NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
49ers 34-31 Eagles
#BEATTHEEAGLES
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
a matrica még mindig várja új gazdáját... 😀
tippversenyt hirdetek aki eltalálja az eredményt vagy a legközelebb lesz hozzá az kapja 😀Josszi
34-28 természetesen nekünk. A matricát meg majd felragasztom a homlokomra.

több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
a matrica még mindig várja új gazdáját... 😀
tippversenyt hirdetek aki eltalálja az eredményt vagy a legközelebb lesz hozzá az kapja 😀Josszi
31-13 😊
Go Niners!
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 328
a matrica még mindig várja új gazdáját... 😀
tippversenyt hirdetek aki eltalálja az eredményt vagy a legközelebb lesz hozzá az kapja 😀Josszi
A meccs napján leszek 40 éves!😊
Épp ezért:
28-21 a Ninersnek.

Ide azt a matricát!😊
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Helm!
Maximalisan egyetértek amit írtál.
Én ironikusan írtam, hogy a csak a niners nem tud alkalmazkodni az új bíráskodáshoz. Más se. Csak mi vagyunk meccsenként 100y felett. És Ulpi amit írt az O# oldalon arra annyit, hogy ott is kapunk rendesen.
Amit a szerelésről és a tanításról írsz, szó szerint ezt írtam Harbaugh szavait idézve. Ő nyilatkozott úgy, hogy igy tanítják a szerelést.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
a matrica még mindig várja új gazdáját... 😀
tippversenyt hirdetek aki eltalálja az eredményt vagy a legközelebb lesz hozzá az kapja 😀Josszi
42-28 a 49ersnek, ha játszhat egy "hóksz" szurker is 😀

nem szurkolok az aranyásóknak, de gamblerkedek egyet, meg a csajom mondta, aki nem nagyon érti még az NFLt, tuti bejön 😊funkyparduc
ha vállalod hogy kirakod az autódra akkor persze 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
na Helm, most nem lennék a helyedben 😀😀

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
a matrica még mindig várja új gazdáját... 😀
tippversenyt hirdetek aki eltalálja az eredményt vagy a legközelebb lesz hozzá az kapja 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Egyetértek Helmuttal szokás szerint. Mikor a szabály napvilágra kerül, ment a vita róla. Gyakorlatilag ugyanezt mondtam a Chiefs védelmével kapcsolatban, csak akkor ég nem volt rá kereslet. Az ilyen fizikális és blitzekre épülő "high pressure" védelmeket eléggé tönkre vágja ez az elv, és alkalmazása főleg. Én akkor bíztam benne, hogy utólag kicsit ésszerűsítik. Ellenben Goodellnek, és a támadófocinak ez így jó, ahogy van. Meg lehet oldani, mert egy idő után mindent meg lehet oldani. Most épp ebben bízom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Azért azt tegyük hozzá, hogy a fejet lehajtva végrehajtott szetelés hibás beidegződés. Először is nem látsz semmit abból, amerre ugrassz, másrészt ha közben változik valami, vagy rosszul számítottad ki a szöget, előfordulhat, hogy a sisak tetejével, és nem a vállvédővel érkezel.red6t6
Willis szerelésénél ahogy a petey által kirakott gifen is ltáható Willis felfelé nézett.
“It looked like his face was up,It looked like he was making a tackle that was seeing what he hit.You do teach that, yes.”

3 meccsen 306 y bünti (nincs benn a declined és offset). 8x volt punt helyett 1st down ebből 4x pontszerzés Đ# oldalon, O# oldalon 3x sikerült ponzszerzési 1st downt visszakonvertálnunk. Azért ez sok. Persze lehet, hogy csak a niners nem tud alkalmazkodni a flag focihoz, más igen. (ennek ellenére igenis sok a számomra elfogadhatatlan fegyelmezetlenség pl Boldin).
De tegyük magunkévá Harbaugh szavait:
“We never point any finger of blame or make excuses in terms of the officiating. Sometimes the football gods can be unforgiving. And I say gods with a small ‘g’. But, you work to fix it and I’m confident we’ll do that.”

Nagyobb baj, hogy Willis nem edzett csuklósérülés miatt, nagy öröm, hogy Davis viszont igen (Vernon is Anthony is 😊 )diverdoc
Doc,

