San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Takarítsd el a köcsög zászlót.he7edik
Culliver te vagy az?petey
LooooooL ezen besírtam...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Takarítsd el a köcsög zászlót.he7edik
A Forti-Nájnersz fb oldala tette ezt ki, én csak továbbítottam ide. Valaki biztos örülni fog majd ennek a "remek"műnek:#Coolearie
Tudom fejlődnöm kell, de még nem vagyok ennyire toleráns 😀
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Takarítsd el a köcsög zászlót.he7edik
A Forti-Nájnersz fb oldala tette ezt ki, én csak továbbítottam ide. Valaki biztos örülni fog majd ennek a "remek"műnek:#
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Takarítsd el a köcsög zászlót.he7edik
Culliver te vagy az?

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Takarítsd el a köcsög zászlót.


több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Csak nektek, csak maxD :#
Coolearie
ehhez tökéletesen passzol a Craig Dahlos siged :#

._. :A:petey
(N) %/
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Csak nektek, csak maxD :#
Coolearie
ehhez tökéletesen passzol a Craig Dahlos siged :#

._. :A:

több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Csak nektek, csak maxD :#
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
 49ers.pressdemocrat.com/49ers-know-questions-can-find-answers/

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Elvonasi euforia powa gyerekek 😉

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Hab lenne a tortán, ha a régi önmagát idéző Aldon és az ígéretes fiatalok - Lynch és Harold- mellett látnánk újra egy jó Corey Lemoniert is. Mindenesetre Ő dolgozik rajta.
 www.49ers.com/news/article-2/Corey-Lemonier-Puts-Emphasis-on-First-Step/e556359f-58fd-4303-a555-49153a71b3f0SFGaben
Tarver szerint a lábmunkája volt rossz. Tarver remekül dolgozott amikor itt volt. remélem sikerül fenntartani a remek LB nevelést alatta a jövőben.

az a "fura" idén, hogy tök nagy nyugodtság van, teszi mindenki a dolgát, és olyan elemek kerülnek be a játékunkba, amik szerintem triviálisak kellene legyenek, pl Swing, screen, up tempo, gyorsabb playhívás stb.
szóval érdekes lesz látni hogy ha ezek bejönnek akkor tényleg Roman/Harbs volt a ludas, illetve ha a Bills dominálni fog a futójátékkal akkor Jimbo volt-e a kerékkötő nem Roman.

a szezon eleji pesszimizmus lassan kezd átváltani nálam némi pozitív hullámba 😀

ja és Reasert RCB-nek!

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Hab lenne a tortán, ha a régi önmagát idéző Aldon és az ígéretes fiatalok - Lynch és Harold- mellett látnánk újra egy jó Corey Lemoniert is. Mindenesetre Ő dolgozik rajta.
 www.49ers.com/news/article-2/Corey-Lemonier-Puts-Emphasis-on-First-Step/e556359f-58fd-4303-a555-49153a71b3f0
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Matt Miller szerint három ok az optimizmusra:
- az RB depth sokoldalúsága - Hyde, Bush, Hunter, Davis
- pass rusher depth - A.Smith, A.Lynch, Eli Harold, T.Carradine, Armstead
- defense egészséges - Bowman, Brock és Ward

Azért én bízom benne, hogy a passzjáték is ad majd okot a bizakodásra és végre lesz majd sebesség a WR sorban.SFGaben
Es ne hagyjuk ki Millert sem meg ha FB is a titulusa, Hunter Frank moge volt szorulva a seruleseig de benne is van rutin es ero szerintem.
Nem tudom mennyire sikerul a zone blockingot begyakorolni az OL nek hiszen sokat gyakoroltak de lesz power run game is ilyen backfieldel, Hunter Hyde.

A defenset illetoen Lynch laba nem 100% os es ott van meg Bowman terde is.
de Reaser is jo lehet majd es Johnsonra es Tarttra is szukseg lehet majd a fizikalis TE-k ellen pl Jimmyt lefogni nem lesz konnyu masnak, bennuk van talan ehhez kraft... de majd meglatjuk 😉Josszi
Jimmah egy izmos 70+ yardot hozott össze tavaly ellenünk. Wilhoite és Borland voltak bent. idén Bow leszpetey
Nem lehet összehasonlítani a kettőt. Két különböző rendszer (Saints passhappy playbookja, teljesen más stílusú fallal, máshogy leosztott frontsevennel és nem utolsó sorban teljesen más Qb-val; Hawks downhill-playaction rendszer, szintén egy bizonyos runblock sémával stbstb), így megjósolhatatlan,hogy mi fog történni. Ráadásul az is lehet, hogy JG jóval kisebb szerepet tölt majd be az offenseben,mint ahogy tette azt NO-ban, de akár pont az ellenkezője is lehet.

