San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
ezért lenne jó ha visszajönne AD, mert imádom a nagypofájú mofo-t 😀
 www.csnbayarea.com/49ers/davis-crabtree-complained-about-qb-throws-49ers-huddle

most épp Crabtree-t oltja

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
 bleacherreport.com/articles/2588661-insider-buzz-patrick-willis-considering-return-to-49ers-for-2016-season?utm_source=facebook.com
Coolearie
Hetek ota posztolgatja instan ahogy edz 😉
Josszi
Mondjuk Willis + Davis visszatérése nem kicsit lenne örömteli. Másrészt, ha új stáb lesz, az mindkettejük kihagyásával kapcsolatban érdekes kérdéseket vet fel, de én tuti, hogy leszarnám. Csak jöjjenek.
dankodavid
Hát..Végül is sokáig nem tartott..Már meg is kaptuk egy 30 perce a választ, elég egyértelműen kijelentette hoyg amit egyszer elhatározott azt ő nem fogja megváltoztatni. Szóval nem lesz semmi Willis itt már..
Coolearie
hátha mondja neki az Úr... kellj fel és játsz 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
 bleacherreport.com/articles/2588661-insider-buzz-patrick-willis-considering-return-to-49ers-for-2016-season?utm_source=facebook.com
Coolearie
Hetek ota posztolgatja instan ahogy edz 😉
Josszi
Mondjuk Willis + Davis visszatérése nem kicsit lenne örömteli. Másrészt, ha új stáb lesz, az mindkettejük kihagyásával kapcsolatban érdekes kérdéseket vet fel, de én tuti, hogy leszarnám. Csak jöjjenek.
dankodavid
Hát..Végül is sokáig nem tartott..Már meg is kaptuk egy 30 perce a választ, elég egyértelműen kijelentette hoyg amit egyszer elhatározott azt ő nem fogja megváltoztatni. Szóval nem lesz semmi Willis itt már..
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
 bleacherreport.com/articles/2588661-insider-buzz-patrick-willis-considering-return-to-49ers-for-2016-season?utm_source=facebook.com
Coolearie
Hetek ota posztolgatja instan ahogy edz 😉
Josszi
Mondjuk Willis + Davis visszatérése nem kicsit lenne örömteli. Másrészt, ha új stáb lesz, az mindkettejük kihagyásával kapcsolatban érdekes kérdéseket vet fel, de én tuti, hogy leszarnám. Csak jöjjenek.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
 bleacherreport.com/articles/2588661-insider-buzz-patrick-willis-considering-return-to-49ers-for-2016-season?utm_source=facebook.com
Coolearie
Hetek ota posztolgatja instan ahogy edz 😉

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
 bleacherreport.com/articles/2588661-insider-buzz-patrick-willis-considering-return-to-49ers-for-2016-season?utm_source=facebook.com

Szerkesztette: Coolearie
több mint 8 éve
Harlequin San Francisco 49ers 329
Üdv 49ers drukkerek. Van egy eladó 49ers dzsekim M méretben. Akit esetleg érdekel jelentkezzen, mellékelem a linket. Amennyiben gond, hogy ideírtam nyugodtan töröljétek a hozzászólást. Sziasztok.

