Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
A Browner dolog megalol! A többiek viszont megérdemlik!
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Csak most olvasom, ha az egyik CB nem megy pro bowl-ra (pl. Woodson simán kihagyhatja SB miatt), akkor Browner a first alternate :cool: 😂 Valamint Chancellor és Robinson is first alternate, ha az adott player nem megy. Lynch viszont csak második számú alternatíva 😐
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
ha lesz normális QB.
nagyon nem örülök neki h barkley marad usc-n. jó lett volna felmenni egy qbért...braxa88
Én Landry Jonesban látok fantáziát. Sztem ha bent lesz be kell húzni. Viszont ha nem, akkor nem tudom mi lenne a jó döntés. Még egy évet várni, vagy 2. körben rámenni Folesra?Sebii
Egy kis vitaindító.
Biztos hogy T-Jax menthetetlen? Hisz voltak jó meccsei, igaz hogy szánalmasak is. Viszont egy jó QB edzővel még talán lehet vele kezdeni valamit. Tanítható az ürge, v. mehet a levesbe?
Valahol a 1/15-19 nál lesz az első pickünk. Marad még jó QB? Vagy talán RB esetleg DE draftoljunk első körben, vagy valamelyik másik posztra?
Érdekelne a véleményetek.BigBaltazar
Válasszunk külön két dolgot!
Nem a Frisco miatti vereség miatt nem jutottunk PO-ba, hanem a borzasztó kezdetek miatt. Ugyanez a párhuzam jellemzi TJax teljesítményét is, mert belőle is legalább 2- t láttunk a pályán! A 2-6 ig(már, amikor játszott) egy tétova, sok rossz megoldással játszó srácot láttunk, aki nem mozgott konfortosan a fal mögött, nem találta a hangot a játszótársakkal!
Az utolsó 5-6 meccsen egy közepes (NFL szinten) QB-t láttunk, akivel, azért halad az O, aki azért megtalálja a végzónát, és keveset hibázik, vigyáz a labdára. Ha én vezető lennék a Hoxnál túl nagy jelentőséget nem tulajdonítanék a Frisco elleni labdavesztésnek a végén!
Hogy miért? Számos oka van!
1. veszélyes, és Bevellre oly jellemző felesleges playhívás volt, rettenet tartalékos fal mögött!
2. az utolsó 5-6 meccsen mutatott teljesítmény miatt nem érdemli, felhívnám a figyelmet, hogy az alábbi csapatok ellen javította fel a TD -Int arányát (Ravens, Redskins, Bears, 9-ers, ezek pedig ligaelit védelmek)
3. szerintem még egy évet kapni fog egy fullos offseasonnal, nem kéne agyonvágni az öbizalmát. Éppen ezért bagatelizálnám a a vasárnapi meccs jelentőségét.

Arra emlékeztetnék, hogy a rebuild 2. évében vagyunk, és ez a rebuild a porig rombolással együtt is számos örömteli pillanatot hordozott magával. Mi nem lőttük lábon magunkat, nem úgy vagyunk, mint egy halom "under consrtuction" csapat, hogy teljes összeomlásból indulunk, hogy 6-8 év múlva legyen egy PO, folyamatos top 10 (és jó pár 1/1) húzással. Biztos vagyok abban, hogy a 2-6 volt a rebuild legsötétebb órája, de akkor is azt mondtuk, hogy most már csinálja végig Carroll!
Abban is biztos vagyok, hogy Carroll pontosan tudja, hogy ki lesz a jövő QB-ja a Hox-ban. Aki mogyiért, meg üveggömbért KJ Wright, illetve Shermann szintű játékosokat hoz, meg Baldwin szintű tehetségeket az offseasonban, az azt is tudja, ki fog irányítani. Lehet, hogy nem 1. körös lesz, lehet, hogy a nevét is csak úgy hallottuk, mint olyan prospectét, aki "nem játszott elit ellenfelek ellen, nincs tapasztalata pro style O-ban, stb, stb". De itt lesz, és jó lesz. Valahogy úgy lesz, hogy egy meccsen TJax megsérül, vagy eladja 3-4 alkalommal, és feljön egy tétova fiatalember, de amikor beáll a huddlebe, elmondja a srácoknak, hogy mi van, majd összecsapja a kezét, akkor már tudni fogjuk, hogy rendben lesz!

TJax és a szikra. Nem látom benne az isteni szikrát. Biztos hogy a világ 50 legjobb irányító játékosa között van, ez önmagában óriási szó, de nem fogunk vele nagyon messzire jutni, szerintem ezzel az egész edzői stáb tisztában van!