Nem csak a niners nem tud alkalmazkodni, nagyon sok kemény, fizikális csapat zavarban van. Sajnos nem konzisztens a szabályok végrehajtása, a jelenetek megítélése. Alig mernek belső, illetve kerszt blitzeket hívni, mert a védő az utolsó előtti mp-ig sokszor maga is vakon van, az utolsó pillanatban meg beleáll a szerelésbe. Ezek a srácok úgy szocializálódtak, hogy repüljenek az utolsó 4-6 yardon ( gimitől ezt tudatosan így csináljtatjuk). Ma már ezért is megy a sárga. Nem túl etikus, főleg azért, mert az lényegesen kevésbé érdekes, hogy az irányító amúgy is beleállt volna a passzba, ha nincs blitz. Látja, hogy jöna a blitz és eldobja célpont irányába. Mondom irányába, és itt kezdődik a tyúk vagy a tojás, el tudta volna dobni rendesen, ha nincs a blitz, és az abból eredő elkésett kontakt, vagy nem csak alibi dobás, ami csak a játékostárs irányába megy.
Ha nem repülnének, a védők lekésnének, és sokszor nem is tudnának megfelelő lendülettel érkezni. Így viszont semmi értelme, a belső gapek blitz támadásának, különosen azért, mert az un. Belső koridorra a legegyszerűbb beppattintani a lasztit az 1 3 technikák alacsony súlpontú gap védelme, és támadása miatt. A tavaly zseniális blitz csomagokkal operáló Bills pl feladta Pettine 4-3 open under felállásaiból eredő kreatív blitz sémákat. Ennek nyílván oka a z is, hogy Jim Schwartz jobban hisz az aggresszív pressben wide felállásokból, de van ebben egy adag tudatos kerüljük el a legrosszabbat is. Az eredmény rengeteg LB missmatch cover a los + 10 15 yardon - én várom a dime csomagok megszaporodását. Korunk Tuck ruleja, a negatív hatása felmérhetetlen.
Legalábbis én így gondolom, és nem kevés számomra kompetens barátom és kollegám is.

Üdv. H
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
de a játékvezetésen rugózni a meccs után felesleges energia pocsékolásred6t6
Ezzel nem feltétlenül értek egyet. Ha egy meccsen van 1-2 necces bírói ítélet, azon egyértelműen túl kell lépni, valóban igazad van, hogy azon nem érdemes sokáig rugózni. A gond ott kezdődik, amikor ezek az ítéletek már jelentősen befolyásolják a játék menetét, amikor egy csapatot kizökkentenek. A jó D# kemény, mindig is a szabályosság határáig el kell mennie, azt feszegetve kell dolgoznia. Ha a játékvezetői ítélet kétes helyzetekben rendre a védő ellen büntet, az azt erősíti a védőjátékosban, hogy visszább kell vennie. Ezzel jelentős teret adsz az ellenfélnek, és hosszú távon rontod a csapat önképét, saját magáról alkotott képét. Szerintem igenis foglalkozni kell meccs után az ítéletek kiértékelésével. Remélem, ezt az erre hivatottak is megteszik, és ezek a büntik nem vetik vissza a 9ers védekező kedvét!szaszia
Igen, foglalkozni kell, de nem a játékosoknak, és nem a szurkolóknak. Így van, az illetékesek jelezzék a megfelelő fórumon, hogy szerintük a játékvezetésben hibák voltak. De mindezzel együtt az eredmény már nem módosul, tehát mi hiába anyázunk itt, attól még nem történik semmi azon kívül, hogy jól felforraljuk az agyvizünket. Tehát felesleges, hacsak valakinek nem ez a célja éppen. 😊
A játékosok is, ha a játékvezetővel foglalkoznak, felesleges energiát vonnak el a játéktól. Akkor sem kell foglalkozni a játékvezetéssel, ha felénk tévednek. Nem tud egy játékos változtatni az ítéleten. Teljes mértékben a saját feladatodra kell koncentrálni, ha te megcsinálod a te részed, akkor minden rendben van. Ez a csapjáték lényege. Ha mindenki ugyanígy gondolkodik, akkor mindig hozza a csapat a maximumot, akárhogyan fújnak a játékvezetők. Engem erre tanítottak, és teljes mértékben egyetértek vele.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
de a játékvezetésen rugózni a meccs után felesleges energia pocsékolásred6t6
Ezzel nem feltétlenül értek egyet. Ha egy meccsen van 1-2 necces bírói ítélet, azon egyértelműen túl kell lépni, valóban igazad van, hogy azon nem érdemes sokáig rugózni. A gond ott kezdődik, amikor ezek az ítéletek már jelentősen befolyásolják a játék menetét, amikor egy csapatot kizökkentenek. A jó D# kemény, mindig is a szabályosság határáig el kell mennie, azt feszegetve kell dolgoznia. Ha a játékvezetői ítélet kétes helyzetekben rendre a védő ellen büntet, az azt erősíti a védőjátékosban, hogy visszább kell vennie. Ezzel jelentős teret adsz az ellenfélnek, és hosszú távon rontod a csapat önképét, saját magáról alkotott képét. Szerintem igenis foglalkozni kell meccs után az ítéletek kiértékelésével. Remélem, ezt az erre hivatottak is megteszik, és ezek a büntik nem vetik vissza a 9ers védekező kedvét!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
És a 2 büntetésünk. ajándék drive.
petey
Játszottam QB és ILB poszton, ezért szeretem ezeket a kielemző, lassított visszajátszásokat. Teljesen egyértelmű, hogy a szerelési mozdulat, a védő lendületvétele az előtt megtörtént, mint ahogy Stanton elkezd csúszni. Skuta már belendült, szerelni akart, amikor Stanton még nem gondoskodott a védett pozíció felvételéről. Egyszerűen Stanton rosszul mérte fel, hogy mikor csússzon be, túl sokat akart menni, és későn indította a mozdulatát. Bocs, ha így döntött, akkor fel kell vállalni a keményebb tackle-t is, amíg nem csúszik lábbal előre, addig futójátékos, és nem kaphatja meg a külön védelmet. Érdemes megnézni, hogy amikor Kap futott, mennyivel a védő szerelési lehetősége előtt csúszott, sokkal nagyobb biztonságra játszott (noha alkatilag azt hiszem, kicsit nagyobb tackle-ből is könnyebben felállna, mint Stanton...) Szerintem meg szép szerelés volt, egyébként 😊 Willis szerelése meg szerintem gyönyörű. Erről nincs is mit beszélni... Ahogy Stantont otthagyták, mire megfordult, azt látta, hogy éppen hárman fogják földbe döngölni... Nem tudom, ti látjátok-e, de az én monitoromon szépen kivehető a barna vonalkód a fehér naciján, és ijedtében gyorsan eldobta.... Willis meg megcsinálta a tackle-t. Ennyi. Ez egy szép D strong play volt, befejezve. Kaptam ilyet én is (bocs, tudom, a mi szintünkön csak, és az én súlycsoportomban 😀) , nem mondom, hogy kellemes, de ha a fal cserben hagy, akkor így jártam. Fel kell állni és menni tovább...... szerintem......szaszia
nekem ügy tünik Willis feje emelve volt amikor eltalálta Stantont... nem sisakközéppel öklelt, Skuta szereléséről azt mondta Perreira is rögtön hogy szabályos volt... na mind1... vasárnap nyerni kell!!!

