NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
1. első meccsen és második meccsen is második félidőben szerzett pontok száma...
2. büntetések (mert kurva sok hiába csináltak az új szabályok és a zebrák flagfocit mostanra mindenhol
3. ez a secondary szar... így ahogy feláll ahogy lereagálja a támadásokat... és még nem játszottunk elit qb és elite wr sor ellen... Ward egyedül marad Marshallal? Cullivert miért erőltetjük?? szopott ő már Rogersel együtt jó nagyokat.... ezzel lehet még gond....
3. Colinba bele lett szugerálva az önbizalom by Jimbo,talán túlságosan is... kérdés jó e ez neki.. "tight windok"ba dobott labdák , és igen a végén Crabtreenek a hosszú... ezt addig próbáljuk amíg majd öreg fiúk ligában összejön 2034-ben?
4. Colin nem egy P.Manning (még, bár ő másban jó nem abban ahogy végigscanneli a lehetőségeket és dönt pikk pakk, majd végrehajt pontosan) tehát a zseb tartson ki tovább, ne kelljen menekülnie még kell idő amíg megtalálja a 2. célpontot ha az első neccesnek bizonyulna
5. Martin nem kezdő szint jelenleg, hogy ebben szerepe van e a virus fertőzésének amin átesett a nyáron és még lassúbb gyengébb mint aki kéne nem tudom...
6. Frank ahogy mozog az még mindig élmény ahogy kivárva a ritmust megy megy előre az valami hihetetlen, ehhez még idő kell Hydenak hogy ezt megtanulja... tehát van 1 elite RB-nk és ha ő kidöl (neadjaisten) akkor ki lesz az első számú? Miller?
7. most akkor Roman vagy Harb aki meghívja a playt? kinek a fényes ötlete a tuti vezetünk ne öljük az időt és ne is fussunk taktika???
8. az öltözői pletykák ( Mcdonald asszony verése ami mostanság elég büntetendő tehát függ felette a büntetés bár ez nem látszott meg a játékán hálaistennek, valamint Jimbo egy kicsit "kiégett" illetve nem hangolja már annyira bele a csapatot a meccsekbe, talán beleuntak a 4.szezonra ebbe a ki a jobb nálunk , blue collar mentality stb stb... középsulis cuccba..., ok hogy mennek maguktól és tudnak hangolódni maguktól de mégis...)

a szerzett pontokbol köszönhetünk nem keveset az ST.nek és a Védelemnek miközben egész training időszakban a fantasztikus elkapó sort és a offense csiszolást halhattuk, oké de hol az eredménye???

na ennyi sirám egyelőreJosszi
lol, kicsit megnyomtuk a pánikbuttont? 😀 tavaly detto így voltunk. lealáztuk a PAckerst, csillagászati számokat rakott fel Kap és Boldin, majd kaptunk 2 akkora pofont csak úgy nyekkent 😀 aztán beindult az úthenger.
szegény Wardnak jó lecke volt, de Fangio nem értem miért nem rakott Marshallra senkit, hagyta a rookiet. na mindegy. Kapnak voltak hibái, de 2 int az komoly D játék volt. AD már edz, ha visszatér összeáll az OL megint. kell is az arcletépős támadófal.
a playcall megint szipiszupi volt. 17-0-nál 3 falba futás a Bears EZ előtt. *lassú taps* ott nyomunk egy TD-t a Maciknak kapáltak. szóval ez a 2. félidő elég fejvakarósra sikeredett. DE! itt jön be a Jimbo faktor, hogy az ilyen tragikus meccsek után megindulunk, mint az elszabadult Robi55 kapálógép 😀
már most sajnálom a vörösöket *RIP*

