San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Nem összehasonlítható a high schoolban és az egyetemen tapasztalt nyomás az NFL-hez képest, főleg úgy, hogyha te vagy a liga egyik legjobb játékosa. Jómód ide vagy oda, ez nem csak a gettóból érkezők súlyos gondja, amit én nem Smith-re mondtam, hanem általánosságra, mivel rengeteg NFL-játékost lehetne sorolni példaként ilyen múlttal.

Az pedig már teljesen más tészta, hogy véleményem szerint a csapatok sem tesznek meg mindent azért, hogy a problémákat megelőzzék, illetve a 49ersnél egy ilyen offseason után az FO-ban valami nagyon nincsen rendben, és ezt a játékosok is érzik. Nyilván itt sem Smith-ről van szó, miután ő már jó ideje meghülyült.Stez
pont arról lehetett olvasni, hogy Baalke mennyire a szárnyai alá vette Aldont, nem véletlen hogy ezt a sok szarságot megúszta, és nem rakták ki egyből. itt viszont már nem volt pardon.
az más kérdés hogy Aldon erősen visszaélt ezzel szerintem, azt gondolva hogy ezt is a szőnyeg alá lehet rúgni. hát nem, itt már átment azon a bizonyos határon és rájöttek hogy itt bizony komoly gondok vannak. és itt maga az alkoholizmus ami tönkrevágta az életét. nem a stressz meg a nyomás. ez pénzzel párosulva végzetes lett a számára.
remélem egyenesbe jön.

ami a FO-t illeti, én nem látok benne semmi különöset. oké, sokan elmentek, de Harbaugh-hoz kötni mindet elég meredek.
Jim szinte sehol nem töltött hosszabb időt, vajon miért? leszámítva hogy összerántotta a csapatot, itt volt az elmúlt években a legtöbb letartóztatás. gondolom ez is betette a kiskaput a végén, meg az hogy a nyilvánvaló küszködések ellen nem tett semmit, nem játszatta a fiatal játékosokat, egy öreg rosterünk volt, és persze állandóan ekézte a tulajt, fafejű volt.
tudom hogy itt nagy a Harbaugh imádat, én is kedveltem, de én most abszolút a FO pártján állok.
kezdjék a tisztogatást, legyen rend, legyen egy morálisan jó öltöző, legyen fiatalítás, és legyen kreatív 9ers futball.
kik mentek el?
- Willis, Borland, AD egészségügyi okok. egyik sem hülye, tudják hogy itt többről van szó, minthogy örök életében hendikeppes legyen, vagy egy zöldség szintjén vegetáljon.
- Crabtree, Gore biznisz. Crabtree sosem lett nr1 WR, és értelemszerűen Torrey Smith upgrade. Gore pedig korban odaért hogy van mögötte 3 fiatal back.
- Cowboy, életkor, azt hiszem nem kell magyarázni
- Iupati pénz
- Culliver pénz/illetve van 2 fiatal akik szintén ígéretesek(Acker/Reaser,Dontae J)
- Többiek pedig értelemszerű cap casualties

szóval mi nincs rendben a FO-val?

Szóval szerintem ez az ég leszakad mert Jimbo elment, erős túlzás. felkészül Jimmy T 😊

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem összehasonlítható a high schoolban és az egyetemen tapasztalt nyomás az NFL-hez képest, főleg úgy, hogyha te vagy a liga egyik legjobb játékosa. Jómód ide vagy oda, ez nem csak a gettóból érkezők súlyos gondja, amit én nem Smith-re mondtam, hanem általánosságra, mivel rengeteg NFL-játékost lehetne sorolni példaként ilyen múlttal.

Az pedig már teljesen más tészta, hogy véleményem szerint a csapatok sem tesznek meg mindent azért, hogy a problémákat megelőzzék, illetve a 49ersnél egy ilyen offseason után az FO-ban valami nagyon nincsen rendben, és ezt a játékosok is érzik. Nyilván itt sem Smith-ről van szó, miután ő már jó ideje meghülyült.

