San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
nem lehetne, hogy szabad idejében lakhelyelhagyási tilalmat vessenek ki rá??? Csak edzésre mehessen...Alabama Niners
NFL karrier finished - mérget rá

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
nem lehetne, hogy szabad idejében lakhelyelhagyási tilalmat vessenek ki rá??? Csak edzésre mehessen...
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
ez hülye, szó szerint. egyebet nem tudok mondani csak hogy gyök kettő az agya. eddig semmi nem volt vele, sőt azt mondták hogy megjavult talán

ezek után tuti cut

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Aldon Smitht letartóztatták! | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


egyelőre nem néz ki jól az ügye...
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
THE REMIX:

 www.49ers.com/video/videos/The-Remix-Week-1-of-49ers-Training-Camp/9af3f7c6-a003-4f8f-b7d0-5f903059c250
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
 www.ninersnation.com/2015/8/5/9098923/49ers-press-conference-comedy-highlights-jim-tomsula-alex-boone-darnell-dockett-nick-moody

Stand up comedy magasságokban a sajttáj 😀 már csak a dob hiányzik a végére ba dum tsss... 😀

Dockett After talking about Arik Armstead's huge potential, physical upside and humility:
DD: Besides that, I get to go out on rookie night with him and tap his credit card, I'm really going to enjoy that.

Q: With the faster tempo you have to huddle faster, how does that happen?
AB: With your legs.

😕) nyomik

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Roster move: 49ers release CB Chris Cookpetey
Hát oszt mír?Coolearie
sérült volt, sokat nem játszott, spórolunk és van mögötte elég fiatal tehetség(Acker, Reaser, D.J)petey
azt sem értettem miért igazoltuk egyáltalán.Alabama Niners
jók voltak a parái. amúgy ha nem szakítja el a szalagját talán esélye lett volna

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Roster move: 49ers release CB Chris Cookpetey
Hát oszt mír?Coolearie
sérült volt, sokat nem játszott, spórolunk és van mögötte elég fiatal tehetség(Acker, Reaser, D.J)petey
azt sem értettem miért igazoltuk egyáltalán.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Roster move: 49ers release CB Chris Cookpetey
Hát oszt mír?Coolearie
sérült volt, sokat nem játszott, spórolunk és van mögötte elég fiatal tehetség(Acker, Reaser, D.J)

több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Roster move: 49ers release CB Chris Cookpetey
Hát oszt mír?
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Roster move: 49ers release CB Chris Cook

több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Hayne-time! Nagyon szurkolok neki, remélem rostert fog, de ennyi futó mellett elképesztően nehéz lesz. (az a blokkolás, amikor -kikerestem, nem vagyok ennyire jó, remélem, jól😀- Moodyt megfogta, enyhén jól nézett ki.)

 www.facebook.com/SANFRANCISCO49ERS/videos/vb.112852666874/10152918530041875/?type=2&theaterdankodavid
Amikor átront a falon, az is elég jól nézett ki😛
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Biztató 😀

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
na megvolt az első szerkós edzés. az OL feladott egy csomó nyomást és sacket, ez remélem azt jelenti hogy állat lesz a DL, és hogy az OL-t még mindig keresik ki lesz a kezdő, aztán remélhetőleg összeállnak, nincs stabil ember Staley-n kívül.
"The theme so far in training camp is that the quarterbacks simply aren't comfortable behind the 49ers offensive line. Part of that is because the line has been reshuffled more than at any point in the last 10 years. Another factor is that the defensive line and outside linebackers are pretty good." 😊

Moody lépett be ILB-nek Bow mellé és elég rendes edzést rakott össze,
Ian Williams is kemény falat. jó lesz ez a védelem.
szóval az eddigi negatív dolog az OL játék és a sok drop. dehát ezért van a TC.

#49ers DE Tank Carradine made some nice plays during 11 on 11 as he maintained gap integrity while stuffin the run numerous times.

#49ers OLB Eli Harold continues to impress me with his combination of speed to power from the OLB position. He is fundamentally sound.

