NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 052 — Patriots fan
A Bay Area tájékán így néz ki a Sports Illustrated
diverdoc
ez a Hobbit legújabb része? 😀petey
Vaaagy "Túl a barátságon 2"- Tojás találkozó! 😀ParadSEC
Vegita
:: HIBÁS KÉP ::

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
A Bay Area tájékán így néz ki a Sports Illustrated
diverdoc
ez a Hobbit legújabb része? 😀petey
Vaaagy "Túl a barátságon 2"- Tojás találkozó! 😀ParadSEC

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
A Bay Area tájékán így néz ki a Sports Illustrated
diverdoc
ez a Hobbit legújabb része? 😀petey
Vaaagy "Túl a barátságon 2"- Tojás találkozó! 😀ParadSEC

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A Bay Area tájékán így néz ki a Sports Illustrated
diverdoc
ez a Hobbit legújabb része? 😀petey
Vaaagy "Túl a barátságon 2"- Tojás találkozó! 😀ParadSEC
😀 😀 😀
több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 052 — Patriots fan
A Bay Area tájékán így néz ki a Sports Illustrated
diverdoc
ez a Hobbit legújabb része? 😀petey
Vaaagy "Túl a barátságon 2"- Tojás találkozó! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
A Bay Area tájékán így néz ki a Sports Illustrated
diverdoc
ez a Hobbit legújabb része? 😀

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A Bay Area tájékán így néz ki a Sports Illustrated


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
 www.49ers.com/video/videos/Six_49ers_Team_Up_to_Accept_Ice_Bucket_Challenge/c1bdc07e-49f3-46ae-9309-f9742e87f8bf
a 49ers habtestei. kihívva a Sharks, SF Giants és Ric Flair. LOL

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
a mai cutok 75-re, IR/PUP-pal együtt

Waived

QB McLeod Bethel-Thompson
WR Devon Wylie
RB Jewel Hampton
S D.J. Campbell
P Colton Schmidt
TE Kevin Greene
LB Kion Wilson

Released
WR David Reed

Reserve/physically unable to perform
LB NaVorro Bowman
TE Garrett Celek
DL Kaleb Ramsey

Reserve/non-football injury
RB Marcus Lattimore
FB Trey Millard
CB Keith Reaser
G Brandon Thomas

Released off injured reserve
LB Blake Costanzo

több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mslhhjdwrphqlpl4li8q
San Francisco 49ers put NaVorro Bowman on PUP list
The 49ers placed linebacker NaVorro Bowman on the physically unable to perform list. How will the Niners handle the loss of their All-Pro linebacker for six games?

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom Gabbertnek megvolt az szokásos évi 1 egész jó előszezon meccse. Örülök, hogy van, ami állandó az NFLben. 😀
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
hát ez elég tré volt 😀 az OL mint olyan nem létezett, Iupati nem tudom hol volt, csak a felszerelést küldte ki, szerencsétlen Kapnak ideje nem volt. mondjuk AD sincs még. ennél csak jobb lesz. de az is benne van, hogy mivel a Chargersszel még játszunk, nem mutattunk sokat.

több mint 10 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Srácok, esti meccs kapcsán lehet tudni valamit, például, hogy Kaep mennyit játszik majd, mennyit kell Gabbertet nézni, stb? Mert az előzőt néztem egy pontig elvonási tünetek csillapítása végett, de holnap baromi korán van edzésem, ha teljesen értelmetlen, akkor nem szopatnám magam. (tudom-tudom, preseason, meg minden, de ha a várható kezdők többet játszanak, fent maradok 😊 )dankodavid
Ez még relative korán is kezdődik de Kaep max az első negyedben fog játszani, vagy még annyit se, a többi kezdővel együtt.Csiriba
nem tudni, szerintem 2. negyed feléig. de talán most fog debutálni a full kezdő DL is, meg páran a kezdő D-ből is(Brock, PWill)
mondjuk engem nem aggaszt, ha kikapunk, meg nem dobunk 5 TD-t, csak ne sérüljön meg senki.petey
Köszönöm, marad a kevés alvás😊

Pulvis et umbra sumus.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Srácok, esti meccs kapcsán lehet tudni valamit, például, hogy Kaep mennyit játszik majd, mennyit kell Gabbertet nézni, stb? Mert az előzőt néztem egy pontig elvonási tünetek csillapítása végett, de holnap baromi korán van edzésem, ha teljesen értelmetlen, akkor nem szopatnám magam. (tudom-tudom, preseason, meg minden, de ha a várható kezdők többet játszanak, fent maradok 😊 )dankodavid
Ez még relative korán is kezdődik de Kaep max az első negyedben fog játszani, vagy még annyit se, a többi kezdővel együtt.Csiriba
nem tudni, szerintem 2. negyed feléig. de talán most fog debutálni a full kezdő DL is, meg páran a kezdő D-ből is(Brock, PWill)
mondjuk engem nem aggaszt, ha kikapunk, meg nem dobunk 5 TD-t, csak ne sérüljön meg senki.

