San Francisco 49ers
59 feliratkozó
több mint 10 éve
Na Chip és Kaep akivel jól el tudja adni végre a zone readet. Ha mákotok van, akkor azt fogjuk látni, amit nálunk 2013-ban.Azért vicces végig olvasni, hogy milyen pozitívak a tőlünk most átírók Kelly-vel kapcsolatban 😊
Reméljük Kelly fókuszál az edzősködésre, és eredményes/látványos lesz. Nekem az alapelképzelése, miszerint hullaegyszerű playeket pengeélesen végrehajtva kurvagyorsan végigküldjük a pályán az O-t, nagyon tetszik, szóval kaptok innen is szurkolást majd 😊
Ne feledjétek milyen egyszerű az NFL, és Kelly terve ennek megfelelő:
Riley Cooper: "What's the plan?"
Chip Kelly: "Fuckin score points. Whats you plan?"
www.youtube.com/watch?v=QTiFRa70m48
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Akkor a drafton Treadwellt szeretném kérni!
több mint 10 éve
Kevin O'Connell-t nem tartotta meg Hue a Browns-nál, őt pl. nagyon szeretném itt látni ha még nem is OC-ként, hanem mondjuk QB coachként
Szerkesztette: r.baggio

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Csipás Kelly mellé jöhetne Csámpás Rozi és a Piócásember!
több mint 10 éve
Nem hiszem, tartok tőle nálunk "ráerőltették". De kíváncsi leszek a stábra. Azért remélem Fippet meghagyja nekünk viszont esélyes hogy esetleg Azzinarot hozza.
több mint 10 éve
nyilván, csak könyörgöm nehogy idehozza Shurmurt OC-nek...xDNiners drukker lettél?😛
twitter.com/TorreySmithWR/status/687706500760866816
baggio
Coolearie

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
xDNiners drukker lettél?😛
twitter.com/TorreySmithWR/status/687706500760866816
baggio
több mint 10 éve
Mindenesetre kíváncsi vagyok, megkapta a neki való QB-t Kaep személyében.
több mint 10 éve
Kaep utolsó esélye ha számolnak vele... Ő lesz Mariota 2.0?
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
mármint miután? nem drop-ot akartál írni? :pxDCsak nehogy eszébe jusson megpörgetni a labdát egy elkapás után, mert egyből a padon találja magát!
twitter.com/TorreySmithWR/status/687706500760866816
baggio
mustaine

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
xDCsak nehogy eszébe jusson megpörgetni a labdát egy elkapás után, mert egyből a padon találja magát!
twitter.com/TorreySmithWR/status/687706500760866816
baggio
több mint 10 éve
xDtwitter.com/TorreySmithWR/status/687706500760866816

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Ennél már csak annak tudnék jobban örülni ha láthatnám újra a Willis-Bowman párost😉
több mint 10 éve
Én boldog lettem a hírtől.Annak ellenére, hogy voltak megkérdőjelezhető lépései, vagy, hogy idén már messze nem tűnt annyira zseniálisnak, fülig ér a szám. Kaep is kap még egy esélyt és Tomsuláéknál szarabb nem lehet. Kíváncsi vagyok, ki lesz a két koordinátor.
Remélem a csapat is.
Coolearie
Pulvis et umbra sumus.
több mint 10 éve
Most már még jobban rajtatok tartom a fél szemem!
több mint 10 éve
Ja ha már mindegy akkor Bowman-ért cserébe odaadjuk Grigsont. Remekül tud ellőni első köröket Richardsonokra 😀Nagyon remélem, hogy Kelly nem barmol szét titeket. Sok sikertEzt? Ennél jobban?😀
szampi#33
dankodavid
több mint 10 éve
Pont ezt akartam írni. Itt nincs mit szétbarmolni. Hajrá Csip ! : DNagyon remélem, hogy Kelly nem barmol szét titeket. Sok sikertEzt? Ennél jobban?😀
szampi#33
dankodavid

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
Nagyon remélem, hogy Kelly nem barmol szét titeket. Sok sikertEzt? Ennél jobban?😀
szampi#33
Pulvis et umbra sumus.
több mint 10 éve
Jó lesz ez. Kopernikusz is marad sztem. : )

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
Ahogy Sterling Archer szinkronhangja mondaná: nem tudom, lehetséges-e ekkora erekcióval gépelni.
Szerkesztette: dankodavid
Pulvis et umbra sumus.
több mint 10 éve
Nem tudom sikeres lesz-e nálatok,de az érzelmi hullámvasút Kellyvel garantált 😊 hajráaz volt eddig is....
picksix
több mint 10 éve
Nem tudom sikeres lesz-e nálatok,de az érzelmi hullámvasút Kellyvel garantált 😊 hajrá
easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 10 éve
Akkor Kaep marad és most lesz olyan HC/OC aki tud rá playeket építeni. Kíváncsi leszek mi sül ki ebből. Felemásak az érzéseim. Ez vagy nagyon bejön vagy oltári bukta lesz!Tomsulánál nagyobb bukta nem lehet 8)
Alabama Niners

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal