NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Goff talán első körös, de más nem szerintem. Aki elöl húz QB-t sokat kockáztat. Szerintem.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Lynch sokaknal meg első kört sem ér...

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Érdekes olvasnom, hogy ti mennyire D# erősítését tartjátok prioritásnak. Mondjuk second-ünkkel korábban sem voltam kibékülve (peteyvel vitatkozgattam is erről kb egy éve), de idén amit a labda másik oldalán produkáltunk az annyira gyalázatos volt (és ez nem csak edző kérdés), a falunk amennyire nulla volt szerintem ott nagyobb a need. Ráadásul tetszik vagy nem nincs irányítonk. Lehet hogy Kaep Kelly mellett kap lehetőséget, mehet az option, de ebből a srácból nem lesz frencsájzkubi. Csak a probléma elmaszatolása, ha hosszú távon benne gondolkodunk. Ahogy olvasom Jackson Wentzben gondolkodik. Goff és Lynch ott van. 7.-re valamelyik talán még meglesz.Cowboys nem tudom akar e QB-t húzni? Titans, Chargers, Ravens talán nem. Jaguars?(kár hogy erős volt a schedule-unk 😊 ). Mindenesetre potenciálisan van esélyünk ebből a top3 QB-ból huznunk. Keap futhat tűzoltásként egy (max 2) szezont, mögötte készül Goff (vagy Lynch) és szépen 3 év alatt talán felépíthetnénk egy csapatot. QB nélkül nem fog menni. És ennyire elől remélem nem nagyon fogunk azért a jövőben draftolni.
diverdoc
Én nem azt mondom hogy minden patika, de a WR sor szerintem rendben van. Az OL-re ráfér a javítás, a QB corporation-ra szintúgy, RB,FB poszton mgint jók vagyunk szerintem. Fiatal fejlődő RB-k vannak nálunk (persze nem egy Todd Gurley szint) de ebből simán lehet egy jó duó.
Személyem szerint kellene egy CB, S, OL, esetleg egy QB.
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Érdekes olvasnom, hogy ti mennyire D# erősítését tartjátok prioritásnak. Mondjuk second-ünkkel korábban sem voltam kibékülve (peteyvel vitatkozgattam is erről kb egy éve), de idén amit a labda másik oldalán produkáltunk az annyira gyalázatos volt (és ez nem csak edző kérdés), a falunk amennyire nulla volt szerintem ott nagyobb a need. Ráadásul tetszik vagy nem nincs irányítonk. Lehet hogy Kaep Kelly mellett kap lehetőséget, mehet az option, de ebből a srácból nem lesz frencsájzkubi. Csak a probléma elmaszatolása, ha hosszú távon benne gondolkodunk. Ahogy olvasom Jackson Wentzben gondolkodik. Goff és Lynch ott van. 7.-re valamelyik talán még meglesz.Cowboys nem tudom akar e QB-t húzni? Titans, Chargers, Ravens talán nem. Jaguars?(kár hogy erős volt a schedule-unk 😊 ). Mindenesetre potenciálisan van esélyünk ebből a top3 QB-ból huznunk. Keap futhat tűzoltásként egy (max 2) szezont, mögötte készül Goff (vagy Lynch) és szépen 3 év alatt talán felépíthetnénk egy csapatot. QB nélkül nem fog menni. És ennyire elől remélem nem nagyon fogunk azért a jövőben draftolni.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Roy Anderson lesz a DB coach, legutóbb a Coltsnál volt a safetyk edzője.
90 nap van még a draftig, ennek megfelelően jönnek az ezzel kapcsolatos hírek. Legutóbb LB Reggie Raglanddal beszélgettek a scoutjaink.
SFGaben
és még Alabama Niners nem írt ide? 😀 skandallum
petey
..ha már meg lettem szólítva!!!
Ragland egy állat (Patrick Willis kategória!!!), nagyon kedvelem a játékát, viszont..... 1/7-en inkább A'Shawn Robinsont hoznám a Bamából, Ő még nagyobb állat, DE/DT pozícióra tökéletes választás, egy pusztítógép, aki azonnal kezdő kaliber, olyan akire szükségünk is lenne. Ragland is Robinson árnyékában közlekedve tett irtózatosan nagy dolgokat. Robinsonban benne van, hogy szeretett Cowboyunk méltó utódja legyen! Aki ugye nagyon is hiányzik a csapatból. És, hogy a nyálamat tovább csorgathassam, jövőre meg draftoljuk Allen-t és, akkor összeáll az Allen-Robinson-Dial DL sor.....óóóóóó, de el vagyok szállva 😊))
Alabama Niners
amúgy szerintem idén simán benne van hogy húzunk 7-re és visszatrédelünk az elsőbe.
petey
Kíváncsi vagyok milyen irányba fogunk menni, 12 választással sok lehetőségünk van. Abban bízom, hogy sikerül majd 1-2 playmakert kiválasztani. Idén szerintem a védelmet kellene megerősíteni, ott nagyobb merítési lehetőség van. Mondjuk nekünk pont OLB kellene nagyon, ott viszont kevés az első körös tehetség. De örülnék DL vagy ILB választásnak is. Viszont, ha Kaep cut lesz a draftig, akkor az elején QB húzás lesz.
SFGaben
igen, szerintem is védelem kell, főleg pass rush és ILB. a DB sor nem vészes, sajnos idén a nyomás egy marha nagy pukkasztott 0 volt. így a DL/OLB nagy need. Harbaugh alatt sem volt rettenet jó a sec, csak amikor egy Cowboy, Aldon, Dorsey, PWill, Bow terrorizálta az ellenfelet akkor ők felhúzták a hátsó alakzatot is.