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Azért nem a semmiből lett Aldon Smith milliomos és sztár, a középiskolában már népszerű játékos volt, pláne Missouri államban, amit az egyetemi évek alatt se hagyott el, a Tigers-nél pedig mindenki megismerte a nevét (az meg nyilvánvaló, hogy ez milyen kiváltságokkal jár az USA-ban). Arról nem is beszélve, hogy apja értelmiségi, Aldon nem is a gettóban nőtt fel és nem is volt soha rossz tanuló.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, Aldon egy hatalmas faszkalap, de addig mindenkinek kurva nagy a pofája meg kurva okos, amíg nem érzi a saját bőrén azt a hatalmas nyomást, ami az NFL-lel és a sztársággal jár. Ráadásul mindezt 20-21 évesen. Amerikában pedig végképp nehezebben kezelik ezt baromi sokan, miután a játékosok fele a gettóból és a szegénységből jön, életében nem látott 100 dollárost, aztán pedig a semmiből milliomos lesz, és hirtelen ő lesz a világ közepe, a fél ország meg a seggében lesz, szarni sem tud majd nyugodtan.

Aki ezt nem tudja megfelelően kezelni, a piához és a drogokhoz nyúl. Az sem megoldás, hogy mindegyik csapatnak van pszichiátere stb., a játékosok többsége szégyelli bevallani a problémáját, és nem is fog őszintén beszélni egy ilyen embernek. Ha én lennék a tulaja a franchise-nak, vagy én lennék a HC, akkor a problémás egyénekkel napi szinten foglalkoznék, és igenis felfogadnék egy külön stábot, aki segíti a srácot, mert százból tíz okul a saját butaságából, és vesz vissza.

Gordon, Aldon, és társai mind kibaszott buta emberek, de meggyőződésem, hogy emellett nem is kapják meg azt a segítséget, amire szükségük lenne.

És az NFL sem különbözik a többitől, aki nem elég céltudatos, azt pikk-pakk bedarálja.

Teszem hozzá, az egész, ami a 49ersnél folyik, nem lehet véletlen. Amióta kiderült, hogy Harbaugh távozik, minden a feje tetejére állt. Ez már túlságosan is sok véletlen.

több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

nyilván van pár mellékszereplő is, de akkor is elég veretes a távozók névsora 😮

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Es ha most pialt be elosszor az offseasonban? Hagyjuk mar ezt a mi folyik gyongyoson(friscoban) hiszteriat pls..Josszi
Ja. Éppen a TC kellős közepén. Na neee.... Ezért döbbentett le a dolog. Ha PED-en kapják, értem. De, hogy hajnalban tök részegen balhézik, amikor másnap edzése lesz? Ráadásul úgy, hogy volt már egy csomó ügye, ami még mindig ott lóg a feje fölött. És ugye a csapat is éppen 1-2 napja jelentette be, hogy gondolkoznak a hosszabbításon. Ami az ő szintjén tízmilliókat jelenthet, azonnal, zsebbe (csak aláírási pénzként). Dollárban.

Minden "normális" ember ilyenkor meghúzza magát, mint a kisangyal. Még azok a klasszikus "rossz fiúk" is, akik amúgy nehezen ülnek a seggükön. Ilyen szintű hülyeség elkövetéséhez vagy teljesen totálisan agyhalott hülyének kell lennie az illetőnek, vagy súlyos szenvedélybetegnek. 😕peterk2005
Nem ertetted a lenyeget ha valaki szenvedelybeteg akar igy h alkalmilag engedi el a gyeplot de akkor nagyon akkor nem "normalis" emberkent viselkedik es eppen nem az jut eszebe h jaj bajba kerulhetek es oda a sok millio.. amugy a hajnali tokreszeg balhezas este haromnegyed9kor tortent meghuzta azt az autot majd amikor kiszalt az ajtot is racsapta aztan elhagyta a helyszint, de visszatert kesobb, egyuttmukodott a rendorokkel stb stb... ne legyunk mar kiralyi tv hirado. Az utolso dobasa volt nalunk, tudta de ott es akkor amikor a poharhoz nyult nem ez volt a szandeka gondolom h kirugatja magat.Josszi
és ezek után amikor elbeszélgettek vele a csapatnál Jed és a vezetőség, kifejtette, hogy ő egyáltalán nem volt hibás, és nem is felelős a történtekért. Ezek után azonnal kivágták. Nem értem, hogy az ő múltjával miért nem tanulta meg, mint minden más alkoholista, hogy ha elbasszuk részegen, akkor a szőnyeg/laminált padló szintje alatt kúszunk be a főnök irodájába és a szomszéd macskájáért is vállaljuk a felelősséget, csak hogy megbocsássanak. De ő eladta a ki vagyok mi vagyok figurát. Hát nem jött be. Mint játékos kár érte, mint ember nem.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Es ha most pialt be elosszor az offseasonban? Hagyjuk mar ezt a mi folyik gyongyoson(friscoban) hiszteriat pls..Josszi
Ja. Éppen a TC kellős közepén. Na neee.... Ezért döbbentett le a dolog. Ha PED-en kapják, értem. De, hogy hajnalban tök részegen balhézik, amikor másnap edzése lesz? Ráadásul úgy, hogy volt már egy csomó ügye, ami még mindig ott lóg a feje fölött. És ugye a csapat is éppen 1-2 napja jelentette be, hogy gondolkoznak a hosszabbításon. Ami az ő szintjén tízmilliókat jelenthet, azonnal, zsebbe (csak aláírási pénzként). Dollárban.