49ers OLB Aldon Smith gets through the line for a 'would be' sack on QB Colin Kaepernick.

Pass-Protection drill: RB Carlos Hyde vs. LB Desmond Bishop = Bishop wins with spin move to QB.

#49ers DE Darnell Dockett vs. G/C Marcus Martin = Dockett wins with straight bull-rush to QB.

Team Drills: #49ers LT Joe Staley vs. OLB Aldon Smith = Aldon Smith spins off Staley's backside to get to the QB for a sack.

Team Drills: T Trent Brown vs. OLB Eli Harold = Harold wins convincingly with brute force as he bull-rushes Brown (the biggest player on tm)

Team Drills: DE Arik Armstead vs. G/C Marcus Martin = Armstead wins with bull-rush. Martin is not having a good day.

#49ers G/C Marcus Martin and G Brandon Thomas are both getting man-handled down in the trenches with simple bull-rush.

több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Hayne-time! Nagyon szurkolok neki, remélem rostert fog, de ennyi futó mellett elképesztően nehéz lesz. (az a blokkolás, amikor -kikerestem, nem vagyok ennyire jó, remélem, jól😀- Moodyt megfogta, enyhén jól nézett ki.)

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/11188920_10152918531891875_1178029573_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=r-W27DufqnQQ7kNvgF3kLP4&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=AO29IfU-K93RFOKh4uYD00j&oh=00_AYBagRF2v9q9duHPBhe1SNLSaX5etqjjiog7x7ZQzHNfiA&oe=67051805
511.388 Aufrufe · 21.312 Reaktionen | Welcome to football, Jarryd Hayne! #C4M9 | By San Francisco 49ers | Facebook
Welcome to football, Jarryd Hayne! #C4M9

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Martin nem C anyagnak érkezett?Janek
de. bár Kilgore sokkal tapasztaltabb, csak sérült, szerintem övé lenne a poszt, de mivel G-ben karcsúak vagyunk így odarakták

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Martin nem C anyagnak érkezett?

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Staley pihenőt kapott, össze is omlott a fal 😀 lesz itt munka benne rendesen. bár ma felkerül a szerelés a srácokra így már lehet ütni is. így azért más lesz a leányzó fekvése.

Armstead as Carradine(Bazza alert!) is hasított, meg amúgy az egész védelem, Brock INT szokás szerint. bár ez nem meglepő hogy a védelem mindig előrébb jár.

 www.49ers.com/video/videos/49ers-Live-Training-Camp-Day-3-FULL-SHOW/3e918c62-e9ad-4238-893c-2fcda64b4b5a
10:40 mikor megkérdezi a srác Moochot, mit lehet tudni Tomsuláról amit más nem tud: hát ő olasz-magyar 😀

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Na a szep zold gyep feladta, a csapat atvonult az edzo kozpontba. A szerdai es szombati trening lesz csak a Szentklaraban...Josszi
pihentetik. de ez legyen a legnagyobb gondunk idén.petey
legalább nem kapnak szénanáthát a srácok 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Na a szep zold gyep feladta, a csapat atvonult az edzo kozpontba. A szerdai es szombati trening lesz csak a Szentklaraban...Josszi
pihentetik. de ez legyen a legnagyobb gondunk idén.

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Na a szep zold gyep feladta, a csapat atvonult az edzo kozpontba. A szerdai es szombati trening lesz csak a Szentklaraban...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Egyelőre a fal bal oldalán, egymás mellett tolja Boone és Staley, érdekes lenne, ha a szezonra is maradna ez a duó, mert azért akárkivel töltjük fel a jobb oldalt, klasszisokkal gyengébb lesz.

