San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 blog.sfgate.com/49ers/2012/12/28/orthopedic-surgeon-estimates-justin-smiths-recovery-time-at-12-weeks/
kis szakmázgatás a sérülésrőlpetey
Azt írja,hogy ez a Chung nincs is jelenleg az országban. Ráadásul ő is nagy általánosságban beszél, sportolókról, nem pedig Smith-ről.undisputedly
így van, e mail váltások alapján írt dolgokat. Bulvár. de a tricepsz részleges szakadását viszonylag biztosra vehetjük. És amit arról írt az szerintem korrekt.Bár tényleg általánosságban írt.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 932 — SuperBowl Champions 2013/2014
 blog.sfgate.com/49ers/2012/12/28/orthopedic-surgeon-estimates-justin-smiths-recovery-time-at-12-weeks/
kis szakmázgatás a sérülésrőlpetey
Azt írja,hogy ez a Chung nincs is jelenleg az országban. Ráadásul ő is nagy általánosságban beszél, sportolókról, nem pedig Smith-ről.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Én pihentetném, és jövőre vele nyernénk SB-t.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
 blog.sfgate.com/49ers/2012/12/28/orthopedic-surgeon-estimates-justin-smiths-recovery-time-at-12-weeks/
kis szakmázgatás a sérülésről

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
ezt a faszi gyorsabban gyógyul mint Wolverine 😀


több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tavaly Adrian Wilson játszotta végig a szezont, ha jól emlékszem hasonló sérüléssel.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
triceps tendon - ín
petey
Ja ez az. (szakmai ártalom 😊 )Szalagsérülés-izületi sérülést jelent nekem, ami szarabb. Triceps tapadásnél van részleges szakadása sztem. Mondjuk kurva rizikós ezzel játszani, mert ha teljesen szakad, az nagy gáz.
(OFF: egyszer egy török tollaslabdázót nem engedtem játszani részleges achilles szakadással. Örjöngött a török csapat és saját fellelőségre játszatták a srácot. 4 meccset lejátszott és nem lett roszabb!! Szóval lehet szerencséje az embernek.)diverdoc
itt is azt rebesgetik hogy végülis van benne ne mkevés rizikó, mert ugye 120 kilós embereket kell arréb taszajtani, ami nem tollaslabda 😀
de ha megy neki különösebb fájdalom nélkül akkor olyan isten nincs hogy lent tartsák a pályáról. ezt a hetet még kihagyja szerintem.

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
triceps tendon - ín
petey
Ja ez az. (szakmai ártalom 😊 )Szalagsérülés-izületi sérülést jelent nekem, ami szarabb. Triceps tapadásnél van részleges szakadása sztem. Mondjuk kurva rizikós ezzel játszani, mert ha teljesen szakad, az nagy gáz.
(OFF: egyszer egy török tollaslabdázót nem engedtem játszani részleges achilles szakadással. Örjöngött a török csapat és saját fellelőségre játszatták a srácot. 4 meccset lejátszott és nem lett roszabb!! Szóval lehet szerencséje az embernek.)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Tony Jerrod-Eddie PS-bőé a rosterre. 300 font feletti DT. Harbaugh is itt látott needet és nem WR-t hozott fel.
Justin szezon után kés alá fekszik.diverdoc
azt olvastam hogy nem izomszakadás, hanem részleges szalag, ami magától gyógyul, de a legbiztosabb hogy egy orthoped műtét offseasonban.
VD meg nem játszik holnap.

drafton kinéz a DT, és bármennyire fura WR, azok után hogy azt hittem a bőség zavara lesz itt nyáron.petey
Biztos nem szalag, mindenhol tricepset írtak (legalább is amit én olvastam) hál'istendiverdoc
triceps tendon - ín
Smith is doubtful for Sunday’s game against the Arizona Cardinals, but he told the Sacramento Bee on Friday that he will be ready to play if the 49ers wind up with a NFC Playoffs wildcard game next weekend.
ezt a faszi gyorsabban gyógyul mint Wolverine 😀