Minden "normális" ember ilyenkor meghúzza magát, mint a kisangyal. Még azok a klasszikus "rossz fiúk" is, akik amúgy nehezen ülnek a seggükön. Ilyen szintű hülyeség elkövetéséhez vagy teljesen totálisan agyhalott hülyének kell lennie az illetőnek, vagy súlyos szenvedélybetegnek. 😕peterk2005
Nem ertetted a lenyeget ha valaki szenvedelybeteg akar igy h alkalmilag engedi el a gyeplot de akkor nagyon akkor nem "normalis" emberkent viselkedik es eppen nem az jut eszebe h jaj bajba kerulhetek es oda a sok millio.. amugy a hajnali tokreszeg balhezas este haromnegyed9kor tortent meghuzta azt az autot majd amikor kiszalt az ajtot is racsapta aztan elhagyta a helyszint, de visszatert kesobb, egyuttmukodott a rendorokkel stb stb... ne legyunk mar kiralyi tv hirado. Az utolso dobasa volt nalunk, tudta de ott es akkor amikor a poharhoz nyult nem ez volt a szandeka gondolom h kirugatja magat.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Es ha most pialt be elosszor az offseasonban? Hagyjuk mar ezt a mi folyik gyongyoson(friscoban) hiszteriat pls..Josszi
Ja. Éppen a TC kellős közepén. Na neee.... Ezért döbbentett le a dolog. Ha PED-en kapják, értem. De, hogy hajnalban tök részegen balhézik, amikor másnap edzése lesz? Ráadásul úgy, hogy volt már egy csomó ügye, ami még mindig ott lóg a feje fölött. És ugye a csapat is éppen 1-2 napja jelentette be, hogy gondolkoznak a hosszabbításon. Ami az ő szintjén tízmilliókat jelenthet, azonnal, zsebbe (csak aláírási pénzként). Dollárban.

Minden "normális" ember ilyenkor meghúzza magát, mint a kisangyal. Még azok a klasszikus "rossz fiúk" is, akik amúgy nehezen ülnek a seggükön. Ilyen szintű hülyeség elkövetéséhez vagy teljesen totálisan agyhalott hülyének kell lennie az illetőnek, vagy súlyos szenvedélybetegnek. 😕peterk2005
ezt mondjuk mi is, teljes retardáltság. illetve sajnos, és nagyon sajnos ez szenvedélybetegség amit nem tudott legyőzni. többször sem, rehab, eltiltás stb...és még így sem. reménykedtünk, de simán egy All-pro/ urambocsá' HoF carrier megy így a lefolyóba, de ami a legsúlyosabb, egy fiatal emberi élet, hacsak nem fordítja meg...