Viszont, legalább a fal bal oldalán lesz helye futni Hyde-nak 😀dankodavid
ez lesz a terv, futás balra illetve slant passzok jobbra a blitzelők felett lágyan átlöbbölve Millernek 😀
kell idő mig kiforrja magát a jobb oldal, bár Pears helyett én még mindig bízom benne hogy érkezik Evans Matthis akinek a vérében van a zone blocking amíg Pears halvány 2014-es szezont nyujtott Buffalóban... kérdés, hogy akar erre költeni a management 5,5-6 milliót?Josszi
Mathis apó enyhe upgrade lenne mondjuk iupatihoz képest, eléggé tudnám szeretni azt a falat, gyakorlatilag az RT poszt lenne az, ahol nincs minőségi ember, de a Staley-Boone-Kilgore(ha összerakják már)-Mathis-?? elég impozánsnak hat. Aztán mehet a RexRyan-taktika, fussunk 60x meccsenként 😀dankodavid
azért odabaszna az a fal úgy rendesen 😀Josszi
sztem ez a Staley-Boone-Looney(?) bal oldal is tud büntetni, főleg run blokkban, de szerencsére Alex sokkal jobb passz proban mint Iupati volt.

DL Dorsey-Williams-Dial kezdő, nickelben bejön Tank is Dial mellé inside pass rushernek. jó ez a DL. Harols, Aldon, Brooks, Lynch pedig mehet a QB után.

Brooks állítólag nagyon jól néz ki és megy mint az állat. kíváncsi vagyok mi lesz vele ha felrak egy fasza szezont. sanszos hogy elmegy. meglátjuk.petey
Persze h tud, eppen azt targyaltuk Daviddal hogy jo lenne a masik oldal is eros lenne... ezert birnam en Mattis apot 😉

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
sztem ez a Staley-Boone-Looney(?) bal oldal is tud büntetni, főleg run blokkban, de szerencsére Alex sokkal jobb passz proban mint Iupati volt.

.petey
Lehet, hogy Looney elfogadható lenne jobb társakkal, de tavaly, amikor be kellett ugrania, nagyjából az agyvérzés kerülgetett, és idén testhezállóbb szerepet szánnék neki, pl fogas, amire a megkülönböztetőket edzés után aggatják. De persze lehet, hogy csak én láttam őt ennyire borzalmasnak, és a statisztika mást mutat.dankodavid
szerintem csak amíg Kilgore visszatér, addig szokja a C dolgot, én nem emlékszem hogy annyira borzalmas lett volna.
Marcus Martin meg RG-ben? érdekes, és vajob Brandon Thomas merre járhat?petey
Ez meg a másik, amit én se értek, mert kb említés szintjén se került elő a csávó, pedig tőle vártuk, hogy majd betölti az űrt Iupati helyén. Mondjuk, Martin meg rosszabb nem lehet, mint tavaly volt 😀

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
sztem ez a Staley-Boone-Looney(?) bal oldal is tud büntetni, főleg run blokkban, de szerencsére Alex sokkal jobb passz proban mint Iupati volt.

.petey
Lehet, hogy Looney elfogadható lenne jobb társakkal, de tavaly, amikor be kellett ugrania, nagyjából az agyvérzés kerülgetett, és idén testhezállóbb szerepet szánnék neki, pl fogas, amire a megkülönböztetőket edzés után aggatják. De persze lehet, hogy csak én láttam őt ennyire borzalmasnak, és a statisztika mást mutat.dankodavid
szerintem csak amíg Kilgore visszatér, addig szokja a C dolgot, én nem emlékszem hogy annyira borzalmas lett volna.
Marcus Martin meg RG-ben? érdekes, és vajob Brandon Thomas merre járhat?

több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
sztem ez a Staley-Boone-Looney(?) bal oldal is tud büntetni, főleg run blokkban, de szerencsére Alex sokkal jobb passz proban mint Iupati volt.

.petey
Lehet, hogy Looney elfogadható lenne jobb társakkal, de tavaly, amikor be kellett ugrania, nagyjából az agyvérzés kerülgetett, és idén testhezállóbb szerepet szánnék neki, pl fogas, amire a megkülönböztetőket edzés után aggatják. De persze lehet, hogy csak én láttam őt ennyire borzalmasnak, és a statisztika mást mutat.

Pulvis et umbra sumus.