NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Nem tudom sikeres lesz-e nálatok,de az érzelmi hullámvasút Kellyvel garantált 😊 hajrá

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
Akkor Kaep marad és most lesz olyan HC/OC aki tud rá playeket építeni. Kíváncsi leszek mi sül ki ebből. Felemásak az érzéseim. Ez vagy nagyon bejön vagy oltári bukta lesz!
Alabama Niners
Tomsulánál nagyobb bukta nem lehet 8)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Akkor Kaep marad és most lesz olyan HC/OC aki tud rá playeket építeni. Kíváncsi leszek mi sül ki ebből. Felemásak az érzéseim. Ez vagy nagyon bejön vagy oltári bukta lesz!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meg is van? Szuper.
több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Chip Kelly az új HC-tok. Jól jártok vele 😊
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kellyvel Kaep s ti is jól járnátok. Itt örülnék neki.
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
 www.ninersnation.com/2016/1/14/10769496/49ers-deciding-between-chip-kelly-mike-shanahan-in-next-24-hours
Josszi
Van esély arra, hogy a kis Shannyt idehozza az öreg? (de egyébként, mindettől függetlenül Kellyt kérném)

Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
 pbs.twimg.com/tweet_video/CYsshFaWMAEJQKj.mp4

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
 www.ninersnation.com/2016/1/14/10769496/49ers-deciding-between-chip-kelly-mike-shanahan-in-next-24-hours

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
 www.forbes.com/sites/jerrybarca/2015/11/22/mike-singletary-wants-to-be-a-head-coach-again/#2715e4857a0b3e5a152abe8c

titkos favorit hehe

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
én már tavaly is megbékéltem volna Shannyval. amúgy ha tényleg a több power miatt ment el Hue akkor legyen boldog. ez nagyon nem szokott bejönni, pláne egy olyan klubnál ahova egy darab GM nem megy.

viszont egy óriási arcpálma Baalkénak és Jednek.
kíváncsi vagyok beindult-e a pánikmód már..
petey
A tul sok power valoban nem jo, de ez sem:

The San Francisco Chronicle reports 49ers GM Trent Baalke is intent on hiring a head coach who won't threaten his power.

Clinging tightly to "final say" on whom the 49ers hire, Baalke reportedly "doesn't want anyone who might threaten (his) power." It's no wonder, then, that Baalke's gargantuan ego caused the 49ers to miss on Hue Jackson, one offseason after it cost the team Jim Harbaugh, and forced San Francisco to settle for predictable one-year flop Jim Tomsula. Reported 49ers HC candidate Mike Shanahan has won countless power battles throughout his coaching career. We can't imagine he'd mesh well with increasingly-paranoid power monger Baalke.
Joey Tribbiani
Nem Baalke itt a fő gond, hanem a Yorkok...
Coughlin pedig befutónak tűnik az Eaglesnél.

Szerkesztette: SFGaben
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
én már tavaly is megbékéltem volna Shannyval. amúgy ha tényleg a több power miatt ment el Hue akkor legyen boldog. ez nagyon nem szokott bejönni, pláne egy olyan klubnál ahova egy darab GM nem megy.

viszont egy óriási arcpálma Baalkénak és Jednek.
kíváncsi vagyok beindult-e a pánikmód már..
petey
A tul sok power valoban nem jo, de ez sem:

The San Francisco Chronicle reports 49ers GM Trent Baalke is intent on hiring a head coach who won't threaten his power.

Clinging tightly to "final say" on whom the 49ers hire, Baalke reportedly "doesn't want anyone who might threaten (his) power." It's no wonder, then, that Baalke's gargantuan ego caused the 49ers to miss on Hue Jackson, one offseason after it cost the team Jim Harbaugh, and forced San Francisco to settle for predictable one-year flop Jim Tomsula. Reported 49ers HC candidate Mike Shanahan has won countless power battles throughout his coaching career. We can't imagine he'd mesh well with increasingly-paranoid power monger Baalke.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
én már tavaly is megbékéltem volna Shannyval. amúgy ha tényleg a több power miatt ment el Hue akkor legyen boldog. ez nagyon nem szokott bejönni, pláne egy olyan klubnál ahova egy darab GM nem megy.

viszont egy óriási arcpálma Baalkénak és Jednek.
kíváncsi vagyok beindult-e a pánikmód már..
petey
Biztos megy a fejvakarás, hacsak nem PO csapat koordinátorára várunk, de erről nem igen lehet hallani. A számításba vett jelöltek Kelly, Coughlin, Koetter, Shanahan, Lynn most már mind kényszermegoldás. Vagy ha nem, miért nem állapodtunk már meg egyikőjükkel?
Közben Sparano elment a Vikingshez O Line edzőnek.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
én már tavaly is megbékéltem volna Shannyval. amúgy ha tényleg a több power miatt ment el Hue akkor legyen boldog. ez nagyon nem szokott bejönni, pláne egy olyan klubnál ahova egy darab GM nem megy.

viszont egy óriási arcpálma Baalkénak és Jednek.
kíváncsi vagyok beindult-e a pánikmód már..

