Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként rakok be akkor még corner videókat:
Brandon Harris:
-Brandon Harris vs. Georgia Tech ('09)
-Brandon Harris vs Pitt

Aaron Williams:
-Aaron Williams vs. Nebraska ('09)

Véletlenül egyetértünk valamiben, Carimi nálam a #1 tackle idén. Neki nagyon örülnék. Viszont ha Solder vagy Castonzo jön valahol harakirit fogok elkövetni.
Ha már Carimi:
-Gabe Carimi vs. Adrian Clayborn
-Gabe Carimi vs. Cameron Heyward
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És látsz nála jobban futás ellen is védekező cornert, aki elérhető lenne nálunk (ha van egy kis szerencsénk)?
Vagy akkor ugrunk az OT draftra szerinted, és majd corner a 2.ban?tenorx
Azóta szerkesztettem az előző HSZ-t és beleírtam B opciót. 😊

Amúgy ennél sztem csak jobb futás elleni cornerek vannak 1-2. körben, mert ez a 3 videó botrányos volt e tekintetben. Még a szereléseinél is voltak plusz yardok, nem elég hévvel küzdött, nem ütközött, stb.

De ha nem lesz megfelelő CB, akkor RT-t fogunk húzni. Pl Carimit. Szvsz ő az egyik legNFL-készebb OT idén. Akár fel is trédelnék érte. Nálam most ő van a Steelers board 1. helyén. Persze én CB-t szeretnék leginkább, de CB-nél nehezebb a döntés a 31. helyen állva. :/ Majd áprilisig még nézek pár videót a szóba jöhető emberekről, mert ezt még csak egy hete kezdtem el. De eddig senki nem győzött meg, ezért mondom Carimit. De akárhogy is lesz a CB a legnagyobb need, de ha nincs megfelelő opció, akkor jön az RT, vagy olyan CB, akiben látják, hogy 1-2 éven belül olyanná tud válni, ami nekünk kell. Ez akár lehet Smith is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
És látsz nála jobban futás ellen is védekező cornert, aki elérhető lenne nálunk (ha van egy kis szerencsénk)?
Vagy akkor ugrunk az OT draftra szerinted, és majd corner a 2.ban?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hatalmas újdonságot fogok mondani.

Jimmy Smith ha a futást is meg tudná fogni akkor nem az 1/31 csapat topikjában menne róla a témázás, hanem az 1/1-esében.
12 meccs, 11 catch allowed. Neki ez az erőssége, a többieknek más. De azt előre megmondom, hogy Brandon Harris vagy Brandon Burton vagy a többi hasonló helyre értékelt CB sem hasznosabb nála semmivel.
Márpedig őt nem a jelenlegi profikhoz kell hasonlítani, hanem a többi szóba jöhető prospecthez.Höri
Csakhogy nálunk a CB-knél is nagyon odafigyelnek arra, hogy futás ellen is hasznos legyen. Épp ezért nem gondolnám, hogy őt választjuk. A Steelers ez is szempont szokott lenni. Kizártnak nem tartom a draftolását, de nem hiszem, hogy ő az elsőszámú kiszemeltünk és elsősorban a futás elleni gyatra védekezés miatt. B opció: ő a kiszemelt, mert úgy látja a szakmai stáb, hogy ezt a problémát hamar orvosolni tudja nála. 😊

(Most nem kell Gayjel jönni, hogy akkor őt miért draftoltuk, ő is súlytalan futás ellen, csakhogy ő 6. körös corner volt, az is szép, hogy elfogadható nickel lett belőle, sokan süllyesztőben végzik a hátsó körökből)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hatalmas újdonságot fogok mondani.

Jimmy Smith ha a futást is meg tudná fogni akkor nem az 1/31 csapat topikjában menne róla a témázás, hanem az 1/1-esében.
12 meccs, 11 catch allowed. Neki ez az erőssége, a többieknek más. De azt előre megmondom, hogy Brandon Harris vagy Brandon Burton vagy a többi hasonló helyre értékelt CB sem hasznosabb nála semmivel.
Márpedig őt nem a jelenlegi profikhoz kell hasonlítani, hanem a többi szóba jöhető prospecthez.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hmm én ebből a Jimmy gyerökből nem kérnék 😊
Azt hittem valami ordas hiteket oszt ki, erre úgy futkostak el mellette mint nagymamám mellett kb 😀
Jó, ez csak az első vid volt de ez elvette a kedvem tőle, már játszik ilyen nálunk, 22-es mezben 😛 😀The terrible towel
Smith alapvetően egy shutdown corner, aki felé elvétve dobnak. Nem a big hit-eiről híres, illetve futás ellen tényleg nem a legjobb, de passz ellen nagyon jó.

