NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
na VD-nek is meglett a gyűrűje, igaz sokat nem tett hozzá. viszont aki még kapott az egész hihetetlen: Kyle Williams

 www.youtube.com/watch?v=bU6v8m9O8hM

igen
petey
Neeeeee, ezt nem is tudtam.
De VD-nek orulok 😊

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
na VD-nek is meglett a gyűrűje, igaz sokat nem tett hozzá. viszont aki még kapott az egész hihetetlen: Kyle Williams

 www.youtube.com/watch?v=bU6v8m9O8hM

igen

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Az Eagles kitette Riley Coopert. Jöhet ide? XD
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Anquan Boldin = Walter Payton Man of the Year
Eddie DeBartolo = 2016 HoF Class



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Harlequin San Francisco 49ers 329
Érdemes megnézni:

 www.youtube.com/watch?v=oKqzeoMCU0c
több mint 8 éve
baatmann San Francisco 49ers 44 — baat
Jók ezek a mock draftok, de igazából ez most nem több mint szórakozás. Combine és FA piac nyitása után már sokkal érdekesebb lesz. M.Jack izgalmas lenne Bowman mellett, bár ő ha jól tudom 4-3-as védelemben volt LB. Goffnak is örülnék, főleg, ha úgy tudnánk megszerezni, mint anno a Vikings Teddyt, valahol az első kör végén.
SFGaben
Számomra nem a konkrét nevek miatt, hanem a O / D arány miatt érdekesek inkább most ezek a mock-ok. Jó lenne látni, hogy egy-egy - vagy több😊 - impact pass-rusherrel, illetve O-lineman-nel mire jutna pl. Kaep Chip rendszerében. De nem nagyon látni ezeket a posztokat a 49ers-hez írva, annak ellenére, hogy az 1-10. helyeken lehet azért belőlük látni.

baatmann
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 www.csnbayarea.com/49ers/report-kap-wants-out-49ers-situation-prefers-jets

hát szerintem is egy friss start kell neki, bár kíváncsi lennék mire menne Csippel.

Manzielt hagyjuk már, nem is értem miért kering a neve itt már mióta. Aldonnal beszoptuk, még egy ilyen kéne nem?
petey
...és persze Kaep dönti el hova akarna menni. Szerintem ez a hír jó nagy baromság.

Manziel-t meg hagyjuk már....képességei korlátozottak és annál már csak az agyi képességi kevesebbek.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
 www.csnbayarea.com/49ers/report-kap-wants-out-49ers-situation-prefers-jets

hát szerintem is egy friss start kell neki, bár kíváncsi lennék mire menne Csippel.

Manzielt hagyjuk már, nem is értem miért kering a neve itt már mióta. Aldonnal beszoptuk, még egy ilyen kéne nem?

több mint 8 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 853
Manzielt valószínűleg Március 9-én kirakja a Browns..Szerintetek?
Coolearie
Szerintem kirakják... 😀
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Manzielt valószínűleg Március 9-én kirakja a Browns..Szerintetek?
több mint 8 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Jók ezek a mock draftok, de igazából ez most nem több mint szórakozás. Combine és FA piac nyitása után már sokkal érdekesebb lesz. M.Jack izgalmas lenne Bowman mellett, bár ő ha jól tudom 4-3-as védelemben volt LB. Goffnak is örülnék, főleg, ha úgy tudnánk megszerezni, mint anno a Vikings Teddyt, valahol az első kör végén.
SFGaben
teljes hulyesegnek tartom az egeszet. mindig az elso kettot sikerul eltalalni kb..

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
A 49ers,com tegnapi cikkében egy tucat szaki véleményét szedték össze, hogy mit kellene a 7 helyen húzni.

L. Treadwell , WR, Ole Miss - 5,
J. Goff, QB, California - 4,
M. Jack, LB, UCLA - 2,
C. Coleman, WR, Baylor - 1
szavazatot kapott.

 www.49ers.com/news/article-2/San-Francisco-49ers-Mock-Draft-Monday-20/d4c11ff0-eed0-4ee4-a2e0-2fa4f0635a32
baatmann
Én pl: Joey Bosa-t is szívesen látnám.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Jók ezek a mock draftok, de igazából ez most nem több mint szórakozás. Combine és FA piac nyitása után már sokkal érdekesebb lesz. M.Jack izgalmas lenne Bowman mellett, bár ő ha jól tudom 4-3-as védelemben volt LB. Goffnak is örülnék, főleg, ha úgy tudnánk megszerezni, mint anno a Vikings Teddyt, valahol az első kör végén.
SFGaben
éssss igen, Jacknek szakadt ACL és szakadt porcgyűrűk - Baalke pick

én még mindig nem hoznám Goffot 7-re. Bosa, Ogbah, Bucker, Spence mind mind impact lenne...fontos a DL és pass rush. nulla, zéró, 0 ennyi volt tavaly

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Jók ezek a mock draftok, de igazából ez most nem több mint szórakozás. Combine és FA piac nyitása után már sokkal érdekesebb lesz. M.Jack izgalmas lenne Bowman mellett, bár ő ha jól tudom 4-3-as védelemben volt LB. Goffnak is örülnék, főleg, ha úgy tudnánk megszerezni, mint anno a Vikings Teddyt, valahol az első kör végén.
több mint 8 éve
baatmann San Francisco 49ers 44 — baat
A 49ers,com tegnapi cikkében egy tucat szaki véleményét szedték össze, hogy mit kellene a 7 helyen húzni.