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Gyerek..! Az én családom nem piti! 😀
Tesóm rám ír: " jol mennek a csapataink...ma olvastam a blikkben hogy big ben kepörnikkel megy nyaralni januarban....:/ "
Besírtam! 😀49ersfan
na ezen én is amikor leesett.... :p
😀😀😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
1. első meccsen és második meccsen is második félidőben szerzett pontok száma...
2. büntetések (mert kurva sok hiába csináltak az új szabályok és a zebrák flagfocit mostanra mindenhol
3. ez a secondary szar... így ahogy feláll ahogy lereagálja a támadásokat... és még nem játszottunk elit qb és elite wr sor ellen... Ward egyedül marad Marshallal? Cullivert miért erőltetjük?? szopott ő már Rogersel együtt jó nagyokat.... ezzel lehet még gond....
3. Colinba bele lett szugerálva az önbizalom by Jimbo,talán túlságosan is... kérdés jó e ez neki.. "tight windok"ba dobott labdák , és igen a végén Crabtreenek a hosszú... ezt addig próbáljuk amíg majd öreg fiúk ligában összejön 2034-ben?
4. Colin nem egy P.Manning (még, bár ő másban jó nem abban ahogy végigscanneli a lehetőségeket és dönt pikk pakk, majd végrehajt pontosan) tehát a zseb tartson ki tovább, ne kelljen menekülnie még kell idő amíg megtalálja a 2. célpontot ha az első neccesnek bizonyulna
5. Martin nem kezdő szint jelenleg, hogy ebben szerepe van e a virus fertőzésének amin átesett a nyáron és még lassúbb gyengébb mint aki kéne nem tudom...
6. Frank ahogy mozog az még mindig élmény ahogy kivárva a ritmust megy megy előre az valami hihetetlen, ehhez még idő kell Hydenak hogy ezt megtanulja... tehát van 1 elite RB-nk és ha ő kidöl (neadjaisten) akkor ki lesz az első számú? Miller?
7. most akkor Roman vagy Harb aki meghívja a playt? kinek a fényes ötlete a tuti vezetünk ne öljük az időt és ne is fussunk taktika???
8. az öltözői pletykák ( Mcdonald asszony verése ami mostanság elég büntetendő tehát függ felette a büntetés bár ez nem látszott meg a játékán hálaistennek, valamint Jimbo egy kicsit "kiégett" illetve nem hangolja már annyira bele a csapatot a meccsekbe, talán beleuntak a 4.szezonra ebbe a ki a jobb nálunk , blue collar mentality stb stb... középsulis cuccba..., ok hogy mennek maguktól és tudnak hangolódni maguktól de mégis...)

a szerzett pontokbol köszönhetünk nem keveset az ST.nek és a Védelemnek miközben egész training időszakban a fantasztikus elkapó sort és a offense csiszolást halhattuk, oké de hol az eredménye???

na ennyi sirám egyelőre

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Ez úgy volt szar, ahogy volt. Felejtsük el, még1x ennyire kritikátlanul nem játszunk talán. Cards oda-vissza, hóksz oda-vissza, Denver, San Diego... Hosszú szezonunk lesz.
Ami legjobban odavágott, az Jimbo post game interjuja volt. Az a határtalan tanácstalanság, értetlenség még ott is sütött róla.
Nem értek egyet azzal, hogy a macik jók voltak. Komikus hibákat ejtettek, első félidőben le kellett volna mészárolni őket. Két kurva gyenge O#-t láttunk 3 negyeden át, majd Cutlerék magukhoz tértek, védelmünk ekkor már romokban volt. Megérdemelték. Két gyenge csapatól a kevésbé gyenge nyertdiverdoc
Mi éveken keresztül ezt csináltuk, de a védelem általában életben tartotta reményt. Most kellett a segítség is tőletek, mi pedig kihasználtuk, ahogy kell. Nagy fegyvertény volt, hogy győzni tudtunk egy ilyen erős ellenféllel szemben, a csalódottságotokat pedig megértem....csi77
hát, a Panthers is elkapott minket tavaly az elején. később már nem örültek annyira :cool: 😉

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
tavaly is volt 2 zakó egymás után, kilátástalan játékkal. Colts és Panthers. utána elindultunk és vissza sem néztünk.
nyerhető meccset buktunk, de ebből remélem tanulnak, és egy felbosszantott csapat megy Zonába.
amit Csiribá írt, hogy nem lépünk az ellen torkára amikor lent van, és küldjük fejbe visszaüt. sajnos nem először. megvan a 2 TD vezetés, és átmegyünk cukiba.
amúgy több játékos is ezt mondta, utána. nincs meg a gyilkos ösztön. az pedig nagyon kell.

