NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
LMJ távozásával Ellington lett a 3. számú RB
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Srácok ti hogy látjátok a Bears elleni meccset? Hol tudunk esetleg megfogni titeket? Én érdekesen várom a 49 ers secondary vs Jeffrey ,Marshall harcot. Ha valahol akkor ebbem a match upban lehet keresni valónk. Otthon és főleg a Bills elleni trágya játék után ti vagytok jóval esélyesebbek én azt mondom 80:20 % oda ....Tomcsik
Hát ha javult az off falatok tavaly óta akkor esetleg lehet elgondolkodni azon amit írtál, különben mire szegény Jeffry kettőt lép, Cutleren már 3an fekszenek. Érdekes lesz, meglátjuk.
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Srácok ti hogy látjátok a Bears elleni meccset? Hol tudunk esetleg megfogni titeket? Én érdekesen várom a 49 ers secondary vs Jeffrey ,Marshall harcot. Ha valahol akkor ebbem a match upban lehet keresni valónk. Otthon és főleg a Bills elleni trágya játék után ti vagytok jóval esélyesebbek én azt mondom 80:20 % oda ....Tomcsik
Állítólag Romo-nak is elit elkapói vannak :] Szerintem itt mindenki sima meccset vár ezért nem is nagyon forr a topic.


több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Srácok ti hogy látjátok a Bears elleni meccset? Hol tudunk esetleg megfogni titeket? Én érdekesen várom a 49 ers secondary vs Jeffrey ,Marshall harcot. Ha valahol akkor ebbem a match upban lehet keresni valónk. Otthon és főleg a Bills elleni trágya játék után ti vagytok jóval esélyesebbek én azt mondom 80:20 % oda ....

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Na en is itt vagyok, bar innen eszakrol kicsit nehezebb lesz kovetni a szezont
Nem tudtam nezni a Boys elleni meccset sajna... vki irna par szot a rookiekrol?picstii
Hyde brutál, gyors, mintha a régi Franket láttam volna. Lynch tudott nyomást gyakorolni az OL-re, de több kell majd. Dontae Johnson jól szállt be Cully helyett, dobtak rá de levédekezte szépen. az uccsó Cowboys TD-t benyelte, de sok segítsége nem volt a quick slantnél. Ellingotn egy puntot visszavitt, meg volt 1 fair catch-e, Ward is jól állta a sarat. összességében nem volt tragikus bemutatkozás. BOrlandra kíváncsi lennék, de egyelőre Wilhoite a kezdő. ha jól megy neki később talán átveheti az ILB posztot BOw visszatértéig.petey
Én már Lattimore-ra lennék kíváncsi. Sérültekkel mi a helyzet?he7edik
melyikekkel? 😀 van pár

Ward játszani fog, Cullynak át kell menni a concussion protokollon, Brock nem tudom, lábújjhúzódás. vasárnap visszajött a meccs végére. ha jól tudom egyéb sérültünk nem volt, csak akik IR/PUP-on vannak

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár


ez egy állat lesz meglássátok

több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Na en is itt vagyok, bar innen eszakrol kicsit nehezebb lesz kovetni a szezont
Nem tudtam nezni a Boys elleni meccset sajna... vki irna par szot a rookiekrol?picstii
Hyde brutál, gyors, mintha a régi Franket láttam volna. Lynch tudott nyomást gyakorolni az OL-re, de több kell majd. Dontae Johnson jól szállt be Cully helyett, dobtak rá de levédekezte szépen. az uccsó Cowboys TD-t benyelte, de sok segítsége nem volt a quick slantnél. Ellingotn egy puntot visszavitt, meg volt 1 fair catch-e, Ward is jól állta a sarat. összességében nem volt tragikus bemutatkozás. BOrlandra kíváncsi lennék, de egyelőre Wilhoite a kezdő. ha jól megy neki később talán átveheti az ILB posztot BOw visszatértéig.petey
Én már Lattimore-ra lennék kíváncsi. Sérültekkel mi a helyzet?


több mint 10 éve
nullzero San Francisco 49ers 21
Sziasztok! Én is visszajöttem, és ilyen bemutatkozásra vágytam. 😊
Idegenben megverni a mumus redneckeket a szezon elején mindenképp jó, csak így tovább! Go Niners!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Na en is itt vagyok, bar innen eszakrol kicsit nehezebb lesz kovetni a szezont
Nem tudtam nezni a Boys elleni meccset sajna... vki irna par szot a rookiekrol?picstii
Hyde brutál, gyors, mintha a régi Franket láttam volna. Lynch tudott nyomást gyakorolni az OL-re, de több kell majd. Dontae Johnson jól szállt be Cully helyett, dobtak rá de levédekezte szépen. az uccsó Cowboys TD-t benyelte, de sok segítsége nem volt a quick slantnél. Ellingotn egy puntot visszavitt, meg volt 1 fair catch-e, Ward is jól állta a sarat. összességében nem volt tragikus bemutatkozás. BOrlandra kíváncsi lennék, de egyelőre Wilhoite a kezdő. ha jól megy neki később talán átveheti az ILB posztot BOw visszatértéig.

