San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Jöjjön Tebow, én aztmondom.
Coolearie
Mi is szeretnénk 😊 Persze semmi hátsószándék nélkül 😊
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Jöjjön Tebow, én aztmondom.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Laurainitis jön vizitre ide is.

Kapért meg adna a Browns egy 3. kört ha belemenne a fizucsökkentésbe.
petey
Lauranitaistzadziki jöhetne egy kis boostnak a csapathoz. Dande meg kiírta már a kaep dolgot😊
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Laurainitis jön vizitre ide is.

Kapért meg adna a Browns egy 3. kört ha belemenne a fizucsökkentésbe.

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Phil Dawson egy évre visszatér.
Fucu
kell az öreg kopasz!
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Viszont Kaep 3.körért mehet a Brownsba ha sikerül szerződést átalakítani.
dande
Ennyit realisnak tartok erte, tekintve, hogy mi el akarjuk passzolni, nekik meg nagyon kell egy QB
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Phil Dawson egy évre visszatér.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 114 — Így remélem megfelelek nektek.....
Viszont Kaep 3.körért mehet a Brownsba ha sikerül szerződést átalakítani.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
kaptunk 4 comp. picket. így 12 lesz idén. ebben nagy mágus Baalke. és nem robbantunk bankot idén a FA piacon, hanem drafról építkezünk. ez papíron jól hangzik. ha sikerül Kapet elsózni a Barnáknak akkor 99% a QB draft.
petey
...és Sanchez-t is megúsztuk, tehát már sikeres az FA szezonunk! 😊
Alabama Niners
Mar csak RG3-at kellene es teljesulhet az almunk 😀
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
kaptunk 4 comp. picket. így 12 lesz idén. ebben nagy mágus Baalke. és nem robbantunk bankot idén a FA piacon, hanem drafról építkezünk. ez papíron jól hangzik. ha sikerül Kapet elsózni a Barnáknak akkor 99% a QB draft.
petey
...és Sanchez-t is megúsztuk, tehát már sikeres az FA szezonunk! 😊
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
kaptunk 4 comp. picket. így 12 lesz idén. ebben nagy mágus Baalke. és nem robbantunk bankot idén a FA piacon, hanem drafról építkezünk. ez papíron jól hangzik. ha sikerül Kapet elsózni a Barnáknak akkor 99% a QB draft.

több mint 8 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Nem értem amúgy ezt, nem egy elit irányító Kap, még csak nem is jó, átlag alja szvsz, de az amikor olyanokat olvasok, hogy inkább Geno Smith mint ő, meg, hogy nem szurkol valaki utána a csapatnak, ha oda megy, meg hasonlók komolyan mi a ...?
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Látva milyen árak röpködnek és kevesellenék egy 2. körös picket! Alex Smith-t ennyiért nyomtuk el, ami akkor jó ár volt nekünk (végül a Chiefs-nek is), de érte nem volt ekkora a kaparás. A Denver első körösét elfogadnám érte!
Alabama Niners
Alexert ketto masodik kort adott a Chiefs.

Azonban Alexejevics egy tradicionalis QB, aki akkor jo formaban volt, sok hanyattatott szezon utan. Illetve o tisztan West Coast iranyito protipus, amiReidnek kellett.
Azert engedtek el megis innen, mert Kaepben hittek. Ket kezdo QB pedig luxus, az ara sokkal jobban jott. Kaepnek is jobb volt ugy, Alexnek is, mindket csapatnak, mindenki boldog.

Jelenleg kevesbe hisz barki is Kaepben annyira mint akkor, beleertve a niners vezerkarat is. Illetve o minden csak nem tradicionalis QB. Ami nem lenne gond, ha abban amit tud, stabilan jo lett volna. Csakhogy ez nincs igy, ugyhogy most eleg lutri mit is fog nyujtani. Egy olyan tamadosemaban, ami nem is mukodik annyira jol, mint akkoriban hittek (nemcsak itt, tobben probalkoztak valtozo merteku sikerrel, azonban remenyteljesnek tunt az irany.)
En nem latom, hogy akarcsak ugyanazt az arat is barkinek megerne megfizetni.
ulpianus
Ha valaki tudja mi volt a helyzet amikor Alex-Kaep csere megtörtént, akkor az egyik én vagyok.
Teljesen tisztában is vagyok mindkettő tudásával és eddigi teljesítményével, Alex meccseinek 70%-át Kaep meccseinek 100%-át láttam.
Teljesen más a szitu ezzel is tisztában vagyok.
Több helyen 2. és 3. kört írnak vagy 2. és két 3. kört, nekem ez jó, mert ebből lehet 2 vagy 3 játékos, ami kell.
Viszont sok érdekességet láttunk már és ha nagyon-nagyon kell valakinek még sokat is adhatnak érte.
Engem csak az érdekel, ha elmegy a csapat jól járjon vele!
Alabama Niners
Amit sztem te olvastál (Maiocco) arról szólt, h melyik pickek jöhetnek szóba a tradenél. Nem az összes, hanem vagy egy 2. vagy egy 3. kör. 3 korai pick Kaepért vicc.

Matt Maiocco ‏@MaioccoCSN
Clarification: No team would offer all those picks listed. Those are the available picks, the ammunition, of the interested teams.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Látva milyen árak röpködnek és kevesellenék egy 2. körös picket! Alex Smith-t ennyiért nyomtuk el, ami akkor jó ár volt nekünk (végül a Chiefs-nek is), de érte nem volt ekkora a kaparás. A Denver első körösét elfogadnám érte!
Alabama Niners
Alexert ketto masodik kort adott a Chiefs.

Azonban Alexejevics egy tradicionalis QB, aki akkor jo formaban volt, sok hanyattatott szezon utan. Illetve o tisztan West Coast iranyito protipus, amiReidnek kellett.
Azert engedtek el megis innen, mert Kaepben hittek. Ket kezdo QB pedig luxus, az ara sokkal jobban jott. Kaepnek is jobb volt ugy, Alexnek is, mindket csapatnak, mindenki boldog.

Jelenleg kevesbe hisz barki is Kaepben annyira mint akkor, beleertve a niners vezerkarat is. Illetve o minden csak nem tradicionalis QB. Ami nem lenne gond, ha abban amit tud, stabilan jo lett volna. Csakhogy ez nincs igy, ugyhogy most eleg lutri mit is fog nyujtani. Egy olyan tamadosemaban, ami nem is mukodik annyira jol, mint akkoriban hittek (nemcsak itt, tobben probalkoztak valtozo merteku sikerrel, azonban remenyteljesnek tunt az irany.)
En nem latom, hogy akarcsak ugyanazt az arat is barkinek megerne megfizetni.
ulpianus
Ha valaki tudja mi volt a helyzet amikor Alex-Kaep csere megtörtént, akkor az egyik én vagyok.
Teljesen tisztában is vagyok mindkettő tudásával és eddigi teljesítményével, Alex meccseinek 70%-át Kaep meccseinek 100%-át láttam.
Teljesen más a szitu ezzel is tisztában vagyok.
Több helyen 2. és 3. kört írnak vagy 2. és két 3. kört, nekem ez jó, mert ebből lehet 2 vagy 3 játékos, ami kell.
Viszont sok érdekességet láttunk már és ha nagyon-nagyon kell valakinek még sokat is adhatnak érte.
Engem csak az érdekel, ha elmegy a csapat jól járjon vele!
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
"Míg a média a Kaep-cserét nyomozza, addig két játékos is vizitált a 49ersnél: a Cowboystól kivágott Lance Dunbar és az Arizonát elhagyó Ted Larsen center egyaránt szívesen csatlakozna a csapathoz. "
FK Blog

A falra ráfér az erősítés - bár nem vagyok Larsen képességeivel teljesen tisztában - Kilgore guard-ként simán használható.