Páran írják első kör végét, második elejét. Szerintem maximum 30. pickig marad benn, annyira sok csapatnak kell CB, és ő PP és Amukamara után küzd a 3. CB rangért Aaron Williams-szel és Brandon Harris-szel.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Hmm én ebből a Jimmy gyerökből nem kérnék 😊
Azt hittem valami ordas hiteket oszt ki, erre úgy futkostak el mellette mint nagymamám mellett kb 😀
Jó, ez csak az első vid volt de ez elvette a kedvem tőle, már játszik ilyen nálunk, 22-es mezben 😛 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ejj, de szerettem Carnell Lake-t. Szarból persze nem lehet várat építeni, de akkor is örülök, hogy őt nevezték ki, ha nem kézzel fogható eredménye. Abból a rettegett 90-es évekbeli Blitzburgh-ből most már négyen is edzősködnek: Woodson a Raidersnél lett DB Coach, Kevin Greene 2 éve a Packsnél OLB coach, Perry, a másik safety pedig szintén GB-nél sec coach.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Carnell Lake hivatalosan is ki lett nevezve secondary coachnak.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Az mindenkepp tulzas, hogy a futojatek ellen jo.. de sztem ez kicsit eros.. a Cal elleni haromszor szopott, egyszer viszont jol lejott a blokkrol, a masik meccsen is van ketto-ketto elvetve.. de igazabol tessek vegig megnezni mit csinal a Colorado front seven 😂 az is egy kabare.
Amugy a tackle stilusa azert fura sztem, mert magas-sovany corner.. 40 fonttal kisebb mint mondjuk PP. - ezt visszavonom.. aszittem 180-190 koruli, hmm.

Amugy meg Deionnal sem zavart sok embert, hogy nem tudott utkozni. 😛

Az a slant pick Gabbert ellen... az nem volt csunya. Sztem kb. masodik koros cornerIgor
Ezekkel teljesen egyet értek mind. Simán lehet belőle jó játékos, de első kört nem hiszem, h megérne.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
És a pick után megpróbálták mégegyszer megjátszani. Igazából engem egyedül az aggaszt, hogy mennyi penaltyt fújnának rá, főleg, ha nálunk játszana (ami ugye legalább 3x szorzó a bíróknál), mert azért elég sokat lökdösi a WRt (de beválik)
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Az mindenkepp tulzas, hogy a futojatek ellen jo.. de sztem ez kicsit eros.. a Cal elleni haromszor szopott, egyszer viszont jol lejott a blokkrol, a masik meccsen is van ketto-ketto elvetve.. de igazabol tessek vegig megnezni mit csinal a Colorado front seven 😂 az is egy kabare.
Amugy a tackle stilusa azert fura sztem, mert magas-sovany corner.. 40 fonttal kisebb mint mondjuk PP. - ezt visszavonom.. aszittem 180-190 koruli, hmm.

Amugy meg Deionnal sem zavart sok embert, hogy nem tudott utkozni. 😛

Az a slant pick Gabbert ellen... az nem volt csunya. Sztem kb. masodik koros corner

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igazából az első videón kifejezetten szar futás ellen a California ellen, de a harmadikon az Oklahoma ellen meg a legtöbb futást ő állítja meg. Passz ellen viszont mindhármon verhetetlen.
Egyébként meg ne ítéljetek videók alapján, ez maximum kedvet hoz meg 😛 Én már megnéztem Smith játéka miatt 4 Colorado meccset, és nekem alapvetően pozitív kép jött le. Emellé jön majd a jó coaching, és nagyon jó játékos lehet.
Jah youtube commenterek:
első videó: "Smith seems to have no desire to get involved in the run game at all. Not good at getting off blocks and poor tackler through lack of technique/effort."
harmadik: "Tackles well, block shedding needs work (especially with his size), he looks great in press and man coverage, reads the play well. I wanna see him lower his pads and HIT someone when he has the chance though."


