Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Nézegettem az idei draft classt főleg CBket illetően. Szerintem Jimmy Smith vagy Aaron Williams elérhető lenne. Jimmy Smithnek én mondjuk nagyon örülnék...ha jól néztem olyan Top 20 környékére várják, ergo lecsúszhatna hozzánk.

" class="embed">
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d80798fca/article/nfls-top-10-draft-classes-in-league-history?module=HP_cp2

A liga történetében a legjobb draft class a '74-es Pittsburgh-é. Négy Hall of Famerrel, azt hiszem kétség sem férhet hozzá. 😉
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Szerintem nem a cikket kritizálta, nincs miért megsértődnöd.
Ezek a múltidéző cikkeket, videókat szeretem nézni. Hálás is vagyok érte Szablernek és most neked is.kittli
Elnézést, ha félreérthető voltam; nem állt szándékomban a cikket kritizálni. Úgy értettem, hogy normális körülmények között ilyenkor unatkozik az ember, most viszont itt a lockout fenyegetése, és azt hiszem, most mindenki elcserélné az aggódást a régi szép unalmas napokra. 😉vassadi27
A kritikával semmi baj az építi a jellemet és tanulunk belőle. 😀 A fájó pont az a fontosabb a LO miatt aggódni amivel semmit sem tudunk tenni mint megnézni egy dinasztia születéséről szóló filmet és elolvasni azt a pár sor. Nem azért mert én írtam, mert ezt a tényezőt hagyjuk is ki. Fátylat mindenre és izguljunk a szezonért, közben pedig nézzünk Steelers meccseket 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Szerintem nem a cikket kritizálta, nincs miért megsértődnöd.
Ezek a múltidéző cikkeket, videókat szeretem nézni. Hálás is vagyok érte Szablernek és most neked is.kittli
Elnézést, ha félreérthető voltam; nem állt szándékomban a cikket kritizálni. Úgy értettem, hogy normális körülmények között ilyenkor unatkozik az ember, most viszont itt a lockout fenyegetése, és azt hiszem, most mindenki elcserélné az aggódást a régi szép unalmas napokra. 😉
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
http://steelers.hu/egy-dinasztia-kezdete-avagy-az-elso-gyuru/
Egy kis olvasni és néznivaló a Steelers.hu-n az unalmas foci nélküli napokra.polamalu
A lockout körüli mizéria gondoskodik arról, hogy ezek a napok se legyenek unalmasak. 😊 Azt hiszem most mindenki inkább a nyugalomnak örülne... :rolleyes:vassadi27
Elhiszem, de kérdem én a várakozáson kívül mit tudsz tenni a LO ellen? Addig amíg vársz legalább focival és a Steelerssel telik az idő. Elnézést, hogy ilyen ,számodra, unalmas dolgokkal terheltem a többi fórumozót.polamalu
Szerintem nem a cikket kritizálta, nincs miért megsértődnöd.
Ezek a múltidéző cikkeket, videókat szeretem nézni. Hálás is vagyok érte Szablernek és most neked is.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
http://steelers.hu/egy-dinasztia-kezdete-avagy-az-elso-gyuru/
Egy kis olvasni és néznivaló a Steelers.hu-n az unalmas foci nélküli napokra.polamalu
A lockout körüli mizéria gondoskodik arról, hogy ezek a napok se legyenek unalmasak. 😊 Azt hiszem most mindenki inkább a nyugalomnak örülne... :rolleyes:vassadi27
Elhiszem, de kérdem én a várakozáson kívül mit tudsz tenni a LO ellen? Addig amíg vársz legalább focival és a Steelerssel telik az idő. Elnézést, hogy ilyen ,számodra, unalmas dolgokkal terheltem a többi fórumozót.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
http://steelers.hu/egy-dinasztia-kezdete-avagy-az-elso-gyuru/
Egy kis olvasni és néznivaló a Steelers.hu-n az unalmas foci nélküli napokra.polamalu
A lockout körüli mizéria gondoskodik arról, hogy ezek a napok se legyenek unalmasak. 😊 Azt hiszem most mindenki inkább a nyugalomnak örülne... :rolleyes:
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
http://steelers.hu/egy-dinasztia-kezdete-avagy-az-elso-gyuru/
Egy kis olvasni és néznivaló a Steelers.hu-n az unalmas foci nélküli napokra.
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Vannak esetleg hírek arról,hogy hogyan állnak a tárgyalások a kollektív szerződést illetően? Apropó Lakenek nagyon örülnék 😊Haggans
Haladnak. Legalábbis erre utal, hogy 1 hetes haladékot adtak maguknak, azaz jövő hét péntek éjfélkor fog lejárni az eredetileg március 3-ig szólt CBA. A hosszabbítás a logika alapján arra utal, hogy van remény a megegyezésre, mert semmi értelme nem lenne, ha még mindig olyan távol állnának egymától a felek. Szal ez a hosszabbítás szvsz igen jó jel.Soldados
Köszönöm, most van talán már jobban lesz időm követni a dolgokat,talán egy kicsit kevesebb lesz a meló és a fórumon is tudom pótolni a hiányosságaimat...

" class="embed">
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vannak esetleg hírek arról,hogy hogyan állnak a tárgyalások a kollektív szerződést illetően? Apropó Lakenek nagyon örülnék 😊Haggans
Haladnak. Legalábbis erre utal, hogy 1 hetes haladékot adtak maguknak, azaz jövő hét péntek éjfélkor fog lejárni az eredetileg március 3-ig szólt CBA. A hosszabbítás a logika alapján arra utal, hogy van remény a megegyezésre, mert semmi értelme nem lenne, ha még mindig olyan távol állnának egymától a felek. Szal ez a hosszabbítás szvsz igen jó jel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vannak esetleg hírek arról,hogy hogyan állnak a tárgyalások a kollektív szerződést illetően? Apropó Lakenek nagyon örülnék 😊Haggans
Ajánlom a lockout-ot, a másik NFL-es főtémán belül, ott minden naprakész. Vagy gsn által vezetett blogot.
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Vannak esetleg hírek arról,hogy hogyan állnak a tárgyalások a kollektív szerződést illetően? Apropó Lakenek nagyon örülnék 😊

" class="embed">
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
- Arians aláírta 1 éves szerződését (Kitől is nyertem sört? 😛)

- Harrison 9 napon belül 2. hátműtétén esett át. Felépülése várhatóan 6 hetet vesz igénybe.

- Flozellt megtartjuk. Rooney ugyanis cáfolta az ESPN azon értesülését, hogy kivágjuk. Modnjuk én így is számoltam, hogy marad a mostani szezonja után.

- Állítólag mindenki kapott RFA-tendert: Willie Colon, Tony Hills, Dennis Dixon, William Gay, Matt Spaeth. Egyelőre a Steelers hivatalosan nem közölte, hogy ki milyen tendert kapott, annyi szivárgott ugye ki, hogy Colon 1. köröset. Ebben csak az a vicc, hogy valójában kizárólag Hills és Dixon lenne RFA. A többiek több mint 3 éve vannak a ligában, de a final Year szabályait kicsit kiterjesztették a tulajdonosok, mondván hátha bejön, elvégre veszítenivalójuk nincs, legfeljebb nem lesz érvényes a tender, ha mégsem RFA-k ezek a játékosok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
WOW!!!!!

Carnell Lake lehet Horton utódja, mint sec coach. Legalábbis most interjún volt nálunk a poasztra. 😊 Én rettenetesen örülnék neki. Fantasztikus safety volt a 90-es évek Steelersében. Ejj de imádtam azt a csapatot Greg Lloyddal, Woodsonnal, Kevin Greene-vel, Kirklanddel, no és persze Carnell Lake-kel.

Ez most nagyon jó kedvre derített. Amúgy 2009-ben az UCLA sec coacha volt, aztán lemondott családi okokra hivatkozva.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Nektek tulajdonképpen mi bajotok van egymással? Figywelem egy ideje csak nem értem... mondjuk véül is mindegy nem az én dolgom. :/ 😕 Helmut Zimmer
Csak utol akarják érni a Pats topicot. 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Tényleg nem szándékos volt, csak nem láttam, hogy jött volna új üzenet.tenorx
Elhiszem. De visszaolvasva sem tűnik úgy, hogy leordítottam volna a fejed. Csak jeleztem, hogy előbb olvass vissza.Soldados
Tudom, én kaptam fel a vizet.tenorx
Nektek tulajdonképpen mi bajotok van egymással? Figywelem egy ideje csak nem értem... mondjuk véül is mindegy nem az én dolgom. :/ 😕

Más!
Tenorcs! Maxima Mea Culpa, 1000 bocs későn láttam a leveled, elnézést...
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Jah és Willie Colon első-körös tendert kapott:
http://www.nationalfootballpost.com/Steelers-give-Willie-Colon-a-firstround-tender.htmltenorx
Légy szíves olvassál, mielőtt írsz... 3-4 HSZ-szel feljebb Tibi már betette, én még reagáltam is rá...Soldados
Remélem túlélted, hogy véletlenül beraktam mégegyszer, miután az új hszek rögtön ide ugrott.tenorx
Nyomj le 20 fekvőt, ez hallatlan 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tényleg nem szándékos volt, csak nem láttam, hogy jött volna új üzenet.tenorx
Elhiszem. De visszaolvasva sem tűnik úgy, hogy leordítottam volna a fejed. Csak jeleztem, hogy előbb olvass vissza.Soldados
Tudom, én kaptam fel a vizet.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tényleg nem szándékos volt, csak nem láttam, hogy jött volna új üzenet.tenorx
Elhiszem. De visszaolvasva sem tűnik úgy, hogy leordítottam volna a fejed. Csak jeleztem, hogy előbb olvass vissza.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tényleg nem szándékos volt, csak nem láttam, hogy jött volna új üzenet.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jah és Willie Colon első-körös tendert kapott:
http://www.nationalfootballpost.com/Steelers-give-Willie-Colon-a-firstround-tender.htmltenorx
Légy szíves olvassál, mielőtt írsz... 3-4 HSZ-szel feljebb Tibi már betette, én még reagáltam is rá...Soldados
Remélem túlélted, hogy véletlenül beraktam mégegyszer, miután az új hszek rögtön ide ugrott.tenorx
Túléltem, de senki nem szereti ugyanazt 2-szer, háromszor tízszer olvasni. Előbb nézd meg, hogy bent van-e, vagy nincs az infó, amit meg akarsz osztani. Köszi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jah és Willie Colon első-körös tendert kapott:
http://www.nationalfootballpost.com/Steelers-give-Willie-Colon-a-firstround-tender.htmltenorx
Légy szíves olvassál, mielőtt írsz... 3-4 HSZ-szel feljebb Tibi már betette, én még reagáltam is rá...Soldados
Remélem túlélted, hogy véletlenül beraktam mégegyszer, miután az új hszek rögtön ide ugrott.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jah és Willie Colon első-körös tendert kapott:
http://www.nationalfootballpost.com/Steelers-give-Willie-Colon-a-firstround-tender.htmltenorx
Légy szíves olvassál, mielőtt írsz... 3-4 HSZ-szel feljebb Tibi már betette, én még reagáltam is rá...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jah és Willie Colon első-körös tendert kapott:
http://www.nationalfootballpost.com/Steelers-give-Willie-Colon-a-firstround-tender.html
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Valaki biztos nem fog punnyadni, még akkor se ha lesz lockout:
Hines Ward megy cha-cha-cházni a "Dancing With The Stars"-ba. Ray Lewist a zsűribe!iktriad
Jajj, most olvasom. Hát nem feltétlenül örülök neki, de azért követni fogom Wardot. Bár Ochonak se jött be túlságosan.