San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Na, ez Harbónál nem működött volna:
 twitter.com/Eric_Branch/status/663812785139093504
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Devey 9 snapet kapott, remélem most már túl lép rajta a szakmai stáb. Érdekes még, hogy Tank nem kapott egy snapet sem. Nevelési célzat?
SFGaben
szerintem ahogy írod nevelési célzat vagy végleg partvonal, egy ideje tanulja, tanulta már a playbook-ot mégis voltak gondjai snapek közben.. elfogyott felé a türelem..
Josszi
nem sokat segített rajta, hogy Gurley 71 yardos TD-jénél kicsit kiblokkolták
petey
Van egy olyan érzésem, hogy jövőre neki sem kell helyet keresni a keretben, Devey és McD mellett.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
Devey 9 snapet kapott, remélem most már túl lép rajta a szakmai stáb. Érdekes még, hogy Tank nem kapott egy snapet sem. Nevelési célzat?
SFGaben
szerintem ahogy írod nevelési célzat vagy végleg partvonal, egy ideje tanulja, tanulta már a playbook-ot mégis voltak gondjai snapek közben.. elfogyott felé a türelem..
Josszi
nem sokat segített rajta, hogy Gurley 71 yardos TD-jénél kicsit kiblokkolták

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Devey 9 snapet kapott, remélem most már túl lép rajta a szakmai stáb. Érdekes még, hogy Tank nem kapott egy snapet sem. Nevelési célzat?
SFGaben
szerintem ahogy írod nevelési célzat vagy végleg partvonal, egy ideje tanulja, tanulta már a playbook-ot mégis voltak gondjai snapek közben.. elfogyott felé a türelem..

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Jim Tomsula names Blaine Gabbert as 49ers starting QB for Week 11 vs. Seattle Seahawks. Nem meglepő, vajon Gabbert meddig tud jól játszani. Szerintem hosszútávon nem ő lesz a megoldás.
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Nem igazán venném komolyan, végén azt írja, hogy valószínű, hogy eltrédelik, gondolom, mint Calvin Johnson-t, mert minden NFL csapat álma más idióták által elcseszett szerződések átvétele... 12 millió per év plusz bónuszok, és még mellé draft pick is, hát inkább a 49ers-nek kellene picket adni vele, hogy megköszönjék annak, aki van olyan hülye és átveszi.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
looool...http://www.sportingnews.com/nfl-news/4660609-colin-kaepernick-not-returning-49ers-2016-locker-room-troubles?eadid=SOC%2FFB%2FSNMain
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Devey 9 snapet kapott, remélem most már túl lép rajta a szakmai stáb. Érdekes még, hogy Tank nem kapott egy snapet sem. Nevelési célzat?
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
defense:


coverage part one:


coverage part two:

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
tádám... statisztika a 9.week
van ami nem fért ki egy képre az két részből áll..

offense:


rushing part one:

part two:


passing:


receiving part one:

part two:

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Foleg Simpson dropjai fajtak nagyon, a felet illett volna elkapnia es akkor hos lehetett volna. Igy csak egy srac aki egyszer szaltozott a palyan....
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Most akkor Gabbert for president?
silent7939
nem... gyenge pass def és szinte nulla rush ellen teljesített, átlagos volt.
majd ha hozza a 2 TD-t a Seahawks ellen na akkor lesz president
Josszi
Így van, ha a Seahawks ellen is látunk biztató jeleket, akkor bízhatunk benne. Lehet, hogy csak belemagyarázás, de mintha a csapat is összekapta volna magát Gabbert miatt. Végig olyan érzésem volt, hogy miatta is győzni akarnak. Gabbert koncentrált volt, gyorsan szabadult a labdától, nem is sackelték, ilyen is rég volt. Ráadásul volt vagy 6 drop, szóval még lehetett volna ez jobb is. De a győzelem a lényeg, azért jár a dicséret.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Szöszi hozta az átlagot, nem vállalt rizikós dobásokat amikor igen (azt rögtön el is b....a)
futott is, volt rá hívva futás is, meglepő Kaepre 8 meccs alatt nem volt.. ja hogy a szerződési záradék (carrier ending sérülés esetén járna neki 32 milla?)
szóval a tutira ment mint Alex anno gamemanagger korábban, mentségére legyen mondva Alex idejében egy konzisztensebb OL volt és a futást is egy Gore Hunter duó tolta, nem egy Gaskins pl... és ezzel nem akarnám Gaskinst bántani mert megtette a végén főleg ami kellett... gratula neki ezért..
a RB-k hozták amit kellett, Draughn néhány futásánál aho lendületből mélységből indult (főleg az első félidőben talán?) csak bmegeltem a gyönyörtől..