amúgy én sem húznék QB-t 7-re.

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
az Ackers &Reaser nem vált be?
Janek
A draft pozíciójukhoz képest igen, de annyira, amennyire nekünk kellene CB, annyira egyik sem. Szerintem.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
az Ackers &Reaser nem vált be?

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az "árnyék" alatt azt értettem, hogy remek szezont futottak az LB-k, de ehhez óriási segítséget nyújtott a Reed-Robinson-Allen DL fal, akik megalapozták, hogy futni ne nagyon akarjon senki a Bama ellen. Amiben nincs túl nagy meglepetés, mert emberemlékezet óta nem tud RB értékelhető teljesítményt nyújtani a Bama ellen.
DL sort azért hozzuk fel, mert nem az általunk megszokott szintet hozza a védelem, és Robinson nem hétköznapi színvonal.
Én még mindig azt tartom, hogy CB kell, de nagyon! Évek óta hanyagoljuk a drafton, hogy az elején behúzzunk valakit, pedig nem ártott volna. FA-ról sem hozunk, az utolsó értelmes odaigazolásunk Carlos Rodgers volt, de neki is csak 2 jó éve volt már.
Sok a lyuk a csapatban, mindkét oldalon. Nem tudjuk mi lesz az FA játékosainkkal.
Amit én a jelenlegi helyzetben biztosan nem draftolnék az a QB, két okból is, Kaep-nek kell még adni egy esélyt Csipi érkezésével, a másik, hogy nem látok olyan QB-t, aki érne első kört.
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
1/7-en inkább A'Shawn Robinsont hoznám a Bamából, Ő még nagyobb állat, DE/DT pozícióra tökéletes választás, egy pusztítógép, aki azonnal kezdő kaliber, olyan akire szükségünk is lenne. Ragland is Robinson árnyékában közlekedve tett irtózatosan nagy dolgokat.
Alabama Niners
azért nem biztos, hogy az árnyékában a legjobb kifejezés, egy Crimson Tide szintű védelemben elég jól tudják egymás hibáit is fedezni, bár tényleg ígéretes játékos Robinson is. ha bent marad szerintem DeForest Buckner jóval biztosabb választás ugyanezen a poszton, sokkal inkább kész játékos, mint Armstead volt (róla egyébként le is mondtatok, vagy mi ez a nagy DL keresés?)
markny
Abban erős az idei draft class 😊 De mindenképp mélyíteni kellene a DL-t (is). Tavaly elment Cowboy és RMcD. Tankból pedig OLB-t szeretnénk faragni, egyelőre nem sok sikerrel. Van Dial, Armstead, Ian Williams és Purcel, illetve Dorsey, aki sérült.
Armsteadről nem mondtak le, de az tudvalevő volt, hogy ő még nem kész játékos. Egyszer, kétszer megvillantotta a benne rejlő potenciált.
Buckner a méreteivel tipikusan Baalke féle választás lenne, ráadásul oregoni Chip biztosan ismeri.
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
1/7-en inkább A'Shawn Robinsont hoznám a Bamából, Ő még nagyobb állat, DE/DT pozícióra tökéletes választás, egy pusztítógép, aki azonnal kezdő kaliber, olyan akire szükségünk is lenne. Ragland is Robinson árnyékában közlekedve tett irtózatosan nagy dolgokat.
Alabama Niners
azért nem biztos, hogy az árnyékában a legjobb kifejezés, egy Crimson Tide szintű védelemben elég jól tudják egymás hibáit is fedezni, bár tényleg ígéretes játékos Robinson is. ha bent marad szerintem DeForest Buckner jóval biztosabb választás ugyanezen a poszton, sokkal inkább kész játékos, mint Armstead volt (róla egyébként le is mondtatok, vagy mi ez a nagy DL keresés?)