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Tony Jerrod-Eddie PS-bőé a rosterre. 300 font feletti DT. Harbaugh is itt látott needet és nem WR-t hozott fel.
Justin szezon után kés alá fekszik.diverdoc
azt olvastam hogy nem izomszakadás, hanem részleges szalag, ami magától gyógyul, de a legbiztosabb hogy egy orthoped műtét offseasonban.
VD meg nem játszik holnap.

drafton kinéz a DT, és bármennyire fura WR, azok után hogy azt hittem a bőség zavara lesz itt nyáron.petey
Biztos nem szalag, mindenhol tricepset írtak (legalább is amit én olvastam) hál'isten. A könyök szerintem szarabb lenne (főleg hosszú távon).
Tukuafu is kérdéses. Szezon végére jól leamortizálódtunk.
VD nyafka kislány, még egy tanitani való mellbevágástól is olyan agyrázkodása lesz, hogy kidől hetekre 😛


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Tony Jerrod-Eddie PS-bőé a rosterre. 300 font feletti DT. Harbaugh is itt látott needet és nem WR-t hozott fel.
Justin szezon után kés alá fekszik.diverdoc
azt olvastam hogy nem izomszakadás, hanem részleges szalag, ami magától gyógyul, de a legbiztosabb egy orthoped műtét offseasonban.
de azt mondta a Cowboy hogy a PO-ra jön 😊 lesz az a fájdalomcsillapító adag.
VD meg nem játszik holnap.

drafton kinéz a DT, és bármennyire fura WR, azok után hogy azt hittem a bőség zavara lesz itt nyáron.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Ja😊 Csak mi előbb mondtuk 😊
Tudod én már nem kockáztatok, legyen csak itt leírva, autentikus forrásból színes szagos ábrákkal, részletesen dokumentálva!😊Helmut Zimmer
nem hinném hogy volt valaha valami baj amikor toltad a chalk talkot 😊

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Tony Jerrod-Eddie PS-bőé a rosterre. 300 font feletti DT. Harbaugh is itt látott needet és nem WR-t hozott fel.
Justin szezon után kés alá fekszik.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
De hát a Hox topikban tényleg az van... Ja meg a mém áradat.
Off vége.
Fucu
Na most a mémekbe is belekötni...azért kezd olyan lenni ez, hogy úgy is megtalàljàtok bennünk a hibàt...sajnàlom.Medvepapa
a mém áradat engem zavar, de át tudom tekerni, ha most belegázoltam a lelkedbe akkor bocsánat.Fucu
Dehogy gázoltál! Be is teszek egy jó kis elemzést Brookstól Justin Smith szerepéről, a 9-ers védelmről ( stb. stb. Arról
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000118307/article/san-francisco-49ers-defense-falling-apart-without-justin-smith


Helmut Zimmer
Kb. azt mondja, amit mi. Gyurma Pappa
Ja😊 Csak mi előbb mondtuk 😊
Tudod én már nem kockáztatok, legyen csak itt leírva, autentikus forrásból színes szagos ábrákkal, részletesen dokumentálva!😊
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
De hát a Hox topikban tényleg az van... Ja meg a mém áradat.
Off vége.
Fucu
Na most a mémekbe is belekötni...azért kezd olyan lenni ez, hogy úgy is megtalàljàtok bennünk a hibàt...sajnàlom.Medvepapa
a mém áradat engem zavar, de át tudom tekerni, ha most belegázoltam a lelkedbe akkor bocsánat.Fucu
Dehogy gázoltál! Be is teszek egy jó kis elemzést Brookstól Justin Smith szerepéről, a 9-ers védelmről ( stb. stb. Arról
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000118307/article/san-francisco-49ers-defense-falling-apart-without-justin-smith


Helmut Zimmer
Kb. azt mondja, amit mi.

