NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
szerintem kap egy zsíros kis büntetést Q az tuti.

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Két ellenféllel kellett játszani vasárnap a Cardsal és egy másikkal "Yeah, and they wear black and white" mondta Boldin.
“For me, it’s been obvious the last two weeks the amount of calls that have gone against us and the amount of calls that we’ve gotten. It hasn’t been close. And every week it’s the same thing. You send the tape in, and the NFL just reports back, ‘We made a mistake.’ But at the same time, the crap is costing us games. At some point, they need to be held accountable.”
Saját baromságáról:
"My penalty was my penalty. I shouldn’t have did it,” he said. “The guy’s been taking shots at me the whole game. I told the coach that. I told the ref that three times. ‘I didn’t see it . . . I didn’t see it . . . I’ll look for it.’ But as soon as we do something, wow, they see it. But when guys are doing crap to us, ‘We didn’t catch it."
Boldin nyilatkozata kitér arra a jelenetre is amit Harbaughval folytatott és amiről írtam
"“It wasn’t (an) exchange, He asked me a question, and I answered the question. It was after my personal foul, and he said, ‘Could you come to me or come to the ref?’ And I said, ‘Coach, I’ve gone to the ref on three different occasions. That’s not helping at all.’ ”
Lehiggadva, két nap után és tegnap este visszanézve a kétes 3rd downoknál kapott zászlókat (pl Willis ellen, ami után punt helyett 25-ről jöttek és TD), egyetértve Pereiraval is nagyon ellenünk fújtak, és mérkőzést befolyásoló döntéseket hoztak a kárunkra. Összességében továbbra is fenntartom, hogy nagy a gond az elmúlt 3 meccs alapján. DE: A srácok és Harbaugh nyilatkozatai alapján viszont most sokkal optimistább vagyok, szerintem dacból is fogunk profitálni.
Na hajrá fiúk!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Ahogy látom a szurkolóknál is elszakadt már a cérna
 www.dailymail.co.uk/news/article-2765939/Ugly-brawl-breaks-NFL-clash-San-Francisco-49ers-Arizona-Cardinals-leaving-stadium-spattered-blood-female-fans-involved.htmlhe7edik
ja, meg megszaladt az alkohol. az ilyenek nem valók a nézőtérre.

több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ahogy látom a szurkolóknál is elszakadt már a cérna
 www.dailymail.co.uk/news/article-2765939/Ugly-brawl-breaks-NFL-clash-San-Francisco-49ers-Arizona-Cardinals-leaving-stadium-spattered-blood-female-fans-involved.html


több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
bár lehet szezon végén új stáb lesz megint...petey
Ennyire ne szaladj még előre, hosszú még a szezon. Kétségtelen, nem álom a rajt, de hidd el, dolgoznak ők most rendesen. Tényleg fel van most adva a lecke, de bőven van lehetőség javítani. Várjuk meg legalább a szezon felét.
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ne reménykedjünk idén semmiben szerintem ilyen bíráskodás mellett esélyünk sincs.he7edik
Ilyen bíráskodás? Miről beszélünk? Amikor az endzone előtt megfejelem a másikat az nem a bírók hibája, amikor az oldalvonalon kívül tauntingolom az ellenfél játékosát az nem a bírók hibája... Ezt a csapatot fejben kellene nagyon összerakni. Valószínűleg már nem csapatként hanem egyénenként akarnak meccseket nyerni, hogy mindenki nagy pénzt szakíthasson...Csiriba
Igen? És szerinted miért fejelte meg? Mert óriási a bírói nyomás a csapaton. Nem csoda hogy elbizonytalanodunk ha azért is zászlót kapunk ha csúnyán nézünk az ellenfélre.A meccs vége felé már látszott az egész csapaton hogy nehezen viselik a dolgot. Szerintem a 3 meccs alatt kb. 320-350 yard büntinél tartunk ami abnormális mennyiség!Más meccset is nézek és ott valahogy messze nincs ekkora zászlóeső meg ennyi "vicces" ítélet.60-70 yard-al kapunk több büntit mint az ellen és azt ne találjuk ki hogy mindenki nagyszerűen tudott alkalmazkodni az új szabályokhoz csak és kizárólag a San Francisco 49-ers nem. Most lefogadom bárkivel hogy vasárnap is 100+ yard büntit fogunk kapni és lesz minimum 3 darab meccset befolyásoló bírói ítélet ami minket fog sújtani.he7edik
amikor Pwillre zászlót dobnak UR-re, ott gond van, de nem vele. Staley lökött félre mindenkit a kispadról, majdnem berohant, pedig rá sem jellemző.
amúgy itt a nagy lehetőség, meg lehet mutatni hogy kik vagyunk. csak elsősorban az edzőknek kell váltani, pl én új OC-t is hoznék. GRo az első félidőben ász volt, aztán eltűnt, 0 volt az alkalmazkodás. bár lehet szezon végén új stáb lesz megint...petey
És ezek a fránya kétséges ítéletek MINDIG DE MINDIG akkor jönnek amikor az ellenfél 3 és reménytelen helyzetbe van...


