NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Kapernick <-> bradford csere az ígülszel. Na az lenne az igazi 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Baalke az irányító, Csipi meg vezeti a csapatot. Ez szerintem az ideális felállás.
Az öltözői pletykák meg...annyi félét hallottunk.....
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Olyan nincs hogy Baalke feladja a beleszólást a rosterba, szóval a trédeléses viccek kora leáldozott 😀
állítólag Csip csak edzősködni akar.
petey
Tökéletes lenne -főleg a jelenlegi helyzetben- amúgy, ha a végső roster megmaradna Baalke felelőssége és döntése, viszont stábot építhessen Chip azokból és úgy, ahogy akar, abba ne pofázzanak bele.

Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Olyan nincs hogy Baalke feladja a beleszólást a rosterba, szóval a trédeléses viccek kora leáldozott 😀
állítólag Csip csak edzősködni akar.

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Amúgy Kap-nél az is probléma volt, hogy az öltöző elfordult tőle, nem? Staley nyilatkozta Gabbert egyik meccse után, hogy "ő a mi emberünk". Abban az időben rengeteget cikkeztek arról, hogy egyedül üldögél Kap az öltözőben, és, hogy elvesztette a respectet.

Amúgy szerintem a dual-threat képességeire lehet építeni, ahogyan tette azt korábban a Hárbó vezette stáb, de azt nem hiszem, hogy Chip képes kinevelni belőle a hibáit.

Érdekes lesz annyi biztos, kíváncsi vagyok, hogy milyen stábot hoz magának.
undisputedly
jaj volt itt annyi nyilatkozat ha azt mind tényként kezeljük akkor mi nyertük a SB-t idén.. hagyjuk már ezt pls 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy Kap-nél az is probléma volt, hogy az öltöző elfordult tőle, nem? Staley nyilatkozta Gabbert egyik meccse után, hogy "ő a mi emberünk". Abban az időben rengeteget cikkeztek arról, hogy egyedül üldögél Kap az öltözőben, és, hogy elvesztette a respectet.

Amúgy szerintem a dual-threat képességeire lehet építeni, ahogyan tette azt korábban a Hárbó vezette stáb, de azt nem hiszem, hogy Chip képes kinevelni belőle a hibáit.

Érdekes lesz annyi biztos, kíváncsi vagyok, hogy milyen stábot hoz magának.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
4 év, 24 misis szerződés Chipnek.
több mint 8 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
es nagyon örülnék ha a pár évvel ezelőtti srácot láthatnám.
diverdoc
Hamar ki fog derülni abból, hogy végre megborotválkozik-e, és elmegy-e a régi fodrászához...
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Kaep és a gyors döntések és precíz rövid passzok. Érdekes lenne.
Amúgy remek igazolás Kelly.
Bazzani
ebben sajnos van igazságod, de talán ha nem erőltetik ezen a nyáron egy pocket qb-val való különmunkát aminek totál nem lett eredménye, lehet még belőlük nyerő páros..

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Jó ez, mondom mint Kaep GM játékbeli tulaja XD


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem fogtok unatkozni az offseasonban az tuti😊 Jó lehet ez a húzás ha nem kap totális hatalmat Kelly, Kaepnek jó éve lehet, én szurkolok neki.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
PS: baggio ez a niners logo nálad komoly?
diverdoc
Amíg nem forráz le megint Chip Shurmur vagy egy hozzá hasonló ember OC-nek való kinevezésével és/vagy nem Bradford/Gabbert lesz a kezdő irányító, addig feltétlen 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Nekem nagyon tetszik ez a kinevezés, igen érdekes szezon/holtszezon vár a franchisera.
Ugye a vezérkarnak itt korábban nem tetszett Harbaugh minidiktátor szerepe, Kelly pedig kb ugyanebbe bukott bele az Eaglesnél. Tehát valakinek olyat kellett ígérnie a meetingen, amivel korábban ellentétesen cselekedett 😊 Kíváncsi vagyok hogy fog kinézni a felállás, Kelly vesz vissza az arcából és inkább a HC teendőkre koncentrál, vagy Yorkék hagynak nagyobb teret Kellynek. Aztán jöhet a QB kérdés, szóval lesz itt móka dögivel, nagyon várom a fejleményeket.

