San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A legszebb komment amit olvastam Kaeppel kapcsolatban:
"what about this scenario? 49ers fire Tomsula end of year & Philly fires Chip Kelly & he goes 2 San Fran & coaches up Kaepernick."
😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Vagy éppen azért műttetik meg a vállát, hogy a következő szezon kezdetére (edzőtáborra) teljesen egészséges legyen. Ez a szezon már elment úgyis, lesz ideje testben és fejben felkészülni a következőre.
Értem én, hogy le akarjátok cserélni, na de ki lenne a helyettes?
Goff? Cook? P.Lynch? Valaki FA? Gabbert?
Bazzani
Lynch, Cook. Goffot nem lesz esély megszerezni.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 332
Vagy éppen azért műttetik meg a vállát, hogy a következő szezon kezdetére (edzőtáborra) teljesen egészséges legyen. Ez a szezon már elment úgyis, lesz ideje testben és fejben felkészülni a következőre.
Értem én, hogy le akarjátok cserélni, na de ki lenne a helyettes?
Goff? Cook? P.Lynch? Valaki FA? Gabbert?
Bazzani
Tradelunk Alex Smith-ert.
dankodavid
Agree es jon samurai Mike 😉
Ugyis kepzi magat ezerrel..

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 332
Ma szarnyalni fog a csapat, es Gabbert az uj leader vezerletevel agyonverjuk a mumust! Be positive, smoke weed everyday fuck jeeee

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gp9skrvpwzzecccjt6ex
Niners will explore Colin Kaepernick trade options in offseason
Colin Kaepernick's subpar season is officially over, but does that mean his tenure with the San Francisco 49ers has come to an end? Ian Rapoport takes a close look at the quarterback's contract situation.
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
Vagy éppen azért műttetik meg a vállát, hogy a következő szezon kezdetére (edzőtáborra) teljesen egészséges legyen. Ez a szezon már elment úgyis, lesz ideje testben és fejben felkészülni a következőre.
Értem én, hogy le akarjátok cserélni, na de ki lenne a helyettes?
Goff? Cook? P.Lynch? Valaki FA? Gabbert?
Bazzani
leginkább egyik sem...
Alabama Niners
Egy Cutler trade pl. Nyilván kéne egy normális edző hozzá, nem egy Tomsula szintű bohóc.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Vagy éppen azért műttetik meg a vállát, hogy a következő szezon kezdetére (edzőtáborra) teljesen egészséges legyen. Ez a szezon már elment úgyis, lesz ideje testben és fejben felkészülni a következőre.
Értem én, hogy le akarjátok cserélni, na de ki lenne a helyettes?
Goff? Cook? P.Lynch? Valaki FA? Gabbert?
Bazzani
leginkább egyik sem...
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 332
Nyilván többről van szó,mint arról, hogy most hirtelen elviselhetetlen fájdalmai vannak és egy nappal a Sehawks elleni mérkőzés előtt a műtét mellett dönt Kaep. Nagy valószínűséggel ez a döntés kapcsolatban van a szerződésének annak a részével, hogy sérülés esetén garantálttá válik a 2016-os fizetése. Így biztosan nem fog megsérülni és jövőre el lehet dönteni (esetleg egy új stábnak), hogy merre tovább. De ezzel a lépéssel Kap jövője SF-ban erősen kétséges.
SFGaben
Tehat ha 2016. Bolondok napjan a keretben van akkor az 12,8 millio dollar.. megertem

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Vagy éppen azért műttetik meg a vállát, hogy a következő szezon kezdetére (edzőtáborra) teljesen egészséges legyen. Ez a szezon már elment úgyis, lesz ideje testben és fejben felkészülni a következőre.
Értem én, hogy le akarjátok cserélni, na de ki lenne a helyettes?
Goff? Cook? P.Lynch? Valaki FA? Gabbert?
Bazzani
Tradelunk Alex Smith-ert.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vagy éppen azért műttetik meg a vállát, hogy a következő szezon kezdetére (edzőtáborra) teljesen egészséges legyen. Ez a szezon már elment úgyis, lesz ideje testben és fejben felkészülni a következőre.
Értem én, hogy le akarjátok cserélni, na de ki lenne a helyettes?
Goff? Cook? P.Lynch? Valaki FA? Gabbert?

