NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Crabtree questionable az mennyire komoly?
JayB
nem túlzottan komoly, tuti, hogy játszik.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Ohhh... Látom a helyzet változatlan! Ennek igazán örülök! 😊
Nem tudom beszéltetek-e már róla, (hülye kérdés) de Ki, mit vár az idei szezontól, no meg az 1. meccstől?49ersfan
PO, és nyerünk holnap.

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Crabtree questionable az mennyire komoly?
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Ohhh... Látom a helyzet változatlan! Ennek igazán örülök! 😊
Nem tudom beszéltetek-e már róla, (hülye kérdés) de Ki, mit vár az idei szezontól, no meg az 1. meccstől?49ersfan
Nem tudom mit várok, illetve de. Playoffot 😊 azt hogy hogy érünk oda nem tudom, mivel elég sok a negatív visszhang velünk kapcsolatban. valahol ez jó, mivel már a média nem hype-ol agyon minket, így suttyomban tudunk hasítani 😀
lényeg, hogy ne szedjük össze az összes sérülést, az O# vigye a csapatot idén, amíg a sérültek visszatérnek. tavaly sikerült ALdon és PWill nélkül. mondjuk tényleg ennyire keveset mutató offseason nélkül nehéz mit mondani.
Dallas ellen azt várom, hogy nyerünk. a védelmük rossz, úgy értem rettenetesen rossz. még a csütörtöki Packersnél is rosszabb. ezzel szemben a Boys offenz képes feltenni pontokat a táblára, elválik a fiatal secondarynk mire lesz képes, én bízom bennük. Ray Mac játszani fog, ez nem tudom mennyire jó döntés. AD helyett Martin kezd RT-ben, aki pass proban okés, futásban már nem annyira. bár a Cowboys DL nem ijeszt meg nasgyon. 😊 kérdés hogy Boone is beöltözik-e. szóval sok kérdőjel van, vasárnap kiderül 😊
Aldon hiányában Limonádé, Skuta, Lynchnek kell villantani.
én azt mondom nyerünk.

több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Most nézem, kint is itt is eléggé leírnak minket. (mondjuk a preseason és a sérülések/eltiltások hozzájárulnak, de nem tragikus a helyzet, elég mély a keret) tetszik.

petey
szerintem jobban állunk, mint tavaly ilyenkor, mikor KW10 volt a második számú elkapónk, secondaryvel sem igazán lehetet tudni, hogy mi lesz,
DL most mélyebbnek tünik még akkor is ha nem lesz Ray Meki, sec is az utóbbi évek legjobbja lehet, egyedül az ILB poszt mélysége nem tetszik a diffenzben, engem nem győzőtt meg Borland és Moodytól is többet vártam volna
offenzben az OLnak tuti kell pár hét mire összeállnak, de azt csak átvészeljük valahogy 😊

Dallastól tartok kicsit, mert mégis csak mumus, de nyerni kell 😊
nagyon várom a meccset már, go 9ers!

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Most nézem, kint is itt is eléggé leírnak minket. (mondjuk a preseason és a sérülések/eltiltások hozzájárulnak, de nem tragikus a helyzet, elég mély a keret) tetszik.


több mint 10 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Ohhh... Látom a helyzet változatlan! Ennek igazán örülök! 😊
Nem tudom beszéltetek-e már róla, (hülye kérdés) de Ki, mit vár az idei szezontól, no meg az 1. meccstől?

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Sziasztok Drágáim!
Visszatértem! Emlékszik még rám valaki?49ersfan
lehet elfelejteni? 😍 silent te mit lájkolgatsz? 😛petey
Üdvözöltem az ellenfelet... 😀
Téged is szoktalak ha valami értelmeset tolsz 😀silent7939
jah előtte meg nyalifali a szihóksznál 😀 49ers nem lesz faktor az idén... szemed eszed rendben? :p 😀😀😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
De csak jogerős ítélet után, ha fellebbez idén nem kap eltiltást vszinű.
Hardynál ugyanez a helyzet.gabokocka
igen, mondjuk a csapat ugye felfüggesztheti/cutolhatja, de egyértelmű nem fogják a tények ismerete nélkül, meg aztán a győzelem mindennél fontosabb @)petey
Azért az eltiltásoknál nem ártana, ha lenne bírósági itélet is mögöttük, meg egy lefektetett rendszer, ne szubjektíven Goodell dönthessen.Alabama Niners
Jimbo megvárja a birósági procedura végét, és utána ha bűnös akkor repül, vagy segget csinált a szájából..

 www.sacbee.com/2014/09/04/6680512/on-49ers-alcohol-is-players-biggest.html

Davis nem játszik, helyette Martin lesz valószínüleg a RT.
Crabtree szintén kérdéses nem kéne erőltetni ha nem 100%-os, szerencsére messze már a tavalyi hó
amikor Boldin volt csak liga elit WR, hiszen Crab nélkül is nyertünk 12 meccset...
Rhino játszik majd szerintem viszont Mcdonald nem tudom mennyire lesz fejben ott a pályán...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Anthony Davis nem, viszont McDonald játszik vasárnap.
Boone aktív lesz, de még nem biztos, hogy kezdeni is fog.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sziasztok Drágáim!
Visszatértem! Emlékszik még rám valaki?49ersfan
lehet elfelejteni? 😍 silent te mit lájkolgatsz? 😛petey
Üdvözöltem az ellenfelet... 😀
Téged is szoktalak ha valami értelmeset tolsz 😀
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Sziasztok Drágáim!
Visszatértem! Emlékszik még rám valaki?49ersfan
lehet elfelejteni? 😍 silent te mit lájkolgatsz? 😛

több mint 10 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Sziasztok Drágáim!
Visszatértem! Emlékszik még rám valaki?

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár


#SWAG #15

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Goodell csak jogerős ítélet után fog dönteni, de a csapat házon belül dönthet úgy, hogy elzavarja a faszba.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
De csak jogerős ítélet után, ha fellebbez idén nem kap eltiltást vszinű.
Hardynál ugyanez a helyzet.gabokocka
igen, mondjuk a csapat ugye felfüggesztheti/cutolhatja, de egyértelmű nem fogják a tények ismerete nélkül, meg aztán a győzelem mindennél fontosabb @)petey
Azért az eltiltásoknál nem ártana, ha lenne bírósági itélet is mögöttük, meg egy lefektetett rendszer, ne szubjektíven Goodell dönthessen.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
De csak jogerős ítélet után, ha fellebbez idén nem kap eltiltást vszinű.
Hardynál ugyanez a helyzet.gabokocka
igen, mondjuk a csapat ugye felfüggesztheti/cutolhatja, de egyértelmű nem fogják a tények ismerete nélkül, meg aztán a győzelem mindennél fontosabb @)

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
De csak jogerős ítélet után, ha fellebbez idén nem kap eltiltást vszinű.
Hardynál ugyanez a helyzet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
McDonald 6 meccses eltiltást kapott az NS szerint.red6t6
kaphat, még nincs döntés. meg 15-én lesz a tárgyalás. de a családi erőszakért 6 meccs, újboli elkövetésért az NFL-ből kitiltás jár.

több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
McDonald 6 meccses eltiltást kapott az NS szerint.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Boone visszatért, átment a fizikai felmérőn. Jó a kép amin Kaep-el ölelkeznek, a háttérben Looney nem annyira vidám. Gondolom a hétvégén nem kezd még, kell egy kis idő, hogy felvegye a ritmust. Nálam esett a népszerűsége elég sokat, ennek ellenére csak az a lényeg, hogy a csapat minél jobb legyen.
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Alex Smith új szerződését nézve Kaepernick nem lett túlfizetve, sőt ha hozzávesszük a konstrukciót is, akkor kifejezetten jutányos kondicíókkal tudtuk hosszútávra szerződtetni.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Ray McDonald popped for domestic violence. Confirming with Niners.

(Carradine a végén még kezdő lesz.)Bazzani
"Per Trujillo, the alleged victim is pregnant, which by the terms of the new policy could result in an eventual suspension beyond the first-offense baseline of six games."

Idióta barom.dankodavid
DoM
egyetértek vele... erre nincs mentség, kb mintha egy gyereket vernél meg.

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Adam Schefter @AdamSchefter
49ers holdout G Alex Boone is expected to report to San Francisco in next 24 hours with a reworked 2-year contract, per league sources.

Ian Rapoport @RapSheet
What did #49ers for Alex Boone? Rolled his incentives into base salary. Boone can make $6M over 2 years. Would've made $5.75M if he startedempty taxi
Egyik szemem sír, a másik nevet. Mcdonald egy idióta, pláne a Ray Rice ügy miatt most megint vele statuálnak majd példát. Mondjuk megérdemli ha tényleg bántotta a nőt.

Boone viszont jó hír, de ezek után lehet a defensebe fog jobban kelleni 😀 😀 😀Csiriba
Boone +++ ja.... Defense meg elfogja bírni (hallod Pufi? rajtad a világ szeme
😀 ) a nehéz meccsek a (kivéve Saints és Denver) a 10 hét után jönnek... 2 Seahawks és a Cards elleni, addigra lesz ha minden jól megy Bo és Aldon is...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Ray McDonald popped for domestic violence. Confirming with Niners.

(Carradine a végén még kezdő lesz.)Bazzani
"Per Trujillo, the alleged victim is pregnant, which by the terms of the new policy could result in an eventual suspension beyond the first-offense baseline of six games."

Idióta barom.dankodavid
bmeg... ez eddig nem volt ismert... ebből nem 2 meccs lesz... de várjuk meg a hivatalos jelentést... Davis Juice is ott volt asszem...

The Amazing Racoon