San Francisco 49ers
59 feliratkozó
több mint 11 éve
Karaj!A hátán van valami felírat?
Picit megkésve, de tegnap megjött a karácsonyi ajándékom 😊
(amit petey linkelt hoodie az is nagyon ott van, ha ez most nem jött volna, beneveztem volna rá)diverdoc

több mint 11 éve

Picit megkésve, de tegnap megjött a karácsonyi ajándékom 😊
(amit petey linkelt hoodie az is nagyon ott van, ha ez most nem jött volna, beneveztem volna rá)

"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Jimmy T. mellé bomba koordinátorok kellettek volna. Valóban úgy tűnik jelenleg nem vonzó hely San Francisco. De remélem ránk cáfol majd a csapat.
több mint 11 éve
49ers name Tom Gamble senior personnel executivekb a második jó kinevezés, Sparano mögött, és ez mindent elmond. mondjuk egy esélyt megadok hogy hogyan fognak vitézkedni az edző urak.
viszont az mindent elmond, hogy York beáldozta az egész évet hogy kirakja Jimbot. utána meg megy a kapkodás, hogy ki fog idejönni Tomsula kinevezése után. ezzel a performansszal kiérdemelték/tük, hogy senki ne vegye komolyan a tulajt és az egész organizációt. felettébb szomorú. az meg mindent elmond, hogy Baalke volt az utolsó szövetségese Harbaughnak a FO-ban. tény.
na mindegy, ez van, jövő ilyenkorra kiderül. addig csak szurkolunk meg dühöngünk 😊
amúgy most lett volna itt az alkalom, hogy azt mondja Jed, oké, az a pici hiányzik, nyugodtan körülnézünk és idehozunk egy olyan stábot aki képes átlendülni az árnyékon, pénz nem lett volna akadály, tudjuk. akár college, akár máshonnan.
nem. a nyomorult hatalmi játszmák miatt be lett áldozva minden.
ez csak szomorú de nagyon
több mint 11 éve
Nekem Tomsula kinevezése tetszik, azt már párszor kifejtettem miért. A többi edző kinevezése bennem is felvet kételyeket, de nem vagyok túlzottan pesszimista. A védelemtől nem tartok, ott olyan emberanyagunk van ami hozni fog egy bőven átlag feletti teljesítményt. Az OC körülötti vesszőfutás már jobban zavar, jó lett volna, ha valami "nevesebb" jelölt jön. Nem Chryst volt az offense bajainak forrása, hanem Roman, és az idióta play hívásai, valamint, hogy Hárbó sem merte Kaep-et használni, ahogy kellett volna. Meggyőződésem, hogy bátrabb play hívásokkal meglett volna 11 vagy 12 győzelem a 8 helyett.azért muszáj megkérdeznem, hogy te mit gondolsz erről a stábról? 😊 mert nagyjából teljesen beigazolódtak a félelmek, egyetlen felfelé ívelő karrierű edző nem akart idejönni, pár NFL Europe-os haver, levitézlett korábbi főedzők, ex-Raiderek, a pontot feltéve pont a QB coach OC-nek való kinevezésével, aki/ami tavaly minden bajok forrása volt...baggiobiztosan nagyon felment a vérnyomásod, szedjél rá valami nyugtatót 😊Alabama Ninershű de meglepődtem 😀peteywow, Logan a QB coach lett, szóval az egyetlen maradó Harbaugh ember, Geep Chryst vagy OC lesz vagy mégse maradbaggioÚgy néz ki Chryst lesz az OC.Alabama Niners
Azért nem kezelem annyira pesszimistán a helyzetet, mert a napokban elég sokat nézegettem az edzők eredményeit, mit értek el előző állomáshelyeiket (nem a mi új stábunkét elsősorban) és rengeteg HC és OC/DC gyenge eredmények után lett egy másik helyen sikeres. Nálunk elszaladt a ló a játékosokkal, lázadtak Hárbó szigora ellen és ez döntötte romba a szezont és a reményeinket. Volt felhajtás meg körítés.
Most ez nem lesz, biztos vagyok benne, hogy a közvetlenebb stílus amit JimmyT képvisel és a pedagógia hozzáállása, letisztítja a fejeket, és összetartóbb egységesebb csapatunk lesz.
Ha meg nem így lesz megy egy szezon a kukába, jön egy új stáb és rebuilding.
több mint 11 éve
azért muszáj megkérdeznem, hogy te mit gondolsz erről a stábról? 😊 mert nagyjából teljesen beigazolódtak a félelmek, egyetlen felfelé ívelő karrierű edző nem akart idejönni, pár NFL Europe-os haver, levitézlett korábbi főedzők, ex-Raiderek, a pontot feltéve pont a QB coach OC-nek való kinevezésével, aki/ami tavaly minden bajok forrása volt...biztosan nagyon felment a vérnyomásod, szedjél rá valami nyugtatót 😊Alabama Ninershű de meglepődtem 😀peteywow, Logan a QB coach lett, szóval az egyetlen maradó Harbaugh ember, Geep Chryst vagy OC lesz vagy mégse maradbaggioÚgy néz ki Chryst lesz az OC.Alabama Niners