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Nyilván többről van szó,mint arról, hogy most hirtelen elviselhetetlen fájdalmai vannak és egy nappal a Seahawks elleni mérkőzés előtt a műtét mellett dönt Kaep. Nagy valószínűséggel ez a döntés kapcsolatban van a szerződésének annak a részével, hogy sérülés esetén garantálttá válik a 2016-os fizetése. Így biztosan nem fog megsérülni és jövőre el lehet dönteni (esetleg egy új stábnak), hogy merre tovább. De ezzel a lépéssel Kap jövője SF-ban erősen kétséges.

Szerkesztette: SFGaben
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
...és mikor sérült meg? Na mindegy....
Alabama Niners
Amikor leesett a kispadról. Egyébként csak nem szeretne Gabbert cseréje lenni. Ennyi.
iktriad
Pedig Cpt Szöszi milyen büszke lehetett volna, hogy 100 millás cseréje van 😀

Szerintem a sérülés kamu, egyértelműen megsértődött, és úgy döntött, hogy részéről az SF-nek reszeltek, b@szik ő pályára lépni. Úgy érzem, hogy one-year-wonder volt, úgy mint Matt Cassell, Matt Flynn, Derek Anderson (csak hogy legyen egy nem Matt is a sorban 😀)
Csiriba
nem hiszem, hogy van olyan helyzetben, hogy azt mondja elmegy IR-re ha nem játszhat. Azért nem a játékosok diktálnak. One yera wonder-nél több volt inkább two year wonder. Sajnos ennyi volt benne, és nem több. Next please!
Alabama Niners
Javítanám magam, Albert Breer szerint műteni fogják a nem-dobó vállát valószínűleg, ezért tették IR-re. Ha ez tényleg igaz, akkor minél gyorsabb javulást kívánok neki és sok szerencsét az új csapatában. Ami nem lesz egyszerű, mert csak simán elcserélni nem tudják, mert akkor valakinek a szerződését is át kell vállalnia nagyjából, ami túl sok pénz, valószínűleg április elején lesz cutolva a srác és mehet amerre lát.

Szóval innentől kezdve Cpt. Szöszi kezében a karmesteri pálca egész évre... Nfl istenei kegyelmezzenek nekünk!
Csiriba
Nem annyira rossz az a szerződés, hogy más ne vállalná át.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
...és mikor sérült meg? Na mindegy....
Alabama Niners
Amikor leesett a kispadról. Egyébként csak nem szeretne Gabbert cseréje lenni. Ennyi.
iktriad
Pedig Cpt Szöszi milyen büszke lehetett volna, hogy 100 millás cseréje van 😀

Szerintem a sérülés kamu, egyértelműen megsértődött, és úgy döntött, hogy részéről az SF-nek reszeltek, b@szik ő pályára lépni. Úgy érzem, hogy one-year-wonder volt, úgy mint Matt Cassell, Matt Flynn, Derek Anderson (csak hogy legyen egy nem Matt is a sorban 😀)
Csiriba
nem hiszem, hogy van olyan helyzetben, hogy azt mondja elmegy IR-re ha nem játszhat. Azért nem a játékosok diktálnak. One yera wonder-nél több volt inkább two year wonder. Sajnos ennyi volt benne, és nem több. Next please!
Alabama Niners
Javítanám magam, Albert Breer szerint műteni fogják a nem-dobó vállát valószínűleg, ezért tették IR-re. Ha ez tényleg igaz, akkor minél gyorsabb javulást kívánok neki és sok szerencsét az új csapatában. Ami nem lesz egyszerű, mert csak simán elcserélni nem tudják, mert akkor valakinek a szerződését is át kell vállalnia nagyjából, ami túl sok pénz, valószínűleg április elején lesz cutolva a srác és mehet amerre lát.

Szóval innentől kezdve Cpt. Szöszi kezében a karmesteri pálca egész évre... Nfl istenei kegyelmezzenek nekünk!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
...és mikor sérült meg? Na mindegy....
Alabama Niners
Amikor leesett a kispadról. Egyébként csak nem szeretne Gabbert cseréje lenni. Ennyi.
iktriad
Pedig Cpt Szöszi milyen büszke lehetett volna, hogy 100 millás cseréje van 😀

Szerintem a sérülés kamu, egyértelműen megsértődött, és úgy döntött, hogy részéről az SF-nek reszeltek, b@szik ő pályára lépni. Úgy érzem, hogy one-year-wonder volt, úgy mint Matt Cassell, Matt Flynn, Derek Anderson (csak hogy legyen egy nem Matt is a sorban 😀)
Csiriba
Foles

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
...és mikor sérült meg? Na mindegy....
Alabama Niners
Amikor leesett a kispadról. Egyébként csak nem szeretne Gabbert cseréje lenni. Ennyi.
iktriad
Pedig Cpt Szöszi milyen büszke lehetett volna, hogy 100 millás cseréje van 😀

Szerintem a sérülés kamu, egyértelműen megsértődött, és úgy döntött, hogy részéről az SF-nek reszeltek, b@szik ő pályára lépni. Úgy érzem, hogy one-year-wonder volt, úgy mint Matt Cassell, Matt Flynn, Derek Anderson (csak hogy legyen egy nem Matt is a sorban 😀)
Csiriba
nem hiszem, hogy van olyan helyzetben, hogy azt mondja elmegy IR-re ha nem játszhat. Azért nem a játékosok diktálnak. One yera wonder-nél több volt inkább two year wonder. Sajnos ennyi volt benne, és nem több. Next please!
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
...és mikor sérült meg? Na mindegy....
Alabama Niners
Amikor leesett a kispadról. Egyébként csak nem szeretne Gabbert cseréje lenni. Ennyi.
iktriad
Pedig Cpt Szöszi milyen büszke lehetett volna, hogy 100 millás cseréje van 😀

Szerintem a sérülés kamu, egyértelműen megsértődött, és úgy döntött, hogy részéről az SF-nek reszeltek, b@szik ő pályára lépni. Úgy érzem, hogy one-year-wonder volt, úgy mint Matt Cassell, Matt Flynn, Derek Anderson (csak hogy legyen egy nem Matt is a sorban 😀)
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
...és mikor sérült meg? Na mindegy.....
Alabama Niners
Edzésen?
Bazzani
A packers ellen azt mondja
petey
..én meg a Giants ellen sérültem meg.
Igaz az a Szentlőrinc Giants volt.... 😊
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
...és mikor sérült meg? Na mindegy.....
Alabama Niners
Edzésen?
Bazzani
A packers ellen azt mondja

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
...és mikor sérült meg? Na mindegy.....
Alabama Niners
Edzésen?

több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 954 — no es importante
...és mikor sérült meg? Na mindegy....
Alabama Niners
Amikor leesett a kispadról. Egyébként csak nem szeretne Gabbert cseréje lenni. Ennyi.
iktriad
Ezért akarnak pocket qb-kat nevelni tűzzel-vassal a futkározós irányítókból, a zseben kívül BÁRHOL képesek megsérülni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
...és mikor sérült meg? Na mindegy....
Alabama Niners
Amikor leesett a kispadról. Egyébként csak nem szeretne Gabbert cseréje lenni. Ennyi.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
...és mikor sérült meg? Na mindegy.....
Alabama Niners
Annyi, hogy suttyokaim rajottek, rapunzel nem annyival szarabb, mint amennyivel olcsobb, draftrol meg lehet hozni az uj rezsimnek szimpi qb-t. Hanyinger kerulget. Mindegy, remelem jo helyre kerul, oda, ahol ugy kezelik, ahogy erdemli.

Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
...és mikor sérült meg? Na mindegy.....
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Kaep IR???
Szerk.: nem olvastam felre.. Baszodjon meg mindenki.

Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
cziri66 San Francisco 49ers California Golden Bears 141
Gabbert az X faktor. Nyerünk 20-17-re!