San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
5 órás interjú volt. ezek után nem jön Hue csalódott leszek, gondolom holnapra kiderül.
petey
Nem akarunk innkáb innen kinevezni valakit?
Coolearie
Egyetértek, azt hallottam, a dline edzője elég jó abban, amit csinál.
dankodavid
sztem a fórumtársakra gondolt, mondjuk magára vagy rád 😉 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
5 órás interjú volt. ezek után nem jön Hue csalódott leszek, gondolom holnapra kiderül.
petey
Nem akarunk innkáb innen kinevezni valakit?
Coolearie
Egyetértek, azt hallottam, a dline edzője elég jó abban, amit csinál.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
5 órás interjú volt. ezek után nem jön Hue csalódott leszek, gondolom holnapra kiderül.
petey
Nem akarunk innkáb innen kinevezni valakit?
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
5 órás interjú volt. ezek után nem jön Hue csalódott leszek, gondolom holnapra kiderül.

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Ian Rapoport ‏@RapSheet
Discussed #49ers coaching search on @NFLGameDay: Hue Jackson interviews with 49ers brass. If all goes well, he could end today as SF's coach
Beki
It's Hueppening!!!

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet
Discussed #49ers coaching search on @NFLGameDay: Hue Jackson interviews with 49ers brass. If all goes well, he could end today as SF's coach
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
megvolt a Dirk Koetter interjú(Tampa OC), de ő sanszos a Bucs HC-jának

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Hozzuk el Manzielt, vonultasuk visza és nevezzük ki HC-nak. Na?
Coolearie
Szerinted milyen playbookot tudna összerakni, ha csak bulizik Vegasban? 😊
Alabama Niners
All in? Ez lenne a legtutibb hívása 😀
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Hozzuk el Manzielt, vonultasuk visza és nevezzük ki HC-nak. Na?
Coolearie
a kábszi rossz

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hozzuk el Manzielt, vonultasuk visza és nevezzük ki HC-nak. Na?
Coolearie
Szerinted milyen playbookot tudna összerakni, ha csak bulizik Vegasban? 😊
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Hozzuk el Manzielt, vonultasuk visza és nevezzük ki HC-nak. Na?
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Ha jön, akkor egyrészt a történelem egyik legnagyobb erekcióját, másrészt remélem, hogy a saját koordinátorait is hozza-hozhatja, engedik felépíteni korlátok nélkül a saját stábját.
dankodavid
ez a cél. az első részéhez a kommentednek nincs hozzáfűznivalóm
😀

több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Ha jön, akkor egyrészt a történelem egyik legnagyobb erekcióját, másrészt remélem, hogy a saját koordinátorait is hozza-hozhatja, engedik felépíteni korlátok nélkül a saját stábját.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/timkawakami/status/685606322818043904
petey
Ha a CIN kikap hajnalban és valóban minden jól megy, akár már holnap HC lehet Hue. Ha jól tudom rajtatok kívül a CLE és a MIA akarta őt interjúra hívni és a MIA valszeg Gase-t választja.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
 twitter.com/timkawakami/status/685606322818043904

Szerkesztette: petey

több mint 8 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Egy szimpatikus 49ers szurkoló 😊

 www.youtube.com/watch?v=IvE84AGMWpE
funkyparduc
Mennyire igaza van 😀


több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Chip Kellyt egyre jobban érdekli a HC állás. Majd jön és eltradeli a Levi Stadiont, Bowmant-valami padmelegítő LBre, Hydeot-valami 35 éves RBre..
Coolearie
ha akartuk volna akkor már felvettük volna, most hogy le van tudva a Rooney rule is...ahogy olvastam Hue a nr1 SP után.
petey
Én is azt gondolom, hogy Hue a fő célpont, Chip a "vésztartalék".
SFGaben
remélem vasárnap, miután kikap a Bengals(😛) már nem megy el szerződés nélkül, ráadásul mi vagyunk az elsők..

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Chip Kellyt egyre jobban érdekli a HC állás. Majd jön és eltradeli a Levi Stadiont, Bowmant-valami padmelegítő LBre, Hydeot-valami 35 éves RBre..
Coolearie
ha akartuk volna akkor már felvettük volna, most hogy le van tudva a Rooney rule is...ahogy olvastam Hue a nr1 SP után.
petey
Én is azt gondolom, hogy Hue a fő célpont, Chip a "vésztartalék".
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Chip Kellyt egyre jobban érdekli a HC állás. Majd jön és eltradeli a Levi Stadiont, Bowmant-valami padmelegítő LBre, Hydeot-valami 35 éves RBre..
Coolearie
ha akartuk volna akkor már felvettük volna, most hogy le van tudva a Rooney rule is...ahogy olvastam Hue a nr1 SP után.

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Chip Kellyt egyre jobban érdekli a HC állás. Majd jön és eltradeli a Levi Stadiont, Bowmant-valami padmelegítő LBre, Hydeot-valami 35 éves RBre..
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Lynn és Chip Kelly túl van az első interjún. Vasárnap Hue Jackson következik, érte három csapat van versenyben.
SFGaben
 twitter.com/AdamSchefter/status/685427699486035968


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Lynn és Chip Kelly túl van az első interjún. Vasárnap Hue Jackson következik, érte három csapat van versenyben.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Az eldőlt, hogy nem Payton lesz a HC.
SFGaben
ahogy olvastam többen érdeklődtek, de csillagászati összeget kért. plusz ugye a Saints-t is kompenzálni kellett volna...
petey
Érdekes, hogy fogadóirodáknál Chip Kelly a legnagyobb esélyes a posztra
SFGaben
Chip akkor már itt lenne, mivel nem kapkodnak érte. mondjuk kell előtte egy minority interjú is ami ma lesz Anthony Lynnel.

én Hue-ra szavazok, hogy érte megy majd a push. ő sem egyszerű eset, de fényes elme.
Chip meg tuti össze tudna rántani egy fasza playbookot Kap köré, és Hyde lubickolna a ZBS-ben.
petey
Közben bedobták Koetter nevét, illetve aminek igazán örülök David Shaw Stanford HC nevét. Bár nem tudom utóbbinak mennyi valóságalapja lehet, már csak a Jimbo kapcsolat miatt is.
SFGaben
semmi. /rumor

 profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/07/report-stanfords-shaw-wont-interview-with-49ers/

Szerkesztette: petey

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Az eldőlt, hogy nem Payton lesz a HC.
SFGaben
ahogy olvastam többen érdeklődtek, de csillagászati összeget kért. plusz ugye a Saints-t is kompenzálni kellett volna...
petey
Érdekes, hogy fogadóirodáknál Chip Kelly a legnagyobb esélyes a posztra
SFGaben
Chip akkor már itt lenne, mivel nem kapkodnak érte. mondjuk kell előtte egy minority interjú is ami ma lesz Anthony Lynnel.

én Hue-ra szavazok, hogy érte megy majd a push. ő sem egyszerű eset, de fényes elme.
Chip meg tuti össze tudna rántani egy fasza playbookot Kap köré, és Hyde lubickolna a ZBS-ben.
petey
Közben bedobták Koetter nevét, illetve aminek igazán örülök David Shaw Stanford HC nevét. Bár nem tudom utóbbinak mennyi valóságalapja lehet, már csak a Jimbo kapcsolat miatt is.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Az eldőlt, hogy nem Payton lesz a HC.
SFGaben
ahogy olvastam többen érdeklődtek, de csillagászati összeget kért. plusz ugye a Saints-t is kompenzálni kellett volna...
petey
Érdekes, hogy fogadóirodáknál Chip Kelly a legnagyobb esélyes a posztra
SFGaben
Chip akkor már itt lenne, mivel nem kapkodnak érte. mondjuk kell előtte egy minority interjú is ami ma lesz Anthony Lynnel.

én Hue-ra szavazok, hogy érte megy majd a push. ő sem egyszerű eset, de fényes elme.
Chip meg tuti össze tudna rántani egy fasza playbookot Kap köré, és Hyde lubickolna a ZBS-ben.

Szerkesztette: petey