Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Na vajh kire rakjuk a franchise taget? 😊
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Ha Haw meg Bryant marad, összejönne a drafton egy komolyabb passrusher, akkor a Def nagyjából kész, ráadásul elég komoly szinten. De!!! Nem biztos, hogy nekünk összejön az, ami néhány éve a Bears-nek, hogy Urlacherék sorozatban tudták korrigálni a Rexi gyerek hülyeségeit, ami már csak a SB-ban bizonyult kevésnek. Ez azért nem jellemző. Vagyis normális offense, és főleg egy hosszú évekre tervezett QB nélkül max a 0-ás szezonra tudunk rámenni, de az is izzadós. Biztos jó a PC csapat koncepciója, meg van türelem is, de lassan most már tényleg ki kellene találni valamit, mert addig rakosgatják a puzzle-t, hogy mire az utolsó (QB) a helyére kerül, addigra az elejét szétfújja a szél.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 932 — SuperBowl Champions 2013/2014
PC defenzív edző, meg is látszik a munkája azért, ezért kellene valaki aki kézbe veszi az O-t egy game manager QB-val és projekt QB-val. na ezt nem látom nálatok. a 10W sem garantált, mivel az NFCW genya kemény schedule-t nyom idén. szóval ja, sok van még szezonkezdésig, meglátjuk mi lesz.

Flynn meg, nem tudom. Inkább menne a régi OC-ja után akivel van egy ideje rapportja. sokat számít hogy tudja a sémát.petey
Egyetértek. A Cards csak erősít, Frisco favorit. Viszont a top csapatok eléggé pass-heavy O#-t játszanaka scheduleból, ami szerintem kedvez a leendő védelemnek,főleg úgy,hogy nem kell beton D#-k ellen játszani mint idén ( Steelers, Ravens, Bengals, Browns...ezekből 3L-1W lett, míg a Pats,Jets,Miami,Buffalo legrosszabb esetben is 2-2 papíron),ráadásul a GreenBay,Dallas,Pats,Jets négyest otthon fogadja majd a csapat.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
PC defenzív edző, meg is látszik a munkája azért, ezért kellene valaki aki kézbe veszi az O-t egy game manager QB-val és projekt QB-val. na ezt nem látom nálatok. a 10W sem garantált, mivel az NFCW genya kemény schedule-t nyom idén. szóval ja, sok van még szezonkezdésig, meglátjuk mi lesz.

Flynn meg, nem tudom. Inkább menne a régi OC-ja után akivel van egy ideje rapportja. sokat számít hogy tudja a sémát.

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 932 — SuperBowl Champions 2013/2014
mé menne Flynn Miamiba?braxa88
1.Philbin
2.Kolb tavaly 65 millios szerzodest kapott 6 evre, Flynn kb ugyanaz a hype ost mint tavaly Kolb,raadasul varhatoan orult licit lesz ra.
3.Fiatal a vedelem,sokan rookie szerzodessel. Nemsokara felmegy az aruk,es nyilvan egyben akarja tartani oket PC. Nem egy 25td iranyito kell,hanem megbizhato support a futashoz es a 3rd downhoz. Elobb fizetik ki Mario Williamset ha kijon,mint ot.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
mé menne Flynn Miamiba?
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
Az a baj hogy 2 év eltelt és híre-hamva sincs se egy projekt QB-nak se egy minőségibb FA QB-nak.petey
...
Viszont egy feltehető sikeres 2012-es szezon után (9-7, 10-6), megint nem lesz olyan pozícióban a csapat,
undisputedly
hát igen, márpedig ezzel a csapattal is lehetséges bármi, de a pl 2-14 esélytelen. sakk-matt 😕