L. Treadwell , WR, Ole Miss - 5,
J. Goff, QB, California - 4,
M. Jack, LB, UCLA - 2,
C. Coleman, WR, Baylor - 1
szavazatot kapott.

 www.49ers.com/news/article-2/San-Francisco-49ers-Mock-Draft-Monday-20/d4c11ff0-eed0-4ee4-a2e0-2fa4f0635a32

baatmann
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
azért én reménykedem Smelterben is. na ha ő felépül csont nélkül az fasza egy addition lenne.
de én nem húznám be Treadwellt, bármekkora tehetség, mikor a def romokban és itt lehetne húzni egy impact playert.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Mert nem sok top 10 cetlije volt

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Treadwell pont olyan játékos, amilyet egyet sem draftolt Kelly alatt az Eagles.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
Ha 7.-nek benn lesz Treadwell tényleg megérné őt vinni?
baatmann
Szenzációs játékos, ráadásul óriási küzdő, a 2014-es Auburn elleni súlyos lábsérüléséből olyan formában tért 2015-ben vissza, mint korábban soha. Bármilyen game tape-et keresel róla, azt hinnéd, hogy egy összevágott highlights-ot nézel. Nem mellesleg Kelly alatt a Philly red zone offense sok pontot hagyott kihasználatlanul, egy ilyen ember eléggé hiányzott onnan.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Chad Reuter 4 körös mockja az nfl.com-on:

"...
7. Laquon Treadwell - WR, Ole Miss
...
37. Vernon Butler DT, Louisiana Tech
...
68. Artie Burns CB, Miami (FL)
...
103. Vernon Adams, Jr., QB, Oregon
..."

Jó lenne ez a 49ers-nek?

Treadwell indoklás:
"Chip Kelly finds a superstar in Laquon Treadwell to help out Colin Kaepernick return to his early career form."

Bírnám, ha ez sikerülne, de nem tudom, hogy képes-e rá, és főleg Colin képes-e visszatérni régi - nagyon régi - önmagához.

Ha 7.-nek benn lesz Treadwell tényleg megérné őt vinni?
baatmann
Az nfl.com ot hozza mint legjobb elkapo es gondolom Reuter is ismeri, szoval valszeg megeri. Cashtree ota varunk egy igazi franchise elkapora, es azert Cashtree nalunk nem valtotta be a hozza fuzott remenyeket, nem azt mondom hogy bust volt termeszetesen, de nem egy Calvin Johnson v Julio Jones. Es az indoklasa is megallja a helyet szerintem. Ugyan ebben a szezonban nem voltam nagy Kaep fan, de mindenki megerdemel meg egy eselyt. (Aldon nem is tudom mennyit kapott, meg talan a szertaroset is elhasznalta)
több mint 8 éve
baatmann San Francisco 49ers 44 — baat
Chad Reuter 4 körös mockja az nfl.com-on:

"...
7. Laquon Treadwell - WR, Ole Miss
...
37. Vernon Butler DT, Louisiana Tech
...
68. Artie Burns CB, Miami (FL)
...
103. Vernon Adams, Jr., QB, Oregon
..."

Jó lenne ez a 49ers-nek?

Treadwell indoklás:
"Chip Kelly finds a superstar in Laquon Treadwell to help out Colin Kaepernick return to his early career form."

Bírnám, ha ez sikerülne, de nem tudom, hogy képes-e rá, és főleg Colin képes-e visszatérni régi - nagyon régi - önmagához.

Ha 7.-nek benn lesz Treadwell tényleg megérné őt vinni?

baatmann
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
 ble.ac/1KQ1yBR
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/rge8umaj6acfhooltddy
NaVorro Bowman not worried by Chip Kelly effect on D
San Francisco 49ers linebacker NaVorro Bowman is happy to be playing in the Pro Bowl and is confident that new coach Chip Kelly won't be too much for the team's defense to handle.
Chip effect D XO XO
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
En a QB corpnak adnek meg egy evet, jovore ott lesz Dashaun Watson, akit erdemes lesz draftolni, iden nagy a kockazat az elso korben. Szemely szerint en is OL-t huznek, de ha Joey Bosa jon se bankodok (bar lehet hamarabb elviszik). Aztan tenyleg egy rogton bevetheto CB kellene, mert az iden volt ott baj boven, meg ha a passrush hianya nem is segitette oket.
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Ezt én is így gondolom, csak Goffra lenne érdemes 1. kört áldozni. Lynch szerintem nem megoldás, Wentzből nem sokat láttam, de szerintem csak porhintés, hogy a Browns Goff elé helyezi. Persze kellene egy stabil QB, de nem mindenáron, jövőre is lesz draft. Addig pedig építeni kell a csapatot, igazából nekem teljesen mindegy, hogy OL, WR, vagy DL jön az a lényeg, hogy playmaker legyen. Idén én nem preferálnám elöl a secondary húzást. Egyrészt a legjobbnak tartott CB -Ramsey- nagyon jó játékos, de inkább FS,ott pedig jól állunk. Másrészt én még adnék lehetőséget a fiataljainknak, csak kellene melléjük egy sokkal jobb pass rush. Ott sokkal rosszabbul állunk, gyakorlatilag Lynch az egyetlen aki nyomást tudott gyakorolni. Azt kizártnak tartom, hogy Brooks 9 milkáért maradni fog, Limonádé felejtős. Tank keresi önmagát, talán még E.Haroldból lesz valami.