TE: Celek végre kitünhet most hogy Vernon elhuzott, 2 TD önmagáért, beszél..
Mcdonald?? hát.. láttátok...

WR:volt pár drop ami kurvára nem tetszett... Simpson? Smith? bakker.. most nem bombákat kellett egy kézzel leszedni...

a defense viszont nagyon ott volt.
azért egy Atlantát 1 td-n tartani az volt a szép..
hiszen ott nem szarral gurigáznak..
a tartalékok szépen hozták és pl. Cromartie és Johnson is kellemes meglepetés volt,
de Ward és Tartt volt még a tuti (valaki írta hogy Tarthatattlan? 😀 )
csak Jones és tsai ellen nyomták..

(mondjuk azt nem értettem hogy Mangini miért kezdte Johnsont pihentetni a legjobb meccse után (week 4.) )
pass coverage tetszett na, Bo és a többiek jól tolták, a D line is, Pufi hova felment idönként???

ha valakit megsértettem a meccskövetőben az mea culpa...
ennyike.. majd tolom fel a statisztikát

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Most akkor Gabbert for president?
silent7939
nem... gyenge pass def és szinte nulla rush ellen teljesített, átlagos volt.
majd ha hozza a 2 TD-t a Seahawks ellen na akkor lesz president
Josszi
Ezzel a győzelemmel nagy valószínűséggel nem lesz túl előkelő draft cetli. Kíváncsi vagyok, hogy a szezon előtti 1/1-es jóslatokhoz képest hol fogtok zárni.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Most akkor Gabbert for president?
silent7939
nem... gyenge pass def és szinte nulla rush ellen teljesített, átlagos volt.
majd ha hozza a 2 TD-t a Seahawks ellen na akkor lesz president

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Sokan azt mondtak hogy Kaeptelenseg most nyerni, de szep kis gyozelem volt, vegre volt egy csapatunk a palyan aki jol tamadott es kemenyen vedekezett. Julioval mondjuk volt problemank, de nem tudta megnyerni nekik a meccset vegul. Remelem Kaep tanul a padozasbol es osszekapja magat, mert Gabbert sokkal koncentraltabb volt mint o. A csoportgyozelemre mar valoszinuleg nincs eselyunk, de meg a 4 gyozelem meg lehet 😊

A csere secondary odatette magat mikor kellett (bar voltak homalyos benezeseik), es vegre volt pass rushunk is.
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Most akkor Gabbert for president?
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Rapunzel jól tolta, megkövetem magam, de még inkább kijár a dicséret a D-nek és főleg Tarttnak, akit már most imádok.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a Whez. Én mindig mondtam hogy Szöszi nagy király. LOL

Viccet félretéve tényleg nagy győzelmet arattatok.
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Módosítanék: az első negyedben tartsuk 200y alatt Juliot.
dankodavid
alabamai, de annyira azért nem jó, egész meccsen nem lesz annyi neki...remélem
Alabama Niners
Én se komolyan írtam, inkább csak az szól belőlem, hoyg nem hiszem ezt már el. Rosszabb nehezen lehetne.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Módosítanék: az első negyedben tartsuk 200y alatt Juliot.
dankodavid
alabamai, de annyira azért nem jó, egész meccsen nem lesz annyi neki...remélem
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Módosítanék: az első negyedben tartsuk 200y alatt Juliot.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Kik lesznek a CB-k?
Alabama Niners
Dontae Johnson , Marcus Cromartie és Chris Davis

 www.ninersnation.com/2015/11/8/9692820/49ers-falcons-inactives-tramaine-brock-kenneth-acker-both-inactive
Josszi
ez nem túl acélos, és legkevésbé biztató Julio Jones-al szemben.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Kik lesznek a CB-k?
Alabama Niners
Dontae Johnson , Marcus Cromartie és Chris Davis

 www.ninersnation.com/2015/11/8/9692820/49ers-falcons-inactives-tramaine-brock-kenneth-acker-both-inactive

Szerkesztette: Josszi

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Kik lesznek a CB-k?