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 932 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az a baj hogy 2 év eltelt és híre-hamva sincs se egy projekt QB-nak se egy minőségibb FA QB-nak.petey
Hát igen.Lassan kezd összeállni,hogy mit is akar PC, és én személy szerint most már nem tartom annyira rossz választásnak őt, mint az elején, igaz a beach-boy személyiség még most sem szimpatikus. Tetszik amit a védelemből csinált, viszont egy csapat arcát a frencsájzok jelentős %-ában a Qb határozza meg, akkor is ha runheavy O#-d van, és akkor is ha elit védelmed.
Amit a legtöbb ember lát, az a Qb hiány. Lehet akármennyi jó húzása, ha nem jönnek a győzelmek, az irányító gondokra fogja minden szurkoló és sajtós. Cahrlie megszerzése abszolút pazarlás volt, de ami fontosabb,hogy sokakban felmerült az inkompetencia gondolata PC-vel kapcsolatban. T-Jax racionális választás volt, lévén ismerte a rendszert, csonka offseasonban ez sokat számított. Mozgékony volt stbstb, de róla is bebizonyosodott,hogy nem alkalmas kezdőnek.
Most mindenki Qb lázban ég, erre Schneider -aki szerintem az egyik legjobb GM- nyilatkozik,hogy nem akarják elsietni a Qb kérdést, hiszen az lenne a legrosszabb amit tehetnének. PC rátesz egy lapáttal: A Qb az utolsó darab a puzzle-ben.
Barkley és Landry is marad még egyetemen, RGIII -aki tökéletes lenne ebbe a támadósorba-, a 4. picknél már nem lesz bent, Tannehill sem szerintem, utánuk nagyjából csak project Qb marad.
FA piac pedig így néz ki:
*Brees : Marad
*Flynn : Nagy pénzt kellene fizetni érte, és amúgy is Miami a valószínű
*Smith : Marad nálatok
*Orton : Semmi esetre sem
*Henne : Nem,köszönjük
*Campbell : Őt upgradenek tekinteném. Szerintem egy futásra alapozó egység mögött szolidan azért eldobálna, viszont sehol sem láttam felmerülni a nevét.
*Young : Backupnak sem.
*Garrard : Nem.
*Grossman : Inkább álljon be PC.
*Hill : Vicc.
*McNabb : Öreg, lassú, és bomlasztaná a csapatot.

Viszont egy feltehető sikeres 2012-es szezon után (9-7, 10-6), megint nem lesz olyan pozícióban a csapat,hogy draftról saját pickkel oldja meg a kérdést. A nagy pénzért igazolás pedig nem illik bele Schneider elképzeléseibe.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Az a baj hogy 2 év eltelt és híre-hamva sincs se egy projekt QB-nak se egy minőségibb FA QB-nak.