Kaepernicket csodálkozom, hogy ennyire akarják és ilyen sokan, csak akkor fizessék is meg az árát, ha vinni akarják. Látva milyen árak röpködnek és kevesellenék egy 2. körös picket! Alex Smith-t ennyiért nyomtuk el, ami akkor jó ár volt nekünk (végül a Chiefs-nek is), de érte nem volt ekkora a kaparás. A Denver első körösét elfogadnám érte!

Ha Kaep megy, akkor meg Goff jöjjön, nem rajongok a várható tényért, hogy első körben QB-t kell húzni, de ha ez van mit lehet csinálni. Itt vetném fel azt az elvetemült ötletet, hogy akkor viszont QB draft és RG3-t idehozni bagóért (azt írják örülhet, ha kap egy back-up szerződést) amíg bírja a térde addig Goff is felveheti a ritmust......

Lehet Kaep-et a Browns-hoz kellene küldeni és akkor nyugodtan választhatunk bármelyik QB közül 😊
Alabama Niners
quick Q: mit szedsz? első kör Kaepért?
Amadeus91
Csak Mage B6-ot szerencsére 😊
Miért ne lenne reális egy első kör? Ha annyira akarják, láttunk már ennél nagyobb baromságokat is az NFL-ben.
Ha menni akar, akkor járjunk jól amennyire csak lehet!
Kérni lehet és még a végén bejön 😊
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Látva milyen árak röpködnek és kevesellenék egy 2. körös picket! Alex Smith-t ennyiért nyomtuk el, ami akkor jó ár volt nekünk (végül a Chiefs-nek is), de érte nem volt ekkora a kaparás. A Denver első körösét elfogadnám érte!
Alabama Niners
Alexert ketto masodik kort adott a Chiefs.

Azonban Alexejevics egy tradicionalis QB, aki akkor jo formaban volt, sok hanyattatott szezon utan. Illetve o tisztan West Coast iranyito protipus, amiReidnek kellett.
Azert engedtek el megis innen, mert Kaepben hittek. Ket kezdo QB pedig luxus, az ara sokkal jobban jott. Kaepnek is jobb volt ugy, Alexnek is, mindket csapatnak, mindenki boldog.

Jelenleg kevesbe hisz barki is Kaepben annyira mint akkor, beleertve a niners vezerkarat is. Illetve o minden csak nem tradicionalis QB. Ami nem lenne gond, ha abban amit tud, stabilan jo lett volna. Csakhogy ez nincs igy, ugyhogy most eleg lutri mit is fog nyujtani. Egy olyan tamadosemaban, ami nem is mukodik annyira jol, mint akkoriban hittek (nemcsak itt, tobben probalkoztak valtozo merteku sikerrel, azonban remenyteljesnek tunt az irany.)
En nem latom, hogy akarcsak ugyanazt az arat is barkinek megerne megfizetni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
"Míg a média a Kaep-cserét nyomozza, addig két játékos is vizitált a 49ersnél: a Cowboystól kivágott Lance Dunbar és az Arizonát elhagyó Ted Larsen center egyaránt szívesen csatlakozna a csapathoz. "
FK Blog

A falra ráfér az erősítés - bár nem vagyok Larsen képességeivel teljesen tisztában - Kilgore guard-ként simán használható.

Kaepernicket csodálkozom, hogy ennyire akarják és ilyen sokan, csak akkor fizessék is meg az árát, ha vinni akarják. Látva milyen árak röpködnek és kevesellenék egy 2. körös picket! Alex Smith-t ennyiért nyomtuk el, ami akkor jó ár volt nekünk (végül a Chiefs-nek is), de érte nem volt ekkora a kaparás. A Denver első körösét elfogadnám érte!

