Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
kisbarátom most jött haza amerikából, és képzeljétek mit hozott nekem? skittlest 😀
egyébként teljesen más mint amit itthon lehet kapni. sokkal jobb
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
http://wp.advancednflstats.com/teamstatvisualization.php

Érdekes vizualizált játékszer,hogy nyomon kövessük az összes csapat evolúcióját 2000 óta 😊
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
PC-t megkérdezték,hogyan került a csapathoz Browner.
Azt mondta, nem is tudta ,hogy ki ő vagy mi ő, Schneider dobta fel a nevet, ő meg idehozatta. 😀undisputedly
Jövőre ki fog derülni, hogy Bráner nevelhető, vagy nem. Ha ki tudják javítani a baromságait (ligaelit büntikirály), akkor sokra viheti, ha nem, akkor lapát. Az amcsik se szeretik az ilyen hektikus teljesítményeket.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
PC-t megkérdezték,hogyan került a csapathoz Browner.
Azt mondta, nem is tudta ,hogy ki ő vagy mi ő, Schneider dobta fel a nevet, ő meg idehozatta. 😀
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Emberek, isten bizony finom a Skittles! Valahogy eddig lemaradtam róla, de tényleg jó. Szombaton a teremfocin meg is kínálom a Packers meg Cowboys fan cimborákat! 😛
Na de a lényeg, ne szálljunk el T-Jax statjaitól, a hétvégén a Chicago-i hóesésben kiderül hol tart ő is, meg a csapat is.
Ha őt nem számítom, akkor egyértelműen látom a fejlődést tavalyhoz képest. Valami elindult, és szerintem jó irányba.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
RG III ra konkrétan semmi!Helmut Zimmer
Feltrade 😀 (mint az Atlanta legutóbb) Annyira nem lenne hülyeség, bár Carrollékból nem nézem ki.Duff
akkor kire tippeltek, kit hozunk el?davekid
Szerintem O Guardot fogunk húzni, vagy LB-t!
Szerintem 3 meccs alatt 4 TD 0 Int, 600 yard a levegőben= bizalom Jacksonban.
Nagyon messze van még a draft!

Én 1. körben QB-t húznék!
Szerintem mi 8-8 al végzünk, és nem jutunk rájátszásba. (nemzárom ki persze, hogy ez az elmebeteg védelem betolja a következő 3 meccset). Mindegy is, szerintem előttünk fog húzni az Indy, Vikes, Rams, Carolina, Browns, Jags, Bucs, Bills, KC, Fins, szerintem a Skins, és a Macik is megcsúsznak.
QB need: Indy(???!!!), BILLS(!??), Skins, Browns(!), Fins(!)
-Indy-De ha behúzzák Luckot, akkor egy korszakos QB 1. körért meg valami másért vihető, és ezek azok a tradek, amelyeket Dan Snyder kedvel.
-Bills szerintem második lesz a QB needes csapatok között, és Chan Gailey szerelmes RG-be, Fitz projekt lassan kimúlik, RG 3 tökéletes Gailey rendszerébe! Persze minden átíródik, ha mégsincs Indyben Suck for Luck!

Barkley-ért fel lehet menni, és én fel is mennék. Itt vannak jó célpontok, nem olyan rossz már az a fal, van futójáték! Meg kellene próbálni. De valószínűbbnek tartom hogy Landry Jones esik be hozzánk. Mondjuk szerintem ő nem biztos, hogy 1. körös lesz, Kirk C pedig inkább 2. végének tűnik nekem, vagy meglátjuk, korai erről beszélni. De ha esetleg 2. körre Jonest nézték ki, akkor viszont fel kell jönni a 2. legelejére. Így 1. kör közepén meg lehet oldani a Passrusher kérdést, szörnyetegből lesz bőven választék!

Majd pár hónap múlva tisztábban látunk, addig mindez csak spekuláció!
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Na megyek a Lidl-be, akciós a Skittles 😀 !garrett27
😂

több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
van esély arra hogy megszerezzük a drafton Robert Griffin III, vagy Kirk Cousins-t?davekid
RG III ra konkrétan semmi!Helmut Zimmer
Feltrade 😀 (mint az Atlanta legutóbb) Annyira nem lenne hülyeség, bár Carrollékból nem nézem ki.Duff
akkor kire tippeltek, kit hozunk el?