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 932 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hat basszus, durva kis meccs volt ez a lingerie game. A Seattle ledaralta a Minesotat es igy 2-2-es eredmennyel vegezte a szezont. Azt hittem, hogy ilyen lotyi lesz, ehhez kepest durva tamadasok es vedekezesek, igazi jo kis jatekok voltak. Kimondottan elvezheto jatek mellet mar csak hab a trortan a jatekosallomany. 😊 Erdemes egy probat tenni es megnezni egy meccset!endorphyn
Mindenképpen bepótlom valahonnan 😊
Amúgy ma megint olyan nyilatkozatokat meg hozzászólásokat olvatam, aminek alapján biztosra veszem,hogy hacsak nem esik le drafton valamelyik top Qb prospect, nem lesz nagy név hozva, se onnan, se FA-ról.
Viszont a D#-be esélyes egy nagyobb nevű FA érkezése. Ha ez igaz, Top3 D# lesz jövőre 😊undisputedly
Hat jo kerdes, akkor hogyan oldjak meg a QB kerdest? Mert akkor nincs megoldva, csak szenvedunk tovabb.endorphyn
Hat basszus, durva kis meccs volt ez a lingerie game. A Seattle ledaralta a Minesotat es igy 2-2-es eredmennyel vegezte a szezont. Azt hittem, hogy ilyen lotyi lesz, ehhez kepest durva tamadasok es vedekezesek, igazi jo kis jatekok voltak. Kimondottan elvezheto jatek mellet mar csak hab a trortan a jatekosallomany. 😊 Erdemes egy probat tenni es megnezni egy meccset!endorphyn
Mindenképpen bepótlom valahonnan 😊
Amúgy ma megint olyan nyilatkozatokat meg hozzászólásokat olvatam, aminek alapján biztosra veszem,hogy hacsak nem esik le drafton valamelyik top Qb prospect, nem lesz nagy név hozva, se onnan, se FA-ról.
Viszont a D#-be esélyes egy nagyobb nevű FA érkezése. Ha ez igaz, Top3 D# lesz jövőre 😊undisputedly
Hat jo kerdes, akkor hogyan oldjak meg a QB kerdest? Mert akkor nincs megoldva, csak szenvedunk tovabb.endorphyn
Carroll negy eves terve fut,es egy cikkben hivatkoztak egy interjúra amiben a megfelelo Qb megszerzeset az utolso elemnek tekinti.
Luck coltsba, RG pedig washingtonba megy, Flynn talan miami, Manning nem jatszik. Cleveland elobb draftol... Szerintem mid round qb draft, plusz egy fa iranyito es itt a verseny amirol PC beszelt. Ez beleillik Schneider nyilatkozataba is.
Remelem ez upgrade lesz,mert kellene egy atlagosan jo qb teljesitmeny.
A D#-be Mario Williams plusz egy olb a draftrol es kesz a rettegett elit vedelem.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hat basszus, durva kis meccs volt ez a lingerie game. A Seattle ledaralta a Minesotat es igy 2-2-es eredmennyel vegezte a szezont. Azt hittem, hogy ilyen lotyi lesz, ehhez kepest durva tamadasok es vedekezesek, igazi jo kis jatekok voltak. Kimondottan elvezheto jatek mellet mar csak hab a trortan a jatekosallomany. 😊 Erdemes egy probat tenni es megnezni egy meccset!endorphyn
Mindenképpen bepótlom valahonnan 😊
Amúgy ma megint olyan nyilatkozatokat meg hozzászólásokat olvatam, aminek alapján biztosra veszem,hogy hacsak nem esik le drafton valamelyik top Qb prospect, nem lesz nagy név hozva, se onnan, se FA-ról.
Viszont a D#-be esélyes egy nagyobb nevű FA érkezése. Ha ez igaz, Top3 D# lesz jövőre 😊undisputedly
Hat jo kerdes, akkor hogyan oldjak meg a QB kerdest? Mert akkor nincs megoldva, csak szenvedunk tovabb.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 932 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hat basszus, durva kis meccs volt ez a lingerie game. A Seattle ledaralta a Minesotat es igy 2-2-es eredmennyel vegezte a szezont. Azt hittem, hogy ilyen lotyi lesz, ehhez kepest durva tamadasok es vedekezesek, igazi jo kis jatekok voltak. Kimondottan elvezheto jatek mellet mar csak hab a trortan a jatekosallomany. 😊 Erdemes egy probat tenni es megnezni egy meccset!endorphyn
Mindenképpen bepótlom valahonnan 😊
Amúgy ma megint olyan nyilatkozatokat meg hozzászólásokat olvatam, aminek alapján biztosra veszem,hogy hacsak nem esik le drafton valamelyik top Qb prospect, nem lesz nagy név hozva, se onnan, se FA-ról.
Viszont a D#-be esélyes egy nagyobb nevű FA érkezése. Ha ez igaz, Top3 D# lesz jövőre 😊
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hat basszus, durva kis meccs volt ez a lingerie game. A Seattle ledaralta a Minesotat es igy 2-2-es eredmennyel vegezte a szezont. Azt hittem, hogy ilyen lotyi lesz, ehhez kepest durva tamadasok es vedekezesek, igazi jo kis jatekok voltak. Kimondottan elvezheto jatek mellet mar csak hab a tortan a jatekosallomany. 😊 Erdemes egy probat tenni es megnezni egy meccset!

http://www.sport1tv.hu/Hirek/2012/02/07/lfl_beharangozo2

Seattle Mist – Minnesota Valkyrie: február 9., csütörtök, 20:30, SPORT1
Orlando Fantasy - Toronto Triumph: február 16., csütörtök, 20:30, SPORT1
Los Angeles Temptation – Chicago Bliss: február 23., csütörtök, 20:30, SPORT1
Las Vegas Sin – Green Bay Chill: március 1., csütörtök, 21:00, SPORT1
Tampa Breeze – Philadelphia Passion (főcsoportdöntő): március 8., csütörtök, 21:00, SPORT1
Los Angeles Temptation – Las Vegas Sin (főcsoportdöntő): március 15., csütörtök, 21:00, SPORT1
Lingerie Bowl: március 22., csütörtök, 21:00, SPORT1

Egy kis adalek😊
http://www.youtube.com/watch?v=iXj0iS6gE4M










-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
eldőlt, hogy az idei 5. kör vándorol Buffalóba a Lynch biznisz lezárásaként.