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Roy Anderson lesz a DB coach, legutóbb a Coltsnál volt a safetyk edzője.
90 nap van még a draftig, ennek megfelelően jönnek az ezzel kapcsolatos hírek. Legutóbb LB Reggie Raglanddal beszélgettek a scoutjaink.
SFGaben
és még Alabama Niners nem írt ide? 😀 skandallum
petey
..ha már meg lettem szólítva!!!
Ragland egy állat (Patrick Willis kategória!!!), nagyon kedvelem a játékát, viszont..... 1/7-en inkább A'Shawn Robinsont hoznám a Bamából, Ő még nagyobb állat, DE/DT pozícióra tökéletes választás, egy pusztítógép, aki azonnal kezdő kaliber, olyan akire szükségünk is lenne. Ragland is Robinson árnyékában közlekedve tett irtózatosan nagy dolgokat. Robinsonban benne van, hogy szeretett Cowboyunk méltó utódja legyen! Aki ugye nagyon is hiányzik a csapatból. És, hogy a nyálamat tovább csorgathassam, jövőre meg draftoljuk Allen-t és, akkor összeáll az Allen-Robinson-Dial DL sor.....óóóóóó, de el vagyok szállva 😊))
Alabama Niners
amúgy szerintem idén simán benne van hogy húzunk 7-re és visszatrédelünk az elsőbe.
petey
Kíváncsi vagyok milyen irányba fogunk menni, 12 választással sok lehetőségünk van. Abban bízom, hogy sikerül majd 1-2 playmakert kiválasztani. Idén szerintem a védelmet kellene megerősíteni, ott nagyobb merítési lehetőség van. Mondjuk nekünk pont OLB kellene nagyon, ott viszont kevés az első körös tehetség. De örülnék DL vagy ILB választásnak is. Viszont, ha Kaep cut lesz a draftig, akkor az elején QB húzás lesz.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Roy Anderson lesz a DB coach, legutóbb a Coltsnál volt a safetyk edzője.
90 nap van még a draftig, ennek megfelelően jönnek az ezzel kapcsolatos hírek. Legutóbb LB Reggie Raglanddal beszélgettek a scoutjaink.
SFGaben
és még Alabama Niners nem írt ide? 😀 skandallum
petey
..ha már meg lettem szólítva!!!
Ragland egy állat (Patrick Willis kategória!!!), nagyon kedvelem a játékát, viszont..... 1/7-en inkább A'Shawn Robinsont hoznám a Bamából, Ő még nagyobb állat, DE/DT pozícióra tökéletes választás, egy pusztítógép, aki azonnal kezdő kaliber, olyan akire szükségünk is lenne. Ragland is Robinson árnyékában közlekedve tett irtózatosan nagy dolgokat. Robinsonban benne van, hogy szeretett Cowboyunk méltó utódja legyen! Aki ugye nagyon is hiányzik a csapatból. És, hogy a nyálamat tovább csorgathassam, jövőre meg draftoljuk Allen-t és, akkor összeáll az Allen-Robinson-Dial DL sor.....óóóóóó, de el vagyok szállva 😊))
Alabama Niners
amúgy szerintem idén simán benne van hogy húzunk 7-re és visszatrédelünk az elsőbe.

