San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
nem kell besértődni, senki sem mondta, hogy ti csaltátok el, vagy fizettétek le a bírókat.
Alabama Niners
Egyáltalán nem sértődtem be, csak nem értem, miért kiáltasz csalást. Nem kell összeesküvést látni ott, ahol nincs. Sem az NFL, sem más nem csalta el direkt a meccset, a bírók egyszerűen ennyire balfaszok voltak.
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 www.ninersnation.com/2015/11/29/9816460/quinton-dial-sack-penalty-carson-palmer-mike-pereira-49ers-vs-cardinals
Josszi
Azt én sem értettem hogy miért volt...
silent7939
Palmer aszonta, hogy a sisak tetejével támadta Dial, azért dobták be
Löfli
Csak hát valójában nem
 vine.co/v/ia2bzIjPJOW
Jakehomer
Tényleg jól lehet látni ahogy sisaktetővel ment Palmerre.
Valaki Carson papát homályosítsa már fel, hogy használjon szemüveget ha pályára lép!
Fater a rács nem sisaktető!!!! ...és ez szól a vak zebráknak is.

Azzal, hogy az NFL elvette a következő meccset a bíró csapattól, elismerték, hogy el lett csalva a meccs.
Alabama Niners
El lett csalva? Jó hogy azt nem mondod, hogy a Cards fizette le őket. Simán csak alkalmatlanok voltak.
csongi
nem kell besértődni, senki sem mondta, hogy ti csaltátok el, vagy fizettétek le a bírókat.
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
nem volt csalás. Nem a cards tehet erről. Rossz bírok simán. balfaszok. Ennyi.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
 www.ninersnation.com/2015/11/29/9816460/quinton-dial-sack-penalty-carson-palmer-mike-pereira-49ers-vs-cardinals
Josszi
Azt én sem értettem hogy miért volt...
silent7939
Palmer aszonta, hogy a sisak tetejével támadta Dial, azért dobták be
Löfli
Csak hát valójában nem
 vine.co/v/ia2bzIjPJOW
Jakehomer
Tényleg jól lehet látni ahogy sisaktetővel ment Palmerre.
Valaki Carson papát homályosítsa már fel, hogy használjon szemüveget ha pályára lép!
Fater a rács nem sisaktető!!!! ...és ez szól a vak zebráknak is.

Azzal, hogy az NFL elvette a következő meccset a bíró csapattól, elismerték, hogy el lett csalva a meccs.
Alabama Niners
El lett csalva? Jó hogy azt nem mondod, hogy a Cards fizette le őket. Simán csak alkalmatlanok voltak.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azzal, hogy az NFL elvette a következő meccset a bíró csapattól, elismerték, hogy el lett csalva a meccs.
Alabama Niners
Sajnos, az NFL nem vette el a következő meccset tőlük. Nem vezethetik a SNF meccset (Colts-Steelers), helyette vezethetik a Pats-Eagles-t.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
A bíraskodással itt sem volt semmi baj! :p
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Szerintem nem kell bírózni, ők is a pálya tartozékai. Ha éppen ilyen gyenge napot fognak ki, akkor úgy kell nyerni. Azt nem gondolnám, hogy csaltak, tény hogy sokat tévedtek a kárunkra. Azért voltak itt elég gyenge játékhívások is pl. 3. és hosszúra.
Ebből a vereségből is tanulni kell és készülni a jövőre, remélem az FO ezerrel keresi a megfelelő edzői stábot, a scoutok pedig a megfelelő játékosokat.
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 www.ninersnation.com/2015/11/29/9816460/quinton-dial-sack-penalty-carson-palmer-mike-pereira-49ers-vs-cardinals
Josszi
Azt én sem értettem hogy miért volt...
silent7939
Palmer aszonta, hogy a sisak tetejével támadta Dial, azért dobták be
Löfli
Csak hát valójában nem
 vine.co/v/ia2bzIjPJOW
Jakehomer
Tényleg jól lehet látni ahogy sisaktetővel ment Palmerre.
Valaki Carson papát homályosítsa már fel, hogy használjon szemüveget ha pályára lép!
Fater a rács nem sisaktető!!!! ...és ez szól a vak zebráknak is.

