NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
tailgunner San Francisco 49ers 1
Sziasztok! Szeretnék rendelni pár 49ers-es cuccot, csak sajnos a kiszállítási díjak nagyon húzósak (fanatics.com-ról 100 dollárnyi termékre 144 lett volna a végösszeg). Esetleg nem tudjátok, hogy karácsony előtt szokott-e lenni akciós kiszállítás, vagy valakinek nem lenne kedve összefogni, hogy együtt rendeljünk? Köszi előre a válaszokat!
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
24-10 nekünk!

Az a 29-22 hogy fog kijönni?? 😀Montana
2TD+5FG, KC rámegy a végén a 2pontra, hogy 7 legyen a különbség 😀 vagy 11 safety xD

több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
24-10 nekünk!

Az a 29-22 hogy fog kijönni?? 😀
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
40-13 ide. igen. jól hallottátokpetey
az komoly 😊
több mint 10 éve
zsazsa San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 39
35 - 19 természetesen nekünk.

"Az igazságból elveszett az i."
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
40-13 ide. igen. jól hallottátok

több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
27:21 nekünk

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
ismét tippverseny (legjobban tippelő egy 49ers autós matrica) szóval tippeljetek!
Hajrá! (49ers) 😀Josszi
te gyártod? 😀
29-22 ideGábor
nem 😀
nem lenne rá nagy kereslet egyelőre sajnos 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
ismét tippverseny (legjobban tippelő egy 49ers autós matrica) szóval tippeljetek!
Hajrá! (49ers) 😀Josszi
te gyártod? 😀
29-22 ide

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Chiefs meccs elé 😊
petey
az öreg tv celeb 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Chiefs meccs elé 😊

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
 espn.go.com/nfl/story/_/id/11625088/san-francisco-49ers-head-coach-jim-harbaugh-thrives-chaos-difficulty

egy nagyon-nagyon jó írás Jimbóról.

Harbaugh ended his training camp speech with a story, words for the players to live by this season, almost a premonition of what has transpired since. The story began, as many do, in his childhood. John was 10; Jim was 8. John had always stuck up for Jim in fights, but one day in their yard, John pushed Jim. So Jim punched John in the stomach. John welled up, and their dad came outside.
What happened?
Jim punched me.
Why did you punch him?
'Cause he pushed me!
Dad said to John, "If you push someone, then they might punch you back. You understand?'"
Dad said to me, "Jim, do you have something you want to say to your brother?"

I said, "Good, now he knows." LOL, ezért imádjuk

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
ismét tippverseny (legjobban tippelő egy 49ers autós matrica) szóval tippeljetek!
Hajrá! (49ers) 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
srácok aki a múltba nézeget az seggel megy a jövőbe az meg nem jó...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239

dat stiff armpetey
Mint a bélyeget 😊


több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár

dat stiff arm

több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
1. Amit a Washingtontól kaptunk, na az tényleg passrush volt, mégis Foles élete egyik legjobb meccsét hozta.
2. Nem vitatta senki a védelmetek érdemeit.
3. Mi láttuk, megnéztük az idei meccseinket és ez nem az a szint volt az O# részéről amit megszokhattunk és nyilvánvaló számunkra, hogy ez nem csak a SF D#-nek köszönhető.
4. Ha annyira elvakultak lennénk, akkor most azzal dobálóznánk, hogy a "parasztok szombat éjjel 2x keltették fel a csapatunkat bombariadó címén", de a részünkről ilyen megnyilvánulásnak még a nyoma sem volt felfedezhető sehol.
5. Ha vesztünk nem kezdjük el az ellenfelet dicsérni, hanem magunkban keressük a hibát. Nektek gratulálunk oszt szevasz ez egy normális szurkolói reakció nem tudjuk mit kell ezen fennakadni.
6. Szarabbul játszottatok mint azt vártam volna tőletek.
7. Sokkal szarabbul játszottunk mint azt vártam magunktól, igazi alsóházi szinten.
8. Csak az a 3 momentum tartott minket meccsben.
9. A túlzott önbizalomról meg csak annyit, hogy kb. mindenki L-t kalkulált a meccsre a csapatfórumon, más kérdés, hogy utólag úgy látjuk simán hozni kellett volna a mérkőzés alapján.