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Ez úgy volt szar, ahogy volt. Felejtsük el, még1x ennyire kritikátlanul nem játszunk talán. Cards oda-vissza, hóksz oda-vissza, Denver, San Diego... Hosszú szezonunk lesz.
Ami legjobban odavágott, az Jimbo post game interjuja volt. Az a határtalan tanácstalanság, értetlenség még ott is sütött róla.
Nem értek egyet azzal, hogy a macik jók voltak. Komikus hibákat ejtettek, első félidőben le kellett volna mészárolni őket. Két kurva gyenge O#-t láttunk 3 negyeden át, majd Cutlerék magukhoz tértek, védelmünk ekkor már romokban volt. Megérdemelték. Két gyenge csapatól a kevésbé gyenge nyertdiverdoc
Mi éveken keresztül ezt csináltuk, de a védelem általában életben tartotta reményt. Most kellett a segítség is tőletek, mi pedig kihasználtuk, ahogy kell. Nagy fegyvertény volt, hogy győzni tudtunk egy ilyen erős ellenféllel szemben, a csalódottságotokat pedig megértem....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Kap az egyik leggyengébb teljesítményét nyújtotta mióta ő irányít...
Nem azt mondom, hogy nem érdemelte meg a W-t a Bears, de amit leműveltünk az utolsó negyedbe a labda mindkét oldalán az komikus volt, secondary mintha nem is lett volna, pass-rush 0
És a vicces, hogy még így is megnyerhettük volna, tudom sportban nincs ha és volna, de a szerencsefaktorról se feledkezhetünk meg, pl: mikor Cox és Bethea egymás kezéből ütik ki a labdát, Lynch nem tudja felszedni a fumble-t, nem is számoltam hányszor tartotta életben a Bears támadását zászló...mindegy, grat Macik.
és tényleg a legfájóbb, hogy most egy pici lépéselőnybe kerülhettünk volna a Hóksz ellen...
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ez úgy volt szar, ahogy volt. Felejtsük el, még1x ennyire kritikátlanul nem játszunk talán. Cards oda-vissza, hóksz oda-vissza, Denver, San Diego... Hosszú szezonunk lesz.
Ami legjobban odavágott, az Jimbo post game interjuja volt. Az a határtalan tanácstalanság, értetlenség még ott is sütött róla.
Nem értek egyet azzal, hogy a macik jók voltak. Komikus hibákat ejtettek, első félidőben le kellett volna mészárolni őket. Két kurva gyenge O#-t láttunk 3 negyeden át, majd Cutlerék magukhoz tértek, védelmünk ekkor már romokban volt. Megérdemelték. Két gyenge csapatól a kevésbé gyenge nyert


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Hát... Pfff... WTF???
Nem ébresztett a qrva telefon... 😡
Néztem a statisztikát... Mi történt Colinnal?49ersfan
jobb is hogy nem nézted, mondjuk én sem, de utánaolvasva az ideg vágott volna meg. teljes leolvadás. legalább nem nyomaszt a veretlenség terhe 😊 minden játékos azt mondja, hogy a torkukra kellett volna lépni, így visszajöttek. ez sajnos nem az első, amikor vezetünk és ráülünk az eredményre. tavaly is így álltunk, összeszedjük magunkat.petey
ebben bízom... de itt mentálisan valami nagyon nem ok...Josszi
Persze, hogy összeszedik magukat, ez nem kérdés! Én azt nem értem, hogy miért kell mindig egy ilyen szintű tasli, hogy magukhoz térjenek!?
Remélem nem igazak a pletykák és Hariboval minden rendben, mert én személy szerint nagyon szeretem és nem igazán örülnék egy váltásnak... és azt sem gondolom, hogy a csapatnak jót tenne! 😕

több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Nálam a vereség okai:
-idő előtt ráültünk az eredményre, úgy mint tavaly és utána nem tudunk felpörögni. Ilyenkor két eset lehetséges: ha az ellen nem szerez több pontot mint mi, nyerünk, ha igen kikapunk 😀 (ezt zombori taktikus sándortól idéztem 😀)
-az OL teljesen formán kívül volt, Colint szénné verték (4 sack nálam ezt jeleni)
-Colinon nagyon látszott hogy iszonyatosan akar, csak aki nagyot akar fingani az néha beszarik. (2 int, fumble)
-rengeteg büntetés és a fegyelmezetlenségek
- pass rush hiánya (1 sack össz)

A bears egy rendes kis csapat képét mutatta jól összeszedetten játszottak, megérdemelték.