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Engem is , naná!engem is érdekelne!Alabama Ninersha rendelnel, szoljal, beszallnek 😛Vegita
teechip.com/san-hungary#id=4&c=000000
kell 😍petey
több mint 11 éve
engem is érdekelne!ha rendelnel, szoljal, beszallnek 😛Vegita
teechip.com/san-hungary#id=4&c=000000
kell 😍petey
több mint 11 éve
biztosan nagyon felment a vérnyomásod, szedjél rá valami nyugtatót 😊hű de meglepődtem 😀peteywow, Logan a QB coach lett, szóval az egyetlen maradó Harbaugh ember, Geep Chryst vagy OC lesz vagy mégse maradbaggioÚgy néz ki Chryst lesz az OC.Alabama Niners
több mint 11 éve
hű de meglepődtem 😀wow, Logan a QB coach lett, szóval az egyetlen maradó Harbaugh ember, Geep Chryst vagy OC lesz vagy mégse maradbaggioÚgy néz ki Chryst lesz az OC.Alabama Niners
több mint 11 éve
ha rendelnel, szoljal, beszallnek 😛
teechip.com/san-hungary#id=4&c=000000
kell 😍petey
Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
wow, Logan a QB coach lett, szóval az egyetlen maradó Harbaugh ember, Geep Chryst vagy OC lesz vagy mégse maradbaggioÚgy néz ki Chryst lesz az OC.
több mint 11 éve
wow, Logan a QB coach lett, szóval az egyetlen maradó Harbaugh ember, Geep Chryst vagy OC lesz vagy mégse marad

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
kijavítva Barrows tweetjét: "Jim Tomsula and the 49ers are interested in adding Eagles wide receivers coach Bob Bicknell to his staff, possibly as offensive coordinator, but Bicknell is begging the Eagles to block the interview." 😀peteyvagy még rosszabb, ha Chip nem gondolná, hogy a 49ers OC posztja előrelépés lenne az Eagles WR coach állásához képest 😊

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
kijavítva Barrows tweetjét: "Jim Tomsula and the 49ers are interested in adding Eagles wide receivers coach Bob Bicknell to his staff, possibly as offensive coordinator, but Bicknell is begging the Eagles to block the interview." 😀Bob Bicknell az Eagles jelenlegi WR-edzője a legújabb OC jelölt: profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/28/report-bob-bicknell-could-be-candidate-for-49ers-offensive-coordinator-role/Two league sources tell me Bob Bicknell and Jim Tomsula spoke about 49ers OC job. Bicknell wants to stay.
Ő is dolgozott anno az NFL Europe-ban, bár közvetlen kollégája nem volt Tomsulának.empty taxi
Egyesek szerint Kelly blokkolta a váltást, de ő korábban azt mondta, hogy előrelépés esetén sose csinálna ilyet.baggio
több mint 11 éve
Bob Bicknell az Eagles jelenlegi WR-edzője a legújabb OC jelölt: profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/28/report-bob-bicknell-could-be-candidate-for-49ers-offensive-coordinator-role/Two league sources tell me Bob Bicknell and Jim Tomsula spoke about 49ers OC job. Bicknell wants to stay.
Ő is dolgozott anno az NFL Europe-ban, bár közvetlen kollégája nem volt Tomsulának.empty taxi
Egyesek szerint Kelly blokkolta a váltást, de ő korábban azt mondta, hogy előrelépés esetén sose csinálna ilyet.