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Mindazok ellenére amit látok a pályán annyira nem látom sötétnek a jövőt. A két vereséggel végződő meccs simán lehetett volna győzelem is, kicsivel több fegyelemmel, és kevesebb bírói hibával. Mindazok ellenére látni, kell, hogy az OL-ből a sokak által szidott A. Davis nagyon hiányzik, Iupatinál formahanyatlás van, és Boone is csak éppen visszacsöppent csak. A sikerein kulcsa az elmúlt évek ben az OL volt, annak a stabilitása és ereje viszont csökkent, így az #O teljesítménye is, ami kihat mind a futásra, mind a passzolásra.
A #D-ben a hiányzókat még ahogy éppen sikerül helyettesíteni, viszont a CB-kről mi szurkolók tudtuk, hogy kevesek leszenk. Ezek szerint a stáb nem, mert nemigazán erősítettünk oda. Ennek már meg is lettek a negatív "előnyei".
Az öltözőből érkező információkat én fenntartással kezelem, mert eddig is voltak már mindenféle fals információk mindenféle benfenntes forrásból.
Valamit azért ne felejtsünk, hogy ezek a gondok még bőven kellemesek a 2002-2008/9 közötti időszakokhoz képest, amikor annak is örültünk, hogy ha volt 6 győzelmünk egy szezonban, nem hogy PO. Az újabb szurkolóknak jelzem, hogy az NFL-ben nem az a szokás, hogy egy csapat évtizedeken keresztül folyamatosan játsza a Div döntőket, meg SB-t.
Vannak hullámvölgyek és most abban vagyunk, de senki ne veszítse el a hitét. Alaptétel decemberben kell jól játszani! Addigra bőven összeállunk, visszajönnek a sérültek és eltiltottak, és meglesz a PO. Azután meg bármi lehet....Alabama Niners
ha tudtuk, tudták hogy gyengült az OL akkor minek hívjuk a 3-4 WR-es formációkat offense-ben? mert csak 1 hadra fogható TE-nk volt?...
Snydert elengedtük pedig megbízható multiround OL ember volt, helyette Martin meg Looney? na mind1... és hol van már Dial és Tank Carradine? most akkor mi az igazság az egészségügyi helyzetükkel?

ha tudjuk tudták hogy gyengültünk CB szinten akkor miért nincs blitz? miért csak 4 emberes rush van? Fangio is elgondokodhatna már... ne csak G-Ro nézzen magába...
én ezeket a szerintem hibás döntéseket nem értem és azt sem hogy a félidei elemzések miért NEM sikerülnek? (tudom akkor kapják meg a csúszópénzt a zebrák)
olvastam a nyilatkozatokat és megértem Boldin-t is...
és igen én mint "újjabb" szurkoló jelzem nem fogadható el ekkora formahanyatlás hogy előző 3 év NFC döntők után ekkorát gyengüljünk... mert "elvileg" erősödtünk... nem fogadnék szívesen el egy a Falconséhoz hasonlító tavalyi történetet...

pozitív dolgokról is: Stevie nagyon kellemes meglepetés volt számomra, több mint 100 yardot hozott, bízom benne hogy V.Davis már játszik a Philly ellen, és abban is hogy most nem fog lejteni a pálya (semerre sem!)
ennyi...
GO NINERS!Josszi
a több WR-es felállás remek ötlet volt. megmutatta a Cards gyenge pontjait. lépni nem tudtak rá. az OL gondokra remélem gőzerővel kutatják a megoldást. be kell látni, most és tavaly sem volt elit falunk már. ha Kilgorenak is lesz 1 év tapasztalata, Brandon Thomas, Boone, AD, Staley képes együtt játszani akkor nagyon komolyak lesznek, mert ott a potenciál.
Looney, Marcus Martin tarcsiban.
na ja, Fangionak több nyomás kellett volna raknia Stantonra, amíg megvolt sokat nem alkotott. ez az ő sara, plusz tényleg nem tudni mi van Tankkal.
És a 2 büntetésünk. ajándék drive.