De a legjobban az első pont bosszant és ez nem tudom hogy Roman v Harb szokása, de kurv@ra szeretném ha leszoknának róla, mert ezzel kibillentik a saját csapatukat a ritmusból és ha nem találjuk meg újra akkor bizony az orális szeksz esete forog fenn.
A stadion (ami csodálatos lett) megnyitó miatt is és az északi döglött hal evő csoporttársunk botlása miatt is extraübermega fontos lett volna hozni ezt a meccset. Most majd vért izzadhatunk a Cards ellen, remélem összekapják magukat a srácok.
több mint 10 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Gyerek..! Az én családom nem piti! 😀
Tesóm rám ír: " jol mennek a csapataink...ma olvastam a blikkben hogy big ben kepörnikkel megy nyaralni januarban....:/ "
Besírtam! 😀
Aztán jön Apa egy bak cigány képet linkelve, amin ez a felirat áll: "MORE EBBÜ BAJ LESZ!" 😀
Aztán megint Tesóm: "hol lehet a 9ers a tabellán?" és linkel egy nagyítós lego figurát! 😀
És kapom folyamat, a családi eredménykövető csopinkban! 😀
Siralmas ami hajnalban történt, de most halálra röhögöm magam! 😀

több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
118 yard penaltyval elég nehéz nyerni, ezzel kéne elsősorban kezdeni valamit

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
sebaj, a Cards nem fogja tudni mi ütötte el őket, jövő héten 😀petey
ja ja... de passz heavy csapatok ellen szopni fogunk ilyen töketlen DB sorral.. Cullivert minek erőltetik?? anno szoptak ők Rogersel együtt is...Josszi
egy backup QB irányít...

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
sebaj, a Cards nem fogja tudni mi ütötte el őket, jövő héten 😀petey
ja ja... de passz heavy csapatok ellen szopni fogunk ilyen töketlen DB sorral.. Cullivert minek erőltetik?? anno szoptak ők Rogersel együtt is...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Hát meglepődtem jogy elrontottuk a stadion avatót 😛 ...Meglepő mód a védelmünk nagyon ott volt és a sèrültjeink helyére a rookiek is jól szálltak be. Az az egy kezes Marshall TD asszem a forduló jelenete volt. Sok sikert a későbbiekben...Tomcsik
Az annyira ott volt hogy 2 DB-nk is csak ámulva bámulta egymásra várva 😀 sajnos... de tényleg szép volt

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Hát meglepődtem jogy elrontottuk a stadion avatót 😛 ...Meglepő mód a védelmünk nagyon ott volt és a sèrültjeink helyére a rookiek is jól szálltak be. Az az egy kezes Marshall TD asszem a forduló jelenete volt. Sok sikert a későbbiekben...

több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
sebaj, a Cards nem fogja tudni mi ütötte el őket, jövő héten 😀petey
Minden meccs előtt haljuk ezt az ellentől 😊. Én nem mondom hogy nyerünk, de azt sem hogy esélytelenek vagyunk. Csak elkaptunk egy jó formában lévő Chargerst... a Giantset nem tudom hova rakni mert annyira rapszódikusak.

Lássunk egy fasza meccset, ez a lényeg. 😀silent7939
Nyugodtabb lehetnél, ha simán hoztuk volna a Bears elleni meccset. 😊 Így viszont remélem, csoportmeccshez méltó játékot fogunk produkálni. Abban egyetértünk, hogy legyen fasza meccs. De számomra nem ez a lényeg... 😀

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
sebaj, a Cards nem fogja tudni mi ütötte el őket, jövő héten 😀petey
Minden meccs előtt haljuk ezt az ellentől 😊. Én nem mondom hogy nyerünk, de azt sem hogy esélytelenek vagyunk. Csak elkaptunk egy jó formában lévő Chargerst... a Giantset nem tudom hova rakni mert annyira rapszódikusak.