több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Ne reménykedjünk idén semmiben szerintem ilyen bíráskodás mellett esélyünk sincs.he7edik
Ilyen bíráskodás? Miről beszélünk? Amikor az endzone előtt megfejelem a másikat az nem a bírók hibája, amikor az oldalvonalon kívül tauntingolom az ellenfél játékosát az nem a bírók hibája... Ezt a csapatot fejben kellene nagyon összerakni. Valószínűleg már nem csapatként hanem egyénenként akarnak meccseket nyerni, hogy mindenki nagy pénzt szakíthasson...Csiriba
Igen? És szerinted miért fejelte meg? Mert óriási a bírói nyomás a csapaton. Nem csoda hogy elbizonytalanodunk ha azért is zászlót kapunk ha csúnyán nézünk az ellenfélre.A meccs vége felé már látszott az egész csapaton hogy nehezen viselik a dolgot. Szerintem a 3 meccs alatt kb. 320-350 yard büntinél tartunk ami abnormális mennyiség!Más meccset is nézek és ott valahogy messze nincs ekkora zászlóeső meg ennyi "vicces" ítélet.60-70 yard-al kapunk több büntit mint az ellen és azt ne találjuk ki hogy mindenki nagyszerűen tudott alkalmazkodni az új szabályokhoz csak és kizárólag a San Francisco 49-ers nem. Most lefogadom bárkivel hogy vasárnap is 100+ yard büntit fogunk kapni és lesz minimum 3 darab meccset befolyásoló bírói ítélet ami minket fog sújtani.he7edik
amikor Pwillre zászlót dobnak UR-re, ott gond van, de nem vele. Staley lökött félre mindenkit a kispadról, majdnem berohant, pedig rá sem jellemző.
amúgy itt a nagy lehetőség, meg lehet mutatni hogy kik vagyunk. csak elsősorban az edzőknek kell váltani, pl én új OC-t is hoznék. GRo az első félidőben ász volt, aztán eltűnt, 0 volt az alkalmazkodás. bár lehet szezon végén új stáb lesz megint...

több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ne reménykedjünk idén semmiben szerintem ilyen bíráskodás mellett esélyünk sincs.he7edik
Ilyen bíráskodás? Miről beszélünk? Amikor az endzone előtt megfejelem a másikat az nem a bírók hibája, amikor az oldalvonalon kívül tauntingolom az ellenfél játékosát az nem a bírók hibája... Ezt a csapatot fejben kellene nagyon összerakni. Valószínűleg már nem csapatként hanem egyénenként akarnak meccseket nyerni, hogy mindenki nagy pénzt szakíthasson...Csiriba
Igen? És szerinted miért fejelte meg? Mert óriási a bírói nyomás a csapaton. Nem csoda hogy elbizonytalanodunk ha azért is zászlót kapunk ha csúnyán nézünk az ellenfélre.A meccs vége felé már látszott az egész csapaton hogy nehezen viselik a dolgot. Szerintem a 3 meccs alatt kb. 320-350 yard büntinél tartunk ami abnormális mennyiség!Más meccset is nézek és ott valahogy messze nincs ekkora zászlóeső meg ennyi "vicces" ítélet.60-70 yard-al kapunk több büntit mint az ellen és azt ne találjuk ki hogy mindenki nagyszerűen tudott alkalmazkodni az új szabályokhoz csak és kizárólag a San Francisco 49-ers nem. Most lefogadom bárkivel hogy vasárnap is 100+ yard büntit fogunk kapni és lesz minimum 3 darab meccset befolyásoló bírói ítélet ami minket fog sújtani.