meglepő módon erre meg mi nem kaptunk semmit. szomorú.
petey
hát ez az!!! ment a no huddle offense erre abbahagyjuk a 2. félidőre?? eh.... na majd vasárnap

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
nem azon rugózunk, tudjuk hogy részei a játéknak, de nem tudom sportoltál-e versenyszerűen, amikor egyszerűen nem tudsz mit csinálni mert a bírók átveszik az irányítást. marha frusztráló tud lenni.

több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Nem azt mondtam, hogy minden játékvezetői döntés jó volt a meccsünkön. Én sem értettem sok ítélettel egyet, de a játékvezetésen rugózni a meccs után felesleges energia pocsékolás. Nem fog megváltozni utólag semmi.
A fegyelmezetlenség a legfőbb ok, ami ezeket okozza. Azt kéne beleverni a játékosok fejébe, hogy amikor van esély visszakapni a labdát, akkor fokozottan kéne figyelni arra, hogy ne kövessenek el szabálytalanságokat. Egyébként is az amerikai foci az a sport, ahol minden playben lehetne zászlót dobni valamire. 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Azért azt tegyük hozzá, hogy a fejet lehajtva végrehajtott szetelés hibás beidegződés. Először is nem látsz semmit abból, amerre ugrassz, másrészt ha közben változik valami, vagy rosszul számítottad ki a szöget, előfordulhat, hogy a sisak tetejével, és nem a vállvédővel érkezel. Ez azért baj, mert rendkívül balesetveszélyes, és nem az ellenfélre nézve, hanem pont arra, aki szerelni próbál ilyen módon. Szerencsésebb esetben csak a nyakad húzódik meg, agyrázkódást kapsz, de le is bénulhatsz. Ha valaki úgy ugrik előre lehajtott fejjel, hogy még a keze sincs elől (spearing), amellett, hogy hülye, nem szerelni akar, hanem büntetni. Azt már csak mellesleg jegyzem meg, hogy 15 yard bünti, és kiállítás jár érte a college fociban. De mondom, ez főleg önveszélyes mozdulat!
Ha Skuta nem lehajtott fejjel próbál szerelni, akkor látta volna, hogy a qb elindult lefelé, és korrigálhatott volna a mozgásán. Willis szerelése egy kicsit lecsúszott, így nem vállvédővel ért oda, hanem fejjel.Egyik esetben sem gondolom, hogy szándékos volt. Kap szerelésénél látszik, hogy előbb a kéz ér oda, utána jön a test többi része, szabályos szerelés.red6t6
Willisé tankönyvbe illő szerelés volt. Skutan lehet vitatkozni, de szerintem Stanton még yardot akart nyerni, nem akart csúszni,így Skuta szabályosan vállal előre ment, és a momentum elkezdődött mielőtt Stanton elkezdte a csúszó mozdulatot.
Kap szerelése, oké hogy kézzel átkarolta a lábát, de sisakkal zacsira ment a védő. nem test mellé ahogy kell.
ettől függetlenül ha nincs passrush nem fogunk sok meccset nyerni.

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Azért azt tegyük hozzá, hogy a fejet lehajtva végrehajtott szetelés hibás beidegződés. Először is nem látsz semmit abból, amerre ugrassz, másrészt ha közben változik valami, vagy rosszul számítottad ki a szöget, előfordulhat, hogy a sisak tetejével, és nem a vállvédővel érkezel.red6t6
Willis szerelésénél ahogy a petey által kirakott gifen is ltáható Willis felfelé nézett.
“It looked like his face was up,It looked like he was making a tackle that was seeing what he hit.You do teach that, yes.”

3 meccsen 306 y bünti (nincs benn a declined és offset). 8x volt punt helyett 1st down ebből 4x pontszerzés Đ# oldalon, O# oldalon 3x sikerült ponzszerzési 1st downt visszakonvertálnunk. Azért ez sok. Persze lehet, hogy csak a niners nem tud alkalmazkodni a flag focihoz, más igen. (ennek ellenére igenis sok a számomra elfogadhatatlan fegyelmezetlenség pl Boldin).
De tegyük magunkévá Harbaugh szavait:
“We never point any finger of blame or make excuses in terms of the officiating. Sometimes the football gods can be unforgiving. And I say gods with a small ‘g’. But, you work to fix it and I’m confident we’ll do that.”

