Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Nem azért mondom,de a maradék schedulenk alapján lehet bármi.csak zárójelben jegyzem meg 😊a.kacsa
WC? sajnos nem innen fog kikerülni.

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Okung 6 hónap rehabHöri
elszakadt mellizom sérüléssel

éljen a felforgatott O-Line a MNF-reFucu
Hazai pályán a Ramset így is simán ütni kell.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Okung 6 hónap rehabHöri
elszakadt mellizom sérüléssel

éljen a felforgatott O-Line a MNF-re



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Okung 6 hónap rehab

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Na megérte éjjel 2kor felkelni, mert jó kis meccs volt, annak ellenére, h TJax hihetetlen fos. Nem is tudom mi lenne velünk Lynch nélkül. Az elsőszámú need egyértelműen egy QB. Ilyenkor fájó, hogy olyan meccseket buktunk el, mint a Browns, meg a Redskins elleni, de akár az első heti Frisco meccset is említhetném, ahol nem volt még annyira egyben a 49ers, és nyerhető volt.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na, megneztem a meccset en is. Megmondom oszinten nem szamitottam erre a gyozelemre. Raadasul ilyen konnyen. Miller megerdemelte volna a TD-t. Mondjuk, ha nincsenek a turnoverek, akkor fogalmam sincs, hogy mi lett volna. Mindenesetre nagyon jo volt latni igy a Seahawksot, hogy magabiztosan nyeri a gamet. Oruljunk neki nah! 😊endorphyn
Átnéztem az eddigi meccsek statjait, és nem meglepő módon ha a D# 3 vagy annál több Turnovert szerez, akkor mindig W lett a vége.undisputedly
Na ja, de hat ez azert elegge szanalmas volt mar a vegere. Sajnalom az Eaglest, mert amugy tenyleg jo az alapanyag. Tobbre hivatottak, elmeletileg.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Marshawn Lynch 'BeastMode' Touchdown against Eagles 2011
http://youtu.be/9E8_DFTxl9o

Emberunk elemeben volt megint. Szerintem megnezem magyarul is a meccset! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na, megneztem a meccset en is. Megmondom oszinten nem szamitottam erre a gyozelemre. Raadasul ilyen konnyen. Miller megerdemelte volna a TD-t. Mondjuk, ha nincsenek a turnoverek, akkor fogalmam sincs, hogy mi lett volna. Mindenesetre nagyon jo volt latni igy a Seahawksot, hogy magabiztosan nyeri a gamet. Oruljunk neki nah! 😊endorphyn
Átnéztem az eddigi meccsek statjait, és nem meglepő módon ha a D# 3 vagy annál több Turnovert szerez, akkor mindig W lett a vége.
@Sebii: Nincs mit, én is egy kinti oldalon találtam.

szerk: Fogadnék rá,hogy Okungnak Hawks mezben nem lesz olyan szezonja ahol minden meccsen pályára tud lépni.
Sherman pedig hatalmasat dob az idei drafton.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Okung remélem játszhat a Rams ellen.
braxa88
Seattle Seahawks left tackle Russell Okung suffered a pectoral injury that could be serious, coach Pete Carroll told reporters Thursday night.

nem úgy tűnik jelenleg.Fucu
és ez a sérülés már szinte nem is rendkívüli eset.

Mr. Glass

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Okung remélem játszhat a Rams ellen.
braxa88
Seattle Seahawks left tackle Russell Okung suffered a pectoral injury that could be serious, coach Pete Carroll told reporters Thursday night.

nem úgy tűnik jelenleg.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hatalmas 😊

undisputedly
Wáááá nagyon kemény, köszönöm 😀
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
fasza meccs volt.
Okung remélem játszhat a Rams ellen.
Tate nagyon jó. hatalmas pozitív csalódás a játéka. kb elsőszámú WR, ő volt az elmult két meccsen a legtöbbet pályán a WR-k közül nyáron egy Williams cut nem lenne meglepő, mert 0. Obo, Rice, Baldwin és Tate is beelőzte.
Sherman = shutdown. tény.
jó a secondarynk! beszarás.
még egy jó pass rusher DE-vel egy elit D# lehetne ez.braxa88
így is alulértékelt a D, de hogy Sherman shutdown lenne...

Brownert meg garrett jellemezte faszán 😀 van 1-2 pickje aztán csinál egy okosat..


Bears ellen isi van sanszotok, nincs Cutler, bár ott van Forte, és hát LeSean is átszáguldott rajtatok tegnap.
Aztán NFCW parádé, ha mi nyerünk vasárnap akkor nem hinném hogy utolsó előtti héten össze fogjuk magunkat törni a Qwesten.
TJax valami rettenet, a Philly meg kész, teljesen végük, DJax konkrétan le is szarta az egészet.