több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Sziasztok,

Nem láttam a meccset, Stevie hogy muzsikál?Helmut Zimmer
Ő jó volt. Kevesek egyike. Megjátszható volt, jól mozgott.diverdoc
Nagyon szeretem Stevie játékát. Igazán korlátoltnak kell ahhoz lenni, hogy valaki ne lássa mekkora érték került a ninersbe, discount áron.
Nem speedster, de borzasztóan jól szakad el, ha kell fizikális, de mégis higany. Remekül vesz lőtávolságot. Az utolsó években megtanult 4 negyeden keresztül koncentrált maradni. Tőlünk el kellett mennie, mert nem sikerült kialakítania QB Wr kapcsolatot Manuellel, amiről tehet is meg nem is, nem tehet, mert Manuel alkalmatlan tárgyon elkövetett kísêrlet, tehet, emrt tele is lett a csukája. Gaileyt is sokat kritizálta, és Marronet is.
Kicsit utálom, hogy niner lett, de jólesz Neki nálatok, és ennek örülök.Helmut Zimmer
Ez lehetne Crabs és Boldin definíciója is 😊JayB
azért kéne 1 db gyorsvonat is néha... 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Sziasztok,

Nem láttam a meccset, Stevie hogy muzsikál?Helmut Zimmer
Ő jó volt. Kevesek egyike. Megjátszható volt, jól mozgott.diverdoc
Nagyon szeretem Stevie játékát. Igazán korlátoltnak kell ahhoz lenni, hogy valaki ne lássa mekkora érték került a ninersbe, discount áron.
Nem speedster, de borzasztóan jól szakad el, ha kell fizikális, de mégis higany. Remekül vesz lőtávolságot. Az utolsó években megtanult 4 negyeden keresztül koncentrált maradni. Tőlünk el kellett mennie, mert nem sikerült kialakítania QB Wr kapcsolatot Manuellel, amiről tehet is meg nem is, nem tehet, mert Manuel alkalmatlan tárgyon elkövetett kísêrlet, tehet, emrt tele is lett a csukája. Gaileyt is sokat kritizálta, és Marronet is.
Kicsit utálom, hogy niner lett, de jólesz Neki nálatok, és ennek örülök.Helmut Zimmer
Ez lehetne Crabs és Boldin definíciója is 😀JayB
...mondtam, hogy jó lesz neki itt, főleg, hogy mind a kettőjükkel szemben van előnye. 😊
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Sziasztok,

Nem láttam a meccset, Stevie hogy muzsikál?Helmut Zimmer
Ő jó volt. Kevesek egyike. Megjátszható volt, jól mozgott.diverdoc
Nagyon szeretem Stevie játékát. Igazán korlátoltnak kell ahhoz lenni, hogy valaki ne lássa mekkora érték került a ninersbe, discount áron.
Nem speedster, de borzasztóan jól szakad el, ha kell fizikális, de mégis higany. Remekül vesz lőtávolságot. Az utolsó években megtanult 4 negyeden keresztül koncentrált maradni. Tőlünk el kellett mennie, mert nem sikerült kialakítania QB Wr kapcsolatot Manuellel, amiről tehet is meg nem is, nem tehet, mert Manuel alkalmatlan tárgyon elkövetett kísêrlet, tehet, emrt tele is lett a csukája. Gaileyt is sokat kritizálta, és Marronet is.
Kicsit utálom, hogy niner lett, de jólesz Neki nálatok, és ennek örülök.Helmut Zimmer
Ez lehetne Crabs és Boldin definíciója is 😊
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Sziasztok,