Ha Kaep megy, akkor meg Goff jöjjön, nem rajongok a várható tényért, hogy első körben QB-t kell húzni, de ha ez van mit lehet csinálni. Itt vetném fel azt az elvetemült ötletet, hogy akkor viszont QB draft és RG3-t idehozni bagóért (azt írják örülhet, ha kap egy back-up szerződést) amíg bírja a térde addig Goff is felveheti a ritmust......

Lehet Kaep-et a Browns-hoz kellene küldeni és akkor nyugodtan választhatunk bármelyik QB közül 😊
Alabama Niners
quick Q: mit szedsz? első kör Kaepért?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Könyörgöm ne hozzuk RG3-at!
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
"Míg a média a Kaep-cserét nyomozza, addig két játékos is vizitált a 49ersnél: a Cowboystól kivágott Lance Dunbar és az Arizonát elhagyó Ted Larsen center egyaránt szívesen csatlakozna a csapathoz. "
FK Blog

A falra ráfér az erősítés - bár nem vagyok Larsen képességeivel teljesen tisztában - Kilgore guard-ként simán használható.

Kaepernicket csodálkozom, hogy ennyire akarják és ilyen sokan, csak akkor fizessék is meg az árát, ha vinni akarják. Látva milyen árak röpködnek és kevesellenék egy 2. körös picket! Alex Smith-t ennyiért nyomtuk el, ami akkor jó ár volt nekünk (végül a Chiefs-nek is), de érte nem volt ekkora a kaparás. A Denver első körösét elfogadnám érte!

Ha Kaep megy, akkor meg Goff jöjjön, nem rajongok a várható tényért, hogy első körben QB-t kell húzni, de ha ez van mit lehet csinálni. Itt vetném fel azt az elvetemült ötletet, hogy akkor viszont QB draft és RG3-t idehozni bagóért (azt írják örülhet, ha kap egy back-up szerződést) amíg bírja a térde addig Goff is felveheti a ritmust......

Lehet Kaep-et a Browns-hoz kellene küldeni és akkor nyugodtan választhatunk bármelyik QB közül 😊
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Mit gondoltok Aldonról, érdemes lenne megkínálni egy szerződéssel? Mit lehet tudni, akarja vissza a Raiders?
doka
akarjuk vissza, de novemberig talán még aláíratni sem lehet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Nagyon sokat gondolkodtam Kaep helyzetéről. Örülnék neki, ha elvinné a Broncos, szerintem mindkét fél jól járna, főleg ha kapnánk egy második kört érte. Nem lehet, hogy azért hozták Thad Lewist, hogy ő legyen a második, és Gabbert az első számú QB?
doka
Nem, Nem, Nem, Nem.
Coolearie
My thoughts exactly.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Nagyon sokat gondolkodtam Kaep helyzetéről. Örülnék neki, ha elvinné a Broncos, szerintem mindkét fél jól járna, főleg ha kapnánk egy második kört érte. Nem lehet, hogy azért hozták Thad Lewist, hogy ő legyen a második, és Gabbert az első számú QB?
doka
Nem, Nem, Nem, Nem.
több mint 8 éve
doka San Francisco 49ers 111
Nagyon sokat gondolkodtam Kaep helyzetéről. Örülnék neki, ha elvinné a Broncos, szerintem mindkét fél jól járna, főleg ha kapnánk egy második kört érte. Nem lehet, hogy azért hozták Thad Lewist, hogy ő legyen a második, és Gabbert az első számú QB?
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Nem lenne jó ötlet visszahozni Aldont, megkapta itt az esélyét több ízben is. Sajnos nem lehet rá számítani, és rossz üzenete is lenne, ha visszajönne.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Mit gondoltok Aldonról, érdemes lenne megkínálni egy szerződéssel? Mit lehet tudni, akarja vissza a Raiders?
doka
Raiders hülye lenne ideadni. Kivárják azt az 1 évet utánna meg még brutálisabb lesz a #D..
Coolearie
szabadügynök jelenleg, a köv szezon elejére el is van tiltva egyébként


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...