecc, csak nem húztál WR-t!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igazából végig szerettem volna OTt húzni, de nem nagyon volt bent senki, aki megérte volna. Carpentert nagyon szerettem volna, de korán kiment. A végén meg már nem nagyon volt bent olyan, akire érdemes lett volna picket áldozni, akkor már inkább valaki, aki a pozícióján sztár lehet.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egész pofás az 1. kört leszámítva, mert az Steelers-szemmel D-. 😛 Ha ott OT jön akkor tökéletes. OT-t túl későn húztál a 2. CB helyett mindenképpen azt kellett volna már.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nah akkor a végleges draft:

1. kör: Mike Pouncey, G, Florida: Nem egy borzasztó pick, de nem őt akartam. Sajnos kiment az összes célpontom, így Aaron Williams és közötte választhattam, de inkább maradt Pouncey 2.


2. kör: Curtis Brown, CB, Texas: Na ennek nagyon örültem. Végig ő volt a célpontom erre a körre, nagyon nagy mák, hogy lecsúszott a 2. kör végére.


3. kör: Jerrell Powe, NT, Ole Miss: Szintén a kör kiszemeltje volt. Fasza NT, aki idővel átveheti Hampton helyét. (Igazából rajta vagy Kendrick Ellisen gondolkodtam, de nem kellett döntenem, mert Ellis hamarabb kiment)


4. kör: Lawrence Guy, DE, Arizona State: Ez is bejött. Szerintem nagyon jó játékos lehet belőle az NFLben, és 2 év múlva át is veheti Keisel helyét.


5. kör: Brandon Hogan, CB, West Virginia: Na ő vagy bejön, de akkor nagyon, vagy cutolhatjuk 2 év múlva. Balhés a srác, de szerintem a csapat veteránjai kordában tartották volna.


6. kör: Willie Smith, OT, East Carolina: Project OT, akár be is jöhet.


7. kör: Greg Lloyd, ILB, Connecticut: Az utolsó előtti pickkel úgy gondoltam én esélyt adnék a legendás Lloyd fiának (bár annyira nem tűnik jónak, illetve utálják is egymást (az apja pisztolyt fogott a fejéhez pl. )), de egy 7/31et nálam megér.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát igazából lett egy OT run meg egy CB run, akkor már tudtam, hogy gáz lesz 😀 Még esetleg Ijalana jöhetett volna Villanovából, de hát ki tudja ő hogy bírná az erősebb ellenfeleket.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ne verjetek agyon, de Mike Pouncey lett az első választásom a mockban. Gabe Carimit vagy Jimmy Smitht terveztem, de sajnos mindkettő kiment.tenorx
Nem gond, ez úgyis csak játék. Attól szerintem nem kell tartani, hogy ez élesben is így lesz majd. 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ne verjetek agyon, de Mike Pouncey lett az első választásom a mockban. Gabe Carimit vagy Jimmy Smitht terveztem, de sajnos mindkettő kiment.
A másik lehetőség Aaron Williams lett volna, de ő nagyon nem tetszik nekem.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Bill Williamson (ESPN) a csapat helyzetéről a jelenlegi körülmények között:

As with Baltimore, I don’t have much concern about the reigning AFC Champion Steelers. They are a veteran team with the same system in place and kept most of their coaches.

Pittsburgh traditionally is not a major player in free agency. Therefore, that delay won’t affect the team. The Steelers will put most of their focus on building through the draft.

On a lighter note, Steelers receiver and captain Hines Ward will be participating in "Dancing With The Stars." So that will at least give Steeler Nation something to watch in the coming months during the labor impasse.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Sziasztok. Elkészült a SB XIII. feldolgozása és felraktam hozzá, igaz részletekben, az eredeti tv közvetítést.

http://steelers.hu/ujra-miami-es-ujra-a-dallas

Kellemes szórakozást.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sepu is kapott RFA-tendert, valszeg eredeti draftpozíciójának megfelelőt, ami esetében 4. kör. De ha RFA tekintetében maradnak a régi szabályok, akkor ő is UFA lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Smith scouting reportja már fent van a dcdn: http://www.draftcountdown.com/ScoutingReports/CB/Jimmy-Smith.php

Akik még minket érdekelhetnek CBk közül (sajnos Williams és Harris még nincs fent):
-Curtis Brown: http://www.draftcountdown.com/ScoutingReports/CB/Curtis-Brown.php (2. kör)
-Johnny Patrick: http://www.draftcountdown.com/ScoutingReports/CB/Johnny-Patrick.php (2, de inkább 3. kör)
-Rashad Carmichael: http://www.draftcountdown.com/ScoutingReports/CB/Rashad-Carmichael.php (3. kör körül).
Nála külön ki van emelve a " • Tough and gives good effort in run support", mondjuk Jimmy Smithnél is ott van a " • A reliable tackler who willingly supports the run" úgyhogy ti tudjátok mennyire bíztok benne.

Itt egy pár videó Carmichaelről:
- http://www.youtube.com/watch?v=MEy1tNeLdrI&
- http://www.youtube.com/watch?v=uBKf5n7TXsM&


És még bónuszba egy cikk Smithről: http://draftcountdown.com/draft-blog/2011/02/cornerback-the-market-on-3/ illetve
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Először is egyetértek Hörivel teljesen...másodszor azt mondom, hogy mondjuk trágya futás ellen,de ha figyelembe veszem a jelenlegi edzői stábunkat,akkor bőven javulhat ebben.Mondjuk, ha csak azt vesszük, hogy Gayből csináltak egy elfogadható nickelt, vagy hogy Ike már közel sem annyira trágya ,mint első éveiben volt. Másfelől meg azt mondom, hogy az eddigiekből kiindulva nekünk elsősorban a rövid vagy közepesen hosszú passzokkal voltak elég nagy szopókáink és véleményem szerint Jimmy ezt megoldhatná egyik részről. A harmadik dolog meg amit Igor is írt...nézzük már meg azt a Colorado front sevent 😀...na most itt meg a NFL legjobb front sevenje ténykedne előtte...én továbbra is kitartok Jimmy mellett CB posztot illetően...másodlagos opciónak meg Aaron Williams.

" class="embed">
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
A X. SB és annak előzményei az alant található linken. Jó olvasást.
http://steelers.hu/ha-egy-uzlet-beindul-a-masodik-gyozelem/
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hatalmas újdonságot fogok mondani.

Jimmy Smith ha a futást is meg tudná fogni akkor nem az 1/31 csapat topikjában menne róla a témázás, hanem az 1/1-esében.
12 meccs, 11 catch allowed. Neki ez az erőssége, a többieknek más. De azt előre megmondom, hogy Brandon Harris vagy Brandon Burton vagy a többi hasonló helyre értékelt CB sem hasznosabb nála semmivel.
Márpedig őt nem a jelenlegi profikhoz kell hasonlítani, hanem a többi szóba jöhető prospecthez.Höri
mondjuk ez igaz 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én nem is bírom Williamst egyébként, akkor már inkább Brown a 3. körben.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként rakok be akkor még corner videókat:
Brandon Harris:
-Brandon Harris vs. Georgia Tech ('09)
-Brandon Harris vs Pitt

Aaron Williams:
-Aaron Williams vs. Nebraska ('09)tenorx
a GT ellen aztán lehet tesztelni a passzvédekezést 😀

Williams nyilván nagyobbat tud ütni bárkinél mert FS hajlamai is vannak + special team ász. De a jobb WR-eket nem ő fogta Texasban hanem Curtis Brown. Plusz a Huskers-ben sincs QB 😀