Egészen más úgy védekezni amúgy egy TE szörnyetegen, akkora elkapó tartománnyal,mint amekkora JG-nek van, hogy van mögötte egy dualthreat QB és egy Top3 RB, mint hogy van egy hagyományos pocket passer. Ráadásul a ti falatok ereje sem determinált egyelőre a tavalyihoz képest (front7). Arról nem is beszélve,hogy "lefogni" már amúgy sem lehet az elkapót/TE-t, mert passzhappy szabályok vannak.

Summasummarum még elméleti szinten is necces yardokra konvertálni a várható teljesítményt. Én pl meccsenkénti 50 yarddal is elégedett lennék a neve mellett, ha mind az 50 a RZ-ban jön és 1stdown/TD van belőle.undisputedly
így legyen ötösöm, hali undi 😊

persze, nem tudni semmit, pláne rólunk. csak megjegyeztem hogy JG mint TE, nem produkált akkora számokat mint ahogy általában szokott egy toldozott védelemmel.
aztán majd kiderül, mert ugye Harvin is megváltóként ment oda, hogy most hogy fognak védekezni mert ott van Harvin, Lynch, Wilson stb stb. maradjunk annyiban mi jobban jöttünk ki a Boldin bizniszből 😊
egyelőre nekünk több dolog kérdéses, de ha Bowman képes lesz átvenni PWIll melóját, azaz TE-t fogni már beljebb vagyunk tavalyhoz képest.
A front7 egészséges, ami bizakodásra ad okot, a DB sorban meg az egyik kezdő corner nincs meg még.
majd meglátjuk úgyis.

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Matt Miller szerint három ok az optimizmusra:
- az RB depth sokoldalúsága - Hyde, Bush, Hunter, Davis
- pass rusher depth - A.Smith, A.Lynch, Eli Harold, T.Carradine, Armstead
- defense egészséges - Bowman, Brock és Ward

Azért én bízom benne, hogy a passzjáték is ad majd okot a bizakodásra és végre lesz majd sebesség a WR sorban.SFGaben
Es ne hagyjuk ki Millert sem meg ha FB is a titulusa, Hunter Frank moge volt szorulva a seruleseig de benne is van rutin es ero szerintem.
Nem tudom mennyire sikerul a zone blockingot begyakorolni az OL nek hiszen sokat gyakoroltak de lesz power run game is ilyen backfieldel, Hunter Hyde.

A defenset illetoen Lynch laba nem 100% os es ott van meg Bowman terde is.
de Reaser is jo lehet majd es Johnsonra es Tarttra is szukseg lehet majd a fizikalis TE-k ellen pl Jimmyt lefogni nem lesz konnyu masnak, bennuk van talan ehhez kraft... de majd meglatjuk 😉Josszi
Jimmah egy izmos 70+ yardot hozott össze tavaly ellenünk. Wilhoite és Borland voltak bent. idén Bow leszpetey
Nem lehet összehasonlítani a kettőt. Két különböző rendszer (Saints passhappy playbookja, teljesen más stílusú fallal, máshogy leosztott frontsevennel és nem utolsó sorban teljesen más Qb-val; Hawks downhill-playaction rendszer, szintén egy bizonyos runblock sémával stbstb), így megjósolhatatlan,hogy mi fog történni. Ráadásul az is lehet, hogy JG jóval kisebb szerepet tölt majd be az offenseben,mint ahogy tette azt NO-ban, de akár pont az ellenkezője is lehet.

Egészen más úgy védekezni amúgy egy TE szörnyetegen, akkora elkapó tartománnyal,mint amekkora JG-nek van, hogy van mögötte egy dualthreat QB és egy Top3 RB, mint hogy van egy hagyományos pocket passer. Ráadásul a ti falatok ereje sem determinált egyelőre a tavalyihoz képest (front7). Arról nem is beszélve,hogy "lefogni" már amúgy sem lehet az elkapót/TE-t, mert passzhappy szabályok vannak.

Summasummarum még elméleti szinten is necces yardokra konvertálni a várható teljesítményt. Én pl meccsenkénti 50 yarddal is elégedett lennék a neve mellett, ha mind az 50 a RZ-ban jön és 1stdown/TD van belőle.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Matt Miller szerint három ok az optimizmusra:
- az RB depth sokoldalúsága - Hyde, Bush, Hunter, Davis
- pass rusher depth - A.Smith, A.Lynch, Eli Harold, T.Carradine, Armstead
- defense egészséges - Bowman, Brock és Ward

Azért én bízom benne, hogy a passzjáték is ad majd okot a bizakodásra és végre lesz majd sebesség a WR sorban.SFGaben
Es ne hagyjuk ki Millert sem meg ha FB is a titulusa, Hunter Frank moge volt szorulva a seruleseig de benne is van rutin es ero szerintem.
Nem tudom mennyire sikerul a zone blockingot begyakorolni az OL nek hiszen sokat gyakoroltak de lesz power run game is ilyen backfieldel, Hunter Hyde.

A defenset illetoen Lynch laba nem 100% os es ott van meg Bowman terde is.
de Reaser is jo lehet majd es Johnsonra es Tarttra is szukseg lehet majd a fizikalis TE-k ellen pl Jimmyt lefogni nem lesz konnyu masnak, bennuk van talan ehhez kraft... de majd meglatjuk 😉Josszi
Jimmah egy izmos 70+ yardot hozott össze tavaly ellenünk. Wilhoite és Borland voltak bent. idén Bow lesz

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Matt Miller szerint három ok az optimizmusra:
- az RB depth sokoldalúsága - Hyde, Bush, Hunter, Davis
- pass rusher depth - A.Smith, A.Lynch, Eli Harold, T.Carradine, Armstead
- defense egészséges - Bowman, Brock és Ward

Azért én bízom benne, hogy a passzjáték is ad majd okot a bizakodásra és végre lesz majd sebesség a WR sorban.SFGaben
A defensünk évek óta ok az optimizmusra, én az offense játék javulását várnám, inkább amiatt lennénk optimista hangulatban. Tudom, hogy a defense nyeri a bajnokságot, de láttuk tavaly, hogy bivaly defense és szar offense ritkán nyer még meccset is.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Matt Miller szerint három ok az optimizmusra:
- az RB depth sokoldalúsága - Hyde, Bush, Hunter, Davis
- pass rusher depth - A.Smith, A.Lynch, Eli Harold, T.Carradine, Armstead
- defense egészséges - Bowman, Brock és Ward

Azért én bízom benne, hogy a passzjáték is ad majd okot a bizakodásra és végre lesz majd sebesség a WR sorban.SFGaben
Es ne hagyjuk ki Millert sem meg ha FB is a titulusa, Hunter Frank moge volt szorulva a seruleseig de benne is van rutin es ero szerintem.
Nem tudom mennyire sikerul a zone blockingot begyakorolni az OL nek hiszen sokat gyakoroltak de lesz power run game is ilyen backfieldel, Hunter Hyde.

A defenset illetoen Lynch laba nem 100% os es ott van meg Bowman terde is.
de Reaser is jo lehet majd es Johnsonra es Tarttra is szukseg lehet majd a fizikalis TE-k ellen pl Jimmyt lefogni nem lesz konnyu masnak, bennuk van talan ehhez kraft... de majd meglatjuk 😉

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Matt Miller szerint három ok az optimizmusra:
- az RB depth sokoldalúsága - Hyde, Bush, Hunter, Davis
- pass rusher depth - A.Smith, A.Lynch, Eli Harold, T.Carradine, Armstead
- defense egészséges - Bowman, Brock és Ward

Azért én bízom benne, hogy a passzjáték is ad majd okot a bizakodásra és végre lesz majd sebesség a WR sorban.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
 espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/118838/nfc-west-qa-do-retooled-san-francisco-49ers-still-scare-division-opponents?ex_cid=espnapi_publicJosszi
Remélhetőleg ők is megtanulják a "jobb félni, mint megijedni" mondás igazságát.dankodavid
Sztem meg ne feljenek, csak ijedjenek meg! De nagyon!diverdoc
Vegre jatszhatunk ismet az eselytelenek nyugalmaval... 😉

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
van egy safetynk aki meg egy concussion es lehet retire, van 2 ex balhesunk Aldon es Simpson akiknek meg egy dobas es tuti 100 meccses ban, egy mindenszem egy terden avagy egy terd mint felett Bowmanunk 😉 szoval tancolgatunk a borotva elen, ez van izgalmas a vilag 😉

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
gondoltam megpiszkálom a csendet 😀Josszi
hát az most júli végéig lesz
remélem nem fog belerondítani semmi letartóztatás vagy ilyesmi 😀petey
De majd Aldont lesittelik Decemberig, az NFL határozatlan ideig eltiltja, 49ers kirúgja, Kaep elkezd drogozni, a Niners nagyrésze visszavonul mert nem akarnak több idegbajt, a edzői stáb feladja
Egyéb?😀😀
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
gondoltam megpiszkálom a csendet 😀Josszi
hát az most júli végéig lesz
remélem nem fog belerondítani semmi letartóztatás vagy ilyesmi 😀

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
gondoltam megpiszkálom a csendet 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/118838/nfc-west-qa-do-retooled-san-francisco-49ers-still-scare-division-opponents?ex_cid=espnapi_publicJosszi
Remélhetőleg ők is megtanulják a "jobb félni, mint megijedni" mondás igazságát.dankodavid
Sztem meg ne feljenek, csak ijedjenek meg! De nagyon!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
 espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/118838/nfc-west-qa-do-retooled-san-francisco-49ers-still-scare-division-opponents?ex_cid=espnapi_publicJosszi
Remélhetőleg ők is megtanulják a "jobb félni, mint megijedni" mondás igazságát.dankodavid
de ilyen hülye kérdést. nem hiszem hogy bárki is tart valakitől, ezek profik, nem szarnak be egymástól, csak a szurkolók hiszik 😀
amúgy igazuk van, sokan elmentek, és nem tudni semmit mi lesz. ezért fogja őket váratlanul érni ha legyaláznak mindenkit 😛