Tenyardon fent van elég sok meccs, többek közt a Missouri, Colorado State, California és a Nebraska elleni is.tenorx
Az összes videón qrva szar futás ellen és szörnyen próbál szerelni... Passz ellen jó, de futás ellen qrva szar.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igazából az első videón kifejezetten szar futás ellen a California ellen, de a harmadikon az Oklahoma ellen meg a legtöbb futást ő állítja meg. Passz ellen viszont mindhármon verhetetlen.
Egyébként meg ne ítéljetek videók alapján, ez maximum kedvet hoz meg 😛 Én már megnéztem Smith játéka miatt 4 Colorado meccset, és nekem alapvetően pozitív kép jött le. Emellé jön majd a jó coaching, és nagyon jó játékos lehet.
Jah youtube commenterek:
első videó: "Smith seems to have no desire to get involved in the run game at all. Not good at getting off blocks and poor tackler through lack of technique/effort."
harmadik: "Tackles well, block shedding needs work (especially with his size), he looks great in press and man coverage, reads the play well. I wanna see him lower his pads and HIT someone when he has the chance though."


Tenyardon fent van elég sok meccs, többek közt a Missouri, Colorado State, California és a Nebraska elleni is.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Az se lenne rossz megoldás. Szerintem Jimmy Smith simán megérné.
Itt van pár videó róla:
- http://www.youtube.com/watch?v=4vY06HXzEb0
- http://www.youtube.com/watch?v=Db4x3KRlZEc
- http://www.youtube.com/watch?v=2rzaqPIyPtg

Amit nagyon szeretek benne:
-Amit a legjobban, nagyon fizikális. Nem fél megcsinálni azt a tacklet.
-Run supportban is jó.
-Gyors, és nem hagyják le a receiverek.
-Jó kezek.

Ami viszont kérdőjel:
-Kicsit öntelt, de szerintem egyszer kéne valamit beszólnia és Harrison lerendezné.

Szerintem tökéletes lenne hozzánk.tenorx
na én kijelentem ,hogy Jimmy Smitht szeretném első körben magunknál látni, nyugodtan fel is tradelhetnénk érte.Haggans
Jézusom...

Ez inkább katasztrófa. futás ellen használhatatlan, egy blokkról nem tud lejönni. Ordas nagy szopások voltak ebben a 3 videóban futással. Passz ellen jó, de méghogy jó run supportban, LOL, kb az összes futás ült az oldalán, és nem egy qrva nagy gainnel. Szörnyű, ez alapján rögtön kihúznám a listáról. Kifejezetten szörnyű a szerelési technikája futás ellen, egyszerűen nem ütközik, hanem mint egy birkózó, úgy akarja levinni az ellenfelet a földre.Soldados
Nekem is az jött le ezek alapján, h passz ellen jó, kifejezetten jól követi az embert és elég gyorsnak is tűnik, de h nagyon fizikális lenne az erős túlzás, többször is simán megblokkolták a WR-ek. Futás ellen ezek alapján nem túl meggyőző, de ettől függetlenül nem tűnik rossz játékosnak.

Szerk: Most nézem, h első kör végére/második elejére várják, azért ennyire nem tűnt jónak 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem kell lecsúszniuk, fel is lehet trédelni. 😉Soldados
Az se lenne rossz megoldás. Szerintem Jimmy Smith simán megérné.
Itt van pár videó róla:
- http://www.youtube.com/watch?v=4vY06HXzEb0
- http://www.youtube.com/watch?v=Db4x3KRlZEc
- http://www.youtube.com/watch?v=2rzaqPIyPtg

Amit nagyon szeretek benne:
-Amit a legjobban, nagyon fizikális. Nem fél megcsinálni azt a tacklet.
-Run supportban is jó.
-Gyors, és nem hagyják le a receiverek.
-Jó kezek.

Ami viszont kérdőjel:
-Kicsit öntelt, de szerintem egyszer kéne valamit beszólnia és Harrison lerendezné.

Szerintem tökéletes lenne hozzánk.tenorx
na én kijelentem ,hogy Jimmy Smitht szeretném első körben magunknál látni, nyugodtan fel is tradelhetnénk érte.Haggans
Jézusom...

Ez inkább katasztrófa. futás ellen használhatatlan, egy blokkról nem tud lejönni. Ordas nagy szopások voltak ebben a 3 videóban futással. Passz ellen jó, de méghogy jó run supportban, LOL, kb az összes futás ült az oldalán, és nem egy qrva nagy gainnel. Szörnyű, ez alapján rögtön kihúznám a listáról. Kifejezetten szörnyű a szerelési technikája futás ellen, egyszerűen nem ütközik, hanem mint egy birkózó, úgy akarja levinni az ellenfelet a földre.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Nem kell lecsúszniuk, fel is lehet trédelni. 😉Soldados
Az se lenne rossz megoldás. Szerintem Jimmy Smith simán megérné.
Itt van pár videó róla:
- http://www.youtube.com/watch?v=4vY06HXzEb0
- http://www.youtube.com/watch?v=Db4x3KRlZEc
- http://www.youtube.com/watch?v=2rzaqPIyPtg

Amit nagyon szeretek benne:
-Amit a legjobban, nagyon fizikális. Nem fél megcsinálni azt a tacklet.
-Run supportban is jó.
-Gyors, és nem hagyják le a receiverek.
-Jó kezek.