üdv
Helm
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Forte a sérülésétől eltekintve kb. egyedül vitte a hátán a Bears offeneset.tenorx
Amennyire igaz ez Fortera, annyira igaz ez Lynch-re is.
Szerintem Forte nagyszerű futó, deLynch talán még nála is ngyszerűbb!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Forte a sérülésétől eltekintve kb. egyedül vitte a hátán a Bears offeneset.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Vaskos 1 pro bowlert küldünk Earl Thomas személyében. Megérdemli. Szerintem Forte helyett Lynch simán mehetett volna.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szervusztok ! Elnézést az elmaradt tipp-játékért, de teljesen el voltam havazva, nem kerültem net közelbe az elmúlt napokban.
Utólag is Kellemes Ünnepeket , remélem jól telt mindenkinek ez a pár nap 😊

Sajnos várható volt,hogy nem lesz PO, de az utolsó 5-6 fordulóra méltán lehet büszke a csapat.
T-Jax teljesen menthetetlennek tűnik. Fogalmatlan, könnyen hibázik, minimális esély van rá,hogy elhagyja ezeket a hibákat.
Egy gamemanager Qb, aki keveset hibázik, már előrelépés lenne.
Még egy hasonló erőgép futó kellene,hogy tehermentesíteni lehessen Lynchet, ez szerintem eléggé prioritás.
Wr corps elég, TE elég, Falnál kérdés,hogy Okunk mennyire porcelán, mert az erőfutásnál kell a depth.
Védelem nagyjából rendben van.
Egy sikeres offseason és lehet reménykedni 😊
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Ha jól emlékszem, akkor a 4. legtöbb sack T-Jax-é. Vagyis megint az O falba fogunk húzni. A Def idén kezdett összeállni, ha egyenletes a fejlődésük, akkor jövőre minden meccs fájni fog az ellen offense-nek, mint ahogy a Giants-es kollégák mondták. Szerintem a CB kérdés megoldódni látszik, Sherman-Thurmond-meg az az idióta hullámvasút kezelőből lett corner Browner közösen rá tud készülni rendesen a szezonra, akkor nem lesz gond. Ja és Truf maradjon, jól jön a tapasztalata.
A QB kérdés azon fog múlni, hogy le tudunk-e nyúlni valami jó kis aktív backupot, pl: Flynn (Brees-t már úgyis betonozzák New Orleans-ban a rekordja után), mert a jelenleg várományos draft pozícióból csak nagy mázlival lehet jót találni.
Viszont egy passrusher kellene még, meg a szokásos vesszőparipám: egy vaddisznó RB Lynch mögé (Lynch megtartása alapkérdés!).

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
ha lesz normális QB.
nagyon nem örülök neki h barkley marad usc-n. jó lett volna felmenni egy qbért...braxa88
Én Landry Jonesban látok fantáziát. Sztem ha bent lesz be kell húzni. Viszont ha nem, akkor nem tudom mi lenne a jó döntés. Még egy évet várni, vagy 2. körben rámenni Folesra?Sebii
Egy kis vitaindító.
Biztos hogy T-Jax menthetetlen? Hisz voltak jó meccsei, igaz hogy szánalmasak is. Viszont egy jó QB edzővel még talán lehet vele kezdeni valamit. Tanítható az ürge, v. mehet a levesbe?
Valahol a 1/15-19 nál lesz az első pickünk. Marad még jó QB? Vagy talán RB esetleg DE draftoljunk első körben, vagy valamelyik másik posztra?
Érdekelne a véleményetek.BigBaltazar
Ha ennyi év alatt amióta Pro, nem lehetett kinevelni a gyökérségeiből, szerintem menthetetlen. Szerintem ahol húzni fogunk elsőnek, ott már nem lesz jó qb, szóval az első pickünk nemtudom mi lesz. Talán DE vagy CB.
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Túl szép lett volna a PO-ba jutás. Majd jövőre egy normális QB-vel megyünk neki a szezonnak, és meglátjuk. Azért voltak szép győzelmek így is. Még egy W és 8-8.
Hajrá Seahawks!!!BigBaltazar
ha lesz normális QB.
nagyon nem örülök neki h barkley marad usc-n. jó lett volna felmenni egy qbért...braxa88
Én Landry Jonesban látok fantáziát. Sztem ha bent lesz be kell húzni. Viszont ha nem, akkor nem tudom mi lenne a jó döntés. Még egy évet várni, vagy 2. körben rámenni Folesra?Sebii
Egy kis vitaindító.
Biztos hogy T-Jax menthetetlen? Hisz voltak jó meccsei, igaz hogy szánalmasak is. Viszont egy jó QB edzővel még talán lehet vele kezdeni valamit. Tanítható az ürge, v. mehet a levesbe?
Valahol a 1/15-19 nál lesz az első pickünk. Marad még jó QB? Vagy talán RB esetleg DE draftoljunk első körben, vagy valamelyik másik posztra?
Érdekelne a véleményetek.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Túl szép lett volna a PO-ba jutás. Majd jövőre egy normális QB-vel megyünk neki a szezonnak, és meglátjuk. Azért voltak szép győzelmek így is. Még egy W és 8-8.
Hajrá Seahawks!!!BigBaltazar
ha lesz normális QB.
nagyon nem örülök neki h barkley marad usc-n. jó lett volna felmenni egy qbért...braxa88
Én Landry Jonesban látok fantáziát. Sztem ha bent lesz be kell húzni. Viszont ha nem, akkor nem tudom mi lenne a jó döntés. Még egy évet várni, vagy 2. körben rámenni Folesra?
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Túl szép lett volna a PO-ba jutás. Majd jövőre egy normális QB-vel megyünk neki a szezonnak, és meglátjuk. Azért voltak szép győzelmek így is. Még egy W és 8-8.
Hajrá Seahawks!!!BigBaltazar
ha lesz normális QB.
nagyon nem örülök neki h barkley marad usc-n. jó lett volna felmenni egy qbért...
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Túl szép lett volna a PO-ba jutás. Majd jövőre egy normális QB-vel megyünk neki a szezonnak, és meglátjuk. Azért voltak szép győzelmek így is. Még egy W és 8-8.
Hajrá Seahawks!!!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Bíztam egy kis karácsonyi ajándékban, sok híja nem volt, mindössze egy épkézláb QB. Nyerhető meccs volt, de összetákolt O fallal, ligaelit WR-ek hiányában, egy tökölő T-Jax-el még szorosabb is volt a vártnál. A legjobban az zavar, hogy T-Jax-nek a zsebből kimozogva halvány segédfogalma sincs, hogy mit csináljon. Futni meg amúgy sem tud, úgyhogy ennyi!
Az utolsó meccsre bevetném Portist, lássuk már mit tud. Csárlit meg oda kell adni egy jól tejelő tehénért, vagy egy garnitúra mezért. Csórikám állandóan sisakban szaladgál a vonal mellett, nem tudom mire számít.
Összességében nem volt egy rossz meccs, idén 110%-on pörög az elejétől a Frisco, mi meg csak a középső etapban értük el az üzemi hőfokot, de azzal egyetértek, hogy a 49-erstől ez kevés lesz a PO-ban.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
fel kell menni A Harmadikért!