JimTom szavaival tökéletesen egyetértek:
"Usually, we are on the injury report, but I'll get to that in a second. I think you're all aware; the San Francisco 49ers released [LB] Aldon Smith today. It's a sad day. This is a day that doesn't have anything to do with football. Although he won't be playing football for the San Francisco 49ers, he will be supported and helped and he will not have to walk this path alone. That comes from our ownership down. He will not have to walk this path alone. We're not worried about football. It has nothing to do with football. The other thing I would like to say is there are people who, I understand the platform that we are on, I understand where this goes in the news. And what I would like to say is, if one person out there reads this, and you're struggling, get help. Go get it. You're worth it. You're worth it. There's value in every human being. Get the help. You don't have to walk alone. Find it, it's there. And although Aldon will not be playing football here, we will be supporting him. He will not be alone.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Es ha most pialt be elosszor az offseasonban? Hagyjuk mar ezt a mi folyik gyongyoson(friscoban) hiszteriat pls..Josszi
Ja. Éppen a TC kellős közepén. Na neee.... Ezért döbbentett le a dolog. Ha PED-en kapják, értem. De, hogy hajnalban tök részegen balhézik, amikor másnap edzése lesz? Ráadásul úgy, hogy volt már egy csomó ügye, ami még mindig ott lóg a feje fölött. És ugye a csapat is éppen 1-2 napja jelentette be, hogy gondolkoznak a hosszabbításon. Ami az ő szintjén tízmilliókat jelenthet, azonnal, zsebbe (csak aláírási pénzként). Dollárban.

Minden "normális" ember ilyenkor meghúzza magát, mint a kisangyal. Még azok a klasszikus "rossz fiúk" is, akik amúgy nehezen ülnek a seggükön. Ilyen szintű hülyeség elkövetéséhez vagy teljesen totálisan agyhalott hülyének kell lennie az illetőnek, vagy súlyos szenvedélybetegnek. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Az az döbbenet, hogy mindez most történik. Ha a holtidőszakban történik, akkor értem, nem tud mit kezdeni magával, bevonzza a balhét. De már megy a TC, minden nap edzenek, egész nap el vannak foglalva. Elég nagy baj lehet a sráccal, ha így is piál. (Hogy utána még balhézik is, az már "csak" a ráadás.)peterk2005
Alapból mi a fasz van a csapatnál, hogy ez így mehet, mert olyan nincs, hogy az orvosi és edzői stábnak nem tűnik fel, hogy a játékos részeg/másnapos/kialvatlan. Megvannak a jelei, amelyeket egy szakértő azonnal levesz. Nagyon nem okés Friscoban valami.Amadeus91
Te tényleg azt hiszed, hogy az élsportolók (bármely sportágban) nem piálnak, drogoznak? Ne légy már naiv.gordon
Nono, nem erről van szó. Olyan emberekről beszélünk, akik 0-24 orvosi felügyelet vannak, olyan szinten, amit te a magyar eü-ből kiindulva elképzelni nem tudsz. Az a teljesítménycsökkenés, ami az esztelen piálás következtében beállt, azonnal fel kellett volna tűnjön HC-tól lefelé mindenkinek. Ld. Clevelandben azonnal levágták, hogy Janika alkesz, vagy Jaxben Blackmont anno.Amadeus91
Es ha most pialt be elosszor az offseasonban? Hagyjuk mar ezt a mi folyik gyongyoson(friscoban) hiszteriat pls..Josszi
Hanyadik ilyen esete volt? Hogy is volt az eltiltásokkal?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Az az döbbenet, hogy mindez most történik. Ha a holtidőszakban történik, akkor értem, nem tud mit kezdeni magával, bevonzza a balhét. De már megy a TC, minden nap edzenek, egész nap el vannak foglalva. Elég nagy baj lehet a sráccal, ha így is piál. (Hogy utána még balhézik is, az már "csak" a ráadás.)peterk2005
Alapból mi a fasz van a csapatnál, hogy ez így mehet, mert olyan nincs, hogy az orvosi és edzői stábnak nem tűnik fel, hogy a játékos részeg/másnapos/kialvatlan. Megvannak a jelei, amelyeket egy szakértő azonnal levesz. Nagyon nem okés Friscoban valami.Amadeus91
Te tényleg azt hiszed, hogy az élsportolók (bármely sportágban) nem piálnak, drogoznak? Ne légy már naiv.gordon
Nono, nem erről van szó. Olyan emberekről beszélünk, akik 0-24 orvosi felügyelet vannak, olyan szinten, amit te a magyar eü-ből kiindulva elképzelni nem tudsz. Az a teljesítménycsökkenés, ami az esztelen piálás következtében beállt, azonnal fel kellett volna tűnjön HC-tól lefelé mindenkinek. Ld. Clevelandben azonnal levágták, hogy Janika alkesz, vagy Jaxben Blackmont anno.Amadeus91
Es ha most pialt be elosszor az offseasonban? Hagyjuk mar ezt a mi folyik gyongyoson(friscoban) hiszteriat pls..