Nagyobb baj, hogy Willis nem edzett csuklósérülés miatt, nagy öröm, hogy Davis viszont igen (Vernon is Anthony is 😊 )


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
És a 2 büntetésünk. ajándék drive.
petey
Játszottam QB és ILB poszton, ezért szeretem ezeket a kielemző, lassított visszajátszásokat. Teljesen egyértelmű, hogy a szerelési mozdulat, a védő lendületvétele az előtt megtörtént, mint ahogy Stanton elkezd csúszni. Skuta már belendült, szerelni akart, amikor Stanton még nem gondoskodott a védett pozíció felvételéről. Egyszerűen Stanton rosszul mérte fel, hogy mikor csússzon be, túl sokat akart menni, és későn indította a mozdulatát. Bocs, ha így döntött, akkor fel kell vállalni a keményebb tackle-t is, amíg nem csúszik lábbal előre, addig futójátékos, és nem kaphatja meg a külön védelmet. Érdemes megnézni, hogy amikor Kap futott, mennyivel a védő szerelési lehetősége előtt csúszott, sokkal nagyobb biztonságra játszott (noha alkatilag azt hiszem, kicsit nagyobb tackle-ből is könnyebben felállna, mint Stanton...) Szerintem meg szép szerelés volt, egyébként 😊 Willis szerelése meg szerintem gyönyörű. Erről nincs is mit beszélni... Ahogy Stantont otthagyták, mire megfordult, azt látta, hogy éppen hárman fogják földbe döngölni... Nem tudom, ti látjátok-e, de az én monitoromon szépen kivehető a barna vonalkód a fehér naciján, és ijedtében gyorsan eldobta.... Willis meg megcsinálta a tackle-t. Ennyi. Ez egy szép D strong play volt, befejezve. Kaptam ilyet én is (bocs, tudom, a mi szintünkön csak, és az én súlycsoportomban 😀) , nem mondom, hogy kellemes, de ha a fal cserben hagy, akkor így jártam. Fel kell állni és menni tovább...... szerintem......szaszia
Azért azt tegyük hozzá, hogy a fejet lehajtva végrehajtott szetelés hibás beidegződés. Először is nem látsz semmit abból, amerre ugrassz, másrészt ha közben változik valami, vagy rosszul számítottad ki a szöget, előfordulhat, hogy a sisak tetejével, és nem a vállvédővel érkezel. Ez azért baj, mert rendkívül balesetveszélyes, és nem az ellenfélre nézve, hanem pont arra, aki szerelni próbál ilyen módon. Szerencsésebb esetben csak a nyakad húzódik meg, agyrázkódást kapsz, de le is bénulhatsz. Ha valaki úgy ugrik előre lehajtott fejjel, hogy még a keze sincs elől (spearing), amellett, hogy hülye, nem szerelni akar, hanem büntetni. Azt már csak mellesleg jegyzem meg, hogy 15 yard bünti, és kiállítás jár érte a college fociban. De mondom, ez főleg önveszélyes mozdulat!
Ha Skuta nem lehajtott fejjel próbál szerelni, akkor látta volna, hogy a qb elindult lefelé, és korrigálhatott volna a mozgásán. Willis szerelése egy kicsit lecsúszott, így nem vállvédővel ért oda, hanem fejjel.Egyik esetben sem gondolom, hogy szándékos volt. Kap szerelésénél látszik, hogy előbb a kéz ér oda, utána jön a test többi része, szabályos szerelés.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
És a 2 büntetésünk. ajándék drive.
petey
Játszottam QB és ILB poszton, ezért szeretem ezeket a kielemző, lassított visszajátszásokat. Teljesen egyértelmű, hogy a szerelési mozdulat, a védő lendületvétele az előtt megtörtént, mint ahogy Stanton elkezd csúszni. Skuta már belendült, szerelni akart, amikor Stanton még nem gondoskodott a védett pozíció felvételéről. Egyszerűen Stanton rosszul mérte fel, hogy mikor csússzon be, túl sokat akart menni, és későn indította a mozdulatát. Bocs, ha így döntött, akkor fel kell vállalni a keményebb tackle-t is, amíg nem csúszik lábbal előre, addig futójátékos, és nem kaphatja meg a külön védelmet. Érdemes megnézni, hogy amikor Kap futott, mennyivel a védő szerelési lehetősége előtt csúszott, sokkal nagyobb biztonságra játszott (noha alkatilag azt hiszem, kicsit nagyobb tackle-ből is könnyebben felállna, mint Stanton...) Szerintem meg szép szerelés volt, egyébként 😊 Willis szerelése meg szerintem gyönyörű. Erről nincs is mit beszélni... Ahogy Stantont otthagyták, mire megfordult, azt látta, hogy éppen hárman fogják földbe döngölni... Nem tudom, ti látjátok-e, de az én monitoromon szépen kivehető a barna vonalkód a fehér naciján, és ijedtében gyorsan eldobta.... Willis meg megcsinálta a tackle-t. Ennyi. Ez egy szép D strong play volt, befejezve. Kaptam ilyet én is (bocs, tudom, a mi szintünkön csak, és az én súlycsoportomban 😀) , nem mondom, hogy kellemes, de ha a fal cserben hagy, akkor így jártam. Fel kell állni és menni tovább...... szerintem......
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Mindazok ellenére amit látok a pályán annyira nem látom sötétnek a jövőt. A két vereséggel végződő meccs simán lehetett volna győzelem is, kicsivel több fegyelemmel, és kevesebb bírói hibával. Mindazok ellenére látni, kell, hogy az OL-ből a sokak által szidott A. Davis nagyon hiányzik, Iupatinál formahanyatlás van, és Boone is csak éppen visszacsöppent csak. A sikerein kulcsa az elmúlt évek ben az OL volt, annak a stabilitása és ereje viszont csökkent, így az #O teljesítménye is, ami kihat mind a futásra, mind a passzolásra.
A #D-ben a hiányzókat még ahogy éppen sikerül helyettesíteni, viszont a CB-kről mi szurkolók tudtuk, hogy kevesek leszenk. Ezek szerint a stáb nem, mert nemigazán erősítettünk oda. Ennek már meg is lettek a negatív "előnyei".
Az öltözőből érkező információkat én fenntartással kezelem, mert eddig is voltak már mindenféle fals információk mindenféle benfenntes forrásból.
Valamit azért ne felejtsünk, hogy ezek a gondok még bőven kellemesek a 2002-2008/9 közötti időszakokhoz képest, amikor annak is örültünk, hogy ha volt 6 győzelmünk egy szezonban, nem hogy PO. Az újabb szurkolóknak jelzem, hogy az NFL-ben nem az a szokás, hogy egy csapat évtizedeken keresztül folyamatosan játsza a Div döntőket, meg SB-t.
Vannak hullámvölgyek és most abban vagyunk, de senki ne veszítse el a hitét. Alaptétel decemberben kell jól játszani! Addigra bőven összeállunk, visszajönnek a sérültek és eltiltottak, és meglesz a PO. Azután meg bármi lehet....Alabama Niners
ha tudtuk, tudták hogy gyengült az OL akkor minek hívjuk a 3-4 WR-es formációkat offense-ben? mert csak 1 hadra fogható TE-nk volt?...
Snydert elengedtük pedig megbízható multiround OL ember volt, helyette Martin meg Looney? na mind1... és hol van már Dial és Tank Carradine? most akkor mi az igazság az egészségügyi helyzetükkel?