A tavalyi 4. kör mellett idén a játékidő függvényében kaphatott a Bills 5. kört a 6. helyett.

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Tatupu New Orleansba látogatott hétfőn...krankovics
Tegnap vagy ma meg a Titansnél volt viziten.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Urak, ma este 00:30-kor a Sport 2-on LFL mecss: Seattle Myst vs Minnesota Valkyrie!! Kotelezo program! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Tatupu New Orleansba látogatott hétfőn...krankovics
Jó lenne ha leszerződtetné valaki, jó lenne őt újra a pályán látni 😊
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Tatupu New Orleansba látogatott hétfőn...

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 932 — SuperBowl Champions 2013/2014
@krankovics: Nyugodtanundisputedly
Kint is van, köszi! http://seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/02/13/Ki_is_az_a_Cortez_Kennedy/krankovics
Nincs mit 😊

@garrett27: Szerintem megszokja mindenki elég hamar majd. Azt remélem,hogy nem a zöld fog dominálni, mert akkor nem hiszem,hogy rendelek belőle.
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
@krankovics: Nyugodtanundisputedly
Kint is van, köszi! http://seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/02/13/Ki_is_az_a_Cortez_Kennedy/

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Tartok egy kicsit a Nike ötleteitől. Nem nagyon bírom a stílusukat. Miért nem az Adidas-al szerződtek ezek! Na mindegy, remélem a mezeket nagyon nem lövik mellé! A többi fan cuccról már nem is beszélve.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 932 — SuperBowl Champions 2013/2014
Néhol azt is olvastam,hogy a Draft alatt akarják kidobni őket, aminek nem sok értelmét látom, legalábbis eladási szempontból.
undisputedly


biztos, hogy a draft előtt dobják ki a mezeket, csak nem nyomhatnak a játékosok kezébe Reebok uniformisokat...JJ
Igen úgy értettem,hogy a drafttal akarják bevezetni.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
Néhol azt is olvastam,hogy a Draft alatt akarják kidobni őket, aminek nem sok értelmét látom, legalábbis eladási szempontból.
undisputedly


biztos, hogy a draft előtt dobják ki a mezeket, csak nem nyomhatnak a játékosok kezébe Reebok uniformisokat...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 932 — SuperBowl Champions 2013/2014
mennyire "belsős" az info?
csak mert én áprilisról tudok a hivatalos nike blog alapjánJJ
Egy külföldi Hawks fórumon írta egy felhasználó,hogy 24.-én sajtósok előtt bemutatják. Ott is felvetették,hogy április a hivatalos dátum. Hogy ez mennyire hitelt érdemlő az kétséges, mert ugye felhasználó név mögül mindenki azt mond amit akar, de az ottaniak hajlottak rá,hogy elfogadják.undisputedly
április 12. amúgy más források szerint a hivatalos bemutató idejeJJ
Néhol azt is olvastam,hogy a Draft alatt akarják kidobni őket, aminek nem sok értelmét látom, legalábbis eladási szempontból.
A SuperBowl után járt le a Reebook szerződése ha minden igaz, tehát onnantól a Nike és a csapatok befolyásolják a dátumot, és nem lennék meglepve ,ha a hivatalos dátum előtt "kiszivárogna".


a kesztyűk is hivatalosak, nagyon jól néznek ki.
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151089022690721.775471.57460905720&type=1petey
A Saints-é eléggé jól sikerült. Szerencséjük,hogy ilyen szimmetrikus a logójuk.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
Belsős infó alapján, február 24.-én mutatja be a Nike a mezeket!undisputedly
mennyire "belsős" az info?
csak mert én áprilisról tudok a hivatalos nike blog alapjánJJ
Egy külföldi Hawks fórumon írta egy felhasználó,hogy 24.-én sajtósok előtt bemutatják. Ott is felvetették,hogy április a hivatalos dátum. Hogy ez mennyire hitelt érdemlő az kétséges, mert ugye felhasználó név mögül mindenki azt mond amit akar, de az ottaniak hajlottak rá,hogy elfogadják.undisputedly
április 12. amúgy más források szerint a hivatalos bemutató ideje


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal