San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
ki mit tippel vasárnapra?

én 20 - 13-as vereséget.. irány a jó draft pozicíó
Josszi
3-3 OT--> 6-3 Loss
Amúgy szerintem 17-3
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Devey mennyire szánalmas még a számok szerint is.. Rejtély, komolyan fogalmam sincs, mit látnak benne, vagy kit szopott le, hogy ennyit nyomják, de tényleg csak azt tudom elképzelni, hogy ez is annak a csodás tervnek a része, hogy Tomsula-Kaep vigye el a balhét, másnak nem lenne értelme. Ennek sincs, de így legalább Kaep talán egy olyan csapathoz kerülhet, aki az erősségeire épít.
dankodavid
A túbát szopkodja bőszen
ThundersNFL
Arra is keptelen. Ket embert ruhellek a csapatban, az egyik o, a masik meg az a seggtitan Vance, a Joisten aldja meg mindkettot, hogy a foldontuli kepessegeiket nem az uranbanyaszat szolgalataiba allitottak.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 549 — !SuPeR6BoWL!
Devey mennyire szánalmas még a számok szerint is.. Rejtély, komolyan fogalmam sincs, mit látnak benne, vagy kit szopott le, hogy ennyit nyomják, de tényleg csak azt tudom elképzelni, hogy ez is annak a csodás tervnek a része, hogy Tomsula-Kaep vigye el a balhét, másnak nem lenne értelme. Ennek sincs, de így legalább Kaep talán egy olyan csapathoz kerülhet, aki az erősségeire épít.
dankodavid
A túbát szopkodja bőszen

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
12-3, a field goal pedig egy 20y-oson szerzett labda utan lesz 48-rol, mert a tamadoink szokas szerint hatrafele mennek.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
ki mit tippel vasárnapra?

én 20 - 13-as vereséget.. irány a jó draft pozicíó
Josszi
"Mindig csak a negatív hullámok" 😊Nyerünk 20-16-ra! Go Niners..
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
ki mit tippel vasárnapra?

én 20 - 13-as vereséget.. irány a jó draft pozicíó
Josszi
eleg hizelgo rank nezve a tipped, szerintem 27-6 lesz a vege
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 332
ki mit tippel vasárnapra?

én 20 - 13-as vereséget.. irány a jó draft pozicíó

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Devey mennyire szánalmas még a számok szerint is.. Rejtély, komolyan fogalmam sincs, mit látnak benne, vagy kit szopott le, hogy ennyit nyomják, de tényleg csak azt tudom elképzelni, hogy ez is annak a csodás tervnek a része, hogy Tomsula-Kaep vigye el a balhét, másnak nem lenne értelme. Ennek sincs, de így legalább Kaep talán egy olyan csapathoz kerülhet, aki az erősségeire épít.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
doka San Francisco 49ers 111
érdekesek a statisztikák
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 332
FB


Guards


RB


Tackles


TE


WR


Martin meg a 33.a centerek között...

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
doka San Francisco 49ers 111
jöhet az offense is 😊
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 332
itt az "új" madden értékes pff rating, sajnos a régi premium stat-ot előfizumat törölték 😕
egyelőre felrakom a defenset, ha valakit érdekel majd jön az offense is...

DL


OLB


ILB


CB


Safeties


tipp: klikk a pici képekre... 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
#49ers bits via @PFF_Jeff : @BigTill66 has allowed just 2 QB pressures in 100 pass snaps
 twitter.com/MBachCSN

akkor mi a bánatért nem ő játszik. Istenem ezt a stábot..
petey
mert Devey mentálisan kevesebbet hibázik... 😀
omg bullshit generátor á lá Chryst
na takaroggy.....

 www.ninersnation.com/2015/11/19/9766034/geep-chryst-transcript-jordan-devey-mental-mistakes-shaun-draughn-blaine-gabbert
Josszi
Én csak egy részét idézném:
"What has Devey done to, what areas have you been impressed with him?

"That's a good question."