frisco meg kevés a POhoz...braxa88
Hát borzasztóak a vörös zónában!Helmut Zimmer
playhívás. ennyi. ezt majd magyarázd meg Helm pls.petey
Ok!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
fel kell menni A Harmadikért!

frisco meg kevés a POhoz...braxa88
Hát borzasztóak a vörös zónában!Helmut Zimmer
playhívás. ennyi. ezt majd magyarázd meg Helm pls.

braxa te is a Nostradamus látnokképzőben végeztél?

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
fel kell menni A Harmadikért!

frisco meg kevés a POhoz...braxa88
Hát borzasztóak a vörös zónában!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Hejj, hát borzalmas meccs volt!
Kell egy irányító. A D teljesen rendben van!
De kell valaki, aki vezeti a csapatot!
Valaki mondja el washingtonnak, hogy ha végzönába lövik a lasztit, azzal le lehet térdelni, s a 20 röl jövünk.
Szerintem Flynn nálunk lesz hamarosan!

Utolsó dolog, alattomosság. Ok összetörtük a niners kezét lábát. Ok mi vagyunk a keményebbek, de az alattomosság nem fér bele!
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Vigasztalonak itt van egy Charlie Mac video meg a Rams meccsrol. Seattlei elletkepek 😊
www.youtube.com/watch?v=CKNM4WuWrv0

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
fel kell menni A Harmadikért!

frisco meg kevés a POhoz...braxa88
Tavaly mi is kevesek voltunk, aztan mi lett belole?!

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
fel kell menni A Harmadikért!

frisco meg kevés a POhoz...
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nagyon sajnálom h nyert a detroit, de büszke vagyok arra, hogy seahawks szurkoló vagyok, és jó nyomon haladunk.
mindenkinek boldog ünnepeket
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Holnapi tipposzlop?!Helmut Zimmer


Boldog Karácsonyt! 😊

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Holnapi tipposzlop?!
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Feldobtam egy apro erdekesseget a blogba:
http://seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2011/12/22/Duff_McKagan_Az_egyik_leghiresebb_Seahawks_szurkolo/

endorphyn
WÁÁÁÁÁÁÁ, ezt nem is tudtam. :cool: Miatta Duff mindenhol a nevem, kedvenc basszerosom 😀Duff
Van meg par seattlei zenesz Seahawks fan, de hat ezek eleg nyilvanvaloak: Pearl Jam, Queensryche, Alice in Chains stb nagyresze. Viszont Ok nem irnak blogot, csak idonkent eleneklik a himnuszt vagy felhuzzak a 12th man zaszlajat. 😊

-- TIME I'AM! --