San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318

remélem jövö hétre is maradt matrica 😀Gábor
jövő héten ha megjön akkor kulcstartó lesz 😀Josszi
még hozzá ilyen! 😀

viszont egy diszkriminatív lépés: matricát (kulcstartót) nyerni csak 49-ers forum tagok nyerhetnek, a többiek is tippelhetnek de ők max az erkölcsi elismerést gyűjthetik be 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Megnéztem tegnap én is a meccset, hát nem volt az a pazar, sziporkázó támadójáték. De nem fanyalgok, én erre számítok ebben a szezonban, a kis w-nek is örülni kell.
Kap hol szenzációs lézer passzokat dobál, hol iszonyat homályt, amikor még ideje is van, szabad elkapó is. Nem túl megbízható a teljesítménye. A futásait szépen levédekezték egy-két kivétellel. Az O falunk viszont csak árnyéka hajdani önmagának. Remélem a sérültek minél hamarabb visszatérnek, mert ez a teljesítmény harmat gyenge. Eddig is a D# volt a csapat motorja, de ez idén még inkább látszik. Szegény Alex idején volt ilyen impotens a támadójátékunk, pedig most már futunk is, Gore megint 100 yard felett. A Rams ellen egy soványka győzelemnek is örülnék. GO 9ERS!red6t6
futást jól fogják a Kosok, Gore-nak nem lesz könnyű dolga, főleg a mostani OL-el, de passzolva lesz esélyünk... és Kap is fog rohangálni úgy érzem (remélem tudatosan és nem a blitzek elől) kemény csata lesz,
Bowmanról úgy hallani nem lesz még a pályán a szezon felénél... de jöjjön 100%-ra rendbe ne járjon úgy mint RG3
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/10/07/49ers-expect-navorro-bowman-back-later-rather-than-sooner/

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Erős a csoportunk baromira (bár van recept pl a hóksz ellen  www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap3000000406950/Jackson-makes-57-yard-reception), kemény a sorsolásunk is, de az elmúlt két meccs alapján bizakodhatunk talán. Monday nighton pedig beat the Rams!diverdoc
azert keresem a villamlabut nalunk, aki ugy fut, mint D-jax 😛Vegita
oan nincs, a legközelebbi Ellington akit returnerként használunk vagy sweepre. mondjuk az Eagles ellen majdnem bejött amikor az uccsó védő szerelte éppenhogy. de WR-ként még nem

több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Erős a csoportunk baromira (bár van recept pl a hóksz ellen  www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap3000000406950/Jackson-makes-57-yard-reception), kemény a sorsolásunk is, de az elmúlt két meccs alapján bizakodhatunk talán. Monday nighton pedig beat the Rams!diverdoc
azert keresem a villamlabut nalunk, aki ugy fut, mint D-jax 😛

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Alexet egyébként várták '9ers szurkolók aláfirka kérésre a meccs után.
(Negatívabb sajnos, hogy az egyik mellékhelyiségben összeverekedtek niners szurkerek, és egyik srácot úgy megcsapták, beverte a fejét a padlóba, elvesztette az eszméletét, letartóztattak pár idiótát).

Ami érdekes, gyorsan után is néztem. Az utolsó negyedben bő másfél percig volt nálunk a labda. 😀 (Nektek volt egy 7 és egy 5 perces drive, és a térdelős 2 perc) Márpedig a meccs ott dőlt el. Persze az instant pick ha nincs, de akkor is ~3.5 perc.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
5 hét után pár észrevétel.
D# ott van, főleg futásban.
Újoncaink több nagyon pozitív meglepetés (Stevie, Lloyd, Hyde.
Kaep előtt le a kalappal. Ezzel a zéró fallal, amit lábon kihord az hihetetlen (csak ez is olyan mint a tüdőgyulladás: kihordhatod lábon de később visszaüt)
Két nyerhető meccset vesztettünk, és két akár veszthető meccset megnyertünk.
O# oldalon a teljes tanácstalanságot látom, elsősorban coaching problémának gondolom
Talán az előzőhöz tartozik a mizéria, hogy játékosok az edző ellen vannak. Jó olvasni a mostani nyilatkozatokat, meg hogy az uccsó meccsünkön az átlagnál 90 y-al kevesebb büntit kaptunk (ulpinak igaza van most legutóbb a javunkra tévedtek a zebrák kivételesen). Ezek talán ez ellen szólnak.
Rakat sérülttel és eltiltottal vagyunk itt, ez is talán pozitív a jövőre nézve.

Rossz volt Alex ellen szurkolni, ahogy Willisnek is rossz volt ellene, Neki meg ellenünk játszani.