Ami viszont kérdőjel:
-Kicsit öntelt, de szerintem egyszer kéne valamit beszólnia és Harrison lerendezné.

Szerintem tökéletes lenne hozzánk.tenorx
na én kijelentem ,hogy Jimmy Smitht szeretném első körben magunknál látni, nyugodtan fel is tradelhetnénk érte.

" class="embed">
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d80798fca/article/nfls-top-10-draft-classes-in-league-history?module=HP_cp2

A liga történetében a legjobb draft class a '74-es Pittsburgh-é. Négy Hall of Famerrel, azt hiszem kétség sem férhet hozzá. 😉vassadi27
De jó is lenne egy hasonló draft. Tudom semmi esély rá , mert még a class sem akkora klasszis. Csak álmodoztam.
Egyébként folyamatosan írom és töltöm fel a holtban az összes SB győzelmet, és amikor majd sokára végzek, szerencsére sok van, akkor jönnek a HOF-ok szép sorban. Mean Joe már íródik előzetesbe.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem kapsz sört 😀 WR csak valami random volt, mert oda úgyse kell ember. Sajnos úgy érzem ti lehetettek az a csapat, aki kihúzza előlünk Jimmyt. Viszont reménykedek még, hogy OLt húztok.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jimmy Smith-et hagyjátok csak békén, ő az én kedvencem az idei classben, jöjjön ő az állam másik részébe csak 😀deny79
Draftold inkább GM játékban, de Jimmy irl hozzánk kell, hogy jöjjön 😀 Ti úgyis valami teljesen váratlant fogtok húzni, mondjuk WR 😀tenorx
Offoljunk egy kicsit akkor 😀 Ha WR-et húzunk, hány sörre hívjalak be, ellenben ha nem azt, te hányra? 😀 Hátha egyszer elmegyek pestre, meg te már úgyis mindenkinek lógunk.

Ja, és nem megy hozzátok Jimmy, jön ő szépen hozzánk és csá 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jimmy Smith-et hagyjátok csak békén, ő az én kedvencem az idei classben, jöjjön ő az állam másik részébe csak 😀deny79
Draftold inkább GM játékban, de Jimmy irl hozzánk kell, hogy jöjjön 😀 Ti úgyis valami teljesen váratlant fogtok húzni, mondjuk WR 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jimmy Smith-et hagyjátok csak békén, ő az én kedvencem az idei classben, jöjjön ő az állam másik részébe csak 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem kell lecsúszniuk, fel is lehet trédelni. 😉Soldados
Az se lenne rossz megoldás. Szerintem Jimmy Smith simán megérné.
Itt van pár videó róla:
- http://www.youtube.com/watch?v=4vY06HXzEb0
- http://www.youtube.com/watch?v=Db4x3KRlZEc
- http://www.youtube.com/watch?v=2rzaqPIyPtg

Amit nagyon szeretek benne:
-Amit a legjobban, nagyon fizikális. Nem fél megcsinálni azt a tacklet.
-Run supportban is jó.
-Gyors, és nem hagyják le a receiverek.
-Jó kezek.

Ami viszont kérdőjel:
-Kicsit öntelt, de szerintem egyszer kéne valamit beszólnia és Harrison lerendezné.

Szerintem tökéletes lenne hozzánk.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem kell lecsúszniuk, fel is lehet trédelni. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát ha Jimmy Smith lecsúszna hozzánk én is nagyon boldog lennék. A srác annyira domináns, hogy már collegeban se mertek felé dobálni (persze innen lehet koppani, amikor kiderül, hogy "Hé, dobálhattunk is volna rá, annyira nem is jó!", de szerintem tényleg nagyon jó). Lehet belőle egy következő Aso ha egy kis szerencsénk van.
Aaron Williams nekem annyira nem tetszik, bevallom.
Aki még szintén lecsúszhat az Brandon Harris Miamiból, ő szintén jó lehet (bár nem az a fizikális corner, mint Jimmy).