Azzal, hogy az NFL elvette a következő meccset a bíró csapattól, elismerték, hogy el lett csalva a meccs.
Alabama Niners
Arra jó, hogy tudod nem te voltál részeg meccsnézés közben, hanem a bírók csaltak. A vereség attól még az marad.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Szerintem jól játszottunk. Szorosmeccs volt, örültem a csapatnak hogy látok valami fényt az alagút végén. Persze messze van az a fény, de jó látni. Ha ilyen szintet tudnánk hozni azzal szerintem meglennénk egy páran elégedve.
Coolearie
hát azért messze vagyunk a tökéletestől, meg a régebbi játéktól, de hihetetlenül látszik mennyire vissza tud vetni egy csapatot ha a húzónevek kidőlnek, persze van depth de mivel nem kaptak annyi játékidőt így időbe telik míg felveszik a ritmust.
Tiller már most ezerszer jobb mint Tubás, de hogy erre kellett 10x meccs arra nincs mentség.
a TE játék javul és legalább látszik Sparano munkája.
Gabbert sokkal jobb dinamikával rendelkezik, és látszik hogy érti a koncepciót, nyilvánvaló hogy megtartjuk és így már lenne értelme egy QB-t húzni. ha nem is Goffot, mert ugye elhozunk egy S-t vagy egy ACL szakadásos ígértetet első körben, - és aztán Wentz vagy Hogan a hátsóbb körökben.

a DB sor annyira nem veszélyes, csak tényleg egy jó pass rush hiányzik, így DL/OLB marha nagy need. ILB-t tudunk hozni hátrébb is.

De ami a legfontosabb egy jó edzői kar. egy hozzáértő HC pls pls pls :/ de egyelőre 80%-ot adok hogy JimmyT marad, aki emberileg és szakmájában nagyon jó, és ezért is sajnálom ha bukik akkor mennie kell, mert a DL-ben azért elsőrangú munkát végzett.

szóval bocs, de én nem vagyok megelégedve 😕
petey
Az akarás megvolt az utóbbi meccseken, így a vereség is sokkal jobban emészthető (legalább is nekem). Gabbert pedig odateszi magát rendesen, látszik, hogy készül a meccsre, ott van fejben. Pozitív meglepetés. Ennek ellenére ha elérhető lesz Goff én nagyon örülnék neki, ha őt húznánk. Gabbert mögött nem kellene rögtön a mély vízbe dobni lenne ideje tanulni.
Én jobban örülnék neki, ha a sok pickünkkel inkább feljebb mennénk és 3-4 tényleg azonnal használható játékost hoznánk. OLB/DL valóban kellene.Hirtelen nem is tudnék olyan edge rusher-t mondani, aki 3-4-es rendszerbe jó lenne. Talán Calhoun, Oakman vagy Ogbah. DL-be több ígéretes játékos van szerintem. Mit szólnátok Wilkersonhoz? Idén FA lesz.
Mondjuk - ahogy írod is- ahhoz kellene egy jó edzői kar, hogy egyáltalán komolyan számoljanak velünk az FA piac nagyhalai.
SFGaben
Én fiatalokkal bővítenék, nálam biztos nem lenne 30 évnél öregebb játékos😀
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
HBD Dontae Johnson!
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
 www.ninersnation.com/2015/11/29/9816460/quinton-dial-sack-penalty-carson-palmer-mike-pereira-49ers-vs-cardinals
Josszi
Azt én sem értettem hogy miért volt...
silent7939
Palmer aszonta, hogy a sisak tetejével támadta Dial, azért dobták be
Löfli
Csak hát valójában nem
 vine.co/v/ia2bzIjPJOW
Jakehomer
Tényleg jól lehet látni ahogy sisaktetővel ment Palmerre.
Valaki Carson papát homályosítsa már fel, hogy használjon szemüveget ha pályára lép!
Fater a rács nem sisaktető!!!! ...és ez szól a vak zebráknak is.

Azzal, hogy az NFL elvette a következő meccset a bíró csapattól, elismerték, hogy el lett csalva a meccs.
Alabama Niners
Ok, elismerték ezzel, de segít rajtunk? Nem. Visszacsalnak majd egy meccset nekünk? Azzal megint a másik csapatot károsítják meg... Picsába, hogy ezzel a bírókkal csak a baj van 😀
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 www.ninersnation.com/2015/11/29/9816460/quinton-dial-sack-penalty-carson-palmer-mike-pereira-49ers-vs-cardinals
Josszi
Azt én sem értettem hogy miért volt...
silent7939
Palmer aszonta, hogy a sisak tetejével támadta Dial, azért dobták be
Löfli
Csak hát valójában nem
 vine.co/v/ia2bzIjPJOW
Jakehomer
Tényleg jól lehet látni ahogy sisaktetővel ment Palmerre.
Valaki Carson papát homályosítsa már fel, hogy használjon szemüveget ha pályára lép!
Fater a rács nem sisaktető!!!! ...és ez szól a vak zebráknak is.

Azzal, hogy az NFL elvette a következő meccset a bíró csapattól, elismerték, hogy el lett csalva a meccs.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
 www.csnbayarea.com/49ers/report-49ers-cardinals-officiating-crew-re-assigned

egy kis bírózás még. és még benne sincs amikor Vance dobtak PI-t, és az annulálta az egyik drive-unkat és FG lett.
ettől függetlenül meg kell fogni a labdát(rád nézek Brock) és kiütni Palmert amikor vagy fél óráig tartott amikor befutott(haha) TD-re, ott volt esély megbüntetni ha TD ha nem, de csak szabályosan. vagy nem elejteni a puntot, vagy egy 4 és 20-nál ne 18 yardos passzt nyomjunk...a 9. kísérletre bevitt TD-re meg nem mondok semmit.

ezért egy szoros meccsen sajnos a kuki rosszabb végén voltunk, tanuljanak belőle.

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Szerintem jól játszottunk. Szorosmeccs volt, örültem a csapatnak hogy látok valami fényt az alagút végén. Persze messze van az a fény, de jó látni. Ha ilyen szintet tudnánk hozni azzal szerintem meglennénk egy páran elégedve.
Coolearie
hát azért messze vagyunk a tökéletestől, meg a régebbi játéktól, de hihetetlenül látszik mennyire vissza tud vetni egy csapatot ha a húzónevek kidőlnek, persze van depth de mivel nem kaptak annyi játékidőt így időbe telik míg felveszik a ritmust.
Tiller már most ezerszer jobb mint Tubás, de hogy erre kellett 10x meccs arra nincs mentség.
a TE játék javul és legalább látszik Sparano munkája.
Gabbert sokkal jobb dinamikával rendelkezik, és látszik hogy érti a koncepciót, nyilvánvaló hogy megtartjuk és így már lenne értelme egy QB-t húzni. ha nem is Goffot, mert ugye elhozunk egy S-t vagy egy ACL szakadásos ígértetet első körben, - és aztán Wentz vagy Hogan a hátsóbb körökben.

a DB sor annyira nem veszélyes, csak tényleg egy jó pass rush hiányzik, így DL/OLB marha nagy need. ILB-t tudunk hozni hátrébb is.

De ami a legfontosabb egy jó edzői kar. egy hozzáértő HC pls pls pls :/ de egyelőre 80%-ot adok hogy JimmyT marad, aki emberileg és szakmájában nagyon jó, és ezért is sajnálom ha bukik akkor mennie kell, mert a DL-ben azért elsőrangú munkát végzett.

szóval bocs, de én nem vagyok megelégedve 😕
petey
Az akarás megvolt az utóbbi meccseken, így a vereség is sokkal jobban emészthető (legalább is nekem). Gabbert pedig odateszi magát rendesen, látszik, hogy készül a meccsre, ott van fejben. Pozitív meglepetés. Ennek ellenére ha elérhető lesz Goff én nagyon örülnék neki, ha őt húznánk. Gabbert mögött nem kellene rögtön a mély vízbe dobni lenne ideje tanulni.
Én jobban örülnék neki, ha a sok pickünkkel inkább feljebb mennénk és 3-4 tényleg azonnal használható játékost hoznánk. OLB/DL valóban kellene.Hirtelen nem is tudnék olyan edge rusher-t mondani, aki 3-4-es rendszerbe jó lenne. Talán Calhoun, Oakman vagy Ogbah. DL-be több ígéretes játékos van szerintem. Mit szólnátok Wilkersonhoz? Idén FA lesz.
Mondjuk - ahogy írod is- ahhoz kellene egy jó edzői kar, hogy egyáltalán komolyan számoljanak velünk az FA piac nagyhalai.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
Szerintem jól játszottunk. Szorosmeccs volt, örültem a csapatnak hogy látok valami fényt az alagút végén. Persze messze van az a fény, de jó látni. Ha ilyen szintet tudnánk hozni azzal szerintem meglennénk egy páran elégedve.
Coolearie
hát azért messze vagyunk a tökéletestől, meg a régebbi játéktól, de hihetetlenül látszik mennyire vissza tud vetni egy csapatot ha a húzónevek kidőlnek, persze van depth de mivel nem kaptak annyi játékidőt így időbe telik míg felveszik a ritmust.
Tiller már most ezerszer jobb mint Tubás, de hogy erre kellett 10x meccs arra nincs mentség.
a TE játék javul és legalább látszik Sparano munkája.
Gabbert sokkal jobb dinamikával rendelkezik, és látszik hogy érti a koncepciót, nyilvánvaló hogy megtartjuk és így már lenne értelme egy QB-t húzni. ha nem is Goffot, mert ugye elhozunk egy S-t vagy egy ACL szakadásos ígértetet első körben, - és aztán Wentz vagy Hogan a hátsóbb körökben.

a DB sor annyira nem veszélyes, csak tényleg egy jó pass rush hiányzik, így DL/OLB marha nagy need. ILB-t tudunk hozni hátrébb is.

De ami a legfontosabb egy jó edzői kar. egy hozzáértő HC pls pls pls :/ de egyelőre 80%-ot adok hogy JimmyT marad, aki emberileg és szakmájában nagyon jó, és ezért is sajnálom ha bukik akkor mennie kell, mert a DL-ben azért elsőrangú munkát végzett.

szóval bocs, de én nem vagyok megelégedve 😕

több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
..valahova eltettem a troll spray-t. ja igen, Silentre használtam el 😛 maradt még, mert akkor hozd vissza 😛
petey
Hehehe.... én jófej troll vagyok 😉 ugyhogy kérelk ne húzz párhuzamot mert sértés rám nézve 😊

Szerkesztette: silent7939
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
mindig öröm látni amikor előjönnek az erdő mélyéről a megmondóemberek, pláne amikor itt a forumon olyan arcok is vannak a Cards topikban akik itt voltak a Hall/Anderson/Kolb és atöbbi időszakban is és arcoskodás a nyomokban nem volt. lám mit tesz 2 évnyi siker. mesélj még.
petey
Ne is mondd, az első emlékem még Steve Beuerlein talán 93-ból. Sok emlékezetes dolog nem maradt meg róla 😊 Aztán a Plummer éra, de akkoriban nem követtem az NFL-t annyira szorosan. Utána meg a többi, hasonlóan fantasztikus elit QB-k sora 😊
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 332
Amúgy nem az erdő mélyéről jöttem elő de jó látni a 49-ers-es szenvedést amit itt produkáltok ennyire még jók vagytok idén!😀
Rattlesnake
kérlek szépen hagyd abba... már ráz a zokogás 😕

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Szerintem jól játszottunk. Szorosmeccs volt, örültem a csapatnak hogy látok valami fényt az alagút végén. Persze messze van az a fény, de jó látni. Ha ilyen szintet tudnánk hozni azzal szerintem meglennénk egy páran elégedve.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
..valahova eltettem a troll spray-t. ja igen, Silentre használtam el 😛 maradt még, mert akkor hozd vissza 😛

több mint 8 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Amúgy nem az erdő mélyéről jöttem elő de jó látni a 49-ers-es szenvedést amit itt produkáltok ennyire még jók vagytok idén!😀
Rattlesnake
Köszönjük a hozzászólásaidat,jár a taps a keksz meg minden,de erre itt nem vagyunk kíváncsiak!Jó srácok a Cards-os szurkerek itt,ne égesd őket és magadat.
több mint 8 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
 www.ninersnation.com/2015/11/29/9816460/quinton-dial-sack-penalty-carson-palmer-mike-pereira-49ers-vs-cardinals
Josszi
Azt én sem értettem hogy miért volt...
silent7939
Palmer aszonta, hogy a sisak tetejével támadta Dial, azért dobták be
Löfli
Csak hát valójában nem
 vine.co/v/ia2bzIjPJOW
Jakehomer
pattanj a 49ers wagonra!
Rattlesnake
mindig öröm látni amikor előjönnek az erdő mélyéről a megmondóemberek, pláne amikor itt a forumon olyan arcok is vannak a Cards topikban akik itt voltak a Hall/Anderson/Kolb és atöbbi időszakban is és arcoskodás a nyomokban nem volt. lám mit tesz 2 évnyi siker. mesélj még.
petey
Drága barátom én voltam Hall és Anderson érában is de csak élj a hitedben kicsi 49-ers-es!
Rattlesnake
Amúgy nem az erdő mélyéről jöttem elő de jó látni a 49-ers-es szenvedést amit itt produkáltok ennyire még jók vagytok idén!😀
több mint 8 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
 www.ninersnation.com/2015/11/29/9816460/quinton-dial-sack-penalty-carson-palmer-mike-pereira-49ers-vs-cardinals
Josszi
Azt én sem értettem hogy miért volt...
silent7939
Palmer aszonta, hogy a sisak tetejével támadta Dial, azért dobták be
Löfli
Csak hát valójában nem
 vine.co/v/ia2bzIjPJOW
Jakehomer
pattanj a 49ers wagonra!
Rattlesnake
mindig öröm látni amikor előjönnek az erdő mélyéről a megmondóemberek, pláne amikor itt a forumon olyan arcok is vannak a Cards topikban akik itt voltak a Hall/Anderson/Kolb és atöbbi időszakban is és arcoskodás a nyomokban nem volt. lám mit tesz 2 évnyi siker. mesélj még.
petey
Drága barátom én voltam Hall és Anderson érában is de csak élj a hitedben kicsi 49-ers-es!
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
 www.ninersnation.com/2015/11/29/9816460/quinton-dial-sack-penalty-carson-palmer-mike-pereira-49ers-vs-cardinals
Josszi
Azt én sem értettem hogy miért volt...
silent7939
Palmer aszonta, hogy a sisak tetejével támadta Dial, azért dobták be
Löfli
Csak hát valójában nem
 vine.co/v/ia2bzIjPJOW
Jakehomer
pattanj a 49ers wagonra!
Rattlesnake
mindig öröm látni amikor előjönnek az erdő mélyéről a megmondóemberek, pláne amikor itt a forumon olyan arcok is vannak a Cards topikban akik itt voltak a Hall/Anderson/Kolb és atöbbi időszakban is és arcoskodás a nyomokban nem volt. lám mit tesz 2 évnyi siker. mesélj még.

több mint 8 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
 www.ninersnation.com/2015/11/29/9816460/quinton-dial-sack-penalty-carson-palmer-mike-pereira-49ers-vs-cardinals
Josszi
Azt én sem értettem hogy miért volt...
silent7939
Palmer aszonta, hogy a sisak tetejével támadta Dial, azért dobták be
Löfli
Csak hát valójában nem
 vine.co/v/ia2bzIjPJOW
Jakehomer
pattanj a 49ers wagonra!