San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Barmi lesz uraim ez a szezon, ilyen rebuild utan alakuljon a csapat ,lassuk a koncepciot es....
GO NINERS!

Jaj bakker meg k sokat kell aludni....

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article25123159.html

ez a DeAndre White gyerek még a végén aktív rosteren találja magát ha nyom egy fullos TC/PS-t
Alabama powapetey
nagyon jókat olvasni róla, mindenki dicséri, végülis miért ne lehetne idén egy "amerikai" álom nálunk isJosszi
csak elég törékeny a fiú, de legalább idén a WR sorunk eléggé tömött, nem úgy mint évekig mikor hullottak mint a legyekpetey
És végre lesz sebesség is a WR sorban, White hasonlóan gyors játékos, mint T.Smith.SFGaben
na majd AN megmondja a tutit 😀petey
Ha már a tutit kell mondanom 😀

Én többet vártam tőle az egyetemen, mint amit mutatott, de ebben közrejátszott Cooper 2 irgalmatlanul nagy szezonja. Lehet, ha nincs Cooper többet tudott volna mutatni. Sok hosszút dobtunk rá, McCarron és Sims is. Csak ez nem annyira mérvadó, mert az NCAA nem NFL. RZ-ban is sokszor használtuk. Az LSU ellen a hosszabbításban rá dobtuk a győztes TD-t nem Cooperre, megbízható gyors, ha befut nagy nyereség lehet, ha nem jön be nem veszítünk semmit. Sok nagy meccset vívott már erős ellenfelek ellen, van tapasztalata, ez sokat érhet. Jó lenne valami WR befutna már hátsó körökből vagy UDFA-ként, mert az elmúlt években csak csalódások jöttek. Legyen ez White! ROLL TIDE!Alabama Niners
Koszi az osszefoglalot mint bennfentestol , jobb mint osszegooglezni 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article25123159.html

ez a DeAndre White gyerek még a végén aktív rosteren találja magát ha nyom egy fullos TC/PS-t
Alabama powapetey
nagyon jókat olvasni róla, mindenki dicséri, végülis miért ne lehetne idén egy "amerikai" álom nálunk isJosszi
csak elég törékeny a fiú, de legalább idén a WR sorunk eléggé tömött, nem úgy mint évekig mikor hullottak mint a legyekpetey
És végre lesz sebesség is a WR sorban, White hasonlóan gyors játékos, mint T.Smith.SFGaben
na majd AN megmondja a tutit 😀petey
Ha már a tutit kell mondanom 😀

Én többet vártam tőle az egyetemen, mint amit mutatott, de ebben közrejátszott Cooper 2 irgalmatlanul nagy szezonja. Lehet, ha nincs Cooper többet tudott volna mutatni. Sok hosszút dobtunk rá, McCarron és Sims is. Csak ez nem annyira mérvadó, mert az NCAA nem NFL. RZ-ban is sokszor használtuk. Az LSU ellen a hosszabbításban rá dobtuk a győztes TD-t nem Cooperre, megbízható gyors, ha befut nagy nyereség lehet, ha nem jön be nem veszítünk semmit. Sok nagy meccset vívott már erős ellenfelek ellen, van tapasztalata, ez sokat érhet. Jó lenne valami WR befutna már hátsó körökből vagy UDFA-ként, mert az elmúlt években csak csalódások jöttek. Legyen ez White! ROLL TIDE!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article25123159.html

ez a DeAndre White gyerek még a végén aktív rosteren találja magát ha nyom egy fullos TC/PS-t
Alabama powapetey
nagyon jókat olvasni róla, mindenki dicséri, végülis miért ne lehetne idén egy "amerikai" álom nálunk isJosszi
csak elég törékeny a fiú, de legalább idén a WR sorunk eléggé tömött, nem úgy mint évekig mikor hullottak mint a legyekpetey
És végre lesz sebesség is a WR sorban, White hasonlóan gyors játékos, mint T.Smith.SFGaben
na majd AN megmondja a tutit 😀

