NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Tud valaki valami infót Thad Lewis-ról?
Cziri
Feka! Ex-Bill 😊
több mint 8 éve
Cziri San Francisco 49ers California Golden Bears 5
Tud valaki valami infót Thad Lewis-ról?
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Vki itt mondta Trevathant. Na ő elment a Bearsbe.
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
azért Boone után ne sírjunk. egy nagy rakás 0 volt amit lerakott az asztalra az utóbbi években
petey
Nekem alapvetően az a bajom, hogy így is azok között volt, akik vállalhatóak voltak az falból, de ahelyett, hogy a létező lyukakat tömködnénk be, kreálunk újakat. Így most tegyük fel, Tiller jó lesz az egyik G pozícióra, de akkor draftról akarjuk megtalálni valami hátsóbb körben a másik kezdőt, vagy megint Devey-vel vitetjük házhoz a kezdő QB halálos ítéletét?
dankodavid
Mennyivel volt rosszabb az O fal akkor, amikor már nem játszott Boone, mint amikor játszott? Én nagy különbséget nem láttam. Belső falembert errefelé nem szoktak túlfizetni.
Egyébként meg új O line edző van, hátha sikerül jobban összerakni ezt a falat, nincs magasan a mérce a tavalyi teljesítménnyel. Staley, Tiller, Kilgore hármas solid, Trent Brown adott életjeleket, mint RT és már olyat is olvastam, hogy A.Davis akár RG is lehet.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
 twitter.com/JasonColeBR/status/707663996577583104
empty taxi
ez az a Jason Cole aki még mindig várja Patrick Willis visszatérését. rembe.

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
 forums.49ers.com/images/smilies/tumblr_inline_n8muycrboT1reu1xh.gif

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/JasonColeBR/status/707663996577583104


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Peter King
@SI_PeterKing
Reminder to the panic-stricken that your team’s not doing mega-deals today: Lots more bad deals than good get signed on Free Agency day 1.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
azért Boone után ne sírjunk. egy nagy rakás 0 volt amit lerakott az asztalra az utóbbi években
petey
Nekem alapvetően az a bajom, hogy így is azok között volt, akik vállalhatóak voltak az falból, de ahelyett, hogy a létező lyukakat tömködnénk be, kreálunk újakat. Így most tegyük fel, Tiller jó lesz az egyik G pozícióra, de akkor draftról akarjuk megtalálni valami hátsóbb körben a másik kezdőt, vagy megint Devey-vel vitetjük házhoz a kezdő QB halálos ítéletét?

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
azért Boone után ne sírjunk. egy nagy rakás 0 volt amit lerakott az asztalra az utóbbi években
petey
Túl lesz fizetve és lehet ugyanúgy jár, mint sok "elődje" Goldson, Sopoaga, RJF.....
több mint 8 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Én nem is kedveltem Boone-t, engem inkább a 0 FA aktivitás zavar
Amúgy, ha Tiller megoldja az egyik G posztot( de azért a másik oldalra kell valaki aki nem csak töltelék)+ ha Davis méltóztatik visszajönni+ha Killgore nem sérül le megint, akkor talán lehet egy elfogadható falunk
áh túl sok a ha
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
azért Boone után ne sírjunk. egy nagy rakás 0 volt amit lerakott az asztalra az utóbbi években

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Boone-ról tudtuk, hogy el akar menni, annyit meg nem fogunk adni neki, mint más, és már nem biztos, hogy maradni akar. Sajnos a Vikings jó választás neki, feljövőben lévő csapat.

Vajon Kaep tényleg annyira el akar menni, hogy már annyian arra gondolnak, hogy majd megoldás lesz nekik?
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Parádé ez az egész, mondjuk nem vártam nagy felhajtást, de mire tartogathatják a pénzt?
picstii
Gabbert + Devey új szerződés #championship

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Parádé ez az egész, mondjuk nem vártam nagy felhajtást, de mire tartogathatják a pénzt?
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Boone a Vikingsnál, van kb 60 milla capspace (tippeltem) és se egy értelmes embert nem sikerül behúzni, sem pedig legalább az amúgy is lyukas falat egyben tartani. Borzalom, eddig.
dankodavid
$61,897,391
Vegita
Oh, még annál is királyabb az offseason produkció, mint hittem 😀

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Boone a Vikingsnál, van kb 60 milla capspace (tippeltem) és se egy értelmes embert nem sikerül behúzni, sem pedig legalább az amúgy is lyukas falat egyben tartani. Borzalom, eddig.
dankodavid
$61,897,391

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Boone a Vikingsnál, van kb 60 milla capspace (tippeltem) és se egy értelmes embert nem sikerül behúzni, sem pedig legalább az amúgy is lyukas falat egyben tartani. Borzalom, eddig.

Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
 twitter.com/MaioccoCSN/status/707569693750534144
Depth még jöhet ide, mert mögöttük a sérült Dorsey és Purcell van.
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Egyelőre aggasztóan nagy a csend... Pedig Trevathant igazán elhozhatnánk Bowman mellé.
dankodavid
MWilh is megteszi CHipnek
Janek
Deveyt is sikerult megtartani, szoval falember se kell.
dankodavid
Trevathan jó eséllyel megy a Bearsbe, ott újra Fox alatt dolgozhat. Devey szerződés érthetetlen, ha a teljesítményét nézzük, de nagy rizikót nem vállalunk vele, max nem kerül majd be az 53-ba. Boone távozása is borítékolható 8 millió/év körüli szerződést jósolnak neki, ezt Baalke szvsz nem fogja megadni. Boldin egy bajnokesélyes csapathoz szeretne, menni. Ez is érthető, annak ellenére, hogy sajnálom mert ő mindig a maxot hozta ki magából.
Top prioritás Ian Williams megtartása és utána FA-n és drafton keresztül a védelmet kellene megerősíteni. Nagy nevű FA igazolás nem jellemző ránk, talán S.Smith jöhet, majd meglátjuk.
SFGaben
5évre megtörtént
braxa88
Nagyszerű, kulcsfontosságú játékos a futás elleni védekezésben. Kíváncsi vagyok a részletekre.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Egyelőre aggasztóan nagy a csend... Pedig Trevathant igazán elhozhatnánk Bowman mellé.
dankodavid
MWilh is megteszi CHipnek
Janek
Deveyt is sikerult megtartani, szoval falember se kell.
dankodavid
Trevathan jó eséllyel megy a Bearsbe, ott újra Fox alatt dolgozhat. Devey szerződés érthetetlen, ha a teljesítményét nézzük, de nagy rizikót nem vállalunk vele, max nem kerül majd be az 53-ba. Boone távozása is borítékolható 8 millió/év körüli szerződést jósolnak neki, ezt Baalke szvsz nem fogja megadni. Boldin egy bajnokesélyes csapathoz szeretne, menni. Ez is érthető, annak ellenére, hogy sajnálom mert ő mindig a maxot hozta ki magából.
Top prioritás Ian Williams megtartása és utána FA-n és drafton keresztül a védelmet kellene megerősíteni. Nagy nevű FA igazolás nem jellemző ránk, talán S.Smith jöhet, majd meglátjuk.
SFGaben
5évre megtörtént
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Egyelőre aggasztóan nagy a csend... Pedig Trevathant igazán elhozhatnánk Bowman mellé.
dankodavid
MWilh is megteszi CHipnek
Janek
Deveyt is sikerult megtartani, szoval falember se kell.
dankodavid
Trevathan jó eséllyel megy a Bearsbe, ott újra Fox alatt dolgozhat. Devey szerződés érthetetlen, ha a teljesítményét nézzük, de nagy rizikót nem vállalunk vele, max nem kerül majd be az 53-ba. Boone távozása is borítékolható 8 millió/év körüli szerződést jósolnak neki, ezt Baalke szvsz nem fogja megadni. Boldin egy bajnokesélyes csapathoz szeretne, menni. Ez is érthető, annak ellenére, hogy sajnálom mert ő mindig a maxot hozta ki magából.
Top prioritás Ian Williams megtartása és utána FA-n és drafton keresztül a védelmet kellene megerősíteni. Nagy nevű FA igazolás nem jellemző ránk, talán S.Smith jöhet, majd meglátjuk.
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Egyelőre aggasztóan nagy a csend... Pedig Trevathant igazán elhozhatnánk Bowman mellé.
dankodavid
MWilh is megteszi CHipnek
Janek
Deveyt is sikerult megtartani, szoval falember se kell.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Egyelőre aggasztóan nagy a csend... Pedig Trevathant igazán elhozhatnánk Bowman mellé.
dankodavid
MWilh is megteszi CHipnek

több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Egyelőre aggasztóan nagy a csend... Pedig Trevathant igazán elhozhatnánk Bowman mellé.

Pulvis et umbra sumus.