 www.jofogas.hu/szabolcs_szatmar_bereg/Chalk_Line_San_Francisco_49ers_NFL_dzseki__M_meret_38010649.htm?ma=1
cosmas
M-es méret???
Férfiakra nincs???😊
XXL????
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Devey 9 snapet kapott, remélem most már túl lép rajta a szakmai stáb. Érdekes még, hogy Tank nem kapott egy snapet sem. Nevelési célzat?
SFGaben
itt a szokásos bullshit válasz..
 www.ninersnation.com/2015/11/10/9703012/jim-tomsula-tank-carradine-49ers-defensive-line
Josszi
Nesze semmi fogd meg jól!
SFGaben
kb az összes nyilatkozata ilyen, hiába hálás alkalmazott nem fikázza a vezetést 😀
Josszi
Azt olvastam, hogy Tank kicsit sémaidegen. Súlyban valahol félúton van a 3-4 DE és OLB között, drafton is inkább OLB-ként számoltak vele, Baalke viszont Ray McD utódját látta benne. Collegeban edge rusher volt, most megpróbáljuk őt "re-bootolni".
SFGaben
gyorsan bootol mint anno a win95 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Devey 9 snapet kapott, remélem most már túl lép rajta a szakmai stáb. Érdekes még, hogy Tank nem kapott egy snapet sem. Nevelési célzat?
SFGaben
itt a szokásos bullshit válasz..
 www.ninersnation.com/2015/11/10/9703012/jim-tomsula-tank-carradine-49ers-defensive-line
Josszi
Nesze semmi fogd meg jól!
SFGaben
kb az összes nyilatkozata ilyen, hiába hálás alkalmazott nem fikázza a vezetést 😀
Josszi
Azt olvastam, hogy Tank kicsit sémaidegen. Súlyban valahol félúton van a 3-4 DE és OLB között, drafton is inkább OLB-ként számoltak vele, Baalke viszont Ray McD utódját látta benne. Collegeban edge rusher volt, most megpróbáljuk őt "re-bootolni".
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Devey 9 snapet kapott, remélem most már túl lép rajta a szakmai stáb. Érdekes még, hogy Tank nem kapott egy snapet sem. Nevelési célzat?
SFGaben
itt a szokásos bullshit válasz..
 www.ninersnation.com/2015/11/10/9703012/jim-tomsula-tank-carradine-49ers-defensive-line
Josszi
Nesze semmi fogd meg jól!
SFGaben
kb az összes nyilatkozata ilyen, hiába hálás alkalmazott nem fikázza a vezetést 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
"Harbaugh appears to be suggesting the 49ers coaching staff was to blame for failing to teach Kaepernick to make that audible."
Harbaughnak abszolut igaza van, ez az edzői stáb azt az egy dolgot ölte ki ebből a srácból ami jó. Igenis ösztönösen tudott váratlan dolgokat húzni, option playeket játszani, és ehhez szabad utat kapott. (bár Roman O# vége is más volt, de ott már tudtuk, hogy Harbaugh era finish). A mostani rendszerben kőbe vésett előre lefektett playhívás, attól eltérni tilos. A szabad elkapóhoz passz, alap, itt Harbaughtól a " faild to teach" nem szó szerinti tanítás (az megvolt high schoolban), hanem engedélyezés. Konzekvens szar O# play hívások, de attól nem tágítunk jelige.

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Devey 9 snapet kapott, remélem most már túl lép rajta a szakmai stáb. Érdekes még, hogy Tank nem kapott egy snapet sem. Nevelési célzat?
SFGaben
itt a szokásos bullshit válasz..
 www.ninersnation.com/2015/11/10/9703012/jim-tomsula-tank-carradine-49ers-defensive-line
Josszi
Nesze semmi fogd meg jól!

Szerkesztette: SFGaben
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Devey 9 snapet kapott, remélem most már túl lép rajta a szakmai stáb. Érdekes még, hogy Tank nem kapott egy snapet sem. Nevelési célzat?
SFGaben
itt a szokásos bullshit válasz..
 www.ninersnation.com/2015/11/10/9703012/jim-tomsula-tank-carradine-49ers-defensive-line

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
viszont úgy néz ki végre játszik többet Tiller, Brown és nem voltak szarok. Kilgore is edzésbe áll jövő héten, és ha visszatérne AD az már egy minőségi fal lenne.
Armstead is egyre jobb, és talán találtunk 1-2 ígéretes cornert
petey
Tiller 49 snapet volt bent, Devey 10-et és milyen érdekes a sikeres futásaink nagy része a RG pozíció helyén ment.. ez mutatja a jövőt remélem, Martin szegény szenvedett ahogy mindig is, várjuk már Kilgoret vissza jó lenne ha a seahawks ellen már ő lenne fent... amúgy Boone is kitett magáért.
Brown eddig 9 snapet kapott összesen.. róla még nem mondanék véleményt 😀

Szerkesztette: Josszi

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
hát a Seattle meccsen kiderül merre tovább szerintem. ha Napocska hoz egy stabil, jó teljesítményt, akár L vagy W, akkor szerintem megvan a következő kezdő QB-nk, és mögé lehet hozni pallérozódni egy zőld QB-t, az első körben.
ha meg kikapunk tökmindegy 😀 Win/Win

de hogy ki lesz az edző, hát tartok tőle marad JimmyT és Tsai.
viszont úgy néz ki végre játszik többet Tiller, Brown és nem voltak szarok. Kilgore is edzésbe áll jövő héten, és ha visszatérne AD az már egy minőségi fal lenne.
Armstead is egyre jobb, és talán találtunk 1-2 ígéretes cornert
petey
Nem tudom mi lenne a terve Jimmy T-vel a managmentnek, ha maradna még egy idényt? Mert nagy előrelépést tőle nem várhatunk szerintem. Lehet, hogy lesz +1-2 W, de ennél többet nem látok benne. Azt tudom elképzelni, hogy valakire várunk vagy nem sikerül olyan stábot hozni, aki valóban előrelépés lenne. Tomsula mindig B terv.
AD twitter oldalán megerősítette, hogy vissza fog térni jövőre.
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 954 — no es importante
Azért ez már tényleg cigány munka az exkócstól:
 bleacherreport.com/articles/2587699-jim-harbaugh-makes-subtle-criticism-about-49ers-coaching-staff

