NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Biztos megy a kavargatás, én személy szerint még adnék egy esélyt Kaep-nek Kelly-vel, aztán, ha nem jön be mehet....Sok veszíteni valónk nincs.
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Sakkjátszma, ez csak az ügynök válasza Baalke kijelentésére Kaeppel kapcsolatban. Ha tradere kerül sor Baalke szeretné a lehető legtöbbet kapni érte, az ügynöke pedig próbálja ezt kiegyensúlyozni.
Ettől még simán maradhat is.

Szerkesztette: SFGaben
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Kaep ügynöke kéri, hogy tradeljétek Kaepet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
 www.facebook.com/NFL/videos/vb.68680511262/10153677392066263/?type=2&theater
Kis nosztalgia.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
49ers GM Trent Baalke said Colin Kaepernick will be on roster April 1, when his $11.9M salary for 2016 becomes guaranteed. Kaep's a Niner.

Wow.
tenorx
Borzalmasan örülök, ha valaki, akkor ő megérdemel egy esélyt olyan rendszerben, ami az erősségeire épül, nagyon-nagyon szurkolok neki, mert alapvetően egy dolgot nem lehet rá mondani: hogy lusta lenne és nem akarna jobbá válni, ezt az eddigi offszezonokban is bizonyította. Rendbe kell tenni a fejét, visszaadni a futást és elé rakni egy olyan falat, amiben nem verik rommá.
dankodavid
hát azért még sok víz lefolyik addig a Dunán.

 www.ninersnation.com/2016/2/24/11105568/quinton-dial-signs-contract-extension-with-49ers

zsír, jöhet következőnek Ian Williams.
petey
THIS IS ALABAMA!!!
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
49ers GM Trent Baalke said Colin Kaepernick will be on roster April 1, when his $11.9M salary for 2016 becomes guaranteed. Kaep's a Niner.

Wow.
tenorx
Borzalmasan örülök, ha valaki, akkor ő megérdemel egy esélyt olyan rendszerben, ami az erősségeire épül, nagyon-nagyon szurkolok neki, mert alapvetően egy dolgot nem lehet rá mondani: hogy lusta lenne és nem akarna jobbá válni, ezt az eddigi offszezonokban is bizonyította. Rendbe kell tenni a fejét, visszaadni a futást és elé rakni egy olyan falat, amiben nem verik rommá.
dankodavid
hát azért még sok víz lefolyik addig a Dunán.

 www.ninersnation.com/2016/2/24/11105568/quinton-dial-signs-contract-extension-with-49ers

zsír, jöhet következőnek Ian Williams.

Szerkesztette: petey

több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
49ers GM Trent Baalke said Colin Kaepernick will be on roster April 1, when his $11.9M salary for 2016 becomes guaranteed. Kaep's a Niner.

Wow.
tenorx
Borzalmasan örülök, ha valaki, akkor ő megérdemel egy esélyt olyan rendszerben, ami az erősségeire épül, nagyon-nagyon szurkolok neki, mert alapvetően egy dolgot nem lehet rá mondani: hogy lusta lenne és nem akarna jobbá válni, ezt az eddigi offszezonokban is bizonyította. Rendbe kell tenni a fejét, visszaadni a futást és elé rakni egy olyan falat, amiben nem verik rommá.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
49ers GM Trent Baalke said Colin Kaepernick will be on roster April 1, when his $11.9M salary for 2016 becomes guaranteed. Kaep's a Niner.

Wow.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Garrett Celek aláfirkantott 4 évre.
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Boone a tuti megy kategoria. Már két éve Hisztizik. Nem fog maradni
diverdoc
...hacsak nem kapja meg azt a lóvét, amit szeretne!
Alabama Niners
Ugyanigy gondolom. Eddig nem volt ra keret es iszonyuan ocska tarsakkal kellett iden jatszania, ennek ellenere nem volt egyaltalan rossz, erdemes lenne az uberlyukas rosteren nem krealni ujabbakat, ki kell fizetni, nalam ez no brainer.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Boone a tuti megy kategoria. Már két éve Hisztizik. Nem fog maradni
diverdoc
...hacsak nem kapja meg azt a lóvét, amit szeretne!
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Boone a tuti megy kategoria. Már két éve Hisztizik. Nem fog maradni


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Cromartie szabadon igazolható. Szerintem a legvégső esetben jöhetne ide mint mentor.
Coolearie
Rather not.

Viszont ha Kaep repül -szerintem fog- akkor reménykedni kell a Cowboys non-QB draftjában, ha ők nem visznek senkit, valószínűleg a Wentz-Goff duóból valaki itt köt ki, ami egyáltalán nem tűnik borzalmas opciónak. Kaep kivágásával tovább nőnek a hatalmas capspace, nagyon-nagyon izgalmas offseason lehet ez, kíváncsian várom, kikre sikerül elverni ezt a rengeteg pénzt és picket. (khmmmm trevathan... just sayin)
dankodavid
Nem vagyok Kaep hivo, de kivancsi lennek mire menne vele Chip. Ha o sem tud belole vmi ertelmeset kihozni akkor mehet amerre lat. Talan meg egy eselyt megerdemel. Viszont a nagy cap space miatt a kulcs embereinket meg kellene tartani.
Csiriba
En miatta lettem Frisco drukker, de mas, amit szeretnek es mas, amit valoszinusitek, jelenleg ugy vagyok vele, hogy azzal a qb-val kell nekimenni a szezonnak, akit Chip akar, legyen az Kaep, Gabbert vagy draftolt iranyito.

