San Francisco 49ers
59 feliratkozó
több mint 10 éve
sajnálom Jimmy-t, mert jó ember és remek DL edző, de elhitették, elhitte hogy többet is tud. sajnos nem. viszont a szurkolók remek munkát végeztek abban, hogy folyamatosan nyektették Jedet ezért a kinevezésért és az egész Harbaugh ügyért. a sajtó is tuti bele fog kötni Jedbe, dehát szokja.
viszont most hamar rá kell állni az új HC-ra, tavaly elhúzódótt 2 hétig és kik maradtak a végére?
ahogy olvasni Baalke lesz aki idehozza a HC-t és a HC-nak lesz kontrollja kit hoz. nem úgy, mint tavaly. hát most az állásával játszik Baalke, viszont ha lesz javulás negatív mérleg esetén is akkor vett magának +1 évet.
a hírekkel ellentétben én azt olvastam, hogy még így is vonzó a 49ers HC poszt a történtek után.
AD pedig kitweetelte hogy visszatér : "Guaranteed"
jó lesz itt a fal jövőre. csak felejtsük el Martint, Tubást meg Pearst.
mögé egy future QB, pár draft hiányposztra és mehet a móka egy jó edzővel.
több mint 10 éve
Johhni foci elérhető a piacon. (nincs ipszilonom sorri)Ha Ohioból rendre átrepült Vegasba, akkor a 9ers játékosaként egyenesen onnan járna edzeni 😀
Coolearie
több mint 10 éve
Johhni foci elérhető a piacon. (nincs ipszilonom sorri)
több mint 10 éve
Egyetertek az alabbiakkal, mindket coordinatornak is mennie kell, remalom volt amit playhivas cimen muveltek mindketten.Egyebkent nem tudom miert almodik itt mindenki Goff-rol, ha csak fel nem megyunk erte, elottunk el fogjak vinni, mind a Browns, mind a Cowboys jo qb-t akar hozni az elso korbol.
több mint 10 éve
azok eléggé már az elmúlt évek.. 2011 óta nem volt jól draftolt évünk!Örülök persze, de azért bazdmeg 49ers amiért a mai W lett.ez is mutatja, hogy nem számít melyik pick a miénk, a W mindenek felett!
Nagyon drukkoltam egy jó helyért a drafton.
Coolearie
Azért az elmúlt években a 7-10 körüli pickek nem voltak rosszak. Willis, Crabtree, A. Smith most hirtelen ami eszembe jut.
Alabama Niners
akkor jött Kaep,Culliver,Aldon és Kilgore, azóta? busthegyek.. de majd Baalke utolsó évében bizonyít.. tudom tudom scout volt.. tehát csak a tutit huzza majd.. hehe
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 10 éve
Mindenki elégedett lehet, Tomsula repült. Ez a bukta legalább annyira Jed és Baalke sara, mint Tomsuláé.Nyilván.
Alabama Niners

több mint 10 éve
Az én egyik kívánság variációm: Sean Peyton jön HC-nak, hozza magával Brees-t 2 szezonra és draftoljuk Goff-ot a padra tanulni.Erre mondják, hogy álmodik a nyomor.
Alabama Niners

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Kicsit túl sokáig tartott, de csak repült a pornósbajusz. Már csak a két koordinátornak kéne mennie, aztán hozni valakit, aki -horribile dictu- ért is hozzá.
Pulvis et umbra sumus.
több mint 10 éve
Örülök persze, de azért bazdmeg 49ers amiért a mai W lett.ez is mutatja, hogy nem számít melyik pick a miénk, a W mindenek felett!
Nagyon drukkoltam egy jó helyért a drafton.
Coolearie
Azért az elmúlt években a 7-10 körüli pickek nem voltak rosszak. Willis, Crabtree, A. Smith most hirtelen ami eszembe jut.
több mint 10 éve
Örülök persze, de azért bazdmeg 49ers amiért a mai W lett.Nagyon drukkoltam egy jó helyért a drafton.
több mint 10 éve
Az én egyik kívánság variációm: Sean Peyton jön HC-nak, hozza magával Brees-t 2 szezonra és draftoljuk Goff-ot a padra tanulni.
több mint 10 éve
Mindenki elégedett lehet, Tomsula repült. Ez a bukta legalább annyira Jed és Baalke sara, mint Tomsuláé.
több mint 10 éve
Remélem 40 pontnál kevesebbet kapunk.Na, most kellene inkább megmutatni, nem a preseasonben hősködni. 😉
Coolearie
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 10 éve
szóval ki lesz? Mangini, Sparano? LOL az a gáz simán benne van 😀 talán most Baalke a sarkára áll, mert tavaly ő hozta volna Gase-t aztán Jed belepofázott..Lol Sparano mindenütt bepróbálkozik.
petey
több mint 10 éve
FOX's Jay Glazer reported that the #49ers would like to lure a "big fish," but many are leery about working with Trent Baalke.
több mint 10 éve
szóval ki lesz? Mangini, Sparano? LOL az a gáz simán benne van 😀 talán most Baalke a sarkára áll, mert tavaly ő hozta volna Gase-t aztán Jed belepofázott..
több mint 10 éve
Remélem 40 pontnál kevesebbet kapunk.
több mint 10 éve
idegenben jó az X......ja,, hogy otthon játszunk....
több mint 10 éve
Béczkó
1 264
Mondjuk az is igaz, olyat is mondanak akinek biztos helye van egy egy csapatnál.
több mint 10 éve
Kelly és Mike Shanahan neve is felvetődött!...és még hány elvetemült név fel fog merülni...mint pár napja Holgramé
Béczkó
több mint 10 éve
Béczkó
1 264
Kelly és Mike Shanahan neve is felvetődött!
több mint 10 éve
Lesz e QB választás vagy nem, azzal akkor leszünk beljebb, ha tudjuk mi lesz edzőfronton. Milyen edző jön simán lehet akár, hogy Kaep kap egy évet és draftoljuk Goff-ot. Amit fontosnak tartanék, hogy, ha le is draftolunk első körben egy QB-t, ne dobjuk azonnal a mélyvízbe, kapjon időt.. Ne legyen az, mint Alex Smith-nél.Baalke maradása nem olyan nagy gond, csak kezdheti egy új csapat alapjainak lerakását.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
PFT szerint Baalke marad, Tomsula repul.