És a legviccesebb az az, hogy ez egy tökéletes öngól, mivel ő fedezte fel Colinkát, ő tanítgatta, ő pallérozta és most ő ostorozza. Komolyan ez az ember, teljesen kiábrándultam tőle, olyan mint egy veszett kutya.
Csiriba
hát sztem inkább a vezetést ostorozza, hogy nem tanítják rendesen Kapet..
petey
Tehát akkor aki "felfedezte" a játékost és az edzője volt, annak nem kellett volna az alapokra megtanítania mint például az üres emberhez való passzolás? Neki is kötelessége lett volna az alapokat megtanítania, és ezért most ne ostorozza a mostani vezetést. Sok mindenről tehetnek, de erről speciel nem. Nem védem a mostani vezetést, mert hagyták idáig süllyedni a csapatunkat.
Csiriba
Harbaugh itt azt kritizálta, hogy a jelenlegi edzői stáb semmi teret nem hagy Kaepnek, amennyiben egyszer futójátékot hívtak, akkor is futás lesz, ha az egyik elkapó mérföldes körzetében sincs senki. A pre snap read a QB, az audible az edzők felelőssége, ha így érthető.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Azért ez már tényleg cigány munka az exkócstól:
 bleacherreport.com/articles/2587699-jim-harbaugh-makes-subtle-criticism-about-49ers-coaching-staff

És a legviccesebb az az, hogy ez egy tökéletes öngól, mivel ő fedezte fel Colinkát, ő tanítgatta, ő pallérozta és most ő ostorozza. Komolyan ez az ember, teljesen kiábrándultam tőle, olyan mint egy veszett kutya.
Csiriba
hát sztem inkább a vezetést ostorozza, hogy nem tanítják rendesen Kapet..
petey
Tehát akkor aki "felfedezte" a játékost és az edzője volt, annak nem kellett volna az alapokra megtanítania mint például az üres emberhez való passzolás? Neki is kötelessége lett volna az alapokat megtanítania, és ezért most ne ostorozza a mostani vezetést. Sok mindenről tehetnek, de erről speciel nem. Nem védem a mostani vezetést, mert hagyták idáig süllyedni a csapatunkat.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
hát a Seattle meccsen kiderül merre tovább szerintem. ha Napocska hoz egy stabil, jó teljesítményt, akár L vagy W, akkor szerintem megvan a következő kezdő QB-nk, és mögé lehet hozni pallérozódni egy zőld QB-t, az első körben.
ha meg kikapunk tökmindegy 😀 Win/Win

de hogy ki lesz az edző, hát tartok tőle marad JimmyT és Tsai.
viszont úgy néz ki végre játszik többet Tiller, Brown és nem voltak szarok. Kilgore is edzésbe áll jövő héten, és ha visszatérne AD az már egy minőségi fal lenne.
Armstead is egyre jobb, és talán találtunk 1-2 ígéretes cornert

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
Azért ez már tényleg cigány munka az exkócstól:
 bleacherreport.com/articles/2587699-jim-harbaugh-makes-subtle-criticism-about-49ers-coaching-staff

És a legviccesebb az az, hogy ez egy tökéletes öngól, mivel ő fedezte fel Colinkát, ő tanítgatta, ő pallérozta és most ő ostorozza. Komolyan ez az ember, teljesen kiábrándultam tőle, olyan mint egy veszett kutya.
Csiriba
hát sztem inkább a vezetést ostorozza, hogy nem tanítják rendesen Kapet..

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Azért ez már tényleg cigány munka az exkócstól:
 bleacherreport.com/articles/2587699-jim-harbaugh-makes-subtle-criticism-about-49ers-coaching-staff

És a legviccesebb az az, hogy ez egy tökéletes öngól, mivel ő fedezte fel Colinkát, ő tanítgatta, ő pallérozta és most ő ostorozza. Komolyan ez az ember, teljesen kiábrándultam tőle, olyan mint egy veszett kutya.
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
RB Travaris Cadet is signing with the 49ers, source said. He had 3 teams of interest...noteworthy with Patriots having a RB spot open.
Béczkó
Pierre Thomast meg szélnek eresztettük 1 meccs után
SFGaben
sok nyomot nem hagyott maga után
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
RB Travaris Cadet is signing with the 49ers, source said. He had 3 teams of interest...noteworthy with Patriots having a RB spot open.
Béczkó
Pierre Thomast meg szélnek eresztettük 1 meccs után
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
RB Travaris Cadet is signing with the 49ers, source said. He had 3 teams of interest...noteworthy with Patriots having a RB spot open.
Béczkó
De mért ilyeneket hozunk ide? Van nekünk egy fasza practice squadunk. Mért nem lehetne abból hozni a sajátjainkat?..
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
RB Travaris Cadet is signing with the 49ers, source said. He had 3 teams of interest...noteworthy with Patriots having a RB spot open.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
 espn.go.com/nfl/story/_/id/14093616/blaine-gabbert-gets-start-again-san-francisco-49ers-colin-kaepernick