ha tudjuk tudták hogy gyengültünk CB szinten akkor miért nincs blitz? miért csak 4 emberes rush van? Fangio is elgondokodhatna már... ne csak G-Ro nézzen magába...
én ezeket a szerintem hibás döntéseket nem értem és azt sem hogy a félidei elemzések miért NEM sikerülnek? (tudom akkor kapják meg a csúszópénzt a zebrák)
olvastam a nyilatkozatokat és megértem Boldin-t is...
és igen én mint "újjabb" szurkoló jelzem nem fogadható el ekkora formahanyatlás hogy előző 3 év NFC döntők után ekkorát gyengüljünk... mert "elvileg" erősödtünk... nem fogadnék szívesen el egy a Falconséhoz hasonlító tavalyi történetet...

pozitív dolgokról is: Stevie nagyon kellemes meglepetés volt számomra, több mint 100 yardot hozott, bízom benne hogy V.Davis már játszik a Philly ellen, és abban is hogy most nem fog lejteni a pálya (semerre sem!)
ennyi...
GO NINERS!Josszi
Persze hogy kell a pass rush hogy legyen mire roughing the passer-t fújni a zebráknak. :p


több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Mindazok ellenére amit látok a pályán annyira nem látom sötétnek a jövőt. A két vereséggel végződő meccs simán lehetett volna győzelem is, kicsivel több fegyelemmel, és kevesebb bírói hibával. Mindazok ellenére látni, kell, hogy az OL-ből a sokak által szidott A. Davis nagyon hiányzik, Iupatinál formahanyatlás van, és Boone is csak éppen visszacsöppent csak. A sikerein kulcsa az elmúlt évek ben az OL volt, annak a stabilitása és ereje viszont csökkent, így az #O teljesítménye is, ami kihat mind a futásra, mind a passzolásra.
A #D-ben a hiányzókat még ahogy éppen sikerül helyettesíteni, viszont a CB-kről mi szurkolók tudtuk, hogy kevesek leszenk. Ezek szerint a stáb nem, mert nemigazán erősítettünk oda. Ennek már meg is lettek a negatív "előnyei".
Az öltözőből érkező információkat én fenntartással kezelem, mert eddig is voltak már mindenféle fals információk mindenféle benfenntes forrásból.
Valamit azért ne felejtsünk, hogy ezek a gondok még bőven kellemesek a 2002-2008/9 közötti időszakokhoz képest, amikor annak is örültünk, hogy ha volt 6 győzelmünk egy szezonban, nem hogy PO. Az újabb szurkolóknak jelzem, hogy az NFL-ben nem az a szokás, hogy egy csapat évtizedeken keresztül folyamatosan játsza a Div döntőket, meg SB-t.
Vannak hullámvölgyek és most abban vagyunk, de senki ne veszítse el a hitét. Alaptétel decemberben kell jól játszani! Addigra bőven összeállunk, visszajönnek a sérültek és eltiltottak, és meglesz a PO. Azután meg bármi lehet....Alabama Niners
ha tudtuk, tudták hogy gyengült az OL akkor minek hívjuk a 3-4 WR-es formációkat offense-ben? mert csak 1 hadra fogható TE-nk volt?...
Snydert elengedtük pedig megbízható multiround OL ember volt, helyette Martin meg Looney? na mind1... és hol van már Dial és Tank Carradine? most akkor mi az igazság az egészségügyi helyzetükkel?

ha tudjuk tudták hogy gyengültünk CB szinten akkor miért nincs blitz? miért csak 4 emberes rush van? Fangio is elgondokodhatna már... ne csak G-Ro nézzen magába...
én ezeket a szerintem hibás döntéseket nem értem és azt sem hogy a félidei elemzések miért NEM sikerülnek? (tudom akkor kapják meg a csúszópénzt a zebrák)
olvastam a nyilatkozatokat és megértem Boldin-t is...
és igen én mint "újjabb" szurkoló jelzem nem fogadható el ekkora formahanyatlás hogy előző 3 év NFC döntők után ekkorát gyengüljünk... mert "elvileg" erősödtünk... nem fogadnék szívesen el egy a Falconséhoz hasonlító tavalyi történetet...

pozitív dolgokról is: Stevie nagyon kellemes meglepetés volt számomra, több mint 100 yardot hozott, bízom benne hogy V.Davis már játszik a Philly ellen, és abban is hogy most nem fog lejteni a pálya (semerre sem!)
ennyi...
GO NINERS!Josszi
a több WR-es felállás remek ötlet volt. megmutatta a Cards gyenge pontjait. lépni nem tudtak rá. az OL gondokra remélem gőzerővel kutatják a megoldást. be kell látni, most és tavaly sem volt elit falunk már. ha Kilgorenak is lesz 1 év tapasztalata, Brandon Thomas, Boone, AD, Staley képes együtt játszani akkor nagyon komolyak lesznek, mert ott a potenciál.
Looney, Marcus Martin tarcsiban.
na ja, Fangionak több nyomás kellett volna raknia Stantonra, amíg megvolt sokat nem alkotott. ez az ő sara, plusz tényleg nem tudni mi van Tankkal.
És a 2 büntetésünk. ajándék drive.




meglepő módon erre meg mi nem kaptunk semmit. szomorú.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Mindazok ellenére amit látok a pályán annyira nem látom sötétnek a jövőt. A két vereséggel végződő meccs simán lehetett volna győzelem is, kicsivel több fegyelemmel, és kevesebb bírói hibával. Mindazok ellenére látni, kell, hogy az OL-ből a sokak által szidott A. Davis nagyon hiányzik, Iupatinál formahanyatlás van, és Boone is csak éppen visszacsöppent csak. A sikerein kulcsa az elmúlt évek ben az OL volt, annak a stabilitása és ereje viszont csökkent, így az #O teljesítménye is, ami kihat mind a futásra, mind a passzolásra.
A #D-ben a hiányzókat még ahogy éppen sikerül helyettesíteni, viszont a CB-kről mi szurkolók tudtuk, hogy kevesek leszenk. Ezek szerint a stáb nem, mert nemigazán erősítettünk oda. Ennek már meg is lettek a negatív "előnyei".
Az öltözőből érkező információkat én fenntartással kezelem, mert eddig is voltak már mindenféle fals információk mindenféle benfenntes forrásból.
Valamit azért ne felejtsünk, hogy ezek a gondok még bőven kellemesek a 2002-2008/9 közötti időszakokhoz képest, amikor annak is örültünk, hogy ha volt 6 győzelmünk egy szezonban, nem hogy PO. Az újabb szurkolóknak jelzem, hogy az NFL-ben nem az a szokás, hogy egy csapat évtizedeken keresztül folyamatosan játsza a Div döntőket, meg SB-t.
Vannak hullámvölgyek és most abban vagyunk, de senki ne veszítse el a hitét. Alaptétel decemberben kell jól játszani! Addigra bőven összeállunk, visszajönnek a sérültek és eltiltottak, és meglesz a PO. Azután meg bármi lehet....Alabama Niners
ha tudtuk, tudták hogy gyengült az OL akkor minek hívjuk a 3-4 WR-es formációkat offense-ben? mert csak 1 hadra fogható TE-nk volt?...
Snydert elengedtük pedig megbízható multiround OL ember volt, helyette Martin meg Looney? na mind1... és hol van már Dial és Tank Carradine? most akkor mi az igazság az egészségügyi helyzetükkel?

ha tudjuk tudták hogy gyengültünk CB szinten akkor miért nincs blitz? miért csak 4 emberes rush van? Fangio is elgondokodhatna már... ne csak G-Ro nézzen magába...
én ezeket a szerintem hibás döntéseket nem értem és azt sem hogy a félidei elemzések miért NEM sikerülnek? (tudom akkor kapják meg a csúszópénzt a zebrák)
olvastam a nyilatkozatokat és megértem Boldin-t is...
és igen én mint "újjabb" szurkoló jelzem nem fogadható el ekkora formahanyatlás hogy előző 3 év NFC döntők után ekkorát gyengüljünk... mert "elvileg" erősödtünk... nem fogadnék szívesen el egy a Falconséhoz hasonlító tavalyi történetet...

pozitív dolgokról is: Stevie nagyon kellemes meglepetés volt számomra, több mint 100 yardot hozott, bízom benne hogy V.Davis már játszik a Philly ellen, és abban is hogy most nem fog lejteni a pálya (semerre sem!)
ennyi...
GO NINERS!

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Mindazok ellenére amit látok a pályán annyira nem látom sötétnek a jövőt. A két vereséggel végződő meccs simán lehetett volna győzelem is, kicsivel több fegyelemmel, és kevesebb bírói hibával. Mindazok ellenére látni, kell, hogy az OL-ből a sokak által szidott A. Davis nagyon hiányzik, Iupatinál formahanyatlás van, és Boone is csak éppen visszacsöppent csak. A sikerein kulcsa az elmúlt évek ben az OL volt, annak a stabilitása és ereje viszont csökkent, így az #O teljesítménye is, ami kihat mind a futásra, mind a passzolásra.
A #D-ben a hiányzókat még ahogy éppen sikerül helyettesíteni, viszont a CB-kről mi szurkolók tudtuk, hogy kevesek leszenk. Ezek szerint a stáb nem, mert nemigazán erősítettünk oda. Ennek már meg is lettek a negatív "előnyei".
Az öltözőből érkező információkat én fenntartással kezelem, mert eddig is voltak már mindenféle fals információk mindenféle benfenntes forrásból.
Valamit azért ne felejtsünk, hogy ezek a gondok még bőven kellemesek a 2002-2008/9 közötti időszakokhoz képest, amikor annak is örültünk, hogy ha volt 6 győzelmünk egy szezonban, nem hogy PO. Az újabb szurkolóknak jelzem, hogy az NFL-ben nem az a szokás, hogy egy csapat évtizedeken keresztül folyamatosan játsza a Div döntőket, meg SB-t.
Vannak hullámvölgyek és most abban vagyunk, de senki ne veszítse el a hitét. Alaptétel decemberben kell jól játszani! Addigra bőven összeállunk, visszajönnek a sérültek és eltiltottak, és meglesz a PO. Azután meg bármi lehet....Alabama Niners
először a Philly meccset abszolváljuk. az elmúlt hetek után egy vért ivott csapatot akarok látni a pályán. tavaly sikerült 1-2-ről egy domináns meccset tolni a Rams ellen, most sem várok mást. mindenkinek oda kell tenni magát, és megőrizni a hidegvérét.
Kapon nem múlott vasárnap. szétkapta a Cards védelmét, és itt jön be Roman hogy milyen 2. félidőt hívott.
jöjjön Patton is, Tank, Dial, mire várunk?

azt viszont látni kell, hogy a CB sorban is fiatalítás van, a DL-ben is. ez a szezon nem tudom milyen lesz de ha újra kell építkezni akkor meg kell lépni. az OL is újraépül, és nekik is idő kell hogy EGYÜTT játszanak. úgyhogy ezzel kell főzni. sajnos a D nagy csapást szenvedett Bow és Aldon kiesésével. jelenleg Lemonyé nincs sehol, így Lynchet raknám be kezdőnek.
és még így is 7. a run D, 13. pass D.
VD visszatér valószínű, nagyon kell. Carrier is elég agresszív volt, van benne fantázia.

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Mindazok ellenére amit látok a pályán annyira nem látom sötétnek a jövőt. A két vereséggel végződő meccs simán lehetett volna győzelem is, kicsivel több fegyelemmel, és kevesebb bírói hibával. Mindazok ellenére látni, kell, hogy az OL-ből a sokak által szidott A. Davis nagyon hiányzik, Iupatinál formahanyatlás van, és Boone is csak éppen visszacsöppent csak. A sikerein kulcsa az elmúlt évek ben az OL volt, annak a stabilitása és ereje viszont csökkent, így az #O teljesítménye is, ami kihat mind a futásra, mind a passzolásra.
A #D-ben a hiányzókat még ahogy éppen sikerül helyettesíteni, viszont a CB-kről mi szurkolók tudtuk, hogy kevesek leszenk. Ezek szerint a stáb nem, mert nemigazán erősítettünk oda. Ennek már meg is lettek a negatív "előnyei".
Az öltözőből érkező információkat én fenntartással kezelem, mert eddig is voltak már mindenféle fals információk mindenféle benfenntes forrásból.
Valamit azért ne felejtsünk, hogy ezek a gondok még bőven kellemesek a 2002-2008/9 közötti időszakokhoz képest, amikor annak is örültünk, hogy ha volt 6 győzelmünk egy szezonban, nem hogy PO. Az újabb szurkolóknak jelzem, hogy az NFL-ben nem az a szokás, hogy egy csapat évtizedeken keresztül folyamatosan játsza a Div döntőket, meg SB-t.
Vannak hullámvölgyek és most abban vagyunk, de senki ne veszítse el a hitét. Alaptétel decemberben kell jól játszani! Addigra bőven összeállunk, visszajönnek a sérültek és eltiltottak, és meglesz a PO. Azután meg bármi lehet....