NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ne reménykedjünk idén semmiben szerintem ilyen bíráskodás mellett esélyünk sincs.he7edik
Ilyen bíráskodás? Miről beszélünk? Amikor az endzone előtt megfejelem a másikat az nem a bírók hibája, amikor az oldalvonalon kívül tauntingolom az ellenfél játékosát az nem a bírók hibája... Ezt a csapatot fejben kellene nagyon összerakni. Valószínűleg már nem csapatként hanem egyénenként akarnak meccseket nyerni, hogy mindenki nagy pénzt szakíthasson...Csiriba
Igazad lehet. Itt valami nagyon nincs rendben. Lehet hogy Haribó tényleg elvesztette az öltözőt?
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hol van Petey? 😀
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
erre jovok vissza 1 het nyaralasbol??? anyamborogass 😕Vegita
hah megvan a bűnös! 😀Josszi
az hagyjan, de kozben elvertuk az arsenalt, amit nem lattam es kikaptunk a mainztol tegnap, amit neztem... (dortmund drukker vagyok) ugyhogy, nezzem vagy ne nezzem az esti meccset? @)Vegita
és elvittétek a 7 meccses kombómat bet365-ön... 😕
nézzed! legalább lesz kit okolni ha..... 😀Josszi
jo, mert mar most nem vagyunk a helyzet magaslatan, de nem baj, meg csak 7 perc telt el 😛Vegita
Canossa indul tee! 😀Josszi
vallalom! eloben szerintem nem nezek tobb meccset a bye week-ig 😀 majd masnap meloban megfigyelem..

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
igy nem nagyon lesz po...

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
na legalább a matricám megmaradtJosszi
ajánld majd fel amikor mi megyünk hozzátok, utána küldheted majd valakinek

Kemény meccs volt, a zászlók sajnos nem kellettek volna. 1-2 nem a világ vége, de fejben össze kell álnia a csapatnak (koordinátoroknak).Fucu
Fucu legyen inkább a tiéd! 😀 de csak ha felrakod 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
na legalább a matricám megmaradtJosszi
ajánld majd fel amikor mi megyünk hozzátok, utána küldheted majd valakinek

Kemény meccs volt, a zászlók sajnos nem kellettek volna. 1-2 nem a világ vége, de fejben össze kell álnia a csapatnak (koordinátoroknak).Fucu
VD, McDonald, Bowman, Aldon, Dorsey, A.Davis, Brock - ezek sem kellenének ide :/petey
ez nem mentség, náluk meg a 2.qb játszott... mellesleg nagyon jól... ja hogy nem voltunk képesek pass rushra? meg erőltettük az RO-t?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Go 9ers!

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
na legalább a matricám megmaradtJosszi
ajánld majd fel amikor mi megyünk hozzátok, utána küldheted majd valakinek

Kemény meccs volt, a zászlók sajnos nem kellettek volna. 1-2 nem a világ vége, de fejben össze kell álnia a csapatnak (koordinátoroknak).Fucu
VD, McDonald, Bowman, Aldon, Dorsey, A.Davis, Brock - ezek sem kellenének ide :/

több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Ne reménykedjünk idén semmiben szerintem ilyen bíráskodás mellett esélyünk sincs.he7edik
Ilyen bíráskodás? Miről beszélünk? Amikor az endzone előtt megfejelem a másikat az nem a bírók hibája, amikor az oldalvonalon kívül tauntingolom az ellenfél játékosát az nem a bírók hibája... Ezt a csapatot fejben kellene nagyon összerakni. Valószínűleg már nem csapatként hanem egyénenként akarnak meccseket nyerni, hogy mindenki nagy pénzt szakíthasson...
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
erre jovok vissza 1 het nyaralasbol??? anyamborogass 😕Vegita
hah megvan a bűnös! 😀Josszi
az hagyjan, de kozben elvertuk az arsenalt, amit nem lattam es kikaptunk a mainztol tegnap, amit neztem... (dortmund drukker vagyok) ugyhogy, nezzem vagy ne nezzem az esti meccset? @)Vegita
és elvittétek a 7 meccses kombómat bet365-ön... 😕
nézzed! legalább lesz kit okolni ha..... 😀Josszi
jo, mert mar most nem vagyunk a helyzet magaslatan, de nem baj, meg csak 7 perc telt el 😛Vegita
Canossa indul tee! 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
na legalább a matricám megmaradtJosszi
ajánld majd fel amikor mi megyünk hozzátok, utána küldheted majd valakinek

Kemény meccs volt, a zászlók sajnos nem kellettek volna. 1-2 nem a világ vége, de fejben össze kell álnia a csapatnak (koordinátoroknak).Fucu
nem csak a koordinátoroknál van a gond... a csapategység bomlott meg, és ez nagyon látszik most már..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ne reménykedjünk idén semmiben szerintem ilyen bíráskodás mellett esélyünk sincs.


több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
na legalább a matricám megmaradtJosszi
ajánld majd fel amikor mi megyünk hozzátok, utána küldheted majd valakinek

Kemény meccs volt, a zászlók sajnos nem kellettek volna. 1-2 nem a világ vége, de fejben össze kell álnia a csapatnak (koordinátoroknak).