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Roy Anderson lesz a DB coach, legutóbb a Coltsnál volt a safetyk edzője.
90 nap van még a draftig, ennek megfelelően jönnek az ezzel kapcsolatos hírek. Legutóbb LB Reggie Raglanddal beszélgettek a scoutjaink.
SFGaben
és még Alabama Niners nem írt ide? 😀 skandallum
petey
..ha már meg lettem szólítva!!!
Ragland egy állat (Patrick Willis kategória!!!), nagyon kedvelem a játékát, viszont..... 1/7-en inkább A'Shawn Robinsont hoznám a Bamából, Ő még nagyobb állat, DE/DT pozícióra tökéletes választás, egy pusztítógép, aki azonnal kezdő kaliber, olyan akire szükségünk is lenne. Ragland is Robinson árnyékában közlekedve tett irtózatosan nagy dolgokat. Robinsonban benne van, hogy szeretett Cowboyunk méltó utódja legyen! Aki ugye nagyon is hiányzik a csapatból. És, hogy a nyálamat tovább csorgathassam, jövőre meg draftoljuk Allen-t és, akkor összeáll az Allen-Robinson-Dial DL sor.....óóóóóó, de el vagyok szállva 😊))
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Roy Anderson lesz a DB coach, legutóbb a Coltsnál volt a safetyk edzője.
90 nap van még a draftig, ennek megfelelően jönnek az ezzel kapcsolatos hírek. Legutóbb LB Reggie Raglanddal beszélgettek a scoutjaink.
SFGaben
és még Alabama Niners nem írt ide? 😀 skandallum

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Roy Anderson lesz a DB coach asszisztens, legutóbb a Coltsnál volt a safetyk edzője.
90 nap van még a draftig, ennek megfelelően jönnek az ezzel kapcsolatos hírek. Legutóbb LB Reggie Raglanddal beszélgettek a scoutjaink.

Szerkesztette: SFGaben
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Bill Davis is fanyalogva lett fogadva megis egesz normalis D lett egy igen erdekes O mellett...
Igaz most meg munkanelkuli.
Na ebben legyen logika
Janek
Illetve Mike Nolan is azért mondott fel a Chargersnél, mert szeretett volna újra DC lenni, ha már munkanélküli 3-4-es szakembereknél tartunk.
empty taxi
csak merő gondolat, hogy az innen kirúgott edzőket nem akarják visszahozni ide...?
petey
... es Clevelandbe is visszament Ray Horton. (majd az ev vegen kiderul vele jol jartak-e)
Csiriba
ennél azért jobbak vagyunk 😊