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
van esély arra hogy megszerezzük a drafton Robert Griffin III, vagy Kirk Cousins-t?davekid
RG III ra konkrétan semmi!Helmut Zimmer
Feltrade 😀 (mint az Atlanta legutóbb) Annyira nem lenne hülyeség, bár Carrollékból nem nézem ki.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
van esély arra hogy megszerezzük a drafton Robert Griffin III, vagy Kirk Cousins-t?davekid
RG III ra konkrétan semmi!
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
van esély arra hogy megszerezzük a drafton Robert Griffin III, vagy Kirk Cousins-t?

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
játszogattam az espn PO machine-el, és úgy tűnik, csak úgy tudunk PO-ba menni, ha az összes hátralévő meccset hozzuk, a Lions pedig a @OAK, vs SD, @GB hármasból csak egyet nyer (ez még elő is fordulhat).Duff
A Lions része a könnyebb.
Az Oaklandet megverjük,a másik kettőt nem.
Viszont nektek a Frisco ellen kemény lesz.Bazzani
hát, MNF után egyből megyünk szombaton a Horror Fieldre. az sem lesz egy népünnepély.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
játszogattam az espn PO machine-el, és úgy tűnik, csak úgy tudunk PO-ba menni, ha az összes hátralévő meccset hozzuk, a Lions pedig a @OAK, vs SD, @GB hármasból csak egyet nyer (ez még elő is fordulhat).Duff
A Lions része a könnyebb.
Az Oaklandet megverjük,a másik kettőt nem.
Viszont nektek a Frisco ellen kemény lesz.

több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Off: Amugy Allen nem viccel: Embert küldene az űrbe a Microsoft társalapítója
http://index.hu/tudomany/2011/12/14/embert_kuldene_az_urbe_a_microsoft_tarsalapitoja/endorphyn
Mondjuk T-Jax-et. Igazi win-win szituáció. Ha visszajön, sikerült a kísérlet. Ha nem.... 😀somoskovig
Szerintem inkabb tegyenek valami hasznosat es futsek vele a hajtomuvet. 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 266 — 49ers GM
Off: Amugy Allen nem viccel: Embert küldene az űrbe a Microsoft társalapítója
http://index.hu/tudomany/2011/12/14/embert_kuldene_az_urbe_a_microsoft_tarsalapitoja/endorphyn
Mondjuk T-Jax-et. Igazi win-win szituáció. Ha visszajön, sikerült a kísérlet. Ha nem.... 😀

több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Off: Amugy Allen nem viccel: Embert küldene az űrbe a Microsoft társalapítója
http://index.hu/tudomany/2011/12/14/embert_kuldene_az_urbe_a_microsoft_tarsalapitoja/

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
😂 😛 😀





-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
T-Jax meg hihetetlen, milyen tré. Az első félidőben (asszem egy 3. downnál) teljesen feleslegesen elindította Tate felé rohadt hosszan, míg Miller ott állt üresen középen. Az ilyeneket hihetetlen nem veszi észre... Meg a folyamatos tökölései...Duff
Ki kellene már próbálni végre, hogy mire menne ez a csapat egy normális irányítóval! T-Jax a bénaságát simán tudná kompenzálni rövid TE passzokkal, de meccsenként jó ha 1-2 van belőle. Millert elpocsékolni csak blokkolásra, luxus. Egyébként örülök a győzelemnek, különösen Lynch TD-jének, hogy nem szakadt meg a sorozata. Ő és Baldwin is nagyon megérdemelték. Na megyek a Lidl-be, akciós a Skittles 😀 !