Lássunk egy fasza meccset, ez a lényeg. 😀
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
sebaj, a Cards nem fogja tudni mi ütötte el őket, jövő héten 😀

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Hát... Pfff... WTF???
Nem ébresztett a qrva telefon... 😡
Néztem a statisztikát... Mi történt Colinnal?49ersfan
jobb is hogy nem nézted, mondjuk én sem, de utánaolvasva az ideg vágott volna meg. teljes leolvadás. legalább nem nyomaszt a veretlenség terhe 😊 minden játékos azt mondja, hogy a torkukra kellett volna lépni, így visszajöttek. ez sajnos nem az első, amikor vezetünk és ráülünk az eredményre. tavaly is így álltunk, összeszedjük magunkat.petey
ebben bízom... de itt mentálisan valami nagyon nem ok...Josszi
ja, hogy miért kellett szegény Wardot rajtahagyni az emberén, mikor szopott róla 2 TD-t, meg hogy miért 17 pont lett felrakva csak 5 RZ tripből. ebben vastagon benne van mindenki edzőstől.
mondtam a Bears nem rossz csapat.petey
senki nem mondta hogy rossz... én bevallom még örültem is neki Brandon Marshall sérülten fog játszani..... hát bazz....

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
ennyi büntetést nem lehet összeszedni büntetlenül... ok ez nem Kap napja volt.... de hogy a secondaryra ráfér az erősítés az nem vitás... és örülök hogy Roman fantasztikus új (számunkra) figurákat is kipóbál de nem lehetne konzervatívan ölni az ídőt és tudatosabban vinni a driveokat?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Hát... Pfff... WTF???
Nem ébresztett a qrva telefon... 😡
Néztem a statisztikát... Mi történt Colinnal?49ersfan
jobb is hogy nem nézted, mondjuk én sem, de utánaolvasva az ideg vágott volna meg. teljes leolvadás. legalább nem nyomaszt a veretlenség terhe 😊 minden játékos azt mondja, hogy a torkukra kellett volna lépni, így visszajöttek. ez sajnos nem az első, amikor vezetünk és ráülünk az eredményre. tavaly is így álltunk, összeszedjük magunkat.petey
ebben bízom... de itt mentálisan valami nagyon nem ok...Josszi
ja, hogy miért kellett szegény Wardot rajtahagyni az emberén, mikor szopott róla 2 TD-t, meg hogy miért 17 pont lett felrakva csak 5 RZ tripből. ebben vastagon benne van mindenki edzőstől.
mondtam a Bears nem rossz csapat.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Hát... Pfff... WTF???
Nem ébresztett a qrva telefon... 😡
Néztem a statisztikát... Mi történt Colinnal?49ersfan
jobb is hogy nem nézted, mondjuk én sem, de utánaolvasva az ideg vágott volna meg. teljes leolvadás. legalább nem nyomaszt a veretlenség terhe 😊 minden játékos azt mondja, hogy a torkukra kellett volna lépni, így visszajöttek. ez sajnos nem az első, amikor vezetünk és ráülünk az eredményre. tavaly is így álltunk, összeszedjük magunkat.petey
ebben bízom... de itt mentálisan valami nagyon nem ok...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Hát... Pfff... WTF???
Nem ébresztett a qrva telefon... 😡
Néztem a statisztikát... Mi történt Colinnal?49ersfan
jobb is hogy nem nézted, mondjuk én sem, de utánaolvasva az ideg vágott volna meg. teljes leolvadás. legalább nem nyomaszt a veretlenség terhe 😊 minden játékos azt mondja, hogy a torkukra kellett volna lépni, így visszajöttek. ez sajnos nem az első, amikor vezetünk és ráülünk az eredményre. tavaly is így álltunk, összeszedjük magunkat.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Kellenek az ilyen vereségek, Kapnek már kezdett nagy lenni az arca, pedig látható, hogy egyelőre nincs mire. Sokat kell még fejlődnie főleg fejben. Már az előző héten sem tetszett, hogy ráültünk az eredményre, nem jó ez a mentalitás. A jövő héten a Cards-ot kéne megverni idegenben, háááát...
GO 9ERS!red6t6
ha Harbaughnál ez tudatos volt h áh megnyert meccs ha gy dobáljon még akkor ez kib. hiba volt...
még a végén kiderül hogy az öltözőben tényleg nincs rend... st és a def nélkül sehol nem lennénk...

na mind1.. jövő héten Arizona...

The Amazing Racoon