NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
én 10-0nál aludtam be... aztán az úccsó 2 percre ébredtem fel... egy kicsit nagyon meglepődtem... most nézem vissza a történéseket... minek eröltettük a pas pass pass-t amikor ment a futás is???

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Hát... Pfff... WTF???
Nem ébresztett a qrva telefon... 😡
Néztem a statisztikát... Mi történt Colinnal?

több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Kellenek az ilyen vereségek, Kapnek már kezdett nagy lenni az arca, pedig látható, hogy egyelőre nincs mire. Sokat kell még fejlődnie főleg fejben. Már az előző héten sem tetszett, hogy ráültünk az eredményre, nem jó ez a mentalitás. A jövő héten a Cards-ot kéne megverni idegenben, háááát...
GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Én nézem élőben, szurkolók helyetettek, de a követőt kihagyom a gamepass csúszas miatt. Go 9ers!

több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 328
Na akkor én most el is búcsúzom. Én sem leszek éjjel , és addig nem jövök fel , míg le nem töltöm...izé...khm... szóval meg nem veszem DVD-n a meccset! Végig akarom izgulni!
De akkor is:

GO , GO , GO NINERS!!!
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Én se leszek sajna hajnalban, úgyhogy helyettem is szurkoljon valaki 😀
BEATTHEBEARS
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
hehe, Ted Ginn Jr 71 y-os-at hordott vissza TD-re 😀
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
gyönyörűség

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Cully átment a teszten. Brock kérdéses, AD outpetey
Ha jól értelmezem, akkor ma Culliver- Brock,de inkább Cox páros fog kezdeni CB posztokon? Boone-ról megkérdezhet mit tudni, sikerült újra formába lendülnie? C poszton ki fog játszani, mert Marin elvileg ma nem lesz a pályán? Az O-line nálatok most kicsit csapzott, így Kaepernick-nek kevesebb ideje lehet passzolni és Gore-Hyde duó több snap-et kaphat.Toto21
Igen valószínű, hogy Cully-Ward-Cox kezd, Cook is szerintem aktiválva lesz. nem tudom honnan van ez a csapzott OL, de Looney és Martin eddig meglepően sallang nélkül hozta le a Cowboys meccset. azt sem vágom miért Martint mondod kezdőnek, mikor Kilgore nyerte a pozíciót a TC-ben.
inkább Iupati aki marha nagy csalódás eddig. nem tudom mi van vele.
én nem leszek ma éjjel, úgyhogy szurkoljatok helyettem is 😊 nyerünk.

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nem tudom miért van az a tévhit, hogy Martin a kezdő center, Kilgore a centerünk, és ezt tudtuk már régóta. Persze, ha nem sérül meg Martin lehetett volna verseny a posztért, de nem lett. Hosszú távon várható, hogy majd Ő lesz, de jelenleg Kilgore az, és a rutin is mellette szól még.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Holnap ki lesz az eredménykövetőben?he7edik
én, de hogy mennyire aktívan az passz... ha jó a meccs akkor csak a hosszabb szünetekben 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Cully átment a teszten. Brock kérdéses, AD outpetey
Ha jól értelmezem, akkor ma Culliver- Brock,de inkább Cox páros fog kezdeni CB posztokon? Boone-ról megkérdezhet mit tudni, sikerült újra formába lendülnie? C poszton ki fog játszani, mert Marin elvileg ma nem lesz a pályán? Az O-line nálatok most kicsit csapzott, így Kaepernick-nek kevesebb ideje lehet passzolni és Gore-Hyde duó több snap-et kaphat.Toto21
Boone edzett a holdout alatt végig egyénileg, sztem múlt héten is azért játszott Looney mert "megérdemelte", de Boone most már szeretne bízonyítani hogy megérdemelte az emelést.
Kilgore lesz a centerünk aki múlt héten sem volt rossz a Dallas ellen. az O line csapzottabb mint szokott de Kaep idén már gyorsabban olvas és dob mint tavaly pl... jó fél mp-el, valamint van célpont bőségesen... futás is lesz bőven.

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Toto21 Chicago Bears 5 864
Cully átment a teszten. Brock kérdéses, AD outpetey
Ha jól értelmezem, akkor ma Culliver- Brock,de inkább Cox páros fog kezdeni CB posztokon? Boone-ról megkérdezhet mit tudni, sikerült újra formába lendülnie? C poszton ki fog játszani, mert Marin elvileg ma nem lesz a pályán? Az O-line nálatok most kicsit csapzott, így Kaepernick-nek kevesebb ideje lehet passzolni és Gore-Hyde duó több snap-et kaphat.
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Holnap ki lesz az eredménykövetőben?


több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Cully átment a teszten. Brock kérdéses, AD out

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Harbaugh Bowmanről: “It looked like he was moving pretty good. So that was very positive. His attitude is great. Every time you ask him about it, he feels like it’s progressing well.”
By week után a kosok ellen fog játszani szerintem

Olvasgatom, hogy a mackóknál WR gondok (?) vannak. Érdekes lesz a mi CB szitunkkal. Bár sztem Culliver zöld utat kap, viszont Brock lábujja nem lesz rendben (sztem), majd Cox és Johnson megoldja.

A nyitó meccsről nem nagyon írtam, mert eléggé vegyes volt, ami bennem mebfogalmazódott. De egy biztos: Számomra Hyde volt a meccs embere, lenyűgözött a srác. És az, hogy az első NFL TD labdáját a nagymamájának adta, emberileg is emelte a szememben.
Ebben a szezonban még nem írtam le, most megteszem : Go Niners és ne adjuk alább


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ez egy állat lesz meglássátokpetey
Ok biztos ő sem lesz rossz nade mikor indítjátok be az igazi Tank-ot?

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár


ez egy állat lesz meglássátokpetey
a titkos ász.... kíváncsian várom már mikor fog büntetni...Josszi
PWill intjénél ő kergette Romót. de én is várom mikor fogja letépni valakinek az arcát 😀

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318


ez egy állat lesz meglássátokpetey
a titkos ász.... kíváncsian várom már mikor fog büntetni...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Bowman már sprintelget!
 www.ninersnation.com/2014/9/11/6137423/navorro-bowman-injury-rehab-tweets-sprinting
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Konkrétan az O fal már tavaly is jó volt, szerintem a legerősebb egysége a csapatnak....Azt hiszem mondhatjuk hogy top 5....Nem rajtuk mennek el a meccsek...A védelemmel vannak bajok, amit mi Chicago drukkerek nehezen szokunk meg...LB sor harmat gyenge, már Briggs sem az igazi...Tavaly a legkevesebb sackel zártunk asszem, ezért a D falat megizmosítottuk....Na ez nem látszott az első meccsen...A veresség oka a pass rush hiânya, a fostalicska LB sor illetve Cutler 2 idiótahibája volt....

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Srácok ti hogy látjátok a Bears elleni meccset? Hol tudunk esetleg megfogni titeket? Én érdekesen várom a 49 ers secondary vs Jeffrey ,Marshall harcot. Ha valahol akkor ebbem a match upban lehet keresni valónk. Otthon és főleg a Bills elleni trágya játék után ti vagytok jóval esélyesebbek én azt mondom 80:20 % oda ....Tomcsik
Állítólag Romo-nak is elit elkapói vannak :] Szerintem itt mindenki sima meccset vár ezért nem is nagyon forr a topic.he7edik
én nem. nagyon tisztességes csapat Da Macik. Forte egy remek futó aki meg tudja keseríteni a véldelmek életét.
érdekes módon a sec nagyon összeállt. így mi 28 pont után szinte feladtuk a futás elleni védekezést, mivel Romonak passzolnia kellett. szóval most sem várok mást, mert Cutlerben is benne van az ajándékozási kényszer 😊
Jeffery valószínű nem lesz és az ex 49er Josh Morgan sem, de mondom nekem Forte az aggodalmam. viszont, ha fogjuk a futást akkor a DL és OLB-k hátracsapják a fülüket és mennek Jay után, hátul meg várjuk a labdákat 😉

ja és igen, szezonnyitó SNF, valamint a Bears volt Kap első áldozata 😊 ettől függetlenül nem tekintem leírtnak.

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Srácok ti hogy látjátok a Bears elleni meccset? Hol tudunk esetleg megfogni titeket? Én érdekesen várom a 49 ers secondary vs Jeffrey ,Marshall harcot. Ha valahol akkor ebbem a match upban lehet keresni valónk. Otthon és főleg a Bills elleni trágya játék után ti vagytok jóval esélyesebbek én azt mondom 80:20 % oda ....Tomcsik
Hát ha javult az off falatok tavaly óta akkor esetleg lehet elgondolkodni azon amit írtál, különben mire szegény Jeffry kettőt lép, Cutleren már 3an fekszenek. Érdekes lesz, meglátjuk.Csiriba
Konkrétan liga elitbe tartozó OL állt össze, úgyis, hogy 2 kezdő kiesett múlt héten. Aaron Kromer egy zseniális szakember. A 49-ers letudja bárkinek a torkán nyomni a labdát a földön, a futás elleni védelmünk pedig ramaty. Pass rush a Bills ellen nem volt, de remélem ez csak kisiklás volt. 3-4-es védelem ellen nem szokott remekelni Cutler és az offense. Szóval minden mellettetek szól, de ha mi egy simán nyerhető meccset elajándékoztunk az offense hibái miatt, így azt mondom, ha a csillagok is úgy állnak össze miért ne nyerhetnénk. Nem valószínű, de hát a Billsre sem tett kutya sem.
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Srácok ti hogy látjátok a Bears elleni meccset? Hol tudunk esetleg megfogni titeket? Én érdekesen várom a 49 ers secondary vs Jeffrey ,Marshall harcot. Ha valahol akkor ebbem a match upban lehet keresni valónk. Otthon és főleg a Bills elleni trágya játék után ti vagytok jóval esélyesebbek én azt mondom 80:20 % oda ....Tomcsik
igazából egyelőre a sec jobban össze van állva, mint a front7, így mindenképpen sok futásra alapuló türelmes játék kéne töletek, offenzben meg a falunkat kéne terrorizálni, de még így hiányosan sem gondolom azt, hogy ez menni fog, de hajlamosak vagyunk szeptemberben betlizni

több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
LMJ távozásával Ellington lett a 3. számú RBcsrnyei
miért nem Willis? 😀
legalább Osgood rosteren marad egy darabig 😊