Igen, szerintem is kibaszott jó kérdés. Már előre kezd elmenni a kedvem a seattle-i meccstől, nem akarom ezt a bohócot még egyszer meglátni a pályán.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 332
#49ers bits via @PFF_Jeff : @BigTill66 has allowed just 2 QB pressures in 100 pass snaps
 twitter.com/MBachCSN

akkor mi a bánatért nem ő játszik. Istenem ezt a stábot..
petey
mert Devey mentálisan kevesebbet hibázik... 😀
omg bullshit generátor á lá Chryst
na takaroggy.....

 www.ninersnation.com/2015/11/19/9766034/geep-chryst-transcript-jordan-devey-mental-mistakes-shaun-draughn-blaine-gabbert

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 332
#49ers bits via @PFF_Jeff : @BigTill66 has allowed just 2 QB pressures in 100 pass snaps
 twitter.com/MBachCSN

akkor mi a bánatért nem ő játszik. Istenem ezt a stábot..
petey


jah.. lásd kép

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 332
#49ers bits via @PFF_Jeff : @BigTill66 has allowed just 2 QB pressures in 100 pass snaps
 twitter.com/MBachCSN

akkor mi a bánatért nem ő játszik. Istenem ezt a stábot..
petey
Akkor nem lenne kaep jo bunbak, az meg mire lenne jo?
dankodavid
Ott a pont

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
#49ers bits via @PFF_Jeff : @BigTill66 has allowed just 2 QB pressures in 100 pass snaps
 twitter.com/MBachCSN

akkor mi a bánatért nem ő játszik. Istenem ezt a stábot..
petey
Akkor nem lenne kaep jo bunbak, az meg mire lenne jo?

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
#49ers bits via @PFF_Jeff : @BigTill66 has allowed just 2 QB pressures in 100 pass snaps
 twitter.com/MBachCSN

akkor mi a bánatért nem ő játszik. Istenem ezt a stábot..

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 332
LOL

 m.sfgate.com/49ers/article/Charles-Charles-49ers-CB-shortage-inspired-6641236.php

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Tomsula nyilatkozott Tank jövőbeni szerepéről:
“Looking to get him playing on edges more – some outside edge, whether you want to call it D-end, where he plays out on the edge, where he’s rushing and playing the game from the outside,”
Ennek érdekében le is fogyott 280 font körüli súlyra. Ebben a szerepkörben volt sikeres az egyetemi évei alatt. Igazából nagyot nem kockáztatunk vele, mert a mostani pozíciója nem igazán fekszik neki. Akár jól is elsülhet.
Hyde tegnap sem edzett, nagy valószínűséggel kihagyja a hétvégi mérkőzést. Várhatóan Gabbert, Draughn, Cadet, Gaskins backfield lesz ebből.
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Kilgore edzésben, lehetséges, hogy a Cards ellen visszatér. aztán meglátjuk hogy muzsikál a fal, Tiller-Brown párossal?

még ha nyerünk is pár meccset, nyilvánvaló, hogy ide képzett HC kell. sajnos egy pozíciós edző nem fogja megváltani a világot..
petey
Nem vagyok benne biztos, hogy új stábot hoznak az év végén. Sajnos.
Kilgore nagyon kell vissza, bár biztos kell egy kis idő, hogy visszarázódjon. MM-t pedig guardként fogjuk számításba venni. Boonenak lejár a szerződése, szerintem nem fogjuk megfizetni és menni fog.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
Kilgore edzésben, lehetséges, hogy a Cards ellen visszatér. aztán meglátjuk hogy muzsikál a fal, Tiller-Brown párossal?

még ha nyerünk is pár meccset, nyilvánvaló, hogy ide képzett HC kell. sajnos egy pozíciós edző nem fogja megváltani a világot..

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Gabbert kezd a Seahawks ellen.
Coolearie
Egyáltalán nem bánom, itt egy kemény falat, lehet bizonyítani. A kérdés, hogy mit akar a kedves nagyvezírünk, 1/1es draft pozíciót (amiért óriási a verseny a Baltimore és a Cleveland között, bár utóbbival játszunk és akár jól meg is verethetjük magunkat, kiütve őket a versenyből 😀 ) vagy keresik a "jövő" csapatát, és lehetőséget adnak a fiataloknak és a tehetségesebbeknek is. Személy szerint egyébként nekem mindegy ki a kezdő qb, ki a headcoach amíg nyerünk. Sajnos eddig el kell ismerni még mindig jobb volt Haribóval szenvedni mint ezekkel.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Gabbert kezd a Seahawks ellen.
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Acker várhatóan egészséges lesz a Sehawks meccsre. Kíváncsi vagyok, hogy mennyi lehetőséget fog kapni Cro és D.Johnson.