Nem láttam a meccset, Stevie hogy muzsikál?Helmut Zimmer
Ő jó volt. Kevesek egyike. Megjátszható volt, jól mozgott.diverdoc
Nagyon szeretem Stevie játékát. Igazán korlátoltnak kell ahhoz lenni, hogy valaki ne lássa mekkora érték került a ninersbe, discount áron.
Nem speedster, de borzasztóan jól szakad el, ha kell fizikális, de mégis higany. Remekül vesz lőtávolságot. Az utolsó években megtanult 4 negyeden keresztül koncentrált maradni. Tőlünk el kellett mennie, mert nem sikerült kialakítania QB Wr kapcsolatot Manuellel, amiről tehet is meg nem is, nem tehet, mert Manuel alkalmatlan tárgyon elkövetett kísêrlet, tehet, emrt tele is lett a csukája. Gaileyt is sokat kritizálta, és Marronet is.
Kicsit utálom, hogy niner lett, de jólesz Neki nálatok, és ennek örülök.
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Sziasztok,

Nem láttam a meccset, Stevie hogy muzsikál?Helmut Zimmer
Ő jó volt. Kevesek egyike. Megjátszható volt, jól mozgott.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Sziasztok,

Nem láttam a meccset, Stevie hogy muzsikál?Helmut Zimmer
jól, kár hogy nem gyorsvonat... .-/

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Sziasztok,

Nem láttam a meccset, Stevie hogy muzsikál?Helmut Zimmer
100y körül kapott el fontos labdákat, nem rajta múlott.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Sziasztok,

Nem láttam a meccset, Stevie hogy muzsikál?
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
De ne csüggedjünk, volt ennél pár éve sokkal szarabb csapatunk is.
GO NINERS!!!diverdoc
ez igaz, de Samurai Mike által is összerakott DEF még mindig jól működhetne... és ez a keret ez a csapat többre hívatott, ezért volt dühítő nézni ezt a 2.félidei vergődést.
Én megértem Boldint is hogy felhúzza magát a zászlóerdőn ami "lejt a pálya" verzióban érkezett, de ne akkor és ott, (mondjuk trashtalk megy máskor is felé és tőle is az ok) lehet most elgurult neki is a gyógyszere, Eric facemaskja érthetetlen volt talán az indulat heve elkapta őket. De ezt kezelni kell és ne a összeesküvéselméletes útálnak a bírók Harb a meleg a melegek a mitomén mi miatt mint csapatot stb stb....
ok pass rush nélkül mindegy milyen a secondarynk.. de hogy km-re helyezkednek az elkapótól? és egymásra várva nem csinálnak semmit?...
ezt a múltkor is megvolt és most is sajnos...

Kapet nem hibáztatom, amit tudott megtett, és amennyit a jelenlegi képességei és a nem kifejezetten rászabott szerepkör engedett neki, kell az idő, mert az elkapóink nem gyorsvonatok hogy hosszú passzok megtalálják őlet, lásd Stevie aki ment ment de hát nem gyorsvonat, vagy Brandon Lloyd talán egyetlen momentuma amikor egy hosszúnak látszott labdát kapott de nem úgy tűnt mintha megszakadna hogy elérje...
nem tudom Bruce Ellington mennyire gyors de nem igazán kapott esélyt tegnap, hogy Patton meg hogy edzői döntésből kimaradt az furcsa volt...


ami pozítív volt az a védelemből a megszokott (Willis, Cowboy, és igen Wilhoite produkciója aki kezd felnőni a feladathoz hogy próbálja pótolni Bowmant.) Skuta sem lett volna rossz, volt egy igencsak vitatható ítélet ellene amikor Stantont ütötte el, megjegyzem szabályosan Perreira szerint is (azért kaptuk a büntit Stanton eljátszotta a rongybábit aztán hipphopp meggyógyult és már dobott is tovább.. 😀

Szal rázzuk meg magunkat (mi itthon ami tuti átmegy mint mentális energia ( LOL energiakerék rézfaszúbagoly) és igenis üljenek le egymással a stábbal a játékosok edzők vízhordók, mindenki tegye szívére a kezét vallja be ha gyereket nőt kutyát molesztált és kezdjünk egy tiszta lapot vasárnap!

bocsi nem vagyok grafomán de ez most így kijött belőlem...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Nyugi majd mi gondoskodunk róla, hogy visszajöjjön mindenkinek az önbizalma 😀 3. számú OL lyukas Sec..... ellenetek idegen be kalkulálható nekünk az L (de azért örülnék ha mégse 😛)dande
Na, újabb róka... el ne engedjétek a sajtot! 😀

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyugi majd mi gondoskodunk róla, hogy visszajöjjön mindenkinek az önbizalma 😀 3. számú OL lyukas Sec..... ellenetek idegen be kalkulálható nekünk az L (de azért örülnék ha mégse 😛)
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Hol van Petey? 😀silent7939
dolgozom papa, termelem a GDP-t, míg mások itt trollkodnak 😛

na, mivel meg lettem szólítva dokink által, igen, belefér egy kis trash meccs előtt, ez ennyi volt. nem volt nálam a kristálygömböm akkor bocsi 😊
az van, hogy pass rush nélkül a legjobb secondary is 0. nálunk nincs passrush, 0, zéró, nada, semmi. Stantonból HOF QB-t faragtunk könyörgöm. ehhez hozzájön azért a remek CB teljesítmény de ha nem rakunk nyomást akkor nincs miről beszélni. ha meg igen, akkor kapunk egy 15 yardos büntit, illetve mindenféle habiszit zászlókat 3rd downnál.
Offenzben nem tudom miért kell Kapot megtalálni, 100+-os ratingje volt. sokszor ő mentette meg a drive-ot.
na és akkor elérkeztünk oda, hogy playhívás. az első félidő megint zseniális volt, aztán csúnyán nem tudott a stáb lépn isemmit, vagy nem akart, én nem tudom. ebben elég vastagon benne van Harbs és bandája.
a következő pont a fegyelmezetlenség. Boldin 1st down 5 yardon és odabiccent a védőnek. meghallgatva az interjút, a töke volt tele a bírókkal, hogy nem egyformán dobják a büntiket(halkan megjegyzem van benne igazsága), ezt sérelmezte Harbsnál. Staley is pipa volt.tudom hogy profik, de ez kihozza a frusztrációt rendesen.
szóval le kell nyugodni akkor is, és játszani.

VD kiesése meg igenis számít, rajta kívül nincs mélységi célpontunk. így egyszerűbb volt a Cards helyzete. pont.
a másik hogy Stevie sem egy gyorsvonat, ott az egy TD volt, amikor egy dragből futott vagy 30+ yardot, de a védő utolérte.
nincs sebességünk sajnos elkapó fronton.

szóval van gond, nem mondom hogy nincs, de képesek vagyunk visszajönni.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
erre jovok vissza 1 het nyaralasbol??? anyamborogass 😕Vegita
hah megvan a bűnös! 😀Josszi
az hagyjan, de kozben elvertuk az arsenalt, amit nem lattam es kikaptunk a mainztol tegnap, amit neztem... (dortmund drukker vagyok) ugyhogy, nezzem vagy ne nezzem az esti meccset? @)Vegita
és elvittétek a 7 meccses kombómat bet365-ön... 😕
nézzed! legalább lesz kit okolni ha..... 😀Josszi
jo, mert mar most nem vagyunk a helyzet magaslatan, de nem baj, meg csak 7 perc telt el 😛Vegita
Canossa indul tee! 😀Josszi
vallalom! eloben szerintem nem nezek tobb meccset a bye week-ig 😀 majd masnap meloban megfigyelem..Vegita
mostmár nézzed büntiből!!!!