Azt reméltük, hogy a tavalyihoz képest némileg kiegyensúlyozottabb teljesítmény nyújtunk idén jó értelemben. Ezt cáfolta az amit ellenetek is láttam. Ez már a mi problémánk. Természetes, hogy örültök a győzelemnek és ezt nem akarom lekicsinyíteni, de egy olyan Eagles-t fogtatok ki amely Foles tavalyi oaklandi visszatérése óta (9. hét) csak egyszer láttam csak ilyen rosszul játszani. Szóval nem lesz egyszerű ez a szezon ahogy elnézem a sorsolásotokat, sok szerencsét!picksix
Itt zárjuk le a dolgot és mindenki előre néz a következő meccsére!


több mint 10 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
1. Amit a Washingtontól kaptunk, na az tényleg passrush volt, mégis Foles élete egyik legjobb meccsét hozta.
2. Nem vitatta senki a védelmetek érdemeit.
3. Mi láttuk, megnéztük az idei meccseinket és ez nem az a szint volt az O# részéről amit megszokhattunk és nyilvánvaló számunkra, hogy ez nem csak a SF D#-nek köszönhető.
4. Ha annyira elvakultak lennénk, akkor most azzal dobálóznánk, hogy a "parasztok szombat éjjel 2x keltették fel a csapatunkat bombariadó címén", de a részünkről ilyen megnyilvánulásnak még a nyoma sem volt felfedezhető sehol.
5. Ha vesztünk nem kezdjük el az ellenfelet dicsérni, hanem magunkban keressük a hibát. Nektek gratulálunk oszt szevasz ez egy normális szurkolói reakció nem tudjuk mit kell ezen fennakadni.
6. Szarabbul játszottatok mint azt vártam volna tőletek.
7. Sokkal szarabbul játszottunk mint azt vártam magunktól, igazi alsóházi szinten.
8. Csak az a 3 momentum tartott minket meccsben.
9. A túlzott önbizalomról meg csak annyit, hogy kb. mindenki L-t kalkulált a meccsre a csapatfórumon, más kérdés, hogy utólag úgy látjuk simán hozni kellett volna a mérkőzés alapján.

Azt reméltük, hogy a tavalyihoz képest némileg kiegyensúlyozottabb teljesítmény nyújtunk idén jó értelemben. Ezt cáfolta az amit ellenetek is láttam. Ez már a mi problémánk. Természetes, hogy örültök a győzelemnek és ezt nem akarom lekicsinyíteni, de egy olyan Eagles-t fogtatok ki amely Foles tavalyi oaklandi visszatérése óta (9. hét) csak egyszer láttam csak ilyen rosszul játszani. Szóval nem lesz egyszerű ez a szezon ahogy elnézem a sorsolásotokat, sok szerencsét!

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
az hogy túldobja/aluldobja egy QB a WR-t nem tudom minek kell idecitálni. láttunk olyat is hogy senki nem zavarta az irányítót mégis rendesen túldobta. képzelj el egy olyan világot ahol minden passz kézbe esik 😊 itt volt ilyen párszor, úgy ítélte meg hogy eléri, és nem. vagy rajta volt a nyomás, itt tizedmásodpercek döntenek. lehet úgy tűnik hogy van még ideje, csak lehet amíg beleállna, megkezdené a dobást már rég odaérnek. ezt hívják QB hurries-nek. petey
Jah ez csak egy kiragadott dolog volt, mert látványosan sokszor történt meg a meccsen.

Tudom mi az a hurry 😉 (nem néztem újra a playeket, szóval lehet igazatok van teljes mértékben), de igazából arra akartam rávilágítani, hogy dobálózni ilyennel, hogy "a sok hülye odaát homályban él, mert mi volt a jók, nem ők rosszak", háááát, az elég meredek ám.Eazzy
Ezt senki nem mondta.De azt folyamatosan lehet(ett) nálatok olvasni hogy -Milyen hülyék vagyunk hogy ezt a gyenge béna 9-erst nem vertük meg!Csókolom az Offense-ünk 26 pontot tett fel a táblára a védelmünk meg NULL pontot kapott egy eddig veretlen csapattól! mekkora szarok vagyunk már 😊 Aláírom hogy a O-Line-otok "hézagos" de a mi védelmünkből is hiányzik 1-2 pro bowler meg aztán meccsen is hullottunk szépen.Egy szó mint száz picit azt érzem rajtatok hogy a 3 győzelem kicsit túlzott önbizalmat adott nektek.Lehet nem így van de kívülállóként ez jött le nekem.Na béke!