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Az off dayen ugy erezte csak egy pohar a stresszes het utan, es a feleloseg is porgette a hormonokat. Pech h tobb lett egy poharnal es igy ert veget nalunk a karrierje. Koszonom neki elmeny volt a 2 csucs szezonjaban latni miket muvelt. Nem az elso es utolso tehetseg aki lehuzza magat a sullyesztoben. Kar erte..
A mas csapatoknal mas eseteket idecibalni meg minek?

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Tudják, csak elnézik, nem zárhatsz kalitkába egy huszonéves tesztoszteronnal telepumpált fiatalt.. És az alkalmi piálás nem egyenlő az alkoholizmussal de ez már nagyon OFF.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ld. Clevelandben azonnal levágták, hogy Janika alkesz, vagy Jaxben Blackmont anno.Amadeus91
Utóbbinál mi lehettünk volna sokkal körültekintöbbek is. A Tampánál már a draft előtt is tudták, hogy Blackmon kvázi több időt tölt egy bizonyos kocsmában, mint edzéseken(egy Bucs területi scoutnak pl. az volt a dolga hónapokig, hogy mindennap Alkesz törzshelyén legyen, ellenőrizve vajon aznap Blackmon betér-e egy pár pohár/üveg piára vagy sem. Leginkább az első opció volt igaz...). És ezért le is vették a draft boardjukról. Plusz volt egy DUI a draftja előtt.
De a Jagsnél úgy gondolták, hogy ez utóbbi csak egyszeri botlás, mert az egykori WR edzőnk, Todd Monken, aki az OKSU OCjeként tevékenykedett akkortájt, meggyőzte a mi stábunkat, hogy nem olyan nagy a baj...
Aztán jött a 2. DUI már a draftja után, amikor majdnem életveszélyes mennyiségű piával ült a volán mögé. Onnantól kezdve nem lehetett nem fokozottan figyelni a dologra.
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Az az döbbenet, hogy mindez most történik. Ha a holtidőszakban történik, akkor értem, nem tud mit kezdeni magával, bevonzza a balhét. De már megy a TC, minden nap edzenek, egész nap el vannak foglalva. Elég nagy baj lehet a sráccal, ha így is piál. (Hogy utána még balhézik is, az már "csak" a ráadás.)peterk2005
Alapból mi a fasz van a csapatnál, hogy ez így mehet, mert olyan nincs, hogy az orvosi és edzői stábnak nem tűnik fel, hogy a játékos részeg/másnapos/kialvatlan. Megvannak a jelei, amelyeket egy szakértő azonnal levesz. Nagyon nem okés Friscoban valami.Amadeus91
Te tényleg azt hiszed, hogy az élsportolók (bármely sportágban) nem piálnak, drogoznak? Ne légy már naiv.gordon
Nono, nem erről van szó. Olyan emberekről beszélünk, akik 0-24 orvosi felügyelet vannak, olyan szinten, amit te a magyar eü-ből kiindulva elképzelni nem tudsz. Az a teljesítménycsökkenés, ami az esztelen piálás következtében beállt, azonnal fel kellett volna tűnjön HC-tól lefelé mindenkinek. Ld. Clevelandben azonnal levágták, hogy Janika alkesz, vagy Jaxben Blackmont anno.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Az az döbbenet, hogy mindez most történik. Ha a holtidőszakban történik, akkor értem, nem tud mit kezdeni magával, bevonzza a balhét. De már megy a TC, minden nap edzenek, egész nap el vannak foglalva. Elég nagy baj lehet a sráccal, ha így is piál. (Hogy utána még balhézik is, az már "csak" a ráadás.)peterk2005
Alapból mi a fasz van a csapatnál, hogy ez így mehet, mert olyan nincs, hogy az orvosi és edzői stábnak nem tűnik fel, hogy a játékos részeg/másnapos/kialvatlan. Megvannak a jelei, amelyeket egy szakértő azonnal levesz. Nagyon nem okés Friscoban valami.Amadeus91
Te tényleg azt hiszed, hogy az élsportolók (bármely sportágban) nem piálnak, drogoznak? Ne légy már naiv.
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Az az döbbenet, hogy mindez most történik. Ha a holtidőszakban történik, akkor értem, nem tud mit kezdeni magával, bevonzza a balhét. De már megy a TC, minden nap edzenek, egész nap el vannak foglalva. Elég nagy baj lehet a sráccal, ha így is piál. (Hogy utána még balhézik is, az már "csak" a ráadás.)peterk2005
Alapból mi a fasz van a csapatnál, hogy ez így mehet, mert olyan nincs, hogy az orvosi és edzői stábnak nem tűnik fel, hogy a játékos részeg/másnapos/kialvatlan. Megvannak a jelei, amelyeket egy szakértő azonnal levesz. Nagyon nem okés Friscoban valami.Amadeus91
Még a végén kiderül hogy a Frisco költözik LA-be..
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Az az döbbenet, hogy mindez most történik. Ha a holtidőszakban történik, akkor értem, nem tud mit kezdeni magával, bevonzza a balhét. De már megy a TC, minden nap edzenek, egész nap el vannak foglalva. Elég nagy baj lehet a sráccal, ha így is piál. (Hogy utána még balhézik is, az már "csak" a ráadás.)peterk2005
Alapból mi a fasz van a csapatnál, hogy ez így mehet, mert olyan nincs, hogy az orvosi és edzői stábnak nem tűnik fel, hogy a játékos részeg/másnapos/kialvatlan. Megvannak a jelei, amelyeket egy szakértő azonnal levesz. Nagyon nem okés Friscoban valami.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az az döbbenet, hogy mindez most történik. Ha a holtidőszakban történik, akkor értem, nem tud mit kezdeni magával, bevonzza a balhét. De már megy a TC, minden nap edzenek, egész nap el vannak foglalva. Elég nagy baj lehet a sráccal, ha így is piál. (Hogy utána még balhézik is, az már "csak" a ráadás.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Én mondom, amióta Gabbert betette ide a lábát, a dolgok egyre rosszabbra fordulnak. Nagy hiba volt tradelni Szösziért. Annyi balszerencse ér titeket, hogy még egy Jags szurkoló is megsajnál titeket. Remélem azért Tomsula és Kaep révén lesz pár pozitív meglepetés is a szezon során. Rátok férne egy ilyen brutális offseason után.iktriad
Ha mar egy Jags szurkolo is sajnal minket annal mar tenyleg nincs lejjebb 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Van akinek semmi nem elég. Ez már a sokadik esélye volt.
Amúgy nem tudom miért nem tesz kötelezővé az NFLPA vagy a csapat valami mentorprogramhoz hasonlító akármit. Egyrészt kötelezően a rookieknak, másrészt a balhés játékosoknak.undisputedly
“This organization has tried very hard to help Aldon fight his issues. Although he is no longer a member of this team, our support and concern for him will continue.”

