San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ez a védelem amit ma művelt az első félidőben...Nyertünk de nem látom hogy ebből hogy lesz rájátszás!?he7edik
addigra lesz Aldon és Bowman, amúgy meg a védelem nem volt rossz... az Offense meg csak Tamba Haliék ellen nyomta... csoda hogy csak ennyi sack volt Kap-enJosszi
Tényleg mik a hírek Bowmanról?A 6. hét után reaktíválják?


több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318

egy "6,3" magas CB ellen milyen már ez 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Ez a védelem amit ma művelt az első félidőben...Nyertünk de nem látom hogy ebből hogy lesz rájátszás!?he7edik
addigra lesz Aldon és Bowman, amúgy meg a védelem nem volt rossz... az Offense meg csak Tamba Haliék ellen nyomta... csoda hogy csak ennyi sack volt Kap-en

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ez a védelem amit ma művelt az első félidőben...Nyertünk de nem látom hogy ebből hogy lesz rájátszás!?


több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
27:21 nekünkred6t6
címet privátban, de a fotót utána a forumra 😀 deal?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
24-20 nekünkJosszi
na megnyertem a matricámat 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Na akkor én is tippELEK: 27-14 ide
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
A két Davis megint inactive 😕Montana
sajnos igen... de nyerni kell.

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
A két Davis megint inactive 😕
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
27-17 Niners WIN

Mit fogok csinálni 2 matricával?😊Harlequin
egyik a hátsóablakra a másik meg oldalra😀Josszi
A napokban Budapesten láttam egy 50 év körüli pasast ezüst színű autóval (márkára nem emlékszem), hatalmas Hawks matricával, festéssel a motorháztetőn. Kicsit integettem mellette, de nem értette, biztos hülyének nézett. Na akkor boldog lettem volna, ha van két hatalmas, óriás, állat matrica az autómon 😊szaszia
biztos Undi volt az 😕)

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
27-17 Niners WIN

Mit fogok csinálni 2 matricával?😊Harlequin
egyik a hátsóablakra a másik meg oldalra😀Josszi
A napokban Budapesten láttam egy 50 év körüli pasast ezüst színű autóval (márkára nem emlékszem), hatalmas Hawks matricával, festéssel a motorháztetőn. Kicsit integettem mellette, de nem értette, biztos hülyének nézett. Na akkor boldog lettem volna, ha van két hatalmas, óriás, állat matrica az autómon 😊szaszia
én 1 hete a margitszigeten egy Steelers fóliás ezüst színű autót , az enyémen van egy nagy a hátsóablakon meg egy pici felirat és a bal hátsó sárvédőn egy másik matrica 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
27-17 Niners WIN

Mit fogok csinálni 2 matricával?😊Harlequin
egyik a hátsóablakra a másik meg oldalra😀Josszi
A napokban Budapesten láttam egy 50 év körüli pasast ezüst színű autóval (márkára nem emlékszem), hatalmas Hawks matricával, festéssel a motorháztetőn. Kicsit integettem mellette, de nem értette, biztos hülyének nézett. Na akkor boldog lettem volna, ha van két hatalmas, óriás, állat matrica az autómon 😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
27-17 Niners WIN

Mit fogok csinálni 2 matricával?😊Harlequin
egyik a hátsóablakra a másik meg oldalra😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 328
27-17 Niners WIN

Mit fogok csinálni 2 matricával?😊
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 328
Sziasztok! Szeretnék rendelni pár 49ers-es cuccot, csak sajnos a kiszállítási díjak nagyon húzósak (fanatics.com-ról 100 dollárnyi termékre 144 lett volna a végösszeg). Esetleg nem tudjátok, hogy karácsony előtt szokott-e lenni akciós kiszállítás, vagy valakinek nem lenne kedve összefogni, hogy együtt rendeljünk? Köszi előre a válaszokat!tailgunner
Én a 49ers oldaláról rendeltem. Ott egy termékre valami 5 dollár volt a kiszállítási díj , és ez a termékek számával nem változott. Gondolom amcsi észjárás , ha elviszek 1 valamit 5 dodóért , akkor 375 darabot is ugyanannyiért viszek ugyanoda. Ésszerű , nem!😊 Bár lehet a cuccok és az áraik nem ugyanazok mint az általad említett oldalon , de szerintem egy Niners fun a klub honlapján megtalál mindent , ami szem-szájnak ingere! Esetleg nézz szét ott.
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
24-17 ide
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
A 26 pont szerintem ma is elég a győzelemhez.


több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
ja a nyereménnyel kötelező egy fotót csinálni és be tenni ide a forumba... 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
24-20 nekünk

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
hát mivel Avery out, így az előnyünk, hogy mélységi célpontja nincs Smittynek. nem mintha bombákat dobált volna egész életében 😊 így be fogunk rendezkedni a futásra, az elmúlt 3 hét alapján itt nincs mitől tartani, bár Charles fasza RB nagyon.
marad Kelce. Smittynek meg a szokásos 5-8 yardos passzait kell lefogni, és megtömni a boxot. ezt csinálták ellenünk is amikor itt játszott 😛
amitől tartok az Hali és Houston, Staley talán tartani tudja Halit, de Martin...nem örülünk Vincent.petey
ott van még AJJ az elsökörös tehetség 😊

több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Sziasztok! Szeretnék rendelni pár 49ers-es cuccot, csak sajnos a kiszállítási díjak nagyon húzósak (fanatics.com-ról 100 dollárnyi termékre 144 lett volna a végösszeg). Esetleg nem tudjátok, hogy karácsony előtt szokott-e lenni akciós kiszállítás, vagy valakinek nem lenne kedve összefogni, hogy együtt rendeljünk? Köszi előre a válaszokat!tailgunner
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Boltok, Üzletek - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

itt szokták szervezni a közös vásárlást, de készülj fel a lehetséges vámra is

több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Sziasztok! Szeretnék rendelni pár 49ers-es cuccot, csak sajnos a kiszállítási díjak nagyon húzósak (fanatics.com-ról 100 dollárnyi termékre 144 lett volna a végösszeg). Esetleg nem tudjátok, hogy karácsony előtt szokott-e lenni akciós kiszállítás, vagy valakinek nem lenne kedve összefogni, hogy együtt rendeljünk? Köszi előre a válaszokat!tailgunner
A fanatics.com-on szokott lenni sokszor kiszállítás free akció,nem csak karácsonykor.figyeld folyamatosan az oldalt és szerintem hamarosan érkezik a kedvezmény😊
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
24-10 nekünk!

Az a 29-22 hogy fog kijönni?? 😀Montana
2TD+5FG, KC rámegy a végén a 2pontra, hogy 7 legyen a különbség 😀 vagy 11 safety xDGábor
Ja így már értem 😀
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
hát mivel Avery out, így az előnyünk, hogy mélységi célpontja nincs Smittynek. nem mintha bombákat dobált volna egész életében 😊 így be fogunk rendezkedni a futásra, az elmúlt 3 hét alapján itt nincs mitől tartani, bár Charles fasza RB nagyon.
marad Kelce. Smittynek meg a szokásos 5-8 yardos passzait kell lefogni, és megtömni a boxot. ezt csinálták ellenünk is amikor itt játszott 😛
amitől tartok az Hali és Houston, Staley talán tartani tudja Halit, de Martin...nem örülünk Vincent.