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Bill Davis is fanyalogva lett fogadva megis egesz normalis D lett egy igen erdekes O mellett...
Igaz most meg munkanelkuli.
Na ebben legyen logika
Janek
Illetve Mike Nolan is azért mondott fel a Chargersnél, mert szeretett volna újra DC lenni, ha már munkanélküli 3-4-es szakembereknél tartunk.
empty taxi
csak merő gondolat, hogy az innen kirúgott edzőket nem akarják visszahozni ide...?
petey
... es Clevelandbe is visszament Ray Horton. (majd az ev vegen kiderul vele jol jartak-e)
több mint 8 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Bill Davis is fanyalogva lett fogadva megis egesz normalis D lett egy igen erdekes O mellett...
Igaz most meg munkanelkuli.
Na ebben legyen logika
Janek
Illetve Mike Nolan is azért mondott fel a Chargersnél, mert szeretett volna újra DC lenni, ha már munkanélküli 3-4-es szakembereknél tartunk.
empty taxi
csak merő gondolat, hogy az innen kirúgott edzőket nem akarják visszahozni ide...?
petey
nolan era csodalatos volt 😛 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Bill Davis is fanyalogva lett fogadva megis egesz normalis D lett egy igen erdekes O mellett...
Igaz most meg munkanelkuli.
Na ebben legyen logika
Janek
Illetve Mike Nolan is azért mondott fel a Chargersnél, mert szeretett volna újra DC lenni, ha már munkanélküli 3-4-es szakembereknél tartunk.
empty taxi
csak merő gondolat, hogy az innen kirúgott edzőket nem akarják visszahozni ide...?
petey
Wade Phillips-szel ez bejött Denverben 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Bill Davis is fanyalogva lett fogadva megis egesz normalis D lett egy igen erdekes O mellett...
Igaz most meg munkanelkuli.
Na ebben legyen logika
Janek
Illetve Mike Nolan is azért mondott fel a Chargersnél, mert szeretett volna újra DC lenni, ha már munkanélküli 3-4-es szakembereknél tartunk.
empty taxi
csak merő gondolat, hogy az innen kirúgott edzőket nem akarják visszahozni ide...?

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
és ki volt a lehető legjobb szerinted a piacon?
petey
Személy szerint én Jim Schwartz-ot hoztam volna ide akit az Eagles foglalkoztat most, benne láttam volna fantáziát. De ez csak a saját személyes szubjektív minden szakmai alapot nélkülöző bulvár véleményem. Csak azért válaszoltam, hogy kielégítsem a kíváncsiságodat.
Csiriba
köszönöm, nem kötekedésből kérdeztem, csak ahogy Baggio is írta, nehezen lehet megítélni ki a legjobb ide, pláne innen a világ végéről.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Bill Davis is fanyalogva lett fogadva megis egesz normalis D lett egy igen erdekes O mellett...
Igaz most meg munkanelkuli.
Na ebben legyen logika
Janek
Illetve Mike Nolan is azért mondott fel a Chargersnél, mert szeretett volna újra DC lenni, ha már munkanélküli 3-4-es szakembereknél tartunk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
és ki volt a lehető legjobb szerinted a piacon?
petey
Személy szerint én Jim Schwartz-ot hoztam volna ide akit az Eagles foglalkoztat most, benne láttam volna fantáziát. De ez csak a saját személyes szubjektív minden szakmai alapot nélkülöző bulvár véleményem. Csak azért válaszoltam, hogy kielégítsem a kíváncsiságodat.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Bill Davis is fanyalogva lett fogadva megis egesz normalis D lett egy igen erdekes O mellett...
Igaz most meg munkanelkuli.
Na ebben legyen logika

több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
Valszeg nem az az ember, aki nyilvánvalóan megbukott az előző állomáshelyén.
Joey Tribbiani
Bill Belichek neve mond valamit? 😉
petey
újabb öngól, Joey Browns drukkerként szerintem a két kezét összetenné most olyan buktáért, mint ami BB-vel történt Clevelandben 😉
baggio
magyarázd már el ez miért öngól. 1 nyertes szezon vele. a többi mind mind bukó. ezek után a Pats és Jets hozott vele egy döntést, mint "bukott" edző.
szóval ez elég relatív.
petey
Ezzel a kvízműsorba való kérdéssel fejezem be én is a témáról való offolást:

Kivel, mikor és melyik csapat ellen aratta utolsó PO-győzelmét a Browns?
| Bill Belichick, 1995. január 1., vs Patriots |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal