San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
 www.ninersnation.com/2015/11/29/9816460/quinton-dial-sack-penalty-carson-palmer-mike-pereira-49ers-vs-cardinals
Josszi
Azt én sem értettem hogy miért volt...
silent7939
Palmer aszonta, hogy a sisak tetejével támadta Dial, azért dobták be
Löfli
Csak hát valójában nem
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
itt az emberem, Deuce Bigalow

 twitter.com/RobSchneider/status/671170472797540352/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw
petey
A york lemondását követelő zászlóról nem is beszélve 😀
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
itt az emberem, Deuce Bigalow

 twitter.com/RobSchneider/status/671170472797540352/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

Szerkesztette: petey

több mint 8 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
jó lenne menteni ezt a formát a hátrlévő meccsekre, hogy legalább bírózhassunk 😊

több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Palmer meg érthető, hogy ezt mondja, mégsem vallhatja be, hogy valójában csak idő kellett neki, mert kicsúszott a tamponja.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
 www.ninersnation.com/2015/11/29/9816460/quinton-dial-sack-penalty-carson-palmer-mike-pereira-49ers-vs-cardinals
Josszi
Azt én sem értettem hogy miért volt...
silent7939
Palmer aszonta, hogy a sisak tetejével támadta Dial, azért dobták be
Löfli
ja hogy ez bemondásra megy

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 www.ninersnation.com/2015/11/29/9816460/quinton-dial-sack-penalty-carson-palmer-mike-pereira-49ers-vs-cardinals
Josszi
Azt én sem értettem hogy miért volt...
silent7939
Palmer aszonta, hogy a sisak tetejével támadta Dial, azért dobták be


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nahát volt itt olyan vélemény, hogy 9 emberrel is nyernének, bírókkal is alig sikerült.
Nem volt ez rossz meccs. És végre izgulhattam a csapatomért.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
 www.ninersnation.com/2015/11/29/9816460/quinton-dial-sack-penalty-carson-palmer-mike-pereira-49ers-vs-cardinals
Josszi
Azt én sem értettem hogy miért volt...
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 332
 www.ninersnation.com/2015/11/29/9816460/quinton-dial-sack-penalty-carson-palmer-mike-pereira-49ers-vs-cardinals

A defender continues an effort to tackle or "hit" a passer after the passer has already thrown a pass. A defender is allowed to take one step after the ball is thrown; a defender is penalized if he hits the passer having taken two or more steps after the ball leaves the passer's hand.

Szerkesztette: Josszi

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Most mit várunk olyan bíróktól, akik nem tudnak háromig elszámolni? Igazából tényleg teljesen mindegy, hogy mi lett az eredmény, egy győzelemmel sem lennénk sokkal jobb helyzetben. De ezt a bíráskodást tényleg nagyon nehéz elfogadni. Dial sack tökéletes volt, erre 15 yard bünti, delay of the game többször is volt, de az utolsó kifejezetten fájt, Palmer abból csinált nagy játékot. Szóval elismerem, az Arizona jelenleg jobb csapat és előrébb tartanak szinte minden tekintetben és nyilván nem ők tehetnek a bíráskodásról, de tegnap erősen a zebrák húzták a szekerüket.
Egyébként Gabbert három mérkőzésén sokkal jobban néz ki az O line teljesítménye is.
SFGaben
A meccs előtt én sütöttem el a topikunkban a bekötött szemű Palmeres arcoskodást, és hát tegnap úgy tűnt, tényleg bekötötték a szemét, annyira homály volt néha, főleg a D-tek jó játéka miatt. Meg Arians is mintha elfelejtett volna életképes playeket hívni...
És én még ilyen fogalmatlan bírókat nem láttam NFL meccsen, egy kabaré volt, és valóban sokat segítettek nekünk.
Az viszont látszik, hogy Gabbert semmivel sem rosszabb, mint Kaep volt (idén), hihetetlen számomra, hogy tudott utóbbi ilyen zuhanórepülést produkálni.
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Most mit várunk olyan bíróktól, akik nem tudnak háromig elszámolni? Igazából tényleg teljesen mindegy, hogy mi lett az eredmény, egy győzelemmel sem lennénk sokkal jobb helyzetben. De ezt a bíráskodást tényleg nagyon nehéz elfogadni. Dial sack tökéletes volt, erre 15 yard bünti, delay of the game többször is volt, de az utolsó kifejezetten fájt, Palmer abból csinált nagy játékot. Szóval elismerem, az Arizona jelenleg jobb csapat és előrébb tartanak szinte minden tekintetben és nyilván nem ők tehetnek a bíráskodásról, de tegnap erősen a zebrák húzták a szekerüket.
Egyébként Gabbert három mérkőzésén sokkal jobban néz ki az O line teljesítménye is.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 332
Nagy szerencsejuk ezeknek a zebraknak, hogy a nagy vizen tul vannak, mert mennyei megyeiben ilyenert reg a kukoricasig kergettek volna mindet.... Sokszor valoban szabalytalanok voltunk, de volt jo par erthetetlen es minosithetetlen iteletuk.

A szezon vegere egesz osszekaptuk a vedelmunket, a Draugh gyerek is kezd egy futora hasonlitani, meg ha nem is a Gore-I magassagokban. Egyedul az offense jatekhivasokkal voltam elegedetlen a 3rd downokon, mert sokszor olyan playt hivtak amivel eselyunk se volt megcsinalni. Ezt a 3rd down mutatonk hiven tukrozi. 8bol semmi...

Nem akarom azt mondani, hogy a zebrak miatt kaptunk ki, de rendes biraskodas mellett lehetett volna eselyunk nyerni.
Csiriba
 espn.go.com/nfl/story/_/id/14256632/alex-boone-san-francisco-49ers-rips-referees-loss-arizona-cardinals

van igaz abban amit mondasz a 3 down-ok nem siekrültek, 2szer Gabbertet gyalulták le amikor sokat töprengett kinek dobjon, de az egészet nézve jól nyomta Szöszi tegnap, Mcdonáld is ott volt (talán 1 dropja volta csak??) tetszett Draughn nagyon, jól nyomta amikor középen futott és dőltek a Cards védok jobbra balra az nagyon odabaszott.. és elkapni is tud a srác, neki most itt az esély hogy 2.RB legyen nálunk. Bell is megmutatta miért került be az 53as rosterbe. Sajnálom igen a sok elrontott 3.down, de amit a bírok műveltek az kritikátlan volt.. egy top offenset tettünk takaréklángra
tudom hogy nincs esélyünk idén, de még vagy 3ig forgolódtam álmatlanul a dühtől.. hogy bassza meg összekapja magát a csapat, Mangenius is alkot valami jót ami a rush és blitz arányait illeti és ez a vége..

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Nagy szerencsejuk ezeknek a zebraknak, hogy a nagy vizen tul vannak, mert mennyei megyeiben ilyenert reg a kukoricasig kergettek volna mindet.... Sokszor valoban szabalytalanok voltunk, de volt jo par erthetetlen es minosithetetlen iteletuk.

A szezon vegere egesz osszekaptuk a vedelmunket, a Draugh gyerek is kezd egy futora hasonlitani, meg ha nem is a Gore-I magassagokban. Egyedul az offense jatekhivasokkal voltam elegedetlen a 3rd downokon, mert sokszor olyan playt hivtak amivel eselyunk se volt megcsinalni. Ezt a 3rd down mutatonk hiven tukrozi. 8bol semmi...

Nem akarom azt mondani, hogy a zebrak miatt kaptunk ki, de rendes biraskodas mellett lehetett volna eselyunk nyerni.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár


korán jött a Karácsony

Szerkesztette: petey

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 332
Meglepetes lesz es nyerunk..
Josszi
szerintem is....vagy nem 😊
Alabama Niners
van vesztenivalónk? 😀 muzsikál majd a TE páros (Celek az új VD, és hátha a múltkori első TD után Vance McdropDonald is szárnyakat kap) kérdés futni tudunk e majd?..
Josszi
majdnem bejött.... a büdöskurvapicsába...

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Csak ennyit tennék hozzá a maihoz:
 www.youtube.com/watch?v=AMyAh-8XtR8

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 332
Meglepetes lesz es nyerunk..
Josszi
szerintem is....vagy nem 😊
Alabama Niners
van vesztenivalónk? 😀 muzsikál majd a TE páros (Celek az új VD, és hátha a múltkori első TD után Vance McdropDonald is szárnyakat kap) kérdés futni tudunk e majd?..

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Meglepetes lesz es nyerunk..
Josszi
szerintem is....vagy nem 😊
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 332
Meglepetes lesz es nyerunk..

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
Hát egy házzal odébb, bár a disznót még nem vágták le, de már a kolbászt osztják. Palmer bekötött szemmel jön, meg kilenc ember is elég ellenünk.
(kár. hogy ő már nincs)

Meg csakazértis

diverdoc
eh, végre az elmúlt 2 évben relevánsak, és idén a Hawks és mi nem rúgunk labdába így behúzzák a csoportot. nincs ezzel baj. akkor lesz baj, ha Palmer lesérül vagy visszavonul. és Arians is befejezi. de ez nem az ő topikuk.

én csak remélem hogy ma is jól kikapunk és az újabb szög lesz York koporsójába és vele együtt az edzői stábba.

szánalmas ilyet remélni, de nincs más esély

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
Hyde out ismét

AD megint tweetelt 😊 most osztja az OL-t barátian 😀
és tényleg, VD is mit alibizett

 www.ninersnation.com/2015/11/28/9811068/anthony-davis-talks-about-state-of-49ers-soft-o-line-play
petey
Jöjjön vissza jövőre és mutassa meg. Addig csak egy nagyszájú faszkalap lesz.
dankodavid
Ezek után pont úgy néz ki mint aki vissza akar jönni... Meg aki ilyeneket twittel arra nem is biztos, hogy szükség van emberileg egy csapatnál (mondjuk ettől a felső vezetéstől kinézem, hogy visszahozzák)
Csiriba
nekem nincs bajom ezzel, sima testvéri b@ctatás, és lássuk be van igaza. az OL átment a szájbaverlek stílusból egy softy-ba. hát jövőre meglátjuk hogy fog muzsikálni a nagyfiú.
amúgy ha az edzői stáb nem látja mekkora egy nulla az egész, valakinek kell...

több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hát egy házzal odébb, bár a disznót még nem vágták le, de már a kolbászt osztják. Palmer bekötött szemmel jön, meg kilenc ember is elég ellenünk.
(kár. hogy ő már nincs)

Meg csakazértis


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Hyde out ismét

AD megint tweetelt 😊 most osztja az OL-t barátian 😀
és tényleg, VD is mit alibizett

 www.ninersnation.com/2015/11/28/9811068/anthony-davis-talks-about-state-of-49ers-soft-o-line-play
petey
Jöjjön vissza jövőre és mutassa meg. Addig csak egy nagyszájú faszkalap lesz.
dankodavid
Ezek után pont úgy néz ki mint aki vissza akar jönni... Meg aki ilyeneket twittel arra nem is biztos, hogy szükség van emberileg egy csapatnál (mondjuk ettől a felső vezetéstől kinézem, hogy visszahozzák)
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Hyde out ismét

AD megint tweetelt 😊 most osztja az OL-t barátian 😀
és tényleg, VD is mit alibizett

 www.ninersnation.com/2015/11/28/9811068/anthony-davis-talks-about-state-of-49ers-soft-o-line-play
petey
Jöjjön vissza jövőre és mutassa meg. Addig csak egy nagyszájú faszkalap lesz.

Pulvis et umbra sumus.