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
úgy értettem hogy van már NFLE-s haver a stábban, a ST edző, aki a Jetstől jött. szóval nem Logan lesz az első. bár ez nem oszt nem szoroz már 😀peteyjogos, McGaughey-vel 2002-ben dolgozott együtt Skóciában 😊

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
úgy értettem hogy van már NFLE-s haver a stábban, a ST edző, aki a Jetstől jött. szóval nem Logan lesz az első. bár ez nem oszt nem szoroz már 😀2006 Rhein Fire (quarterbacks/offensive coordinator) - Tomsula ekkor volt itt HCna befutott végre az első NFL Europe-os haver, Steve Logan is csatlakozik a stábhozha jól tudom a ST edző is NFLE-ban volt, a Jets előtt?petey
2011-ben edzősködött utoljára, korábban az East Carolina főedzője voltbaggio
2004-05 Berlin Thunder (quarterbacks/wide receivers)
sose volt ST edző amúgybaggio
ez az egész bohóctörténet erre a South Park epizódra emlékeztet. mikor megvan az első és utolsó fázis:

1, rúgjuk ki Harbaught és a stábját
2, ?
3, Többszörös SuperBowl bajnokok
több mint 11 éve
Remélem, nem úgy gondolkodnak, hogy a következő idény megy a levesbe, jövőre meg időben elkezdik összeszedni az új stábot. Hagyják, hogy Tomsula idehozza a spanjait, hadd keressenek azok is egy kis pénzt egy évig, utána úgy is megy mindenki. 😊 Lesz egy jó draft pozíciónk, és tiszta lappal indulunk. Na, ez így elég gáz lenne...idáig nagyon tervezettnek tűnt minden 😀
Ezek után remélem, Tomsuláék olyan produkcióval rukkolnak elő, hogy nem lehet majd őket csak úgy kirakni! 😀red6t6
na de majd jövő ilyenkor okosabbak leszünk...
bár ma láttam a jobline-on "akarsz OC lenni egy meleg helyen?" hirdetést 😀
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 11 éve
Remélem, nem úgy gondolkodnak, hogy a következő idény megy a levesbe, jövőre meg időben elkezdik összeszedni az új stábot. Hagyják, hogy Tomsula idehozza a spanjait, hadd keressenek azok is egy kis pénzt egy évig, utána úgy is megy mindenki. 😊 Lesz egy jó draft pozíciónk, és tiszta lappal indulunk. Na, ez így elég gáz lenne...Ezek után remélem, Tomsuláék olyan produkcióval rukkolnak elő, hogy nem lehet majd őket csak úgy kirakni! 😀

több mint 11 éve
Aubrayo Franklin ex-playerünk is csatlakozott a stábhoz, a védelem oldalára.@SakamotoRyan
For those who remember #49ers NT Aubrayo Franklin he was so good at one point that the team slapped the franchise-tag on him in 2010.
több mint 11 éve
Bob Bicknell az Eagles jelenlegi WR-edzője a legújabb OC jelölt: profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/28/report-bob-bicknell-could-be-candidate-for-49ers-offensive-coordinator-role/Ő is dolgozott anno az NFL Europe-ban, bár közvetlen kollégája nem volt Tomsulának.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
en.wikipedia.org/wiki/Steve_Logan_%28American_football%29na befutott végre az első NFL Europe-os haver, Steve Logan is csatlakozik a stábhozha jól tudom a ST edző is NFLE-ban volt, a Jets előtt?petey
2011-ben edzősködött utoljára, korábban az East Carolina főedzője voltbaggio