De az biztos, hogy nem a langyos víz mellett döntöttek, ez itt nem Tomsulás szezon lesz, még ha adott esetben Kelly be is fürödne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Mi is követhetnénk a Bills példáját hogy felvennénk a staffba volt játékosokat. Pl Willis megmondta hogy nem akar visszajönni mint játékos, de egy LB edző, vagy csak annak a segítője még szívesen lehetne, vagy Ray Lewis. Esetleg DB coachnak Charles Woodson...Ütne!😀
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nekem nagyon felemásak az érzéseim. Ezt a nagy hurrá optimizmust valahogy nem tudom átélni.
Kaepet illetően: őt egyértelműen megtették az első számú bűnbaknak, majd most JT-t. Kiváncsi vagyok hogy York (Baalke) részéről ezt hogy fogják kezelni, illetve hogy fogják hagyni Kellyt kezelni. Selyemöv visszavéve (kvázi beismerve, hogy nem is a kubi volt szar, hanem a management)? Érdekes az is, hogy zöldsasos kollégák mennyire pozitivan nyilatkoznak most itt 😊, ott vhogy más volt a megítélése részükről. De vhogy ez a kettősség van bennem is. Elsülhet akár jól is, de akár rosszul is. Kelly sem egy könnyű ember. Ez van. Jelen helyzetben talán ez volt a max ami kisülhetett, Kaepnek (ha megmarad) az egyik legjobb opcio (HJ is az lett volna), es nagyon örülnék ha a pár évvel ezelőtti srácot láthatnám.
Ami számomra nagy megkönnyebbülés, hogy Shanahan nem jött. 2012ben ő a szememben emberileg lezérozta magát, nagyon rüheltem volna, ha idejön bármekkora edző géniusz lenne is.

PS: baggio ez a niners logo nálad komoly?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Szinte látom magam előtt a párbeszédet:

Kelly: Figyelj már Colin te most fekete vagy fehér vagy?
Kaep: Miért kérdezi mester?
Kelly: Ah, csak úgy eszembe jutott...

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem Chip reális esélyt ad Szöszinek is, hogy elnyerje a kezdő QB posztot. 😊
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
Én baggiotol kérdezném, hogy akkor most miért is orul, hiszen mindig azt hangoztatja,hogy visszataszító,hogy az NFL milyen belterjes, mert a bukott edzők mindig találnak új csapatot 😊
undisputedly
Most Shanahannek örüljek (Gase-nek, Jacksonnak, Pedersonnak, McAdoo-nak...) vagy annak az edzőnek, akit sokan még mindig outcastként kezelnek? Minden relatív ugye.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Eltradelte már Bowmant és Staley-t?
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én baggiotol kérdezném, hogy akkor most miért is orul, hiszen mindig azt hangoztatja,hogy visszataszító,hogy az NFL milyen belterjes, mert a bukott edzők mindig találnak új csapatot 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Egy jó dc-vel ez lehet a legjobb hire idén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Azt elhiszem
 twitter.com/JarrydHayne/status/687749993764016128?ref_src=twsrc%5Etfw
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
napasztmek

Gabi egy félisten lesz Csippel

 www.youtube.com/watch?v=kldGIg-nxv0

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Izgalmas szezonunk lesz, én örülök, hogy Kelly jött. Kíváncsian várom a koordinátorokat, Mangini megtartását állítólag támogatják a játékosok. De például Eric Reid Tim Lewist szeretné.
 twitter.com/E_Reid35/status/687724131907837952?ref_src=twsrc%5Etfw

Szerkesztette: SFGaben
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
Miért vagytok olyan biztosak abban, hogy Kaepnek ez jó? Akkor lesz pislogás, ha eltradeli márciusban Houstonba mondjuk Clowney-ért 😀
peterk2005
 twitter.com/BruceFeldmanCFB/status/687719914266689536


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal