San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Lesz e QB választás vagy nem, azzal akkor leszünk beljebb, ha tudjuk mi lesz edzőfronton. Milyen edző jön simán lehet akár, hogy Kaep kap egy évet és draftoljuk Goff-ot. Amit fontosnak tartanék, hogy, ha le is draftolunk első körben egy QB-t, ne dobjuk azonnal a mélyvízbe, kapjon időt.. Ne legyen az, mint Alex Smith-nél.

Baalke maradása nem olyan nagy gond, csak kezdheti egy új csapat alapjainak lerakását.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
PFT szerint Baalke marad, Tomsula repul.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Mindegy csak a románokat oda-vissza!!
több mint 8 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 434
Aki esetleg abban gondolkodott, hogy drafton QB-nak Cook (Michigan State) jó megoldás lenne, most szólok: NEM!!!
Alabama Niners
szerintem Goff és Lynch sem

viszont Wenzt és Hogan egy későbbi körben simán
petey
Szerintem Boykin érne meg egy hátsó kört, de Hogant én is adnám. Viszont gondold át: idén pocsék volt a csapat meg a stáb meg az FO meg mindenki. Most lesz top5 a drafton, nem jövőre, nem azután (legalábbis ezt szeretnénk). Mikor lenne jobb alkalom hosszú távra draftolni egy irányítót, aki ráadásul helyi srác és úgy néz ki normális és tehetséges is, úgymond van játékintelligenciája. Ha belegondolsz a következő években kell majd franchise QB és ahhoz vagy jövőre vagy azután megint top5 esetleg top3 draft fog kelleni. Szerintem Goff lehet a mi emberünk, mert nem akarom jövőre ezt a szart nézni és nem is Gofftól várom a csodát, szerintem neki szezon végén kell majd beállnia vagy amikor írd és mond lesz valamilyen O-fal. Egyszerűen nem engedheti meg magának a csapat azt, hogy 2-3 évig top5-ben választ. Természetesen én sem nézem jó szemmel, hogy QB húzás lesz nagy valószínűséggel, mert lehetne OT-t választani, CB-t, OLB-t, rúgót (😀), de most vagyunk itt, most kell megtenni ezt. Amúgy, ha Kaep ki lesz vágva (esetleg Brooks is) majd' 52,5 (ha Brooks is repülne akkor 60) milla cap lesz és abból újraigazolni a szabad ügynököket, draft és FA piac, jobb döntésekkel ez jövőre még jól is nézhet ki. De először jöjjön egy új edzői stáb, nálam ez az alapja mindennek.
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Kap meglepetés lenne, ha maradna, de nem tudjuk mi jár az FO fejében.
SFGaben
Én tudom.
 wormoftheapple.files.wordpress.com/2013/05/homer-monkey.jpg

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Én bírnám, ha Goff itt kötne ki. Főleg ha azt veszem figyelembe, hogy ő vagy Gabbert legyen-e a jövő embere. Kap meglepetés lenne, ha maradna, de nem tudjuk mi jár az FO fejében.
Ha viszont maradnak Tomsuláék az nagyon fájna, pedig megy már az etetés, hogy mennyit fejlődtek a fiatal játékosok, kell még egy esély JimmyT-nek. Pedig jelenleg az edzői stáb a legnagyobb gondunk, az offense utolsó a ligában, a defense szintén sereghajtó. Hány olyan játékhívás volt, hogy a hajunkat téptük?
több mint 8 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Szerintem a főbuzik a vezetőségben úgy lesznek vele, hogy hoznak első körben egy új irányítót, akkor úgyis mindenki belelkesül és nem őket fogják szidni és legalább egy ideig rózsaszín masni lesz megint ezen a kupac szaron amit csináltak.
Úgyhogy valószínűleg a Goff/Lynch párosból az egyiket el fogjuk vinni és hát akkor már inkább Goff jöjjön, de én még mindig azon az állásponton vagyok, hogy nem a QB a legnagyobb hiányposztunk.

A másik tippem, hogy a védőfalba hozunk embert elsőnek.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Aki esetleg abban gondolkodott, hogy drafton QB-nak Cook (Michigan State) jó megoldás lenne, most szólok: NEM!!!
Alabama Niners
szerintem Goff és Lynch sem

viszont Wenzt és Hogan egy későbbi körben simán

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Aki esetleg abban gondolkodott, hogy drafton QB-nak Cook (Michigan State) jó megoldás lenne, most szólok: NEM!!!
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Boldog Új Évet mindenkinek!

“San Francisco 49ers assistant coach Clancy Pendergast has changed his mind and will probably accept the USC defensive coordinator’s position, according to sources.
Pendergast resisted attempts by USC coach Clay Helton to hire him because he preferred to stay in the NFL. But sources said Pendergast is concerned the 49ers might make coaching staff changes after their season ends.”

hm hm
petey
BUÉK
Reméljük így lesz
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Boldog Új Évet mindenkinek!