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
De hát a Hox topikban tényleg az van... Ja meg a mém áradat.
Off vége.
Fucu
Na most a mémekbe is belekötni...azért kezd olyan lenni ez, hogy úgy is megtalàljàtok bennünk a hibàt...sajnàlom.Medvepapa
a mém áradat engem zavar, de át tudom tekerni, ha most belegázoltam a lelkedbe akkor bocsánat.Fucu
Dehogy gázoltál! Be is teszek egy jó kis elemzést Brookstól Justin Smith szerepéről, a 9-ers védelmről ( stb. stb. Arról
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/kqolhh0tnmp0lbhmyv9c
San Francisco 49ers' defense falling apart without Justin Smith
Jim Harbaugh's San Francisco 49ers had never allowed 30 points in a regular-season game ... until two weeks ago. Now they've given up 30-plus in back-to-back games. Bucky Brooks explains why.
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Mi van srácok, megszólalt a lelkiismeret? 😉 Ti is rájöttetek, hogy ez egy kicsit erős volt. Egy egyszerű bocsánatkérés helyett jöttök a legyünk barátok dumával... vicces fiúk vagytok 😀
Szerintem maradjunk a lite trashnél továbbra is...még jövünk eggyel...kettővel...hárommal...jó ez így 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
én az erdő széli 200 rendőrös verzióra szavazok... 😊 😊 😊
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Egyre jobban megjött a kedvem nézni a Hox topikot 😀

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
De hát a Hox topikban tényleg az van... Ja meg a mém áradat.
Off vége.
Fucu
Na most a mémekbe is belekötni...azért kezd olyan lenni ez, hogy úgy is megtalàljàtok bennünk a hibàt...sajnàlom.Medvepapa
a mém áradat engem zavar, de át tudom tekerni, ha most belegázoltam a lelkedbe akkor bocsánat.Fucu
Mindegy is...ON.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
De hát a Hox topikban tényleg az van... Ja meg a mém áradat.
Off vége.
Fucu
Na most a mémekbe is belekötni...azért kezd olyan lenni ez, hogy úgy is megtalàljàtok bennünk a hibàt...sajnàlom.Medvepapa
a mém áradat engem zavar, de át tudom tekerni, ha most belegázoltam a lelkedbe akkor bocsánat.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
De hát a Hox topikban tényleg az van... Ja meg a mém áradat.
Off vége.
Fucu
Na most a mémekbe is belekötni...azért kezd olyan lenni ez, hogy úgy is megtalàljàtok bennünk a hibàt...sajnàlom.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
De hát a Hox topikban tényleg az van... Ja meg a mém áradat.
Off vége.

Nate Potter nem edzett szerdán és csütörtökön, szóval bárki is lesz a LT, Aldon esélyei a rekordra megnőttek. Potter 3 sacket engedett Peppersnek múlt héten.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Helm, ez szép ez a körmondat csak kár hogy nem igaz. bár nem tudom kivel személyeskedtem, de úgy látom csak itt csak én vagyok a baj, máshol ez fel sem tűnik 😀 na mindegy, kicsit sok drááámát raksz bele.

silent, imádlak 😀 de majd megbeszéljük 😂 Medvepapa is korrekt arc, és még tudnék sorolni egy tucat embert akikkel megvan a virtuális csörte/lájtos tress aztán ennyi. kivételt képez néhány, tényleg néhány fan oszt ennyi, jónapot. nem kell többet belelátni Andris, oks?

😊
petey
Látod itt ilyet is lehet, okosodni. Nem úgy mint a ti topikotokban , ahol csak az van mekkora királyok vagytok !
Akkor ez mi? Minden szavam igaz!
Nincs dráma, megsajnáltalak, mert itt nincs csörte sem virtuális, sem semmilyen... A csörtének van hozadéká, ennek semmi.
Mindegy megpróbáltam!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Helm, ez szép ez a körmondat csak kár hogy nem igaz. bár nem tudom kivel személyeskedtem, de úgy látom csak itt csak én vagyok a baj, máshol ez fel sem tűnik 😀 na mindegy, kicsit sok drááámát raksz bele.

silent, imádlak 😀 de majd megbeszéljük 😂 Medvepapa is korrekt arc, és még tudnék sorolni egy tucat embert akikkel megvan a virtuális csörte/lájtos tress aztán ennyi. kivételt képez néhány, tényleg néhány fan oszt ennyi, jónapot. nem kell többet belelátni Andris, oks?

😊