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Jó hírek Wardtól: "To my friends and family I don't have a concussion..thanks for your concern" (JW twitter)
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 328
 www.facebook.com/video.php?v=852250158120893

csodáspetey
Basszus , de ott lettem volna...
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
 www.facebook.com/video.php?v=852250158120893

csodás

több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Na en is itt vagyok, bar innen eszakrol kicsit nehezebb lesz kovetni a szezont
Nem tudtam nezni a Boys elleni meccset sajna... vki irna par szot a rookiekrol?
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
mondjuk Denver és Manning ellen érdekes lesz....Josszi
miii? 😀
a peytonnak iden nem csak 1 ellenfele lesz, mint tavaly a hox, amelyik a sarga foldet is felnyalatta veluk. mar alig varom, hogy a cowboy a lelket is kitapossa :cool:Vegita
hát Cox és Johnson lekapcsolta Dezt és Wittent. ez mosst hadd ülepedjen kicsit bennetek 😀

több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
mondjuk Denver és Manning ellen érdekes lesz....Josszi
miii? 😀
a peytonnak iden nem csak 1 ellenfele lesz, mint tavaly a hox, amelyik a sarga foldet is felnyalatta veluk. mar alig varom, hogy a cowboy a lelket is kitapossa :cool:

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Dallasban gyakorlatilag többen voltunk mint a hazai szurkolók
 ftw.usatoday.com/2014/09/49ers-fans-cowboys-stadium-att-tony-romo


több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Kap pedig állt a zsebben szilárdan.petey
Engem konkrétan lenyűgözött az a TD passz VD-nek, amit kimozogva úgy dobott, hogy egy lépéssel előtte összeütötték a bokáját. Iszonyat erő volt benne, nagyon pontos volt. Ilyen helyzetben mások szerencsétlenkedő, menekülő passzokat engednek el, ez meg bivaly volt. Ezt a mozgást így összerakni.... wáááá 😀 Csak maradjon így!!!szaszia
Ennyit tesz a baseball-os múlt.Fucu
szerencsénk hogy anno betelt már a sakk szakkör

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Egy kis érdekesség
A 2012-es draft class "erősségét" mutatja,hogy már csak Joe Looney van a csapatnál,az említett évben draftolatlanul került a csapathoz Garrett Celek és Tony Jerod-Eddie.csrnyei
bárcsak tudnám mit szívtak a warroomban a draft alatt 😀petey
olyat ami Welkernek 4 meccsébe került 😀 és nem is szívták.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
nem tudott bizonyítani...Josszi
Ez sajnos kétségtelen,de szerintem az edzői stáb sem tudta megfelelően kihasználni az adottságait.A további karrierje majd eldönti,hogy ez történt-e vagy az ő képességei kevesek erre a szintre.csrnyei
kapott elég esélyt, tegnap is. sajnos megmaradt college RB-nekpetey
úgy tűnik igen 😕 jobb neki is ha olyan helyre kerül ahol esetleg többet kihoznak belőle mint visszahordani...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 328
Dez nem kiszáradt, Bethea kiütötte belőle a nedvességet

petey
Ez nem volt zászló , az az illegal contact a 3. negyedben meg igen. Biztos sejtitek mire gondolok.
Röhej a bíráskodás.
Nem emiatt a tackle miatt (mer' hisz ez gyönyörűszép), hanem az az ominózus zászló miatt!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Egy kis érdekesség
A 2012-es draft class "erősségét" mutatja,hogy már csak Joe Looney van a csapatnál,az említett évben draftolatlanul került a csapathoz Garrett Celek és Tony Jerod-Eddie.csrnyei
bárcsak tudnám mit szívtak a warroomban a draft alatt 😀

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Egy kis érdekesség
A 2012-es draft class "erősségét" mutatja,hogy már csak Joe Looney van a csapatnál,az említett évben draftolatlanul került a csapathoz Garrett Celek és Tony Jerod-Eddie.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Dez nem kiszáradt, Bethea kiütötte belőle a nedvességet


több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Gratulálok! bár van egy olyan érzésem hogy nektek se lesz egyszerű ez a szezon.Kroos
köszi! hát ezt valahol sejtettük februárban már(Bow), illetve idén nyáron(Aldon, Dorsey). túl kell élni az első 9 meccs viharát.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
nem tudott bizonyítani...Josszi
Ez sajnos kétségtelen,de szerintem az edzői stáb sem tudta megfelelően kihasználni az adottságait.A további karrierje majd eldönti,hogy ez történt-e vagy az ő képességei kevesek erre a szintre.csrnyei
kapott elég esélyt, tegnap is. sajnos megmaradt college RB-nek