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Ne reménykedjünk idén semmiben szerintem ilyen bíráskodás mellett esélyünk sincs.he7edik
Ilyen bíráskodás? Miről beszélünk? Amikor az endzone előtt megfejelem a másikat az nem a bírók hibája, amikor az oldalvonalon kívül tauntingolom az ellenfél játékosát az nem a bírók hibája... Ezt a csapatot fejben kellene nagyon összerakni. Valószínűleg már nem csapatként hanem egyénenként akarnak meccseket nyerni, hogy mindenki nagy pénzt szakíthasson...Csiriba
Igazad lehet. Itt valami nagyon nincs rendben. Lehet hogy Haribó tényleg elvesztette az öltözőt?silent7939
igen... 3 év után már nem elég who is better.... meg a blue collar mentality.. meg a többi bs...
a draft meg.... erősítjük az OL-t meg hozzuk a sérült ám de nagy igéreteket... ahelyett hogy draftolnánk egy magas atlétikus CB-t??? ok hogy a 2011draft nagyon jó volt... de azóta... 😕

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Az első meccs után a hurrá hangulatban már leírtam, a "felemás" érzéseimet, a 2. félidő ott is kritikátlan volt. A bíráskodás nevetséges, de elsősorban az agyatlan niggerkedés vert meg minket. 5 yardra a goallinetól fejelek egyet, majd sikerül még további yardokra curücckolni a40 y mögé??? Nem mintha bármit megérdemeltünk volna, de ott egy 21-20 helyett maradt a 20-14. Culi is a kispadnál keménykedik 15 yardért. Indiferens helyen már fekvő játékost még sisakráccsal húzzuk le, by Eric???? 2. meccsünk 100 y feletti büntivelMind O#, mind Đ# driveoknál 30 yardokat adunk a kiélezett szituban?? Néha az volt az érzésem direkt ennyire balfaszok (gurulos foci mennyeiben ezt úgy hívják edzőbuktatás). Boldin, ahogy lereagálta Harbaugh lecseszését az sok mindent elárult. Crabtree teli szájjal szidott valakit és S.Johnson, Boldin rettentően helyeselt neki. Tegnap egy kurva gyenge támadójátékhoz (pass protektion, futás blokk az mi??) ahol Kaep az életéért futkározott, egy kritikátlan védőjáték (secondarynk, mint a Bubo doktorban a szakértő: na az nem volt, Ward te jó Isten!) társult. Persze majd leírhatja petey, hogy ilyenkor mennyire jók szoktunk lenni a köv meccsen, meg majd Nick Foles szűkölni fog az életéért stb. de ez önámítás. A legnagyobb gond, hogy még így is nyerhető meccs lett volna, első két negyedet még végigbetlizték a pinytek is. Megyünk még a Centuryra, megyünk Denverbe, New Orleansba, jön a hóksz, Riversék, meg a Phili. Jelen állás szerint ezeken nem mi leszünk esélyesek. Szóval én most a pozitív szezonért szorítok, max ezt látom reálisnak (kis optimizmussal), hacsak valami ordas változás nem áll be (elsősorban fejben).
De ne csüggedjünk, volt ennél pár éve sokkal szarabb csapatunk is.