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
játszogattam az espn PO machine-el, és úgy tűnik, csak úgy tudunk PO-ba menni, ha az összes hátralévő meccset hozzuk, a Lions pedig a @OAK, vs SD, @GB hármasból csak egyet nyer (ez még elő is fordulhat).
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
T-Jax meg hihetetlen, milyen tré. Az első félidőben (asszem egy 3. downnál) teljesen feleslegesen elindította Tate felé rohadt hosszan, míg Miller ott állt üresen középen. Az ilyeneket hihetetlen nem veszi észre... Meg a folyamatos tökölései...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó


kis gonoszakpetey
Azért ez hatalmas volt 😊 hihetetlen mikre nem készülnek ezek az amerikaiak 😊
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár


kis gonoszak

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki egy kis Skittles-t ? 😊
http://thepigskindoctors.com/wp-content/uploads/2011/12/lynch-skittles.jpg

Grat a győzelemhez 😊
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
egéybként az kemény, h lehúzták ricisék bradfordot. nem igazán értem őket, azért mert nem bradyt v rodgerst látják, még lehet jó tehetséges irányító vki...
egyébként a meccsről: earl tényleg úgy játszik mint polamalu, ugyanúgy sunnyog, úgy robban ki mint egy gyorsvonat, és iszonyatosan jó érzékei vannak. cancellara is egy állat, csak kapott volna el egyet a 2 labdából 😊 az egész védelem nagyon jó, bár kicsit sokat futott sámuel, de ne legyünk telhetetlenek. sherman is egy állat.
offense, hát látszik, h a falunk nem a kezdőkből áll, de azért dolgoztak ahogy tudtak, és annyira nem volt vészes. baldwin-tate páros meg nagyon jó. nagyon.

browner meg csak a pickjei miatt mehetne pro bowlra, de azért az nagyon kemény lenne 😀 (14 mostmár 15 szabálytalansággal vezeti a ligát. muhahaha)

összességében elégedett vagyok, kell egy franchise qb, meg egy pass rusher, és ricsiék szenvedhetnek majd éveken át seahawks meccs közvetítésének kötelességével 😊a.kacsa
Ricsi most azon imádkozik, hogy csak Chiefs meccset ne kelljen közvetítenie, legalább ne lássa a fél ország a szenvedésüket. Kovács Sanyi Bears-ével hasonló a helyzet, szerintem most el tudnánk őket kapni. Nem mondom, hogy az emberek a jelenlegi Seahawks meccsektől lesznek NFL rajongók, de egy normális QB-val, egy nem sérült és rutinosabb kezdő O fallal nagyon jók lehetnénk. A védelem nagyjából már összeállt, a secondary lassan ligaelit lesz (csak figyeljétek meg), ha tudnánk rendesen terrorizálni az ellenfél irányítóját, akkor el is lehetne felejteni ezeket a negatív mutatós időket. Az elkapó kérdés is megoldódhat a következő években, mert Baldwin nagyon jó, Tate végre kezd a draft helyének megfelelő teljesítményt nyújtani, ráadásul fiatalok, és reméljük Rice is ki tud végre egy komolyabb évet futni. Lynch mögé találni kell egy másik betonfejű vaddisznót (Lynch-et nyilván meg kell tartani, ez az elsődleges, a pehelysúlyú Forsett meg egyébként sem alternatívája), és végre tényleg el kellene kezdeni használni rendesen a TE-eket.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
egéybként az kemény, h lehúzták ricisék bradfordot. nem igazán értem őket, azért mert nem bradyt v rodgerst látják, még lehet jó tehetséges irányító vki...
egyébként a meccsről: earl tényleg úgy játszik mint polamalu, ugyanúgy sunnyog, úgy robban ki mint egy gyorsvonat, és iszonyatosan jó érzékei vannak. cancellara is egy állat, csak kapott volna el egyet a 2 labdából 😊 az egész védelem nagyon jó, bár kicsit sokat futott sámuel, de ne legyünk telhetetlenek. sherman is egy állat.
offense, hát látszik, h a falunk nem a kezdőkből áll, de azért dolgoztak ahogy tudtak, és annyira nem volt vészes. baldwin-tate páros meg nagyon jó. nagyon.

browner meg csak a pickjei miatt mehetne pro bowlra, de azért az nagyon kemény lenne 😀 (14 mostmár 15 szabálytalansággal vezeti a ligát. muhahaha)

összességében elégedett vagyok, kell egy franchise qb, meg egy pass rusher, és ricsiék szenvedhetnek majd éveken át seahawks meccs közvetítésének kötelességével 😊a.kacsa
Nem láttam a meccset, valószínűleg még pár napig nem is fogom, de azt azért valaki megválaszolhatná,hogy folytatódott-e a TE domináns O# játék 😊undisputedly
asszem volt 2 passz miller felé. haeven was today