több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Srácok, esti meccs kapcsán lehet tudni valamit, például, hogy Kaep mennyit játszik majd, mennyit kell Gabbertet nézni, stb? Mert az előzőt néztem egy pontig elvonási tünetek csillapítása végett, de holnap baromi korán van edzésem, ha teljesen értelmetlen, akkor nem szopatnám magam. (tudom-tudom, preseason, meg minden, de ha a várható kezdők többet játszanak, fent maradok 😊 )dankodavid
Ez még relative korán is kezdődik de Kaep max az első negyedben fog játszani, vagy még annyit se, a többi kezdővel együtt.
több mint 10 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Srácok, esti meccs kapcsán lehet tudni valamit, például, hogy Kaep mennyit játszik majd, mennyit kell Gabbertet nézni, stb? Mert az előzőt néztem egy pontig elvonási tünetek csillapítása végett, de holnap baromi korán van edzésem, ha teljesen értelmetlen, akkor nem szopatnám magam. (tudom-tudom, preseason, meg minden, de ha a várható kezdők többet játszanak, fent maradok 😊 )

Pulvis et umbra sumus.
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Isaac Sopoaga-ról esetleg valami pozitívumot tudtok mondani?Ka'deemCarey25
miért nem nálunk kérdezed? 😊
Amikor itt játszott nem volt rossz, de már nem fiatal és a térdével is vannak már kisebb gondok. Tud mind a 3 poszton játszani a 3-4-es alap felállásnál.Fucu
Itt sem volt sztár soha, de szürke eminenciásként tette a dolgát jól, aztán elment több pénzért.....és nem ment neki sehol.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Isaac Sopoaga-ról esetleg valami pozitívumot tudtok mondani?Ka'deemCarey25
miért nem nálunk kérdezed? 😊
Amikor itt játszott nem volt rossz, de már nem fiatal és a térdével is vannak már kisebb gondok. Tud mind a 3 poszton játszani a 3-4-es alap felállásnál.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Isaac Sopoaga-ról esetleg valami pozitívumot tudtok mondani?
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár


Dorsey-t meghosszabbíttattuk 2 évvel. még egy MRI van hátra hogy kiderüljön visszatér-e a szezonban. ezek után Boone(vagy az ügynöke) nem tudom mit gondol, hogy otthon csücsül. elég egyértelmű az üzenet 😊

ez meg zsír ha megtörténik:
#49ers next contract target: WR Michael Crabtree. There is progress. Hope is for a deal before the season. Otherwise shelved until after

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hát pedig az igazság az, hogy kb. 26 csapatnál ha a csere irányítana akkor komoly baj lenne. Ik, akkor miért Henne a kezdő? 😊
én sem komálom annyira Gabbertet, de nyilvánvaló hogy nem 2 hónap alatt fogja megváltani a világot. amíg tud hand offolni és pár passzt kiosztani addig nem szakad le az ég. aztán meglátjuk mi lesz velepetey
Pont a Gabbert szitu miatt nem akarják/akarták túl korán mély vízbe dobni Bortlest. De egyelőre úgy tűnik, Blake már jól úszik ott is.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
szóval no para. az egyetlen gáz perpill a backup QB. nem lepne meg ha valakiért trédelnék a cutok után.
petey
Harbaugh nyilatkozata alapján ez nem tűnik valószínűnek.
QB Blaine Gabbert doesn't seem to be making a lot of completions. What's going on?

"Well, I think right now, in terms of a backup quarterback, it'll be as simple as whoever doesn't turn the ball over. They're turning the ball over. All of them have. There's nobody to elevate. Whoever doesn't turn the ball over will be the backup quarterback."

Will you go looking for another backup quarterback?

"No. We got good quarterbacks."csrnyei
Ha úgy vágtok neki a szezonnak, hogy Gabbert a 2. számú QB. komolyan mondom, minden ellenfél arra fog törekedni, hogy kiüsse Kaepet a meccsből, mert azzal gyakorlatilag meg is van a W. Csoportellenfeleknél ez határozottan igaz lesz. Hiába baromi erős a Niners kerete, mi már láttuk 2011-ben, mire elég egy nagyon jó D és a liga legjobb futóteljesítménye Gabbert mellett -> 5-11re(és abból 1 W Luke McCowné volt...).

Egyébként az hogy már a preseasonban sem megy neki, nagyon aggasztó. Nálunk még tavaly is volt 1 előszezon meccs, ahol jól játszott (majd lesérült 2 hétre az utolsó snapjénél...).iktriad
Aha. Mert a többi csapatnál nincs különbség a kezdő és a csere között irányító poszton. Szal csak itt fognak arra rámenni, hogy kiüssék az irányítót, mert itt Gabbert a csere. Parádés okfejtésWyatt
Nálunk ha lesérülne Henne, akkor egy jobb QB lépne pályára, mint ő...iktriad
hát pedig az igazság az, hogy kb. 26 csapatnál ha a csere irányítana akkor komoly baj lenne. Ik, akkor miért Henne a kezdő? 😊
én sem komálom annyira Gabbertet, de nyilvánvaló hogy nem 2 hónap alatt fogja megváltani a világot. amíg tud hand offolni és pár passzt kiosztani addig nem szakad le az ég. aztán meglátjuk mi lesz vele

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
szóval no para. az egyetlen gáz perpill a backup QB. nem lepne meg ha valakiért trédelnék a cutok után.
petey
Harbaugh nyilatkozata alapján ez nem tűnik valószínűnek.
QB Blaine Gabbert doesn't seem to be making a lot of completions. What's going on?

"Well, I think right now, in terms of a backup quarterback, it'll be as simple as whoever doesn't turn the ball over. They're turning the ball over. All of them have. There's nobody to elevate. Whoever doesn't turn the ball over will be the backup quarterback."

Will you go looking for another backup quarterback?

"No. We got good quarterbacks."csrnyei
Ha úgy vágtok neki a szezonnak, hogy Gabbert a 2. számú QB. komolyan mondom, minden ellenfél arra fog törekedni, hogy kiüsse Kaepet a meccsből, mert azzal gyakorlatilag meg is van a W. Csoportellenfeleknél ez határozottan igaz lesz. Hiába baromi erős a Niners kerete, mi már láttuk 2011-ben, mire elég egy nagyon jó D és a liga legjobb futóteljesítménye Gabbert mellett -> 5-11re(és abból 1 W Luke McCowné volt...).

Egyébként az hogy már a preseasonban sem megy neki, nagyon aggasztó. Nálunk még tavaly is volt 1 előszezon meccs, ahol jól játszott (majd lesérült 2 hétre az utolsó snapjénél...).iktriad
Aha. Mert a többi csapatnál nincs különbség a kezdő és a csere között irányító poszton. Szal csak itt fognak arra rámenni, hogy kiüssék az irányítót, mert itt Gabbert a csere. Parádés okfejtésWyatt
Nálunk ha lesérülne Henne, akkor egy jobb QB lépne pályára, mint ő...
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
szóval no para. az egyetlen gáz perpill a backup QB. nem lepne meg ha valakiért trédelnék a cutok után.
petey
Harbaugh nyilatkozata alapján ez nem tűnik valószínűnek.
QB Blaine Gabbert doesn't seem to be making a lot of completions. What's going on?

"Well, I think right now, in terms of a backup quarterback, it'll be as simple as whoever doesn't turn the ball over. They're turning the ball over. All of them have. There's nobody to elevate. Whoever doesn't turn the ball over will be the backup quarterback."

Will you go looking for another backup quarterback?

"No. We got good quarterbacks."csrnyei
Ha úgy vágtok neki a szezonnak, hogy Gabbert a 2. számú QB. komolyan mondom, minden ellenfél arra fog törekedni, hogy kiüsse Kaepet a meccsből, mert azzal gyakorlatilag meg is van a W. Csoportellenfeleknél ez határozottan igaz lesz. Hiába baromi erős a Niners kerete, mi már láttuk 2011-ben, mire elég egy nagyon jó D és a liga legjobb futóteljesítménye Gabbert mellett -> 5-11re(és abból 1 W Luke McCowné volt...).

Egyébként az hogy már a preseasonban sem megy neki, nagyon aggasztó. Nálunk még tavaly is volt 1 előszezon meccs, ahol jól játszott (majd lesérült 2 hétre az utolsó snapjénél...).iktriad
Aha. Mert a többi csapatnál nincs különbség a kezdő és a csere között irányító poszton. Szal csak itt fognak arra rámenni, hogy kiüssék az irányítót, mert itt Gabbert a csere. Parádés okfejtés

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
szóval no para. az egyetlen gáz perpill a backup QB. nem lepne meg ha valakiért trédelnék a cutok után.
petey
Harbaugh nyilatkozata alapján ez nem tűnik valószínűnek.
QB Blaine Gabbert doesn't seem to be making a lot of completions. What's going on?

"Well, I think right now, in terms of a backup quarterback, it'll be as simple as whoever doesn't turn the ball over. They're turning the ball over. All of them have. There's nobody to elevate. Whoever doesn't turn the ball over will be the backup quarterback."

Will you go looking for another backup quarterback?

"No. We got good quarterbacks."csrnyei
Ha úgy vágtok neki a szezonnak, hogy Gabbert a 2. számú QB. komolyan mondom, minden ellenfél arra fog törekedni, hogy kiüsse Kaepet a meccsből, mert azzal gyakorlatilag meg is van a W. Csoportellenfeleknél ez határozottan igaz lesz. Hiába baromi erős a Niners kerete, mi már láttuk 2011-ben, mire elég egy nagyon jó D és a liga legjobb futóteljesítménye Gabbert mellett -> 5-11re(és abból 1 W Luke McCowné volt...).

Egyébként az hogy már a preseasonban sem megy neki, nagyon aggasztó. Nálunk még tavaly is volt 1 előszezon meccs, ahol jól játszott (majd lesérült 2 hétre az utolsó snapjénél...).