több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
hehe, a kékmadaras topikban pipák a Phillyre mert nem tudtak minket megverni és naggyá tették a secondarynkat. 😕) a total defensünk 2. a passz D-nk meg a 7. nem is tudom, ez valahogy örömmel tölt el O_Opetey
Én a zöld madaras topicon mosolygok.Frankón azt hiszik hogy csak és kizárólag az Ő Offense-ük hihetetlenül gyenge formájukon múlt a meccs.Csak meg ne lepődjenek ha a következő fordulóban a Rams védelme is szétkapja a támadó falukat 😀😀😀he7edik
Mert biztos miattatok dobta túl emlékeim szerint legalább ötször a meglógott elkapót mr. Foles. Amikor felrak 21 pontot a védelem és a ST, akkor nyugodtan érezhetjük úgy, hogy 5 ponttal kikapni az igenis a mi O-nk bénázása, mivel előtte már tapasztaltuk tavaly is, és idén is, hogy szét tudják kapni percek alatt bármilyen ellenfél D-jét.

Emellett konkrétan senki nem mondta, hogy "jajj pedig de fos volt a Frisco D". El lett ismerve, hogy jók voltatok alapvetően. A győzelmet is megérdemeltétek, de mi, akik minden héten nézzük a meccseket, tudjuk, hogy mire képes az O, talán, mondom esetleg talán, megengedhetjük magunknak, hogy úgy gondoljuk, hogy ez azért nagyobb részben a saját hibánk. (avagy lefordíthatom úgy is, hogy minden vereség saját hibákon alapul ám).

BTW hol lett szétkapva a falunk? A tieketek, na az szét lett kapva, ha Kaep nem ilyen állat lábon, akkor csillió sack lett volna. Nálunk a toldott-foldott falon, ahol egyetlen ember van a posztján, és amúgyis kezdő lenne, még igencsak jól tartották a pass protectiont. Futás blokkolás valóban nem ment, ez tény. De ez hol szétkapás?

Érveljél, ne mosolyogj.Eazzy
Ahogy látom meg lett válaszolva a lényeg. Mr. Foles bele lett kényszerítve (mindezt 4 emberes passrush-al) hero közeli dobásokba (a végén már félig sántán) ami még a nála jobb képességű irányítóknál se egy életbiztosítás.Futás meg lett ölve a screen játékok reménytelenek voltak. Hátul a jól fogtuk az elkapóitokat nem csodálom hogy ha szerencsétlennek volt egy kis ideje és a receiver el tudott kicsit szakadni az őrzőjétől akkor megpróbálta a nagy játékot.nagyon úgy érzem hogy ti Foles-ra és Kelly-re akarjátok hárítani a vereséget holott ennél több jóval komplexebb a dolog.


több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
az hogy túldobja/aluldobja egy QB a WR-t nem tudom minek kell idecitálni. láttunk olyat is hogy senki nem zavarta az irányítót mégis rendesen túldobta. képzelj el egy olyan világot ahol minden passz kézbe esik 😊 itt volt ilyen párszor, úgy ítélte meg hogy eléri, és nem. vagy rajta volt a nyomás, itt tizedmásodpercek döntenek. lehet úgy tűnik hogy van még ideje, csak lehet amíg beleállna, megkezdené a dobást már rég odaérnek. ezt hívják QB hurries-nek. petey
Jah ez csak egy kiragadott dolog volt, mert látványosan sokszor történt meg a meccsen.

Tudom mi az a hurry 😉 (nem néztem újra a playeket, szóval lehet igazatok van teljes mértékben), de igazából arra akartam rávilágítani, hogy dobálózni ilyennel, hogy "a sok hülye odaát homályban él, mert mi volt a jók, nem ők rosszak", háááát, az elég meredek ám.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/10/01/antoine-bethea-named-nfc-special-teams-player-of-week/

grat!

The league announced that Bethea was named the NFC defensive player of the week for his role in last week’s win over the Eagles.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
hehe, a kékmadaras topikban pipák a Phillyre mert nem tudtak minket megverni és naggyá tették a secondarynkat. 😕) a total defensünk 2. a passz D-nk meg a 7. nem is tudom, ez valahogy örömmel tölt el O_Opetey
Én a zöld madaras topicon mosolygok.Frankón azt hiszik hogy csak és kizárólag az Ő Offense-ük hihetetlenül gyenge formájukon múlt a meccs.Csak meg ne lepődjenek ha a következő fordulóban a Rams védelme is szétkapja a támadó falukat 😀😀😀he7edik
Mert biztos miattatok dobta túl emlékeim szerint legalább ötször a meglógott elkapót mr. Foles. Amikor felrak 21 pontot a védelem és a ST, akkor nyugodtan érezhetjük úgy, hogy 5 ponttal kikapni az igenis a mi O-nk bénázása, mivel előtte már tapasztaltuk tavaly is, és idén is, hogy szét tudják kapni percek alatt bármilyen ellenfél D-jét.

Emellett konkrétan senki nem mondta, hogy "jajj pedig de fos volt a Frisco D". El lett ismerve, hogy jók voltatok alapvetően. A győzelmet is megérdemeltétek, de mi, akik minden héten nézzük a meccseket, tudjuk, hogy mire képes az O, talán, mondom esetleg talán, megengedhetjük magunknak, hogy úgy gondoljuk, hogy ez azért nagyobb részben a saját hibánk. (avagy lefordíthatom úgy is, hogy minden vereség saját hibákon alapul ám).

BTW hol lett szétkapva a falunk? A tieketek, na az szét lett kapva, ha Kaep nem ilyen állat lábon, akkor csillió sack lett volna. Nálunk a toldott-foldott falon, ahol egyetlen ember van a posztján, és amúgyis kezdő lenne, még igencsak jól tartották a pass protectiont. Futás blokkolás valóban nem ment, ez tény. De ez hol szétkapás?

Érveljél, ne mosolyogj.Eazzy
az hogy túldobja/aluldobja egy QB a WR-t nem tudom minek kell idecitálni. láttunk olyat is hogy senki nem zavarta az irányítót mégis rendesen túldobta. képzelj el egy olyan világot ahol minden passz kézbe esik 😊 itt volt ilyen párszor, úgy ítélte meg hogy eléri, és nem. vagy rajta volt a nyomás, itt tizedmásodpercek döntenek. lehet úgy tűnik hogy van még ideje, csak lehet amíg beleállna, megkezdené a dobást már rég odaérnek. ezt hívják QB hurries-nek. a playcalling volt teljesen homály nálatok, vagy csak Fangio jobban reagált a sémákra.
tény, nem döntöttünk sack rekordot Foles-on, de bizony sokszor a 4 emberes rush bőven tudott a közelébe férkőzni, így lett sok 3 és out meg a teljesen reménytelen screen passzok. látszott mire akar készülni az Offenz.
ez esembe juttatja egy Chiefs elleni meccsünket jópár évvel ezelőttről, amikor azt mondták a játékosaink hogy hallották ahogy az ellenfél kiabálja mi jön most. kb. itt hasonlót éreztem.
szerda van, jön a következő meccs, már azzal kell foglalkozzatok 😊

több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
LMJ a delfináriumban kötött ki. Kiváncsi leszek sikerül e valamit ott produkálnia, mert nekünk nem sok teljesítményt adott vissza a 2. kör eleji pickért cserébe. Itt bust volt.Alabama Niners
Jópofa srác volt, bírtam, de a pályán valóban nem nyújtott maradandót. Sok sikert Neki, jövőre meglátjuk mit nyújt ellenünk. 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Mert biztos miattatok dobta túl emlékeim szerint legalább ötször a meglógott elkapót mr. Foles. ...Eazzy
Azért ehhez a védőknek is volt valami köze talán. Nem biztos, hogy túl dobta, lehet hogy pont ott kellett volna futnia az elkapónak, ha nem védekeznek rajta jól. Vagy lett volna ideje mr. Foles-nak jobban beleállni a dobásokba, ha nem lihegnek a védők az arcába. Azért könnyű ám ezeket mindig a qb nyakába varrni. Nem ismerjük a játékot, lehet, hogy rossz útvonalat futott az elkapó, és még millió dolog lehet, persze köztük van az is, hogy valóban túldobta...

Go 9ers!
Go Trojans!