NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
Jó ez a nyugdíjas klub, Perrish Cox dominált és Brandon Lloyd sem volt rossz. Úgy érzem, végig kézben tartottátok a meccset, jobbak voltatok támadásban és védekezésben is.
Gratula a W-hez!

több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Harlequin és red6t6 talált a legközelebb 28:21-et jósoltak... mivel nem vágnám ketté mi legyen fej vagy írás? vagy kapja a szülinapos? 😀 , postacímet privátban kérek majdJosszi
Szerintem a 40 az 40....
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
tudtam, hogy le kell fekudnom aludni a 2. felido elejen 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Úgyérzem Steve Johnson igazolása beváltotta a hozzáfűzött reményeket!Alabama Niners
be bizony... érzik egymást Kap-el, de amit ma Cox és Bethea müvelt illetve az egész védelem, az előtt le a kalappal...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Harlequin és red6t6 talált a legközelebb 28:21-et jósoltak... mivel nem vágnám ketté mi legyen fej vagy írás? vagy kapja a szülinapos? 😀 , postacímet privátban kérek majd

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Úgyérzem Steve Johnson igazolása beváltotta a hozzáfűzött reményeket!
több mint 10 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Rezgett a léc rendesen, de tudtam, hogy képesek vagyunk rá! Nagyon happy vagyok! 😊
Remélem összekapják magukat mostmár, és nem kell minden 7vegen 5-6 infarktust kihordanom lábon!
GO 9ERS! 😊

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok!!!!! A kevésbé blfsz coaching nyerte a mecset, megérdemeltétek!!!!
több mint 10 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Sziasztok!
Az én tippem 31-17 értelemszerűen nekünk! 😊
Az előző héten történtekhez csak annyit fűznék hozzá, hogy alkalmanként 1-1 bírói hiba elfogadható... de ha ez huzamosabb ideig ismétlődi és ilyen mértékben befolyásolja az eredményt, akkor nincs az a csapat és nincs az a játékos, aki ezt figyelmen kívül tudja hagyni.
Imádom a fiúkat, de amúgy sem tartoztunk a fegyelmezett csapatok közé, folyamatosan voltak is és vannak is felesleges hibák. Viszont ha ehhez még a zebrák is társulnak, csúnya vilag lesz.
Én mindentől függetlenül bízom a csapatban, minden szezon elején szükségünk van 1-2 taslira, hogy magunkhoz térjünk. Remélem ez elég volt és innentől hozzuk a formánk! 😊

Én sem vagyok öreg motoros a témában, vagy nem is tudom igazából mennyi idő után nem számít valaki "újoncnak" , de nem szeretem azokat a szurkolókat, akik leteszik az éppen csúcsformában lévő csapat mellé a voksukat, aztán amikor valami gebasz van, akkor elfordul, vagy olyan jellegű megjegyzéseket tesz, amit egy őszinte rajongó nem tenne. Nyilván nem azt mondom, hogy az ember ne mondja el a véleményét akkor is ha sz@r a csapat, de ezt olyan formában tegye, hogy az ne sértse mások jóérzését! ( most többek közt magamra gondolok 😊 )

Oh és végül még annyi, hogy aki nem tudja elfogadni, hogy egyszer fenn, egyszer lenn, az rohadtul mellényúlt, mert az NFL qrvára erről szól!

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/cbzbdjs09z76wxiqlcdy
Niners veterans still grumbling about Jim Harbaugh
Ian Rapoport reported on "NFL GameDay Morning" that some 49ers players continue to have issues with coach Jim Harbaugh, with some complaining that he treats them like children.


szóval áll a bál a veteránoknál? se kártya se zenehallgatás a repülőutakon?... ejnye
na ma 8is) kiderül hogyan is küzdünk mint csapat...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
17-7, az első félidőben, 20-20, majd OT Fg-al bukta 20-23diverdoc
Doki! Nemááá....szaszia
kell a matrica, úgyhogy nem a szívemre hallgattam 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A gyerekes, kutyás fotópályázat két nyertese sztem (kutyás mindent visz 😊



"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Ellenséges vonalak mögött - 49ers:  philly.blog.hu/2014/09/28/ellenseges_vonalak_mogott_49ers
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
17-7, az első félidőben, 20-20, majd OT Fg-al bukta 20-23diverdoc
Doki! Nemááá....
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 328
Nem gyenge:
 www.youtube.com/watch?v=GswogP2B7UQ
És nem csak az alany miatt....
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Eagles - 49ers beharangozó:  philly.blog.hu/2014/09/27/2014_beharangozo_week_4_eagles_49ers
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 328
Mi nyerünk 24-13-ra, de ha én nyerem a matricát, azt az igen jeles nap alkalmából felajánlom Harlequin-nek 😀 Bóóódogságszaszia
Köszi , én meg állom a söröket!
Vagy a pálinkákat!
Vagy ezeknek bármilyen permutációját!😊
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
17-7, az első félidőben, 20-20, majd OT Fg-al bukta 20-23


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Mi nyerünk 24-13-ra, de ha én nyerem a matricát, azt az igen jeles nap alkalmából felajánlom Harlequin-nek 😀 Bóóódogságszaszia
Tipped megegyezik Medvepapáéval😊Ha ti nyertek felezitek?Szerintem Medvepapa szívesen kettészedné 😀
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
a matrica még mindig várja új gazdáját... 😀
tippversenyt hirdetek aki eltalálja az eredményt vagy a legközelebb lesz hozzá az kapja 😀Josszi
34-28 természetesen nekünk. A matricát meg majd felragasztom a homlokomra.mustaine
fotót kérünk utánna 😀 !

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Mi nyerünk 24-13-ra, de ha én nyerem a matricát, azt az igen jeles nap alkalmából felajánlom Harlequin-nek 😀 Bóóódogság
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
37-20 javunkra 😊

több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Örülök hogy optiPisták vagytok 😊


több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Nyerünk, 28:21.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
49ers 24 - 13 Eagles
#BASSZAMEGDENYERNIFOGTOK

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"