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/JasonColeBR/status/687387265312493568


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Most aktuális olvasmány:
 insidethepylon.com/nfl/front-office/2016/01/12/five-lessons-on-hiring-head-coaches/
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Hue a Brownsnál. Biztos rajong Ohioért. Kicsit karriergyilkos választás.
Alabama Niners
Ráadásul holnap ment volna a NYG interjúra. A Browns nagyon akarta, mi pedig valamiért nem is tettünk ajánlatot. Lehet, hogy Couglin miatt, lehet, hogy Hue meg akarta tartani Kaepet, nem tudjuk.
Most Kellyt és Koettert tartják a legesélyesebb befutónak hozzánk.
több mint 8 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
na Baalke lenyomta a Coughlin interjút. nem bánnám, ha hozná McAdoo-t is, akiből jövőre lehetne egy HC akár...
petey
Nem is lenne rossz opció de én egy Josh McDaniels-t is el tudnék képzelni nálunk. Csipp-Csupp Kellinek már kevésbé.

Szerkesztette: he7edik


több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Hue a Brownsnál. Biztos rajong Ohioért. Kicsit karriergyilkos választás.
Alabama Niners
Valami ennyire nem lenne redben nalatok hogy ink elmegy a HC temetobe? Mondjuk ott van kihivas az tuti.
silent7939
Állítólag az a fő ok,hogy Clevelandben több belszólást kaphat personnel kérdésekbe, még ha a döntő szó nem is az övé.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Szanalmas. Megint johet majd a 18.opcio, first choice-kent prezentalva.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
napasztmek
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hue a Brownsnál. Biztos rajong Ohioért. Kicsit karriergyilkos választás.
Alabama Niners
Valami ennyire nem lenne redben nalatok hogy ink elmegy a HC temetobe? Mondjuk ott van kihivas az tuti.
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hue a Brownsnál. Biztos rajong Ohioért. Kicsit karriergyilkos választás.
több mint 8 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
na Baalke lenyomta a Coughlin interjút. nem bánnám, ha hozná McAdoo-t is, akiből jövőre lehetne egy HC akár...
petey
Nem sok mindent lehet olvasni róla, érdekesen alakul az idei edzőkeringő is. Coughlin például jelölt az Eaglesnél is. Hue pedig holnap interjúzik a Giantsnél, szóval képlékeny még minden. Azzal kapcsolatban vegyesek az érzéseim, hogy Coughlin vagy Hue lenne a jobb megoldás. Aztán az is lehet, hogy egyikőjük sem jön.
SFGaben
Troll ON:

Szerintem Pintér lesz és megtanítja a tolódást 😊 😊 😊

Troll OFF!
silent7939
Nem hiszem, hogy ott hagyna a Mezokovesdet ertunk 😀 😀 😀
Csiriba
magyarul se tud, nemhogy angolul...

Egyébként ki lenne nektek az álomedző? Ha most bárkit lehetne választani? Bill Belichik nem ér.
funkyparduc
| Jim Harbaugh |
a reális jelöltek közül egyértelműen Hue és szerintem ő is fog jönni, nem tudom mit pöcsölnek
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
na Baalke lenyomta a Coughlin interjút. nem bánnám, ha hozná McAdoo-t is, akiből jövőre lehetne egy HC akár...
petey
Nem sok mindent lehet olvasni róla, érdekesen alakul az idei edzőkeringő is. Coughlin például jelölt az Eaglesnél is. Hue pedig holnap interjúzik a Giantsnél, szóval képlékeny még minden. Azzal kapcsolatban vegyesek az érzéseim, hogy Coughlin vagy Hue lenne a jobb megoldás. Aztán az is lehet, hogy egyikőjük sem jön.
SFGaben
Troll ON:

Szerintem Pintér lesz és megtanítja a tolódást 😊 😊 😊

Troll OFF!
silent7939
Nem hiszem, hogy ott hagyna a Mezokovesdet ertunk 😀 😀 😀