teljesen korrekt ez a csapat részéről, az NFL karrierjének vége, millióktól esett el, de hátha nem lesz belőle börtöntöltelék.kristof
Igen nagyon korrekt volt amit Jimtom mondott, ahogy hozzaall a piahoz balhekhoz, fuggoseg=betegseg segitseg kell.. ne kelljen mar Alldone-nak a jailhouse all americanba nyomnia nemsokara... 😕

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Remélem elviszi a dallas, a Hardy-McClain-Gregory-Aldon-Claiborne védelem igazi köcsög válogatott lenne.Amadeus91
szerintem nem kell azon gondolkodni hogy játszani fog-e valahol idénpetey
Claiborne volt balhéja ??? Ő nem csak legendásan szar tesztet írt a combineon???malkav
Év közben otthagyta a csapatát

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én mondom, amióta Gabbert betette ide a lábát, a dolgok egyre rosszabbra fordulnak. Nagy hiba volt tradelni Szösziért. Annyi balszerencse ér titeket, hogy még egy Jags szurkoló is megsajnál titeket. Remélem azért Tomsula és Kaep révén lesz pár pozitív meglepetés is a szezon során. Rátok férne egy ilyen brutális offseason után.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár


.@JimTrotter_NFL on ESPN just said 49ers released Aldon Smith because he met with Trent Baalke and refused to accept responsibility.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Remélem elviszi a dallas, a Hardy-McClain-Gregory-Aldon-Claiborne védelem igazi köcsög válogatott lenne.Amadeus91
szerintem nem kell azon gondolkodni hogy játszani fog-e valahol idénpetey
Claiborne volt balhéja ??? Ő nem csak legendásan szar tesztet írt a combineon???