Boone-t es Iant mindenkepp illene megtartani, ez nem is kerdes, kiveve, ha Harrison piacra kerul, akkor siman lecserelnem Williamset ra, illetve en elhoznam Geoff Schwarzot is.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Cromartie szabadon igazolható. Szerintem a legvégső esetben jöhetne ide mint mentor.
Coolearie
Rather not.

Viszont ha Kaep repül -szerintem fog- akkor reménykedni kell a Cowboys non-QB draftjában, ha ők nem visznek senkit, valószínűleg a Wentz-Goff duóból valaki itt köt ki, ami egyáltalán nem tűnik borzalmas opciónak. Kaep kivágásával tovább nőnek a hatalmas capspace, nagyon-nagyon izgalmas offseason lehet ez, kíváncsian várom, kikre sikerül elverni ezt a rengeteg pénzt és picket. (khmmmm trevathan... just sayin)
dankodavid
Nem vagyok Kaep hivo, de kivancsi lennek mire menne vele Chip. Ha o sem tud belole vmi ertelmeset kihozni akkor mehet amerre lat. Talan meg egy eselyt megerdemel. Viszont a nagy cap space miatt a kulcs embereinket meg kellene tartani.
több mint 8 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Kaep-től én is megszabadulnék a fizujával együtt.


több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Cromartie szabadon igazolható. Szerintem a legvégső esetben jöhetne ide mint mentor.
Coolearie
Rather not.

Viszont ha Kaep repül -szerintem fog- akkor reménykedni kell a Cowboys non-QB draftjában, ha ők nem visznek senkit, valószínűleg a Wentz-Goff duóból valaki itt köt ki, ami egyáltalán nem tűnik borzalmas opciónak. Kaep kivágásával tovább nőnek a hatalmas capspace, nagyon-nagyon izgalmas offseason lehet ez, kíváncsian várom, kikre sikerül elverni ezt a rengeteg pénzt és picket. (khmmmm trevathan... just sayin)

Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Cromartie szabadon igazolható. Szerintem a legvégső esetben jöhetne ide mint mentor.
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Combine alatt lesz egyeztetés a 49ers és Kaep képviselői között. Utána talán tisztul a kép, legalábbis az FO számára
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
49ers to meet with agents of Boldin, Boone, Williams, and Kaepernick in Indianapolis - See more at:  www.49erswebzone.com/news/91818-49ers-meet-agents-boldin-boone-williams-kaepernick-indianapolis/#sthash.O7cDCMqa.dpuf

Williamset meg kell tartani mindenáron

több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Maiocco:
"Sam Bradford, whom Kelly acquired in a blockbuster trade last year, is scheduled for unrestricted free agency. Even as Robert Griffin was struggling in 2014, the last time he saw the field, he completed 68.7 percent of his passes with an average of 7.9 yards per attempt. He is expected to come at a price far less expensive than Bradford. Kelly might want an up-close look at Griffin to see if his career can be salvaged"
Érdekes


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Egy kis O-line értekezés Maioccotól:
Az elmúlt hat évben zsinórban draftoltunk O falembert, és a jelenlegi szituációban is esélyes, hogy fogunk egy új embert hozni. Staley LT és Kilgore C helye biztos, Tiller pedig az elmúlt évi teljesítményével rászolgált az egyik G posztra. Boone adná magát, mint másik G, de ő FA lesz és valószínűleg tesztelni fogja a piacot. Anthony Davis ugyan visszatér saját állítása szerint, de hogy milyen állapotban lesz 1 év kihagyás után az kérdéses. Ő, vagy a rookie évében biztató jeleket mutató Trenton Brown megoldás lehet RT posztra. A fennmaradó G pozícióért Brandon Thomas, illetve a tavaly csalódást keltő, de még mindig nagyon fiatal M.Martin és Pears lehet versenyben. Esetleg valaki az FA piacról. Pears, mint swing tackle is számításba jön, de reményeink szerint erre nem kerül sor, elég volt a tavalyi szenvedését nézni. Devey van még, de remélem vele senki nem számol komolyan és tőle érzékeny búcsút veszünk.
 www.csnbayarea.com/49ers/finding-right-pieces-49ers-offensive-line
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
 twitter.com/darrenrovell/status/699309912208384004


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Közben Boldin ötéves szerződését semlegesítették, így hivatalosan is FA lett..Remek hír!:/
Coolearie
de ezt valaki linkelje már nekem. nem csak arról van szó hogy nem léptették életbe az opciót?
petey
 twitter.com/corryjoel/status/698147454189961216



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Közben Boldin ötéves szerződését semlegesítették, így hivatalosan is FA lett..Remek hír!:/
Coolearie
de ezt valaki linkelje már nekem. nem csak arról van szó hogy nem léptették életbe az opciót?

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Közben Boldin ötéves szerződését semlegesítették, így hivatalosan is FA lett..Remek hír!:/