Lynch meg persze cukorkát evett mi? felszívta a csíkot gyorsan 😀

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
fasza meccs volt.
Okung remélem játszhat a Rams ellen.
Tate nagyon jó. hatalmas pozitív csalódás a játéka. kb elsőszámú WR, ő volt az elmult két meccsen a legtöbbet pályán a WR-k közül nyáron egy Williams cut nem lenne meglepő, mert 0. Obo, Rice, Baldwin és Tate is beelőzte.
Sherman = shutdown. tény.
jó a secondarynk! beszarás.
még egy jó pass rusher DE-vel egy elit D# lehetne ez.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na, megneztem a meccset en is. Megmondom oszinten nem szamitottam erre a gyozelemre. Raadasul ilyen konnyen. Miller megerdemelte volna a TD-t. Mondjuk, ha nincsenek a turnoverek, akkor fogalmam sincs, hogy mi lett volna. Mindenesetre nagyon jo volt latni igy a Seahawksot, hogy magabiztosan nyeri a gamet. Oruljunk neki nah! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem azért mondom,de a maradék schedulenk alapján lehet bármi.csak zárójelben jegyzem meg 😊a.kacsa
A Solder Fielden szerintem L, Frisco otthon optimistán ki-ki meccs, Card idegenben szintén, Rams hazai pályán kötelező W.
7-9 már szép lenne.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Nem azért mondom,de a maradék schedulenk alapján lehet bármi.csak zárójelben jegyzem meg 😊
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem bírtam fent maradni, ismétlést követelek!!! :rolleyes:

Az ilyen meccseket nem látom sose. 😕

U.I. Valaki csináljon Skittlest evő Lynches siget!!!! xDDDHanni
Hatalmas 😊

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gratula hóksz!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gratula hóksz!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 891
Valaki írta multkor, h Finnegan FA lesz. Nem lenne rossz elhozni. QB-k közül ki lesz FA? 😀Duff
Flynn. Ex green bay-i backup irányítókkal úgyis jól tudtuk bánni 😊
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Nehéz erről a meccsről nyilatkozni.
Lehet persze "Lynch egy állat", meg hasonlókat írni. Lynch egy állat persze, és örülni kell a győzelemnek, de az Eagles teljesen szétesett. Szívem mélyéről sajnálom a fanokat- én amúgy is kedvelem őket itt a fórumon is.
Egyébként nagyon sok hibával játszottunk. Bowner rettenetesen rossz TJax dobásait meg hagyjuk. Aso sérülésénél is olyat dobott, hogy az döbbenetes! Rá is nézett utána Mike Williams, az arcán ott volt a kérdés, R U OK???
Miller jól blokkol,... ezt is tudjuk végre 😊 😕.

Majd később bővebben!Helmut Zimmer
Talán nem is olyan nehéz... csak tudomásul kell venni, hogy a csapat a publikum szórakoztatása miatt a támadó játékát börleszk elemekkel színesíti. Mindenki tudja, hogy 1, ha a RB hátbarohanja a lezárt OL-t abból nem lesz TD... 2, Ilyen passzokat nyitott szemmel nem lehet dobni...
Meg kell barátkozni, azzal hogy jelenleg csak az legyen Seahawk drukker, aki kedveli a "Humor Harold Style"-t.

Az elméletem - ami az enyém - bizonyítására: emlékezzetek a JC féle TE-TD-re tavalyról... akkor is csak blokkolgatott előtte, azután egy sikertelen láb-blokk után felpattanat és elkapott...

http://www.youtube.com/watch?v=1_oegdxWrkI12
OK, ez genyaság volt...tessék:
http://www.youtube.com/watch?v=AHzpMEm0jqA
http://www.youtube.com/watch?v=I1-qwky86hE

több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Nehéz erről a meccsről nyilatkozni.
Lehet persze "Lynch egy állat", meg hasonlókat írni. Lynch egy állat persze, és örülni kell a győzelemnek, de az Eagles teljesen szétesett. Szívem mélyéről sajnálom a fanokat- én amúgy is kedvelem őket itt a fórumon is.
Egyébként nagyon sok hibával játszottunk. Bowner rettenetesen rossz TJax dobásait meg hagyjuk. Aso sérülésénél is olyat dobott, hogy az döbbenetes! Rá is nézett utána Mike Williams, az arcán ott volt a kérdés, R U OK???
Miller jól blokkol,... ezt is tudjuk végre 😊 😕.

Majd később bővebben!Helmut Zimmer
Talán nem is olyan nehéz... csak tudomásul kell venni, hogy a csapat a publikum szórakoztatása miatt a támadó játékát börleszk elemekkel színesíti. Mindenki tudja, hogy 1, ha a RB hátbarohanja a lezárt OL-t abból nem lesz TD... 2, Ilyen passzokat nyitott szemmel nem lehet dobni...
Meg kell barátkozni, azzal hogy jelenleg csak az legyen Seahawk drukker, aki kedveli a "Humor Harold Style"-t.

Az elméletem - ami az enyém - bizonyítására: emlékezzetek a JC féle TE-TD-re tavalyról... akkor is csak blokkolgatott előtte, azután egy sikertelen láb-blokk után felpattanat és elkapott...

http://www.youtube.com/watch?v=1_oegdxWrkI

több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem bírtam fent maradni, ismétlést követelek!!! :rolleyes:

Az ilyen meccseket nem látom sose. 😕

U.I. Valaki csináljon Skittlest evő Lynches siget!!!! xDDD
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Na azt már láttuk tavaly is, hogy a CLFen néha görbül a tér, de - ahogy a beharangozóban is írták - ezen a meccsen Sidney Ricenak ténylegesen kellett számítania passzokra...

több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Összegzés: megnyertünk egy meccset a Dream Team ellengarrett27
Nekünk már inkább nightmare team.
Grat a győzelemhez, mi egyet sem érdemlünk ebben a szezonban.kzol
Köszi! Nem értem az Eagles játékát, pedig hihetetlen emberanyag jött össze nálatok. A fél gárdát szívesen látnám nálunk.
Majd jövőre újra megpróbáljuk, mert hát ez a szezon már nekünk is régen ment a levesbe.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.