NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Jason Tarverre én kíváncsi lennék! Bírtam nálunk a figurát, más kérdés, h itt akkor nem igen volt még rendes emberanyag neki...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Mangéniusz meg kirakva

 www.49erswebzone.com/news/91176-49ers-fire-eric-mangini/

több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
Curtis Modkins az új OC... úgy látszik ezúttal Chan Gailey az abszolút követendő példa Chipnél


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
Vrabel visszautasította az ajánlatunkat, így Ő biztos nem lesz DC. Új nevek viszont vannak:
 twitter.com/AlbertBreer/status/690542628778156032?ref_src=twsrc^tfw
SFGaben
Én azt hittem a Ravens LB coach hozzánk jött 😀
Höri
Martindale az ILB coach


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vrabel visszautasította az ajánlatunkat, így Ő biztos nem lesz DC. Új nevek viszont vannak:
 twitter.com/AlbertBreer/status/690542628778156032?ref_src=twsrc^tfw
SFGaben
Én azt hittem a Ravens LB coach hozzánk jött 😀

több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Mi ez az új keletű lb-coach fétis?
dankodavid
Az LB edzőnek van a legkomplexebb feladata védő oldalon; várhatóan neki lesz a legkönnyebb megugrania a következő lépcsőt. (ugyanez igaz nagyjából támadó oldalon a TE edzőre.) Persze ez nem ökölszabály, legfeljebb csak tendencia.
tomi-tomi
Nem tudtam, ennek fényében a fétis does make sense, köszönöm.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mi ez az új keletű lb-coach fétis?
dankodavid
Az LB edzőnek van a legkomplexebb feladata védő oldalon; várhatóan neki lesz a legkönnyebb megugrania a következő lépcsőt. (ugyanez igaz nagyjából támadó oldalon a TE edzőre.) Persze ez nem ökölszabály, legfeljebb csak tendencia.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Mi ez az új keletű lb-coach fétis?

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Vrabel visszautasította az ajánlatunkat, így Ő biztos nem lesz DC. Új nevek viszont vannak:
 twitter.com/AlbertBreer/status/690542628778156032?ref_src=twsrc^tfw
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
 www.totalprosports.com/2016/01/21/chip-kelly-sometimes-you-land-in-crap-sometimes-you-land-in-san-francisco-vid/

van még kérdés?

több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
Ahogy arra számítani lehetett, a DL coach Jerry Azzinaro követi Kelly-t Phillyből Frisco-ba. Ez meg egy jó cikk Rogers leigazolásának körülményeiről:  www.calgarysun.com/2016/01/20/stamps-star-rogers-joins-niners


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
27. San Francisco 49ers (9th)<--tavalyi
Pass-blocking rank: 14th
Run-blocking rank: 30th
Penalties rank: 6th

Stud: No doubting that Joe Staley earns the stud spot here. He had himself a year that stood out for the right reasons.

Dud: Sophomore center Marcus Martin was a liability throughout the season. His work in pass protection was poor, but it was his performance in the run game that was a true mess.

Summary: Another line that is heading in the wrong direction. They can only hope that they get Anthony Davis back, because Erik Pears was no ready replacement. Problems at the pivot also caused constant headache on offense. They’re tried injecting some youth, but it just hasn’t paid off.
O-fal teljesítménye
Coolearie
idén egy Staley-Boone-Kilgore-Tiller-AD OL egész pofás lenne, pláne ha hozunk mögéjük depthet. most interjúzik a Giants OL edző ide, Flaherty.

jó kis edzői stáb kezd itt összeállni

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
27. San Francisco 49ers (9th)<--tavalyi
Pass-blocking rank: 14th
Run-blocking rank: 30th
Penalties rank: 6th

Stud: No doubting that Joe Staley earns the stud spot here. He had himself a year that stood out for the right reasons.

Dud: Sophomore center Marcus Martin was a liability throughout the season. His work in pass protection was poor, but it was his performance in the run game that was a true mess.

Summary: Another line that is heading in the wrong direction. They can only hope that they get Anthony Davis back, because Erik Pears was no ready replacement. Problems at the pivot also caused constant headache on offense. They’re tried injecting some youth, but it just hasn’t paid off.
O-fal teljesítménye
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Női edző a Bills-nél!
Kathryn Smith lett az első női edző az NFL-ben. A Buffalo Bills a speciális egység egyik edzőjeként számít a nőre.
cziri66
Aztan majd csodalkoznak, ha valaki azert nem megy edzesre, mert faj a feje..

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Még ha csinált is hülyeséget, hagyni kellett volna nálunk is dolgozni nem hátulról megfurkálni. Ahogy sejtem kb az idény felénél, de lehet, hogy előbb eldőlt már a sorsa. Lehet, ha POba megyünk vele csoda folytán, akkor is kirakjuk. Sok sikert nektek vele!
dande
hátulról fúrás itt a style.. de lehet megszokta..

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
cziri66 San Francisco 49ers California Golden Bears 141
Női edző a Bills-nél!
Kathryn Smith lett az első női edző az NFL-ben. A Buffalo Bills a speciális egység egyik edzőjeként számít a nőre.
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
CFL-ből igazoltunk egy WR-t Eric Rogers-t. 6-3 magas, gondolom roster helyért fog küzdeni. CFL-ben 1448 yardos/10 TD-s éve volt.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még ha csinált is hülyeséget, hagyni kellett volna nálunk is dolgozni nem hátulról megfurkálni. Ahogy sejtem kb az idény felénél, de lehet, hogy előbb eldőlt már a sorsa. Lehet, ha POba megyünk vele csoda folytán, akkor is kirakjuk. Sok sikert nektek vele!
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
 www.49ers.com/video/videos/49ers-Head-Coach-Chip-Kelly-Full-Press-Conference/ea2de17c-be80-424e-b545-06eff60b5f3b
engem Csip megvett. nem gyengén felüdülés hallgatni a presszert, nem egy JimmyT 😀

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
The Calgary Stampeders announced Wednesday they’ve released CFL-leading receiver Eric Rogers, who’s reportedly set to join the NFL’s San Francisco 49ers.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Nem tudom mennyire igaz de ugye volt a beszélgetés Shanahan és Kellyvel, és végül az is közrejátszott hogy Kelly legyen a HC mert Shanahannak nem kellett volna Kaep.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
 www.ninersnation.com/2016/1/19/10794414/lane-kiffin-has-been-contacted-for-the-49ers-oc-job

Azért ez már elég lenne ahhoz, hogy borzasztóan izgatottan várjam a jövő évet. Karácsony és születésnap egyben 😀 #hideyadaughters
dankodavid
Meglátjuk , talán ma a sajtótájékoztatón ez is kiderül. Jó viszonyt ápol Kellyvel, de nem hiszem, hogy nagy előrelépést jelentene neki ez az OC job, Alabama után.
SFGaben
de sehol nincs ez leírva csak itt pletyka szinten. de úgy ahogy Shaw, Kiffin sem hagyja ott Bamát

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az biztos én nem bánnám, ha Kiffin idejönne. Tavaly Sims-el (aki hasonlóan Kaep-hez mobilis irányító de sokkal gyengébb passzképességekkel rendelkezik) is remek #O stratégiát alakított ki. Idén pedig Coker-ből aki pocket QB hozta ki a maximumot. Nagyon jót tett neki, hogy Saban mellé került. Biztos vagyok benne, hogy a személyes motivációi között szerepel, hogy újra NFL HC legyen. Ahhoz már remek ajánlólevelet szerzett az alabamai teljesítményével, logikus lépés visszatérni az NFL-be OC-nak. Tipikusan olyan helyzet, amikor az egyik szemem sírna a másik meg üveg. Smart már elment a Georgia-hoz HC-nak, de ennek ellenére Saban és a Bama kibírná, ha az OC is cserélve lenne.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet hogy Kelly ezért is járt a Bamánál már akkor sejtette mit akar? Nagy húzás lenne. Kb mint nálunk Schwarz.
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
 www.ninersnation.com/2016/1/19/10794414/lane-kiffin-has-been-contacted-for-the-49ers-oc-job

Azért ez már elég lenne ahhoz, hogy borzasztóan izgatottan várjam a jövő évet. Karácsony és születésnap egyben 😀 #hideyadaughters
dankodavid
Meglátjuk , talán ma a sajtótájékoztatón ez is kiderül. Jó viszonyt ápol Kellyvel, de nem hiszem, hogy nagy előrelépést jelentene neki ez az OC job, Alabama után.
SFGaben
Itt lenne kihívás 😀

Pulvis et umbra sumus.