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
na legalább a matricám megmaradt

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Shawlong San Francisco 49ers 30
Remélem azért nem lesz az idén 1/1 a vége,bár lehet csak a sárga sárothoz kell az anyag,ezért sok a zászló. Nem kommentálom a legutobbi két meccset,lehet változtatni kéne valamin .........
A mait betudom a köcsög bíráskodásnak is................
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
erre jovok vissza 1 het nyaralasbol??? anyamborogass 😕Vegita
hah megvan a bűnös! 😀Josszi
az hagyjan, de kozben elvertuk az arsenalt, amit nem lattam es kikaptunk a mainztol tegnap, amit neztem... (dortmund drukker vagyok) ugyhogy, nezzem vagy ne nezzem az esti meccset? @)Vegita
és elvittétek a 7 meccses kombómat bet365-ön... 😕
nézzed! legalább lesz kit okolni ha..... 😀Josszi
jo, mert mar most nem vagyunk a helyzet magaslatan, de nem baj, meg csak 7 perc telt el 😛

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
úgy néz tényleg mindkét kezdő TE nélkül leszünk :/
a többiek:
Cornerback Tramaine Brock (toe)
Right tackle Anthony Davis (hamstring)
Center Marcus Martin (knee)
Wide receiver Quinton Patton (coach’s decision)
Defensive tackle Tank Carradine (coach’s decision)

Cox kezd Brock helyén.

essenemvicces lesz.petey
kezed off a panic buttonró 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
úgy néz tényleg mindkét kezdő TE nélkül leszünk :/
a többiek:
Cornerback Tramaine Brock (toe)
Right tackle Anthony Davis (hamstring)
Center Marcus Martin (knee)
Wide receiver Quinton Patton (coach’s decision)
Defensive tackle Tank Carradine (coach’s decision)

Cox kezd Brock helyén.

essenemvicces lesz.

több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 328
Üdv NINER-ek!

Érdekes és kemény meccsre számítok , remélem az offensfal tartani fog kicsit többet , mint a macik ellen. Kevesebb zászlót is meg kellene célozni szerintem , nem egészséges ha 100+ yardot kap az ellenfél , gyakorlatilag adnak nekik egy TD-t. Tavaly 1-2-vel kezdtünk , jó lenne ezt a csoportrangadót nyerni , főleg a sivatagban!

És hát a szokásos:
GO , GO , GO NINERS!!!!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
erre jovok vissza 1 het nyaralasbol??? anyamborogass 😕Vegita
hah megvan a bűnös! 😀Josszi
az hagyjan, de kozben elvertuk az arsenalt, amit nem lattam es kikaptunk a mainztol tegnap, amit neztem... (dortmund drukker vagyok) ugyhogy, nezzem vagy ne nezzem az esti meccset? @)Vegita
és elvittétek a 7 meccses kombómat bet365-ön... 😕
nézzed! legalább lesz kit okolni ha..... 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
erre jovok vissza 1 het nyaralasbol??? anyamborogass 😕Vegita
hah megvan a bűnös! 😀Josszi
az hagyjan, de kozben elvertuk az arsenalt, amit nem lattam es kikaptunk a mainztol tegnap, amit neztem... (dortmund drukker vagyok) ugyhogy, nezzem vagy ne nezzem az esti meccset? @)

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
McDonald kezd TE poszton?he7edik
nem ő is sérült Derek Carrier fog kezdeniJosszi
meglássuk


több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
McDonald kezd TE poszton?he7edik
nem ő is sérült Derek Carrier fog kezdeni

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
McDonald kezd TE poszton?


több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
VD ma doubtful, szóval ne készüljünk rá. én nyugodt vagyok valamiért, mert eddig mindig ha szopóágon voltunk a következő meccsekre kijöttünk és gáláztunk. ami a legnagyobb aggasztó dolog az Iupati munkája. tragikus, pláne most Campbellel lesz szemben, nem vicces.
Gore és Hyde keresztülmegy rajtuk, Crabz pedig eddig ott cumiztatta PP-t ahol nem szégyellte. Boldin detto.
fasza meccs lesz 😊 márha Kap nem kap brainfartot és Roman/Harbs olyan meccset hív. ja meg ha nem Ward lesz a 3 fejjel magasabb Fitzen, khm Marshall ugye..petey
Azért idén van nálunk egy Cromartie szóval nyugodtabb vagyok picivel, nem egy életbiztosítás, de jobb mint az eddigi no2. CB-k akik PP mellett voltak. Azért az az átrohanás nem fog olyan könnyen menni :p
Fitz sanszos slotban, de ha esetleg Floyd kerül szembe vele az sem életbiztosítás neki.
Sok ugatást, lökdösődést várok mint mindig 😊Fucu
lökdösődést én is, főleg mikor Cowboy simizgeti majd Stantont... 😀Josszi
ohh persze.Fucu
inkább a secondaryról mesélj hogy álltok?

The Amazing Racoon