GO NINERS!!!diverdoc
tömörebben az év véleményem: amíg nincs pass rush és alacsony ám de tehetségtelen (kivéve Brock talán) CB-kel játszunk magas és jó elkapók ellen addig ez lesz....
hogy a fejekben van zür az látszik... ennyi... bízom hogy elérjük a PO-t...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Újabb kiábrándító második félidei játék. 😕
Sajnos idén eddig nem nagyon beszélhetünk Csapatról, mert most nem működünk csapatként. Nyilván az öltözőben is gond van, ha ennyi fegyelmezetlenségből elkövetett szabálytalansággal terheljük saját magunkat. A tüzet sem látom a csapatunkban, mintha tök mindegy lenne az eredmény. A secondary évek óta problémát jelent, a hosszú passzoknál csak nézünk, mint a moziban. Culliver egyszerűen minősíthetetlenül gyenge. Reid sem hozza eddig a tavalyi formáját. Pass rush mint olyan, egyáltalán nem létezik! Persze vannak hiányzóink, de mindig is lesznek, és minden csapatnak vannak, úgyhogy ezen túl kéne lépni. Még így is a D# a jobbik csapatrészünk. Igazából O# nem is nagyon van. A fal nagyon homály akár a tavalyi évhez képest is. Kap ehhez a falhoz lassú gondolkodású, nem elég neki az a pillanatnyi idő, ami jut neki. Teljesen elbizonytalanodott, egyetlen hosszabb passz kísérlete volt, de az is milyen. Sajnos egyre inkább megbizonyosodom afelől, hogy Kap bizony egy középszerű qb, és a jelenlegi fallal ez még inkább látszik. Franken is azt látom már, hogy francba, már megint be kell bújnom a darálóba, Hyde-ot még viszi a lelkesedés, ki tudja, meddig.
Az hogy ilyen a hangulat, leginkább az edzői stáb sara. Látható, hogy Harbaugh-nak már nincs meg a tekintélye, megint kiderül, hogy nem tud belenyúlni a játékba. Az első félidőben még megy valami, aztán erre lép valamit az ellenfél, amire Ő már nem tud reagálni, csak áll az oldalvonalon, és látszik rajta a tanácstalanság. Persze ez valahol törvényszerű, hogy az elmúlt 3 évben mindig ott voltunk a tűz közelében, de csak melegedtünk, nem tudtunk továbblépni. Egyértelmű, hogy kopik a lelkesedés, és kezdi elhinni mindenki, hogy úgy sem fogunk odaérni... elveszik a hit, a mindenképpen győzni akarás, a tűz. Ezt a szezont már végig fogjuk szenvedni, aztán szezon végén veszi Harbaugh a kalapját és kezdhetünk elölről építkezni, megint jön a hét szűk esztendő. Sajnos most ezt vizionálom, ezt mondatja velem az elmúlt két mérkőzés csalódása, de természetesen, megint ott fogok ülni a képernyő előtt a hét végén, és alig várom, hogy kezdődjön a meccs! Egyszer fent, egyszer lent, de akkor is GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Az első meccs után a hurrá hangulatban már leírtam, a "felemás" érzéseimet, a 2. félidő ott is kritikátlan volt. A bíráskodás nevetséges, de elsősorban az agyatlan niggerkedés vert meg minket. 5 yardra a goallinetól fejelek egyet, majd sikerül még további yardokra curücckolni a40 y mögé??? Nem mintha bármit megérdemeltünk volna, de ott egy 21-20 helyett maradt a 20-14. Culi is a kispadnál keménykedik 15 yardért. Indiferens helyen már fekvő játékost még sisakráccsal húzzuk le, by Eric???? 2. meccsünk 100 y feletti büntivelMind O#, mind Đ# driveoknál 30 yardokat adunk a kiélezett szituban?? Néha az volt az érzésem direkt ennyire balfaszok (gurulos foci mennyeiben ezt úgy hívják edzőbuktatás). Boldin, ahogy lereagálta Harbaugh lecseszését az sok mindent elárult. Crabtree teli szájjal szidott valakit és S.Johnson, Boldin rettentően helyeselt neki. Tegnap egy kurva gyenge támadójátékhoz (pass protektion, futás blokk az mi??) ahol Kaep az életéért futkározott, egy kritikátlan védőjáték (secondarynk, mint a Bubo doktorban a szakértő: na az nem volt, Ward te jó Isten!) társult. Persze majd leírhatja petey, hogy ilyenkor mennyire jók szoktunk lenni a köv meccsen, meg majd Nick Foles szűkölni fog az életéért stb. de ez önámítás. A legnagyobb gond, hogy még így is nyerhető meccs lett volna, első két negyedet még végigbetlizték a pinytek is. Megyünk még a Centuryra, megyünk Denverbe, New Orleansba, jön a hóksz, Riversék, meg a Phili. Jelen állás szerint ezeken nem mi leszünk esélyesek. Szóval én most a pozitív szezonért szorítok, max ezt látom reálisnak (kis optimizmussal), hacsak valami ordas változás nem áll be (elsősorban fejben).
De ne csüggedjünk, volt ennél pár éve sokkal szarabb csapatunk is.

GO NINERS!!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P