Erős a csoportunk baromira (bár van recept pl a hóksz ellen  www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap3000000406950/Jackson-makes-57-yard-reception), kemény a sorsolásunk is, de az elmúlt két meccs alapján bizakodhatunk talán. Monday nighton pedig beat the Rams!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

egy "6,3" magas CB ellen milyen már ez 😀Josszi
A mozdulatsor eleje klasszikus tollaslabda tenyeres leütés😊, vagy röplabda.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
nekem kifejezetten tetszett a meccs, két masszív jó csapat játszott egy szoros meccset, persze voltak bajok, főleg a támadófalban, ahogy Boonet elküldték, talán Poe volt az, azon még most is nevetek 😀
de az erősségeinkre építve behúztuk a meccset, az ilyen meccseket kell hozni ha akarunk valamit

remélem jövö hétre is maradt matrica 😀Gábor
jövő héten ha megjön akkor kulcstartó lesz 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Megnéztem tegnap én is a meccset, hát nem volt az a pazar, sziporkázó támadójáték. De nem fanyalgok, én erre számítok ebben a szezonban, a kis w-nek is örülni kell.
Kap hol szenzációs lézer passzokat dobál, hol iszonyat homályt, amikor még ideje is van, szabad elkapó is. Nem túl megbízható a teljesítménye. A futásait szépen levédekezték egy-két kivétellel. Az O falunk viszont csak árnyéka hajdani önmagának. Remélem a sérültek minél hamarabb visszatérnek, mert ez a teljesítmény harmat gyenge. Eddig is a D# volt a csapat motorja, de ez idén még inkább látszik. Szegény Alex idején volt ilyen impotens a támadójátékunk, pedig most már futunk is, Gore megint 100 yard felett. A Rams ellen egy soványka győzelemnek is örülnék. GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
24-10 nekünk!

Az a 29-22 hogy fog kijönni?? 😀Montana
2TD+5FG, KC rámegy a végén a 2pontra, hogy 7 legyen a különbség 😀 vagy 11 safety xDGábor
Barátom! 5 FG + TD.... szerintem tiéd a matrica 😀 azért ez óriási 😀szaszia
köszi, de nem veszem el a jogos nyertestől 😊 majd jövö héten megnyerem 😀

több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
24-10 nekünk!

Az a 29-22 hogy fog kijönni?? 😀Montana
2TD+5FG, KC rámegy a végén a 2pontra, hogy 7 legyen a különbség 😀 vagy 11 safety xDGábor
Barátom! 5 FG + TD.... szerintem tiéd a matrica 😀 azért ez óriási 😀
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
nekem kifejezetten tetszett a meccs, két masszív jó csapat játszott egy szoros meccset, persze voltak bajok, főleg a támadófalban, ahogy Boonet elküldték, talán Poe volt az, azon még most is nevetek 😀
de az erősségeinkre építve behúztuk a meccset, az ilyen meccseket kell hozni ha akarunk valamit

remélem jövö hétre is maradt matrica 😀

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Egyébként az új igazolások nem rosszak.
Hyde nagyon beválik és Bethea is, Lynch se rossz Stevie és Lloyd is egyre több lasztit kap Martinnak se jártunk rosszul ez így elég kereknek tűnik.he7edik
hát őőő... MArtin és Looney is forgott be rendesen néha 😕 hiányzik Davis na...
és igen is kár volt elengedni Syndert... inkább hozták volna Incognítót hogy Martin jobban összpontosítson 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
az OL(nek csúfolt valami) valami tragikus volt. csak néztem és nem hittem a szememnek miket csináltak.

Gore és Hyde, meglengetem a süvegem, remélem csak feltűnik már ott fent valakinek, hogyha futunk akkor csodák történnek.
ettől függetlenül a game plan eléggé WTF kategória volt. pláne a RZ-ban, nem is értem. de már mióta...petey
a RZ azóta probléma hogy Harb és Gro itt van, illetve előttük sem volt jobb, sőt...
most nem volt Davis de elképzelés sem... pedig most a büntiket is kerültük...
ez meccs a DEF és Gore+Dawson-nak volt süvegelendő szerintem

azt olvastad hogy lehet Harb megy a szezon után még ha SB-t nyerünk is (amire jel pil nem látok sok esélyt)
 www.sbnation.com/nfl/2014/10/5/6912381/jim-harbaugh-49ers-head-coach-rumors-controversy-super-bowl

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
az OL(nek csúfolt valami) valami tragikus volt. csak néztem és nem hittem a szememnek miket csináltak.

Gore és Hyde, meglengetem a süvegem, remélem csak feltűnik már ott fent valakinek, hogyha futunk akkor csodák történnek.
ettől függetlenül a game plan eléggé WTF kategória volt. pláne a RZ-ban, nem is értem. de már mióta...

több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Egyébként az új igazolások nem rosszak.
Hyde nagyon beválik és Bethea is, Lynch se rossz Stevie és Lloyd is egyre több lasztit kap Martinnak se jártunk rosszul ez így elég kereknek tűnik.


több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
A W ellenére nekem az első félidőben a védelem nagyon nem tetszett.Könnyen nyeltük a yardokat,semmi pass rush(Aldon gyere már vissza!!),talán a futás az amit simán fogtunk(stats alapján top-2 a védelmünk:S).Ellenben Kaep levegőt alig tudott venni bár ez várható volt.
A második félidőre pedig jött MVP Dawson 2 50+-os FG-vel,a védelem meg egy acélosabb változattal.Sokszor úgy éreztem hogy ez a meccs nem lesz meg(4&1,3&9).Ilyen WR corp-al sokkal több yardot kéne haladnunk a levegőben,erre Lloyd a megmentő,Steve 1 TD elkapása mellé semmi,és Crab felé alig-alig repül a laszti.Jó mondhatni hogy minek ha megy a futó játék de akkor is keveslem a pass yardokat,és a TD-ket.
Jövő héten megyünk a Rams-hez,jót tenne egy nagyarányú győzelem!
GO NINERS!Montana
Lloyd van olyan jó mint Crab, Stevie meg ááász 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
ugy latom bevett szokassa fog valni, hogy nem nezem meg a meccset, csak masnap reggel 😀 😀 nem volt jo latni Alex int-jet, de o mar masik csapatban csillog villog... 😕 😊Vegita
ha ezen múlik 😀
én is fájó szívvel néztem de nem ő a jövő...
viszont hihetetlenül hiányzott Vernon Davis a RZ playeknél 😕 nem igaz hogy nélküle nem megy...
de kövezzetek meg 2011 óta ezt a csapatot a védelem ! Gore és Ő viszi előre.... sztem.Josszi
Azért Hyde is egyre jobban fellép Gore mellé.Úgy érzem megtaláltuk vele a következő igáslovunkat.


több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Ja és az volt a téma hogy Jim nem tudja kordába tartani a csapatot:
Penalties (Number-Yards) 2 - 10!!!
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
A W ellenére nekem az első félidőben a védelem nagyon nem tetszett.Könnyen nyeltük a yardokat,semmi pass rush(Aldon gyere már vissza!!),talán a futás az amit simán fogtunk(stats alapján top-2 a védelmünk:S).Ellenben Kaep levegőt alig tudott venni bár ez várható volt.
A második félidőre pedig jött MVP Dawson 2 50+-os FG-vel,a védelem meg egy acélosabb változattal.Sokszor úgy éreztem hogy ez a meccs nem lesz meg(4&1,3&9).Ilyen WR corp-al sokkal több yardot kéne haladnunk a levegőben,erre Lloyd a megmentő,Steve 1 TD elkapása mellé semmi,és Crab felé alig-alig repül a laszti.Jó mondhatni hogy minek ha megy a futó játék de akkor is keveslem a pass yardokat,és a TD-ket.
Jövő héten megyünk a Rams-hez,jót tenne egy nagyarányú győzelem!
GO NINERS!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
ugy latom bevett szokassa fog valni, hogy nem nezem meg a meccset, csak masnap reggel 😀 😀 nem volt jo latni Alex int-jet, de o mar masik csapatban csillog villog... 😕 😊Vegita
ha ezen múlik 😀
én is fájó szívvel néztem de nem ő a jövő...
viszont hihetetlenül hiányzott Vernon Davis a RZ playeknél 😕 nem igaz hogy nélküle nem megy...
de kövezzetek meg 2011 óta ezt a csapatot a védelem ! Gore és Ő viszi előre.... sztem.

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
gyönyörű volt 😀 Lloydnak többet passzolt mint Crabtreenek.Josszi
Na meg az arcok hátul😀 kb. én is úgy néztem mint Batea 😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318

egy "6,3" magas CB ellen milyen már ez 😀Josszi
Itt volt az első infarktusom 😊Mikor Kaep 3 és 9-re ezt elengedte csak annyi jött ki a számon hogy pick 😊Erre meg 😀Montana
gyönyörű volt 😀 Lloydnak többet passzolt mint Crabtreenek.

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635

egy "6,3" magas CB ellen milyen már ez 😀Josszi
Itt volt az első infarktusom 😊Mikor Kaep 3 és 9-re ezt elengedte csak annyi jött ki a számon hogy pick 😊Erre meg 😀
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
ugy latom bevett szokassa fog valni, hogy nem nezem meg a meccset, csak masnap reggel 😀 😀 nem volt jo latni Alex int-jet, de o mar masik csapatban csillog villog... 😕 😊

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.