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article25123159.html

ez a DeAndre White gyerek még a végén aktív rosteren találja magát ha nyom egy fullos TC/PS-t
Alabama powapetey
nagyon jókat olvasni róla, mindenki dicséri, végülis miért ne lehetne idén egy "amerikai" álom nálunk isJosszi
csak elég törékeny a fiú, de legalább idén a WR sorunk eléggé tömött, nem úgy mint évekig mikor hullottak mint a legyekpetey
És végre lesz sebesség is a WR sorban, White hasonlóan gyors játékos, mint T.Smith.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article25123159.html

ez a DeAndre White gyerek még a végén aktív rosteren találja magát ha nyom egy fullos TC/PS-t
Alabama powapetey
nagyon jókat olvasni róla, mindenki dicséri, végülis miért ne lehetne idén egy "amerikai" álom nálunk isJosszi
csak elég törékeny a fiú, de legalább idén a WR sorunk eléggé tömött, nem úgy mint évekig mikor hullottak mint a legyek

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article25123159.html

ez a DeAndre White gyerek még a végén aktív rosteren találja magát ha nyom egy fullos TC/PS-t
Alabama powapetey
nagyon jókat olvasni róla, mindenki dicséri, végülis miért ne lehetne idén egy "amerikai" álom nálunk is

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article25123159.html

ez a DeAndre White gyerek még a végén aktív rosteren találja magát ha nyom egy fullos TC/PS-t
Alabama powa

több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
tényleg Evan Mathis-ról mi a véleményetek srácok?
elférne nálunk azzal a pénzel amit kérhet? vagy adjunk játékidőt inkább a fiatalolnak helyette?

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
At center, Daniel Kilgore (ankle) is expected back during training camp and, barring medical complications, likely will retain his starting spot
Kilgore jól nyomta a sérülésig.
petey
jól bizony, talán ha egy sack volt miatta, amíg nem sérült meg állta a fal a nyomást, utánna szegény Martin szenvedett, jó jó tudom első év no rutin stb stb..., Looney is szenvedett, basszus hányszor megforgatták... 😕 de Kilgore végig jól teljesített az elmúlt 3 szezonban, Pears is jól állja a sarat mint RT
 bleacherreport.com/articles/2492777-why-erik-pears-is-san-francisco-49ers-best-bet-at-right-tackle
tehát ahogy írjátok az OL nem lesz, nem lehet halovány ezzel a rosterrel.

mivel úgy néz ki átállunk a zone blockingra )jó gondolom lesz néha power blocking is)
az atlétikus OL kell nekünk mint a kenyér, ha Boone átmegy Iupati helyére talán nem lesz akkora ököl de jobban fog mozogni , csak legyen meg a szinkron és a ritmus fegyelem a zone blockingnál...

RB-k: Hyde mintha olyan helyről jött volna ahol ment a read option keményen, ebben még akár Franknél is hasznosabb lehet majd, ha tényleg nem csak futás hanem több trükkös play lesz az idén, ott lesz ugye még Bush aki igen lehet majd menekülő pálya is Colinnak sőt lesz rá tervezve passz játék is gondolom. Hayne idén még nem "kész" addig örüljön amig csak Bowman köszön be neki majd a campben amikor magasra emelt tartással robog a labdával és nem mondjuk Dupree a Steelersből 😀

DEF:
Dockett jó lesz pass szituációkban, futás elleni védekezés nem az ő asztala, OLB poszton jól állunk bár ne feledjük Lynch mögött még csak egy szezon van, sőt ahogy olvasom lehet hogy Brooks bekerül majd ILB-nek ha...
tehát megy a tervezés agyalás aminek nagyon örülök, végülis mi veszteni valónk van?
legyen sok meglepetés, lássuk a koncepciót, szünjön meg a töketlenkedés az órával mert azon besírtam hányszor volt delay vagy tome out amiatt hogy OC géniuszunk nem tudta mi a szitu...

Secondary: itt nem tudom mit várjak.. várjuk meg porcelán CB-ink közük ki éri meg egésszégesen a nyár végét, Reaser éve lehet ez...

Kaep:
Kaep fejlődése kiderül, pocket passer nem lesz belőle, de amíg ilyen gyors marad ne is legyen, nem kell erőltetni ami nem a természete, bár ha több időt kap a playek előtt, és ha ragadt rá Warnertől "okosabb szem" mert nem a mozgása mechanikája volt ami a pocketből inditott dobásainak esélyeit rontotta hanem a pszichés nyomás és bizalomhiány áradt belőle inkább szerintem.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Az igaz, hogy nagyon nagy nevek vonultak vissza. De ha megnézzük a tavalyi helyzetet, korántsem biztos, hogy rosszabbul állunk.
A DL sorban ott volt RMcD és J.Smith, viszont sérült volt Dorsey majd Ian Williams is megsérült. Jelenleg mind a ketten egészségesek és jött Dockett, valamint Armstead.
LB sorban volt P.Willis és Borland, viszont nem volt (9 mérkőzésen) A.Smith és Bowman egy teljes szezonon át.Lynch sérüléssel kezdte a szezont. Most Aldon végig tudja dolgozni a felkészülést és remélhetőleg Bowman is vissza tud térni. Lynch a TC-re rendbe lesz + van egy Eli Haroldulnk is. Szerintem legalább egál a helyzet.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát az biztos, hogy elképesztő, hogy ilyen mértékű tehetségvesztés után, mint amin a DL és az LB sor átment az utóbbi időben, még a mostani formájában is nagyon sok csapat örülne ennek a front7-nek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én valahogy Kaepernickben nem tudok bízni, de pont az elmúlt évek néhány igencsak masszív, és főleg előre (már a jövőt illetően) történő húzásai miatt attól sem féltem a csapatot, hogy a kismillió visszavonulás után kutyaütő lesz a gárda. A passzjáték viszont nem tudom, hogy lesz-e veszélyforrás

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
At center, Daniel Kilgore (ankle) is expected back during training camp and, barring medical complications, likely will retain his starting spot
Kilgore jól nyomta a sérülésig.

The plan at this point seems to be for Dial and Glenn Dorsey to start at the end positions and for Ian Williams to start at nose tackle. As in previous seasons, Williams will come out of the game in passing situations and a nickel defensive back will enter.
This year, the 49ers could have a new group enter in passing situations, specifically veteran Darnell Dockett and Tank Carradine

ehhez hozzáadjuk Aldont, Haroldot, Lynchet, Brooksot és lesz egy nagyon fun brutál DL és passz rushunk. 😊
Offenz oldalon amiket olvasok a QB edzőtől is, körvonalazódik egy stílus. heavy run game, de lesz screen, swing passz és bumm egy hosszú passz. látok koncepciót, ami bizony hiányzott a Harbaugh éra alatt. persze várjuk ki a végét, de ha látható a fejlődés és szisztematikus építkezés akkor ne lehet panaszra okunk.
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article23819341.html
“One day I was talking to Colin while watching some Arizona film. Now what does Arizona do? They pressure, pressure, pressure,” Logan said. “So I said, ‘Colin, in games like this, we’ve got to be willing to sacrifice completion percentage for explosion plays"

szóval várós a TC, még 1 hónap addig uborkaszezon

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Amúgy a Warriosrs megnyerte az NBA döntőt, a Giants(MLB) megnyerte az idei világkupa versenyt....Niners rajtatok a sor.😊Coolearie
Már nyertünk 5-öt, a Giants meg a Warriors csak követte a Ninerst 😊Alabama Niners
Ezek mind idén történtek, erre akartam utalni hogy idén a Ninersnek is kéne hoznia, és akkor komplett lenne a mezőny SF-ben..😊Coolearie
értem én...bár a Warriors újra majd csak 2018-ban lesz teljesen SF-i, most Oaklandban vannak. Addigra épül fel az új csarnok.
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Amúgy a Warriosrs megnyerte az NBA döntőt, a Giants(MLB) megnyerte az idei világkupa versenyt....Niners rajtatok a sor.😊Coolearie
Már nyertünk 5-öt, a Giants meg a Warriors csak követte a Ninerst 😊Alabama Niners
Ezek mind idén történtek, erre akartam utalni hogy idén a Ninersnek is kéne hoznia, és akkor komplett lenne a mezőny SF-ben..😊
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Amúgy a Warriosrs megnyerte az NBA döntőt, a Giants(MLB) megnyerte az idei világkupa versenyt....Niners rajtatok a sor.😊Coolearie
Már nyertünk 5-öt, a Giants meg a Warriors csak követte a Ninerst 😊
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Amúgy a Warriosrs megnyerte az NBA döntőt, a Giants(MLB) megnyerte az idei világkupa versenyt....Niners rajtatok a sor.😊
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
 49ers.pressdemocrat.com/49ers-picking-pace-offense/
avagy ne nyirjunk mar fuvet a playek kozotti idoben 😀 sok igazsag van a cikkben...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
Srácok, értem hogy itt megy a nagy beszélgetés, de valamit elfelejtettem..
Isten Éltesse Joe Cool-t(Y)
Coolearie
Eljen, es eljen a serulesek szakadasok nelkuli off season is! 😉

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 329
L.J. McCray, Keith Reaser & Jaquiski Tartt
A jövő zenéi?
Coolearie
Tartt mar lehet az iden is ha voros koddel az agyan visz be egy hitet Reid ismet...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Srácok, értem hogy itt megy a nagy beszélgetés, de valamit elfelejtettem..
Isten Éltesse Joe Cool-t(Y)
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
véget ért a 3 napos minicamp, ami a lényeg sérülések nélkül.
DeAndrew White-ról csak jókat lehetett olvasni a 3 nap alatt. kíváncsi vagyok a preseasonre mit fognak produkálni. sanszos hogy Patton cut lesz így.
a play clock management is megoldódni látszik, kb maradt 20 mp mindig a snap előtt.
Defensive players have raved about how aggressive and unpredicatable they’ll be under Eric Mangini. meglátjuk.
most ahogy nézem a legnagyobb ? az OL Staley-Boone-Kilgore/MM-Looney-Pears?
DB fronton is többesélyes, Brock nem edzett végig, Reaserről is jó riportok érkeztek, ahogy DJ és Cookról is, Tartt feljegyzett egy intet.
sok screen és swing pass volt a 3 nap alatt, az RB-k dolgoztatva voltak elkapásban is.
VD is kezd visszatalálni önmagához, több hosszú elkapást jegyzett, Torrey Smith és Simpson meg tudja nyújtani a pályát.
egyre várósabb a TC, talán mégis lesz itt valami.petey
Én azt olvastam, hogy Brandon Thomas gyakorol LG-ben, őt is jósolták meg kezdőnek alapszakaszra. Persze ha nem sérül meg. Vagy nem vonul vissza!Stez
Nem vagyok OL edző, de Boone mehetne ki RT-nek akár, és Kilgore is lehet RG. AD visszavonulása ellenére van potenciál ebben a falban. LT - Staley ez megkérdőjelezhetetlen. LG/RG - bal oldalon Boone, viszont G-nek ott van B. Thomas, Looney az újonc Silberman és Kilgore is simán elkaristolna. C - Kilgore, de Martin megtáltosodása és a G állomány bizonytalansága esetén Kilfore lehet G opció. RT - Pears, de Boone lehet jobb választás lenne. Tavaly sokszor döcögött a fal, de bőven van lehetőség ebben a falban.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
véget ért a 3 napos minicamp, ami a lényeg sérülések nélkül.
DeAndrew White-ról csak jókat lehetett olvasni a 3 nap alatt. kíváncsi vagyok a preseasonre mit fognak produkálni. sanszos hogy Patton cut lesz így.
a play clock management is megoldódni látszik, kb maradt 20 mp mindig a snap előtt.
Defensive players have raved about how aggressive and unpredicatable they’ll be under Eric Mangini. meglátjuk.
most ahogy nézem a legnagyobb ? az OL Staley-Boone-Kilgore/MM-Looney-Pears?
DB fronton is többesélyes, Brock nem edzett végig, Reaserről is jó riportok érkeztek, ahogy DJ és Cookról is, Tartt feljegyzett egy intet.
sok screen és swing pass volt a 3 nap alatt, az RB-k dolgoztatva voltak elkapásban is.
VD is kezd visszatalálni önmagához, több hosszú elkapást jegyzett, Torrey Smith és Simpson meg tudja nyújtani a pályát.
egyre várósabb a TC, talán mégis lesz itt valami.petey
Én azt olvastam, hogy Brandon Thomas gyakorol LG-ben, őt is jósolták meg kezdőnek alapszakaszra. Persze ha nem sérül meg. Vagy nem vonul vissza!