“San Francisco 49ers assistant coach Clancy Pendergast has changed his mind and will probably accept the USC defensive coordinator’s position, according to sources.
Pendergast resisted attempts by USC coach Clay Helton to hire him because he preferred to stay in the NFL. But sources said Pendergast is concerned the 49ers might make coaching staff changes after their season ends.”

hm hm

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár


Mekkoraaaa!!!! 😀😀😀😀

Szerkesztette: petey

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
hát az Iggles elkezdte a sort ma Kelly-vel...vajon csatlakozunk ehhez a szép hagyományhoz hétfőn?
petey
sajnos nem fogunk pedig remelem.
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
hát az Iggles elkezdte a sort ma Kelly-vel...vajon csatlakozunk ehhez a szép hagyományhoz hétfőn?
petey
sztem nem


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
hát az Iggles elkezdte a sort ma Kelly-vel...vajon csatlakozunk ehhez a szép hagyományhoz hétfőn?
petey
Nem tudom ti hogy vagyzok vele de megnézném Chipel a Ninerst. Mit kezdene velük.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
hát az Iggles elkezdte a sort ma Kelly-vel...vajon csatlakozunk ehhez a szép hagyományhoz hétfőn?

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Közbe kiderült az is hogy Jarryd Hayne Barcelona drukkeer..;(
Menjen vissza a PSbe.!!!!4!4!4négy
Coolearie
na ne, pedig elsőre nem tűnt rossz srácnak
picstii
+1
több mint 8 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Közbe kiderült az is hogy Jarryd Hayne Barcelona drukkeer..;(
Menjen vissza a PSbe.!!!!4!4!4négy
Coolearie
na ne, pedig elsőre nem tűnt rossz srácnak
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Közbe kiderült az is hogy Jarryd Hayne Barcelona drukkeer..;(
Menjen vissza a PSbe.!!!!4!4!4négy
több mint 8 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
marha jó, mintha a PO seedekről beszélgetnénk lol(?)
petey
Úgy néz ki ez marad nekünk jövőre is. Legalábbis arról szólnak a hírek, hogy marad ez a remek stáb, ilyen JimmyT nyilatkozatokkal:
“But ... we’re building -- building the week to week, and the way you prepare and the way you work and what you got to have done and where you need to be when you show up on gameday.”
SFGaben
El kellene mennie kőművesnek...


több mint 8 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
marha jó, mintha a PO seedekről beszélgetnénk lol(?)
petey
Úgy néz ki ez marad nekünk jövőre is. Legalábbis arról szólnak a hírek, hogy marad ez a remek stáb, ilyen JimmyT nyilatkozatokkal:
“But ... we’re building -- building the week to week, and the way you prepare and the way you work and what you got to have done and where you need to be when you show up on gameday.”
SFGaben
jó duma, kár, hogy lefelé épülünk 😀
a draft pozició is mindegy, azért ennek a keretnek is egy 50% körüli mutatóhoz elégnek kéne lennie

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
marha jó, mintha a PO seedekről beszélgetnénk lol(?)
petey
Úgy néz ki ez marad nekünk jövőre is. Legalábbis arról szólnak a hírek, hogy marad ez a remek stáb, ilyen JimmyT nyilatkozatokkal:
“But ... we’re building -- building the week to week, and the way you prepare and the way you work and what you got to have done and where you need to be when you show up on gameday.”
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
marha jó, mintha a PO seedekről beszélgetnénk lol(?)

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
A Lions elleni vereséggel az már eldőlt, hogy 8. helynél hátrább nem fogunk húzni (csak csere árán) és az is, hogy jövőre a Cowboys ellen is fogunk játszani.
Ha nyerünk a Rams ellen akkor valahol az 5-8. hely között választhatunk, ha kikapunk akkor vagy maradunk az 5. helyen vagy az előttünk állók eredményének függvényében még előrébb.
Bő egy hét múlva okosabbak leszünk J.York beszéde után, akkor sztem kiderül, hogy mi lesz JimmyT sorsa.
SFGaben
A Titanst mar nem lehet megelozni a drafton, a Browns a Steelerst fogadja, amin nem a Barnak az eselyesek megint, ugyhogy max 3. hely lehet bar meg a Ravens is beleszolhat szoval a realis hely tenyleg a 4-8. vhol.
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
A Lions elleni vereséggel az már eldőlt, hogy 8. helynél hátrább nem fogunk húzni (csak csere árán) és az is, hogy jövőre a Cowboys ellen is fogunk játszani.
Ha nyerünk a Rams ellen akkor valahol az 5-8. hely között választhatunk, ha kikapunk akkor vagy maradunk az 5. helyen vagy az előttünk állók eredményének függvényében még előrébb.
Bő egy hét múlva okosabbak leszünk J.York beszéde után, akkor sztem kiderül, hogy mi lesz JimmyT sorsa.